Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66720) Levi123


Levi123
senior tag

Sziasztok!
Infoként leírom, mire jutottam a lemondás gombnál, korábban már írtam itt a fórumban, hogy mit ajánlottak.
Végül ezt választottam:
- 120-as net, nem adtak 240-est csak az 500-ast lehetett volna nagyon kedvezményesen választani :)
- Digital gold + hd csomag
- Filmbox csomag
- Európa csomag
- alap vezetékes telefon - nem használom csak az ügyfélmegtartó hívásra (majdnem ezt mondtam az ügyintézőnek amikor kérdezte)

Ez így 6290 Ft, de 3 hónapig 5990 Ft, ez talán az új 300 Ft-os Európa csomag miatt van.

Kis kanyar volt a HD csomag és a filbox aktiválásában, mert kérdeztem az ügyintézőt, hogy most azonnal fog működni, vagy kell kikapcsolni, resetelni stb. Erre mondja rögtön jó lesz.
Persze mire hazaértem a munkából 2 óra múlva se lett jó.
Felhívtam az ügyfélszolgálatot, mondja kis akcentussal a hölgy, mindjárt bekapcsolja, meg "ráküldöm az új beállításokat", mert ez nem történt meg.
Nézem a tv-t közben jó lett, működött a filbox is, de kérdeztem, hogy a filbox extra hd miért nem megy, mondta "ne aggódjak folyamatosan rááll a beltéri". ---> másnap se lett jó, újra fel kellett hívni őket, végül újra elmondta, hogy bekapcsolja mert nem volt "ráküldve" :) és megkavarta, hogy a filboxnál volt egy HD is.

Kacifántosan, de a célt elértük: most működik.

Levi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.