Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42251) canniball válasza prozodus (#42250) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem kell ezen ennyit filózni: ha vállaltok újabb hűséget akkor határozott idejű szerződésetek lesz, ha nem akkor átvált a szerződés határozatlan idejűre és valamennyit emelkedik a havidíj.
A listaár az azért van, hogy
1. legelőször vállalj hűséget
2. később elmondhassák hogy mekkora kedvezményt kaptál.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#42252) PetrTitan válasza canniball (#42251) üzenetére


PetrTitan
csendes tag

Van valakinek upc 120 fiber +gold tv és 25hd csatorna?ha igen MI az ára?vagy 60as Csomag esetleg?esetleg valaki nemtud árol hogy 60fiber megszünik upcnál?

(#42253) zsambek


zsambek
aktív tag

Sziasztok!

Valaki esetleg ra tudna nezni a modememre (Cisco 3212)?

Koszonom szepen,

[ Szerkesztve ]

(#42254) prozodus válasza canniball (#42251) üzenetére


prozodus
őstag

De nem ilyen egyszerű. Már az elején leírtam, h nincs ilyen átváltós opció -legalábbis, aki ívott, kezelő szt. Csak gyorsabb uezen az áron, v még gyorsabb drágábban. De az időkről smit nem mondott. Ha határozatlan, akkor jó, de ha határozott, akkor meglehet, annyi nekik.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#42255) kabelmania27 válasza zsambek (#42253) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Rendben vannak az értékek.

(#42256) Intruder2k5 válasza prozodus (#42250) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#42257) canniball válasza prozodus (#42254) üzenetére


canniball
nagyúr

Engem a kutya nem hívott amikor lejárt a hűségem, a számla hátán megírták hogy onnantól határozatlan lesz és hogy mennyi az annyi. Ismerősi körömben akinek lejárt az pont így volt vele, úgyhogy gondolom mindenkire ez vonatkozik. De majd a többiek megerősítik vagy cáfolják.

PetrTitan!
Hívd fel a 1221-t és megtudod!

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#42258) zsambek válasza kabelmania27 (#42255) üzenetére


zsambek
aktív tag

Koszonom segitseged!

(#42259) Uthenger válasza prozodus (#42250) üzenetére


Uthenger
aktív tag

most is lehet új szerződést kötni hűség nélkül...
[link]
pl.
Trio M
24 hónapos hűséggel: 2 hónapig 4999 Ft/hó, utána 7999 Ft/hó
12 hónapos hűséggel: 8999 Ft/hó
Hűség nélkül: 10499 Ft/hó

El kell dönteni, hogy mire akarja használni az ember.
Ha saját lakás, és nem valószínű a költözés, akkor ugye nem gond a 2 év hűség
Ha lehet hogy 2-3 hónap múlva költözni kell stb, akkor nem biztos hogy megéri a hűség miatti olcsóbb ár...

Fekete, full cover üvegfóliák Xiaomi, Huawei és Samsung telefonokhoz. OE-KVK, BMF-KVK (Kandó) tankönyvek. Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/uthenger

(#42260) PetrTitan válasza canniball (#42257) üzenetére


PetrTitan
csendes tag

Köszi Cannibal de jobb árak szeretnem megkapni mint 1221 azért vagyok kiváncsi kinek milyen ár van☺

(#42261) Rage47 válasza Skyhigh (#42234) üzenetére


Rage47
veterán

köszi

(#42262) pjen válasza PetrTitan (#42260) üzenetére


pjen
félisten

Ha van DIGI nálatok vagy hivatkozol műholdas átállásra és lemondod(amit 8 napon belül vissza vonhatsz)szerintem kapsz kedvezőbb ajánlatot

(#42263) PetrTitan válasza pjen (#42262) üzenetére


PetrTitan
csendes tag

Köszi infót.Sajnos Digi nicsen csak a mühóld lenne.
Ezzeket én tudom csak ára voltam kiváncsi hogy van itt esetleg valaki a kinec van hasonló csomag és milyen árok. Hogy tudom legjobb árakat kialkudni.

(#42264) kabelmania27 válasza PetrTitan (#42260) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Felhívod a 1221 megnyomod a lemondást és azt mondod hogy nincs szükség tévére mert elég a mindigtv, internetre pedig már rendelkezel mobilnet előfizetéssel, vezetékes telefonra nincs szükséged mert csak mobilt hívsz.

(#42265) Baaraanz


Baaraanz
tag

Két napja azt csinálja a TV adás, hogy random időközönként (1 - 30 perc) elmegy a kép és a hang teljesen, majd 2-5 másodperc múlva visszajön. Mindegyik TV csatornánál előfordul, és teljesen változó időközönként.
Nem tudom ez segít-e, de ezt mutatja a modem:

Mi lehet a probléma? Érdemes szerelőt hívni? Az a baj, hogy van amikor fél óráig nem történik semmi, így nehéz lenne megmutatni a szerelőnek. Pár hónapja kötötte be UPC-s mérnök, saját kábelükkel, saját osztójukkal.

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#42266) forrest85 válasza Baaraanz (#42265) üzenetére


forrest85
senior tag

Erős a jel, tegyél be egy csillapítót.

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#42267) Baaraanz válasza forrest85 (#42266) üzenetére


Baaraanz
tag

Tudsz ajánlani típust/boltot? BP 9. kerület előnyben. Köszi.

Szerk: szeretném amúgy kettéosztani a jelet egy másik TV-hez, szóval praktikus lenne egy osztós csillapítót beszereznem.

[ Szerkesztve ]

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#42268) Zitronensaft válasza Kartács (#42238) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

Nem kell bővebben kifejteni. A szerelő tudja mit jelent. Ha ránéz a jelszintedre,és tegnap nem hentes volt még,akkor vágnia kéne..

(#42269) #99546112


#99546112
törölt tag

Ezek hülyének néznek..lemondtam a 4hónapig ingyenes +netet meg a goldot, igaz 1 hónappal hamarabb, aztán mondom rákérdezek már a HD előfizetéssel kapcsolatos Horizon Go alkalmazásra, hogy a HD csatornákra miért nem lehet beállítani felvételt, erre mondja az ipse, hát az neeem az nem letezik, megnézi mégyeszer, hogy van e HD előfizetés (amit percekkel előtte nézett meg) és mondja hát van hd előfizetés, akkor mennie kell, csak akkor nem müxik, ha nincs előfizetve a HD csomagra... Érdekes, mert a technikus amikor boxot cserélt nekem (ami úgyszint fagy, értékek rendben vannak, elvileg a box szoftver verziójának hibája xD) ő is azt mondta hogy pedig leeennie kell, még meg is nezte a tabletjén hogy van e előfizetés, van de mutatom is neki hogy nézze, semmi xD á biztos nincs frissítve az alkalmazás blabla, de mondom a friss verzió. Aztán mondja telefonaljak be 😂

(#42270) #99546112


#99546112
törölt tag

up: Tehát az van, hogy nem lehet HD adásokat streamelni, így ezért nem is lehet felvételt ezekre így indítani az alkalmazáson keresztül, sokan azt mondják és úgy tudják lehet, de ez téves. Aztán most vettem észre pont, hogy eddig M4 HD nem volt,mígy már 4 van, de mondom van HD csatornalból pár alap, akkor csak lehet xD, de az van hogy ezeken felül nincs és lehet nem is lesz lehetőség pl rtl hd, vagy tv 2 hd csatornákra felvételt beállítani. Azért azt is elmagyaráztam neki, hogy nem a tv adásról beszélek, nem nézni akarom online a HD csatornát, hanem felvételt BEADNI, a műsorújságon belül, de ez akkor sem lehetséges. Szóval majd szerintem fejlesztik ők ezt, de nem mostanában, ezért nincs... Pedig jó lenne én sokat használnám, de lehet erre sincs "igény".

(#42271) blakey válasza #99546112 (#42270) üzenetére


blakey
titán

Húlyeség az indoklás, ugyanis már lehet HD-ban nézni Horizon Go-val, de a TV Műsorújságnál az összes előfizetett csatornának szerepelnie kell, különben nem tudsz beállítani semmilyen rögzítést, nyár elején még működött, ráadásul most távrányítani is lehet a Horizon Go-val, szóval nem jó a válaszuk, mert senki nem a streamelésről beszélt. Már futottam ezzel 1-2 kört és a műsorújságnál szerepelnie kell az előfizetett HD-knak is, van akinél szerepel. Szerintem az előfizetésünk és a Horizon Go nincs szonkronban, nenm csinálták meg normálisan, ahogy már írtam, korábban működött.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#42272) ztsoft válasza #99546112 (#42269) üzenetére


ztsoft
őstag

Holnap kiderül, hogy a box fagyásra mit mond a technikus, mivel nincs egy hónapja, hogy cserélték (addig úgysem hagyom őket békén, még meg nem csinálják, ha kell naponta telefonálok).

(#42271) blakey
A Horizon Go biztos nincs szinkronban, mivel nekem Digital bronze csomagom van és nézhetek online olyan adókat, amik nincsenek a csomagban.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#42273) blakey válasza ztsoft (#42272) üzenetére


blakey
titán

A HD tartalmakat tekíntve abban kéne lennie, a többi az más tészta, de az sem biztos, hogy azért nézheted, mert így jó, egyszerűen rossz az egész, nincsenek összhangban, te többet nézhetsz én kevesebbet programozhatok be felvételre, ez így nem 100%-os.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#42274) ztsoft válasza blakey (#42273) üzenetére


ztsoft
őstag

Szerintem magasról tesznek rá, csak a reklám megy, hogy mennyi kiegészítő szolgáltatást nyújtanak, de színvonal a béka segge alatt van.

Még most is olyanok ülnek az ügyfélszolgálaton, akik még az alapokat sem tudják. Naiv embereket át tudnak verni ezzel, de engem nem. Annyira ismerem a hardvereket/szoftvereket, hogy tudjam, ennek nem így kellene működnie.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#42275) #99546112


#99546112
törölt tag

Nagyon nem akartam vitába szállni vele, mert s*eggh*lye volt hallomasom alapján 😂 Mégegyszer szóljak be? Én beszólok nekik mégegyszer, (had gyarapodjon a hibaleadások száma) csak akkor mondjátok mit modjak amivel meg lehet őket fogni, ill. h működött de nincs szinkronban. Max még hozzáteszem hogy egyik haveromnak meg jó xD aztán had egye őket a penész. Bár ha tudnánk keríteni olyan usert akinek viszont jó, akkor kéne kerni tőle kepet vagy valamit hogy lssák, ott müxik.

A box fagyás nálam a csere utni hétvégén volt, igazából ha bármi más ment volna épp amikor néztem nem erdekelt volna, de F1 kezdésekori hirtelen a képfagyás század másodperceiben elsötétült előttem a világ és az idegösszeomlás szélére sodort xDD majd írd meg mit volt, de mivel szoftveresen hibás, így mindig cserélni fogják, de nem lesz javulas.

[ Szerkesztve ]

(#42276) ztsoft válasza #99546112 (#42275) üzenetére


ztsoft
őstag

Tavaly már "fizetek" kötbért, nagyjából fél évig kínlódtak, nem sikerült javítani a hibát. Elegem lett belőle, hívtam őket, majd mondtam, hogy fel mondom a szerződést, és nem fogok semmit sem fizetni, egyből kapcsoltak egy illetékest, ahol panaszt tettem, majd jött a mail, hogy 22000 Ft-ot (nem emlékszem a pontos összegre, de itt az oldalon is közzé tettem) jóvá írnak. Úgyhogy ez alapján most sem fogom hagyni.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#42277) Gubek-Einste


Gubek-Einste
Topikgazda

Fine Living és Food Network a UPC kínálatában

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#42278) kabelmania27 válasza Baaraanz (#42265) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Modem értékek rendben vannak, nézd meg nem lazultak-e ki az F csatlakozók, jófajta kettes osztóval eloszthatod.

(#42279) tomp válasza Gubek-Einste (#42277) üzenetére


tomp
félisten

Úgy kell ez a kínálatba mint egy falat kenyér.
Normális csatornákra úgy látszik sajnos nincs pénz.

(#42280) csabi63 válasza tomp (#42279) üzenetére


csabi63
senior tag

+1.

(#42281) Gubek-Einste válasza tomp (#42279) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Jó lenne ha bekerülne az RTL3HD csomag és/vagy más HD csatorna de sajnos ezzel kell beérni, Legalább van pozitív irányú csatorna változás.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#42282) kezo0 válasza tomp (#42279) üzenetére


kezo0
addikt

De legalább ezek is SD-k. :P

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#42283) ztsoft


ztsoft
őstag

A box fagyás le jelentve a központ felé, kíváncsi leszek, hogy mi lesz belőle, de nem hagyom annyiba. A másik hiba (áramszolgáltató oszlop csere) is le jelentve. Ha egy hétig nem történik semmi, akkor megy megint a telefon.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#42284) SybenX


SybenX
őstag

Másnak is megduplázódott a net sebessége?Még 60Mb-es nettel lett véve a Trio M csomag,de időközben már megduplázták 120-ra,viszont nekünk maradt 60 egészen máig.Ez ennek köszönhető?

[ Szerkesztve ]

(#42285) adika4444 válasza SybenX (#42284) üzenetére


adika4444
addikt

Nem dupláztak, valami akciós dolog lehet. Figyeld a MyUPC-t, hogy nehogy rádverjenek plusz költségeket.

üdv, adika4444

(#42286) tomp válasza Gubek-Einste (#42281) üzenetére


tomp
félisten

A upc elmondása szerint nincs tervben HD bővítés. Ezt a fb-on írták. Azaz nem is tárgyalnak...

(#42287) SybenX válasza adika4444 (#42285) üzenetére


SybenX
őstag

Nézem a MyUPC-t és ott a termékeimnél azt írja jogy Fiber Power 120.Ha valami akció lenne,bár nem tudom mire fel,akkor mit írna?Na mindegy örülök neki.Inkább legyen több mint kevesebb.

[ Szerkesztve ]

(#42288) #99546112 válasza tomp (#42286) üzenetére


#99546112
törölt tag

Pedig a coolt és a Film+-ot szívesen néznem HD-ben... :W

(#42289) tomp válasza #99546112 (#42288) üzenetére


tomp
félisten

Akkor sajnos másik szolgáltatóhoz kell menni aki pénzt költ a normális bővítésre.

(#42290) Rycki


Rycki
csendes tag

Helló.
Egy kis segítséget kérnék.
Van egy ügyfelem aki UPC-nél van és a kamerarendszerét nem tudja távolról nézni kb 3 hete.
A héten voltam kint nála, megnéztem a UPC-s modemben a beállításokat és minden úgy van mint előtte.
A DVR-hez tartozó portok beállítva.

Portcheckerrel ráellenőrzök de írja hogy a portok amik kellenek nincsenek nyitva.

És azóta már egy másik ügyfelem is jelezte a problémát viszont ő meg DIGI-nél van, de a jelenség ugyan az.
:F

(#42291) Intruder2k5 válasza Rycki (#42290) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia,

Ennyi infó alapján sajnos sokat nem fogunk tudni segíteni. Az biztos, hogy a DIGI-nek szokása egyes ügyfeleit NAT-olt hálózatra tenni, amin ugyebár lehetetlen a távoli elérés, de legjobb tudomásom szerint egy telefon az üfsz-re, és adnak publikus címet. UPC-nél ilyenről eddig nem hallottunk, bár IPv6-ra néha ők is átállítanak, akkor viszont eltűnik a port forward a HGW menüből. DDNS címet használtok, vagy IP címet az elérésre? Nem változott meg esetleg a WAN cím?

(#42292) muliterdavid


muliterdavid
újonc

Sziasztok! Azzal a problémával/kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy van egy cisco isb2201mt modemem ami a router is egyben és rászeretnék kötni egy tplinkes router ugyanis ez a modem amikor egyszerre többen használjuk például én netes játékkal játszok haverom meg facebookozik akkor elég gyakran rosszul osztja el a sávszélességet be laggolunk mindketten illetve néha el megy az internet. Szerintetek megoldható lenne illetve használna ha rákötném a tp linkes routert? ( mindketten wifiről vagyunk)

(#42293) kabelmania27 válasza muliterdavid (#42292) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Megoldható, a tp link wan portját kösd össze a modem lan portjával, modemet állítsd át bridge módba.
Bridge módban az első három vezetékes eszköz kap ipt-t, tehát a routeren kívül még két eszközt köthetsz a modemre.

[ Szerkesztve ]

(#42294) PetrTitan válasza SybenX (#42287) üzenetére


PetrTitan
csendes tag

Szia 60as megszünik azért lett 120as :))

(#42295) muliterdavid válasza kabelmania27 (#42293) üzenetére


muliterdavid
újonc

Bocsi a hülye kérdésért még kezdő vagyok a témában de letudnád írni kcisit részletesebb, hogy kell átállítani Bridge módba?:)

(#42296) kabelmania27 válasza muliterdavid (#42295) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Semmi gond, 192.168.0.1 címen belépsz a kábelmodembe mindkét mezőt üresen hagyod, a beállítások között ahol olyat látsz hogy system: router azt állítsd át bridge-re.

(#42297) muliterdavid válasza kabelmania27 (#42296) üzenetére


muliterdavid
újonc

én csak olyat találok a wireless settingsnél hogy Enable WDS Bridging akkor ezt kipipálom és kész?:)

(#42298) kabelmania27 válasza muliterdavid (#42297) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nem, ez a beálítás nem wifi beállításnál van.

(#42299) muliterdavid válasza kabelmania27 (#42298) üzenetére


muliterdavid
újonc

rendben köszi a segítséget:)

(#42300) Intruder2k5 válasza muliterdavid (#42297) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Rendszer - Switch mód

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.