Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42501) canniball válasza |AP| (#42497) üzenetére


canniball
nagyúr

Ahogy a TG írja. Én is nemrég vállaltam újabb hűséget az említett módszerrel: a lemondás menüt választva megkérdeztem hogy (mivel más szolgáltatónak van) nekik van-e a jelenleginél jobb ajánlatuk, kettő is volt amiből választhattam (pedig elsoroltam az egész konkrét feltételeim). Szerintem korrektül álltak hozzá.
Mod.
Személyesen lehet nem tudnak annyira segíteni, meg szvsz felesleges is ezzel az időt vesztegetni ha telefonon is el lehet intézni. ;)

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#42502) pvt.peter válasza 4Grider (#42495) üzenetére


pvt.peter
őstag

@vlaho: bizony már lejárt a hűségidőm.

@4Grider: ezt most tényleg nem olvastam el ugyanis neten fizetem a számlát.
Tényleg feltüntették, hogy változás lesz ...
Ha ügyfélszolgálatra bemegyek és kötök 1 éves hűségnyilatkozatot akkor is ue az új ár fog rám vonatkozni?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#42503) |AP| válasza canniball (#42501) üzenetére


|AP|
veterán

Ok, bár nekem pont a telefonos ügyintéző mondta, hogy személyesen talán jobb ajánlatot tudnak adni. Mindenesetre remélem még nincs veszve semmi :)

(#42504) canniball válasza pvt.peter (#42502) üzenetére


canniball
nagyúr

Akkor az az ár fog vonatkozni rád, amit kialkudsz. ;)

pollai!
Nyilván az ügyintéző nem mondhatta, hogy válaszd a lemondás menüpontot. :)
Veszve biztos nincs semmi, én cca. egy év hűségmentes időszak (és közben kb. 3 áremelés) után jobb ajánlatot kaptam mint a legelső hűségvállalásnál. :))

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#42505) Intruder2k5 válasza |AP| (#42500) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ha belebegteted a lemondást, akkor itt is kérhetsz amit akarsz. Én is eljátszottam ezt nyáron, tapasztalatból mondom.

(#42506) Franklin


Franklin
addikt

11. keruletiek, nalatok sincs internet?

(#42507) Teaway válasza Franklin (#42506) üzenetére


Teaway
veterán

11/22 határán vagyok, itt van.

Nincs itthon csokid??

(#42508) Franklin válasza Teaway (#42507) üzenetére


Franklin
addikt

Semmi pánik, már visszajött :-)

(#42510) Gubek-Einste válasza Intruder2k5 (#42509) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Már szeptemberben be lett vezetve a Digilat Mini-s verzió (említettem is már korábban).
Alapból csak a két digitális csomag látszik, az analóg csak listában van (ideje lenne már megszüntetni az értékesítését).

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#42511) Intruder2k5 válasza Gubek-Einste (#42510) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Akkor sorry, efelett jól átsiklottam. Én ott tartottam, hogy a legkisebb csomagban kábeltv bronze van, ami ugyebár analóg.

[ Szerkesztve ]

(#42512) Gubek-Einste válasza Intruder2k5 (#42511) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Legalább a UPC azt meglépte, hogy csomagban már nem értékesít analógot, most azt is meg kellene tennie, hogy önmagában sem lehessen előfizetni rá, 2015-ben már nem kellene lennie ilyen lehetőségnek (a T már teljesen ki is kapcsolta az analóg tévé szolgáltatást).

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#42513) blakey válasza Gubek-Einste (#42512) üzenetére


blakey
titán

(a T már teljesen ki is kapcsolta az analóg tévé szolgáltatást).

Még nem, van ahol még elérhető.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#42514) |AP| válasza Intruder2k5 (#42499) üzenetére


|AP|
veterán

az 1000% az én esetemben nem működött :)
minden lemondással kapcsolatos kérdésemre higgadtan azt a választ kaptam, hogy nyugodtan, postán, személyesen és telefonon is le tudom mondani...

(#42515) pjen válasza |AP| (#42514) üzenetére


pjen
félisten

A baj ott van,szerintem a UPC is olvassa a fórumot

(#42516) |AP| válasza pjen (#42515) üzenetére


|AP|
veterán

nem, a baj ott van, hogy alkudozni kell, mint ha a piacon lennénk...
Nem értem miért csak akkor lehet előállni egy normális ajánlattal, ha az ember lemondással fenyegetőzik.
Több, mint 8 éve folyamatosan náluk vagyok, szépen felhízott a csomagom a maximálisra, már ott tartunk hogy amikor lejár a hűség nem tudnak olyan plusz szolgáltatást adni, amit hozzá lehetne tenni...
Így meg emelkedik folyamatosan az ár. Valószínű, hogy nem csak üres fenyegetés lesz most már a lemondás.

(#42517) canniball válasza pjen (#42515) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem, a baj ott van, hogy trükközni kell. Szerintem ha elsőre megadnák azt, amit a lemondást belebegtetve megadnak, akkor mindenki sokkal jobban járna: elégedettebbek lennének az ügyfelek és így nekik is jobb hírük lenne. Tudnak nagyon is konstruktívak lenni, csak azt nem értem ehhez miért kell az asztalt csapkodni, miért nem lehet eleve így hozzáállni...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#42518) vg válasza |AP| (#42516) üzenetére


vg
addikt

Pár napja hallottam valamelyik hiradóban,hogy most készülődik egy olyasmi törvény, hogy a régi, hűséges előfizetők nem járhatnak rosszabbul mint az ujjak. Ez a kötelezőnél hatalmas biznisz.

(#42519) |AP| válasza canniball (#42517) üzenetére


|AP|
veterán

pont ugyanígy gondolom én is... most mégis megpróbálom a személyes, ügyfélszolgálatos utat is.
Ha ez sem jön be, akkor el fogom viselni azt a plusz egy távirányítót (csak ez tartott eddig vissza a Telekomtól)

(#42520) canniball válasza |AP| (#42519) üzenetére


canniball
nagyúr

Na igen, akkor van probléma ha az embernek "különleges" igényei vannak. Én szerencsés helyzetben vagyok: nincs szükségünk semmi extrára, így máshonnan is lehetett volna kedvezményes áron szolgáltatásunk, ezért nem kellett kamuznom mikor rákérdeztem hogy mit tudnak ajánlani.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#42521) UnSkilleD


UnSkilleD
senior tag

mikor várható a 60as csomagok tömeges átrakása 120ra?

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#42522) Teaway válasza UnSkilleD (#42521) üzenetére


Teaway
veterán

Amikor a 30-ból 50 lesz :)

Nincs itthon csokid??

(#42523) |AP|


|AP|
veterán

Csak sikerrel jártam, és alapvetően jól sikerült kijönnöm a történetből. Viszont tényleg csak akkor kaptam konstruktív ajánlatot, amikor elkezdtem sorban lemondogatni a nélkülözhető szolgáltatásokat.
Eldöntöttem, hogy ha már úgysincs hűségem, akkor minimalizálom a költségeket és egyesével lemondok minden szolgáltatást, ami nélkül meg tudnék lenni. A második hívásnál megkaptam az ajánlatot.

Egyrészt piros pont a UPC-nek, hogy hajlandóak valóban egyedi ajánlatot adni, másrészt fülhúzás, mert miért így kell ezt intézni?

(#42524) Intruder2k5 válasza |AP| (#42523) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem kell ezen meglepődni, ha Te lennél a másik oldalon (mármint nem alkalmazottként, hanem ha a Te bevételed múlna rajta), akkor Te is mindent megpróbálnál, hogy több pénz jöjjön be. Mellesleg UPC-vel még mindig jobban lehet alkudni, mint mondjuk a Telekom-mal.

(#42525) kezo0 válasza Intruder2k5 (#42524) üzenetére


kezo0
addikt

Hányok tőle, hogy alkudozni kell. Aztán meg idejövünk ebbe a fórumba, és kérdezgetjük egymást, hogy kivel mennyit fizettetnek ugyanazért a szolgáltatásért...
A szolgáltatás egyébként jó, de ez a szolgáltatói magatartás sokat ront szerintem is az összképen, ezért át kéne gondolniuk. Mert ez is vastagon része az ügyfél-elégedettségnek.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#42526) Intruder2k5 válasza kezo0 (#42525) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

"Hányok tőle, hogy alkudozni kell."

Nem kötelező alkudozni. :)

[ Szerkesztve ]

(#42527) #99546112


#99546112
törölt tag

Nalatok működik a upc phone alkalmazás? Nálam meg adás sincs xD, Horizon Go-val kapcshívtak,mh tusják mi a hiba, aztan frissítenek, jól befrissített, semmi nincs xD

(#42528) #99546112


#99546112
törölt tag

Tadaaaa, és lőn világosság 😁🍻
[link]
4 hónap kellett hozzá 😅😅

[ Szerkesztve ]

(#42529) Dr. Student


Dr. Student
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni, az egyik kollégámnál a lévő belső hálózattal vannak gondok.
Kint voltam vagy 3-szor szerintem működnie kellene mindennek.
Ott voltam, minden működik és eljövök már nem. Érdekes.

Huawei/Cisco routert kapott a UPC-től és már nem tudok mire gondolni csak erre.

Többször előfordulnak a korlátozott hálózati kiírások (sárga felkiáltó jel), instabilitások, Ledobja a hálózatról, gyakran a router újraindítása segít csak neki.

Kinek milyen tapasztalati vannak a UPC kapott routerrel kapcsolatosan ? Stabilan kellene működni ?
Esetlegesen lehetséges, hogy beállítás problémák vannak ? :R :R :R

Köszönöm a tippeket!

Dr. Student

(#42530) csabi63 válasza #99546112 (#42528) üzenetére


csabi63
senior tag

SZUPER (tv2hd) :D

(#42531) azigazimoris


azigazimoris
aktív tag

És nekem is meglettek a HD adók a Horizongóban :)

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#42532) |AP| válasza #99546112 (#42528) üzenetére


|AP|
veterán

Én még mindig nem látom a HD csatornákat a műsorújságban :F

(#42533) blakey válasza #99546112 (#42528) üzenetére


blakey
titán

Nálam még nem jelentek meg. Tudod, hogy mi volt a hiba?

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#42534) Gubek-Einste válasza Dr. Student (#42529) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Pontosan milyen típus eszközzel van a gond?
Jelszintek milyenek?
Nekem évekig nem volt semmilyen bajom a Cisco EPC3925 router módú használatával.
Wifi-n és/vagy kábelen van a gond?
Amikor gond van akkor az admin felület elérhető?
Köthető időponthoz/aktvitáshoz a gond?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#42535) Dr. Student válasza Gubek-Einste (#42534) üzenetére


Dr. Student
senior tag

Ezek kérdések nagyon jók, sajnos nem tudom.
De akkor ezeket megnézem, mindenképp.

Megpróbálom tesztelni és a kérdéseidre választ adni.

Köszönöm a távpontokat!

Üdv.

Dr. Student

(#42536) UnSkilleD


UnSkilleD
senior tag

wi-freet hogyan tudom kikapcsolni?

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#42537) #99546112


#99546112
törölt tag

Amiről beszéltünk is, valami szinkronizációs hiba volt a szolgáltatások összekapcsolódásánál nem tudom nem értek hozzá, annyira nem ment bele a kémyeg h müxik. Ha valakinek legkésőbb holnapig nem működne ezúttal sem, az adja le hibának és sztem mostmár megtudják csinálni!!

(#42538) Syd69 válasza UnSkilleD (#42536) üzenetére


Syd69
aktív tag

1221 Ügyfélszolgálat

Alma

(#42539) Gubek-Einste válasza UnSkilleD (#42536) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

1221 vagy MyUPC

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#42540) UnSkilleD válasza Gubek-Einste (#42539) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

myupcn ez a szolgáltatás lemondása alatt van? upc wifi opció?

[ Szerkesztve ]

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#42541) Gubek-Einste válasza UnSkilleD (#42540) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Szolgáltatásaim/Wif-Free alatt van

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#42542) UnSkilleD válasza Gubek-Einste (#42541) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

hát itt azt írja ki van kapcsolva de a modemben persze aktív a community wifi szóval akkor mivan?

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#42543) Gubek-Einste válasza UnSkilleD (#42542) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Akkor marad a 1211

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#42544) UnSkilleD válasza Gubek-Einste (#42543) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

na most bekapcsoltam aztán megint ki és így jó, köszi :R

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#42545) #99546112


#99546112
törölt tag

Felvételt tudtok beadni pl rtl klub HD-ra? Nekem azt írja hogy a keres sikertelen, lehet csinálnak még valamit a rendszerrel.

(#42546) Kartács válasza kabelmania27 (#42228) üzenetére


Kartács
aktív tag

Szia!

Egyenlőre úgy néz ki megoldódott a TV akadozás probléma és a NET is ezért ment el...
mert szar volt a kábel (antenna)! :W

Muterék pont rendeltek maguknak még egy boxot és nekik nem kellett az új kábel így azt elhoztam magamhoz, mondom kipróbálom (nagyon profi csatlakozók vannak már ezeken a kábeleken és az anyaga is nagyon minőségi).
Fogtam, kicseréltem mindent + a T elosztót is és lás csodát 1sec alatt vissza jött a net és azóta még a TV sem akadozott és esett szét! :C

Kicsit dühítő, hogy a telefonba ilyen inkompetens emberekkel tud csak beszélni az ember és nem vágja le egyből valaki, hogy uram lehet a kábele szar...

Na mind1 ezt is megoldottam. :)
Köszi a tippeket, gondolom akkor jó volt a te/ti tippeitek is a zajszint meg jelerősség stb, mert akkor ezek nem voltak sehol.

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#42547) kezo0 válasza #99546112 (#42545) üzenetére


kezo0
addikt

Nekem most az RTL Klub HD-re sikerült vele felvételt programozni, de pl. az M4 HD-re nem...

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#42548) #99546112


#99546112
törölt tag

Nem az igazi még ez, de csak megoldják mar.

(#42549) kaszaf


kaszaf
aktív tag

Sziasztok!

Ma hívtak a UPC-től, hogy látják lejár a hűségem és itt az idő hosszabbítani. Ez nem igaz mert jövő év február elején jár le, ám legyen meghallgatom. Elkezdte mondani a hölgy a szöveget, de megakasztottam a beszélgetést azzal, hogy mivel kikerül a kínálatból a Sportklub ezért valószínű átmegyek a digihez. Kis türelmet kért, majd azt mondta, hogy nincs tudomása arról, hogy megszűnne náluk ez a csatorna. Egy korábbi számlán pedig szerepel ez az infó. Abban maradtunk a héten még visszahív.

Tud esetleg valaki arról, hogy tényleg kikerül, vagy azóta történt valami ez ügyben és mégis marad?

Fontos ez a csatorna nekem a jégkorong miatt, mondhatni ezt nézem legtöbbet.

(#42550) kabelmania27 válasza kaszaf (#42549) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
ASZF-ben bent van, ettől független a másiknál is bármikor kikerülhet, érdemes kivárni, még megegyezhetnek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.