Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124701) Apaxp válasza AtHoS (#124698) üzenetére


Apaxp
senior tag

Abszolút nem akadályoz semmiben. De sokkal egyszerűbb, ha a tv-n elindítom a 3-7 éves felnőtteknek, és ott nézhetik.
Ja és nem neked kell megoldani.
Azt sem értem, hogy a konkurens szolgáltatói boxra szabadon telepíthetők az appok.

[ Szerkesztve ]

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#124702) SzGee válasza ates2 (#124699) üzenetére


SzGee
aktív tag

Ügyes :) Ha most aláíod ezt az árat, azt is emelik januárban +9,5%-al
magyarul duplán szívatnak

If you leave me, can I come, too?

(#124703) ates2 válasza SzGee (#124702) üzenetére


ates2
senior tag

Hm akkor nem szabad alairni magyarul. Ertem.

(#124704) ates2 válasza ates2 (#124703) üzenetére


ates2
senior tag

Oh jah latom

A Vodafone „díjkorrekció” néven, az inflációra hivatkozva emeli a már meglévő előfizetői díját. A díjkorrekció mindenkinél automatikusan 2023. január 2-től lép életbe. „Közel 10 százalékkal emeli a már meglévő előfizetői díját a Vodafone

Lemaradtam... Rafinaltak akkor aki alairja annak is emlik +10% al, szeplehuzas... :o

(#124705) AtHoS válasza Apaxp (#124701) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"De sokkal egyszerűbb, ha a tv-n elindítom..."

Hihetetlen, de TV-ken is elérhetőek ilyen APP-ok, sőt van TV-re köthető FireTV, Xiaomi okosító kütyü, Google Chromecast és társai is, ha még nem hallottál volna ezekről.

Ne légy tehetetlen, mert nincs lehetetlen :K ne várj a "hátha"-ra...persze, ha valóban szükséged van az adott cuccra

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#124706) cocka válasza Apaxp (#124701) üzenetére


cocka
veterán

a konkurens szolgáltatói boxra szabadon telepíthetők az appok.

Hát vélhetően ez se olyan marha jó, mint amilyennek tűnik. Gondolom agyon van korlátozva, hogy mit telepíthetsz.

Legjobb, saját androidos boxon már odáig sem jut a VTV app, hogy egyáltalán hajlandó legyen települni, ugyanis letölteni letölti, csak amikor rányomok a telepítésre (amit ugye automatikusan csinálna), akkor leáll. Ha újrapróbálom akkor is.. Egyszerűen élből elutasítja.

(#124707) Trailbreaker válasza zzola (#124700) üzenetére


Trailbreaker
kezdő

Részletek az ÁSZF 68. oldalán 7. pont egyéb akciók.

Link

:)

(#124708) labeda válasza ates2 (#124704) üzenetére


labeda
aktív tag

Októberben úgy hosszabbítottam, hogy csak januártól emelkedik a díj.

(#124709) kabelmania27 válasza Mate (#124694) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Elvileg működik másik településen, az oldalon létezik kaon box, hívd fel a 1270-est vagy menjél be ügyfélszolgálati irodába.

(#124710) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

Red free+ ba vagyok, eddig 20gb volt a roaming, most raneztem mennyi adatok van, ossz adatra 30-at ir, karacsony miatt lett 30, vagy veglegesitettek 30 ra?

(#124711) kezo0 válasza BUZZLGHTYR (#124710) üzenetére


kezo0
addikt

Szia, ez nem a mobilos topik.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#124712) Apaxp válasza AtHoS (#124705) üzenetére


Apaxp
senior tag

Egy normálisan működő ledes tv-m van, igaz még nem okos. Csak azért hogy appokat tudjak telepíteni, nem veszek okos tv-t. Van egy androidos boxom, de ugyanúgy vagyok vele mint cocka fórumtárs, hogy nem engedi némelyik appot telepíteni, vagy ha telepíteni lehet is, akkor meg indításnál hibát dob. Másik androidos kütyüre sem fogok beruházni feleslegesen.
De mindegy már, mert jó ajánlatot kaptam a konkurenciától, amire holnap kell válaszolnom. Valószínű hogy szolgáltató váltás lesz nálam.

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#124713) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Minden lakossági díját megemeli a Vodafone - Portfolio.hu

Mondjuk 10%, a Telekomnál is, és ha azt vesszük, hogy hivatalosan is sokkal magasabb az infláció, még jófejek is...

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#124714) ztibor


ztibor
senior tag

Kezdek kicsit tanácstalan lenni.
Következő a történetem.
A vodás firmware csere óta küzdöttem (mint sokan mások is) a modem újraindulgatásával.
Volt kint vagy 7-8 szerelő, cseréltek 3x modemet is. Utoljára kb. 1,5 hónapja már nem küldtek szerelőt, hanem azt mondták átadták a problémát az IT részlegnek (bármit is jelentsen ez) várjak türelemmel. Ezzel egy időben az oldaluknál az internet résznél megjelent "A szolgáltatás módosítás alatt áll"
Valami viszont történt, mert csökkentek az újraindulások.
Viszont kb 3 hete hívtak hogy miért van nálam 4 modem!?
Kiderült hogy a technikusok nem jelezték hogy elvitték a cserélt modemeket.
2 hete lett egy plusz TV-m, amihez szerettem volna egy plusz stb-t. Kiderült hogy az utolsó hibajegyet nem zárták le, amíg az van nem rendelhetek új eszközt.
Azóta többször telefonáltam, megjártam vagy 8 ügyintézőt, mert dobálnak egymáshoz amíg bogozzák ki az egész katyvaszt, majd semmi sem történik, csak mondják várjak türelemmel.

Lehet bárhol panaszt benyújtani? Kötbért kérni, bárhogy rábírni őket hogy dolgozzanak?
Megjegyzem hogy a szolgáltatások/internetnél a modem sorszáma még az előzőé.
1 hete a modem mögé saját routert tettem, azóta talán 1x indult újra, szóval a szolgáltatással már elégedett is lehetnék.

Elnézést amiért hosszú voltam, de már kicsit unom ezt az egészet. Tényleg jobb lenne megszabadulni a végén tőlük.

(#124715) zzola válasza GoodSpeed (#124713) üzenetére


zzola
félisten

Ebben most mi az újdonság? Már az októberi számlán is rajta volt...

(#124716) lm83


lm83
őstag

Sziasztok. Készülék vásárlással kapcsolatban lenne kérdésem.
Két éve írtam alá egy év hűségre szerződést, azóta határozatlan szerződésem volt.
Néztem tévé vagy más készüléket ebben a megújult webshopban már az utóbbi időben. Ha Meglévő szolgáltatás mellé néztem volna, akkor írta: először módosítsd vagy hosszabbítsd meg szolgáltatásodat, utána adj hozzá új készüléket.
Tiszta sor hiszen nem volt végül is hűséggel szerződésem, de mikor néztem mondjuk mennyiért tudnék díjcsomagot elég magas összegek voltak, gondolom listaár.
Múlt hónapban hívtak már, hogy új szerződést kell mindenképpen kötni! Mert a régi csomagok, amik vannak nekem megszűntek/kivezették (TV Premium, Internet 500), mindenképp újat kell kötni újakkal.
Így lett Tv Hd Plus, meg Internet L, ugyanaz csak új névvel. Persze ez mér megint drágábbért... Meg ugye most olvasom jövőre ez is több lesz még...
Azóta próbáltam webshopban tv-t nézni, stb. Ha megint meglévő szolgáltatást választok, ugyanazt az üzenetet kapok..
Hát pedig most újítottam meg az egészet, nem értem.
Direkt megkérdeztem az ügyintézőt, hogy akkor majd így fogok-e tudni tv-t venni, amire helyeset persze...
Most akkor miért nem tudok?

(#124717) cof válasza GoodSpeed (#124713) üzenetére


cof
veterán

A drágulás „felmondási jogot nem keletkeztet" a cég tájékoztatása szerint.

Egyoldalúan emelnek és fel sem mondhatod kötbér fizetése nélkül? Vagy mit jelent ez?

Kíváncsi leszek a Digi mikor lépi ezt meg, mert most nagyon húzzák be az embereket a málnásba, hogy kössenek hűséget. Ott sima emelés lesz januártól de a hűségesekre nem vonatkozik "egyelőre".

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#124718) zzola válasza ztibor (#124714) üzenetére


zzola
félisten

1270-en tudsz panaszt tenni, az a legegyszerűbb. Kivizsgálás ideje: 30nap. Elmondod, hogy folyamatosan kár ér, mert nem tudod a második tévédet üzembe helyezni.
Mindent részletesen mondj el, hogy szakad a modem és a szolgáltató semmit érdemi lépést nem tesz az ügyed megoldásának érdekében. A hívást pedig úgy fejezd be, hogy ezt a hangfelvételt szeretnéd kikérni mihamarabb.

(#124719) zzola válasza cof (#124717) üzenetére


zzola
félisten

"Egyoldalúan emelnek és fel sem mondhatod kötbér fizetése nélkül? Vagy mit jelent ez?"
Azt, hogy vagy maradsz ügyfél a hűségidőd végéig, vagy kötbérért cserébe azonnal felmondhatod az előfizetésedet. Az inflációs emelés nem ad jogalapot a hűségidő felmondására - részedről.

(#124720) ates2 válasza labeda (#124708) üzenetére


ates2
senior tag

értelek, viszont apósnak nálunk nem mondták,hogy áremelés januárban :D
csak hogy hosszabbítson... igy marad a 10% emelés fixen azt kész.

[ Szerkesztve ]

(#124721) cof válasza zzola (#124719) üzenetére


cof
veterán

Akkor az úgy elég rekt mert általában azért kötnek az emberek hűséget, hogy a lejártáig fix havidíjjal tudjanak kalkulálni.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#124722) zzola válasza cof (#124721) üzenetére


zzola
félisten

Nem feltétlen. Van aki azért, hogy kamatmentesen megvásároljon egy eszközt...

(#124723) GoodSpeed válasza cof (#124717) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Törvénymódosítás volt pár éve. Évente egy alkalommal az inflációt meg NEM haladó módon emelhet, és hiába mondod, hogy jó napot kívánok én leszerződtem két évre havi x Ft-ért ami a 2 évre Y összegre jön ki, megemelhetik és nem mondhatod fel. A Telekom is emelt, és a DIGI is emelt már, bár nekem még nem. Korábban a szolgáltatók nem éltek ezzel a lehetőséggel a régi előfizetők esetében, most már jellemzően élnek vele :(

2016-ban anno én az Inviteltől dobbantottam a UPC... Vodafone-hoz, mert emeltek 390 Ft-ot, a kereskedelmi adót kiterhelve. Kötbérmentesen elengedtek :D Ma már nem menne ...

Visszamenőleg kéri az RTL és a TV2 több száz forintos műsordíját a kábelszolgáltató | 24.hu

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#124724) polonic


polonic
félisten

Van már megoldás arra, hogy ezek a szerencsétlenek újból tudjanak csoportos beszedéssel levonást intézni, ha csak új azonosítóm van?

(#124725) ates2 válasza zzola (#124722) üzenetére


ates2
senior tag

viszont az patkányság hogy elkezdik felhivni az ügyfeleket és hűséget akarnak tőlük majd nem közlik,hogy amugy erre jön + 10% januárban...

Nálunk speciál drágábban adták volna +5 %-al majd erre jön januárban még +10 % :((

[ Szerkesztve ]

(#124726) cof válasza GoodSpeed (#124723) üzenetére


cof
veterán

Tehát ezt akkor a Diginél is megléphetik bármikor mert törvényi engedélyük van rá? Durva, hogy a szolgáltatók bármit megtehetnek az előfizetővel. Szerintem ez elég aljas húzás, hogy nem mondhatod fel a hűséget kötbérmentesen erre hivatkozva. Gondolom ez a család és emberbarát kormány teremtette meg hozzá a jogalapot...

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#124727) GoodSpeed válasza cof (#124726) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Igen, az, és igen, ők :( Sőt már meg is lépték: Index - Belföld - Árat emel a DIGI
Mivel a szolgáltatók most élnek először ezzel a törvény adta lehetőséggel egyúttal precedenst is teremtenek, azt az üzenetet is hordozza, hogy EFI-k mostantól ezek a szabályok, így készüljetek... A törvény lehetőséget ad erre, az ÁFSZ-ben benne van, innentől kezdve maximum nem etikus, de sehol meg nem támadható. Nem mondhatod azt, hogy hát akkor a kölcsönösség alapján te is módosítanál évente egyszer... régen ugye volt egyfajta kölcsönösség, hiszen felmondhattad, de ezt elvették. Törvénybe foglalták, innentől az van, hogy "korrektül" tájékoztatva vagy a szolgáltató részéről, hogy az ÁSZF ezt tartalmazza, ha nem tetszik nem fogadod el. Az összes szolgáltató ÁSZF-ébe beépítik azzal a megjegyzéssel, hogy törvényi fundamentum is van alatta. Az, hogy nem lesz olyan szolgáltató amelyik ÁSZF-ében ne lenne ez benne, senkit nem fog érdekelni :( Egy-két év és teljesen megszokottá, elfogadottá válik. Az egyetlen gondjuk szerintem a százalék mértéke, mert a reálist nem merték bevállalni. Az a "szép" a dologban, hogy még az sincs, hogy átmész egy másik szolgáltatóhoz. Nincs meg az az opció, hogy most felszívtad magad, mint én 2009-ben a DIGI-nél és mentem a Telekomhoz (küldtek a DIGI-től akkor egy levelet, hogy világgazdasági válság miatt a $ - Ft árfolyam bla bla + 300 Ft, hűségem nem volt a tányéros TV-n felmondtam nekik :D ) vagy mint 2016-ban az Invitelnél akiknél szintén felmondtam - ott volt hűségem, de még törvényes alapom is, így kötbérmentesen tettem - , és átmentem a UPC/ Vodafone-hoz, szóval, hogy válthass másikra, lehet akármennyi szolgáltató az utcádban, mindegyiknél ezek a játékszabályok.

Szerintem "csak" azért 10%, és nem 20 vagy 30%, mert az alapvető élelmiszerek 50-90%-kal is drágultak, de azt ugye vagy megveszi az ember, vagy éhen hal... Ha tömegesen nem bírnák fizetni az emberek az Internet + TV + telefon csomagjaikat, akkor megveszik az alapvető élelmiszert, és oké, hogy lesz tartozásuk a szolgáltató felé, de annak behajtása sokkal körülményesebb. Szerintem most tapogatóznak, hogy mennyivel lehet úgy emelni, hogy a lemorzsolódok aránya ne legyen túl magas. Nyilván lesznek olyanok, akik amint lejár a hűségük például választanak, hogy csak Internet, vagy csak TV, vagy csak Telefon, vagy egyik sem. Persze régebben is voltak elszórt esetek, hiszen bárkiből lehetett munkanélküli 2022 előtt is... de most komoly tömegek szegényednek el, mindenkinek megnőttek a kiadásai. A boltok vs szolgáltatók versenyében, bár utóbbival áll az ember szerződésben, a boltok az erősebbek.

#124725ates2: Nekem pl októberig Magenta 1 hűségem is van... amikor megkötöttem szó sem volt áremelésről. Aztán az elsődleges címemen még nincs is Telekom optika. Így tudom nézni a Telekom TV-t DIGI optikán, meg használni a SIM kártyát :D Nyilván ha lejár a hűség, majd nem hosszabbítok, ha csesznek Hajdúszoboszló fürdőnegyedébe telekom optikát húzni továbbra is.

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#124728) GoodSpeed válasza GoodSpeed (#124727) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

* Korrekció: a DIGI csak az újaknak emel:

Nálam sem emelt, mert májusig hűségem van, és minden bizonnyal ár/ érték arányban, és elérhetőség alapján is náluk hosszabbítva is lesz.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#124729) fecke78


fecke78
senior tag

"Lemondott a Vodafone vezérigazgatója"
:C

(#124730) Toth_Jani válasza fecke78 (#124729) üzenetére


Toth_Jani
őstag

De nem a hazai. :(((

GoodSpeed
De ha most váltanék akkor már eleve drágább lenne, mint ami itt januártól lesz 6900 forint, igaz még a Digi is 6900 de januártól állítólag 7400-ra emelik. (a tej meg 400 forint, 200 helyett)
És azért it túlnyomó részben még Vodások vannak.

[ Szerkesztve ]

(#124731) kezo0


kezo0
addikt

Ha valaki netán nem csak a címet akarná elolvasni, hanem a teljes hírt is, amiből kiderül, hogy ennek nem sok köze van Magyarországhoz: Lemondott a Vodafone vezérigazgatója

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#124732) MiZo1990 válasza GoodSpeed (#124727) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

Azért 9.39%, mert nem 2022-01-01 és 2022-12-31 között van számolva, hanem 2021-09-01 és 2022-08-31 között.

(#124733) SzGee válasza GoodSpeed (#124727) üzenetére


SzGee
aktív tag

Teljesen reális és századra pontos inflációs emelést hajtottak végre, ott volt a számlán a metodika, ami alapján kiszámolták a 9,39%-ot
Jövőre senki ne lepődjön meg ez alapján a 15-20%-os áremelésen

Az ÁSZF 7.2.2. pontja szerinti átlagos fogyasztói árindex változás mértéke (9,39%) az alábbi havi fogyasztói árindex változások átlagaként került meghatározásra:
Figyelembe vett hónapok Havi fogyasztói árindex változások (%)
Előző év azonos hó=100,0
2021. szeptember 105,5
2021. október 106,5
2021. november 107,4
2021. december 107,4
2022. január 107,9
2022. február 108,3
2022. március 108,5
2022. április 109,5
2022. május 110,7
2022. június 111,7
2022. július 113,7
2022. augusztus 115,6
Havi fogyasztói árindex változások átlaga: 109,39

If you leave me, can I come, too?

(#124734) zzola


zzola
félisten

Facebook Watch törlésre került boxról.

(#124735) GoodSpeed válasza SzGee (#124733) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Pont ez lett volna a kérdésem miután megláttam, hogy milyen intervallum alapján számolták ki : #124732MiZo1990 hozzászólásában, hogy jövőre akkor mennyi lesz ...

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#124736) Toth_Jani válasza GoodSpeed (#124735) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Az MNB szeptember végi előjelzése szerint 11,5 - 14% várható.

(#124737) SzGee válasza Toth_Jani (#124736) üzenetére


SzGee
aktív tag

A szeptember/szeptember szerintem közelebb lesz a 20%-hoz, mint a 15%-hoz

If you leave me, can I come, too?

(#124738) GrandS válasza cocka (#123597) üzenetére


GrandS
senior tag

Nekem itthon csak a Vodafone-os router van, emeleten nem kielégítő a WiFi. Lehet ehhez nem Vodafone-os Jelismétlő(ke)t tenni gond nélkül? Ha igen, melyiket javasoljátok?

(#124739) Nikaré válasza GrandS (#124738) üzenetére


Nikaré
őstag

Szia!
Például ezt

[ Szerkesztve ]

(#124740) GrandS válasza Nikaré (#124739) üzenetére


GrandS
senior tag

Köszönöm! Személyes tapasztalatod van? A Vodafone-os routeren kell hozzá mókolni?

(#124741) fecke78 válasza Nikaré (#124739) üzenetére


fecke78
senior tag

Sokra nem megy a 2.4ghz el , nem lesz elég a hatótávja...

(#124742) Nikaré válasza fecke78 (#124741) üzenetére


Nikaré
őstag

Nekem ez is üzemel.
Mindkettő jól teljesít.
Az előbbi ajánlásom tökéletes az otthon automatizáláshoz is a 2,4 frekin kommunikálnak.

(#124743) GrandS válasza fecke78 (#124741) üzenetére


GrandS
senior tag

Te nem javasolsz másikat?

(#124744) fecke78 válasza GrandS (#124743) üzenetére


fecke78
senior tag

Tessék
nem a termékkel volt gond , hanem hogy nem tudja a 5 ghz -et ami kell a nagyobb távolsághoz , a falaknál elvérzik a 2.4 ghz , ha teheted olyat vegyél ami tudja mindkettőt
kiindulásnak ez is
és ott is van xiaomi
9000.- ért , te döntőd el melyik éri meg

(#124745) zzola válasza fecke78 (#124744) üzenetére


zzola
félisten

Szolgáltatónál lehetőség van bérelni, akár.

(#124746) Viktor0610 válasza fecke78 (#124744) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az 5 GHz pont a nagyobb távolságra nem jó, arra a 2,4 GHz jobb: [link] .
"The 2.4 GHz band provides the most coverage but transmits data at slower speeds.
The 5 GHz band provides less coverage but transmits data at faster speeds
The 6 GHz band, introduced with the new WiFi 6E standard, provides the least coverage but transmits data at the fastest speeds of the three frequencies".

Samsung Galaxy A54

(#124747) GrandS válasza zzola (#124745) üzenetére


GrandS
senior tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

(#124748) Nikaré válasza Viktor0610 (#124746) üzenetére


Nikaré
őstag

Erről van szó, meg arról, hogy nem szeretek vitázni.
:N

(#124749) GrandS válasza zzola (#124745) üzenetére


GrandS
senior tag

1700Ft/hó

(#124750) Nikaré válasza GrandS (#124749) üzenetére


Nikaré
őstag

Az egyik (második) javaslatom ez volt
Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender AC1200
Mindkét frekvenciát tudja, sőt rj45 csatlakozója is van.
fecke78 listájában is szerepelt.

Ehhez a típushoz ajánlott a Mi Home applikáció, amin keresztül "kötöd" össze a ruterrel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.