Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#125251) pjen válasza cocka (#125250) üzenetére


pjen
félisten

Lehet nehéz a felfogásom, de még mindíg nem tudom miről van szó.

(#125252) kezo0 válasza pjen (#125251) üzenetére


kezo0
addikt

a _virágboltra_ célozgatnak. tudod, arra, amit itt tiltott emlegetni…

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#125253) Padka23 válasza pjen (#125251) üzenetére


Padka23
csendes újonc

ekko®€ a magtár :)

[ Szerkesztve ]

(#125254) pjen válasza kezo0 (#125252) üzenetére


pjen
félisten

JA!!!!! Sose használtam rá a magtár nevet. Szerintem az n core nevet simán le lehet írni, gondolom nem csak warezolásra használható.

[ Szerkesztve ]

(#125255) kezo0 válasza pjen (#125254) üzenetére


kezo0
addikt

Én egyszer, még évekkel ezelőtt leírtam itt a torrent szót (ami aztán tényleg nem csak warezre használatos technológia), és törölve lett a hozzászólásom, plusz PM-ben is kaptam egy admini figyelmeztetést. Miközben vannak topikok (médialejátszós, tévés), ahol simán leírják konkrét release-ek nevét is. Szóval nem kifejezetten egységes a megítélése a témának a PH-n…

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#125256) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szerintem kimerítettétek a témát, az online VodaTV adása tehát legálisan nem menthető le saját gépre, innentől pedig nem a topik témája, ahogy az nCore se. Lapozhatunk...

(#125257) cocka válasza Intruder2k5 (#125256) üzenetére


cocka
veterán

De szép kalapod van. :D

(#125258) Intruder2k5 válasza cocka (#125257) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Köszi, de már nem sokáig, és ez sem a topik témája. :D

(#125259) kezo0 válasza cocka (#125257) üzenetére


kezo0
addikt

OK, akkor más téma.

Anyámnak a régi személyi igazolványával kapcsolatos nehézségek miatt (leírtam itt korábban, hogy csakis emiatt új személyit kellett neki csináltatnunk, ami nem volt problémamentes) végül nov. 21-én sikerült szerződést hosszabbítatnunk a vezetékes szolgáltatásaira. Tehát még egyszer: november 21-én. És még aznap meg is érkeztek az új szerződései a My Vodafone fiókjába, bennük az újonnan kialkudott, a korábbinál kicsit kedvezőbb árakkal.
A csomagjai nem változtak, mégis, az ügyintéző kötötte az ebet a karóhoz: a régi Ubee HGW-t le kell cserélni! Ehhez viszont technikust csak dec. 8-ra tudott küldeni. Aznap meg is jött az ember, és hozott a Ubee helyett egy új, szürke, Vodás Compalt. A Ubee-t persze nem vitte el, hiába mondta korábban az ügyintéző, hogy a technikus el fogja vinni a régi modemet (direkt rákérdeztem ugyanis). Szóval nem vitte el, hanem nekem kellett bevinnem egy Voda üzletbe. Ami azért felháborító, mert ugye nem mi kértük, hogy cseréljék le a régi eszközt. Nem volt annak semmi baja, tökéletesen kiszolgálta anyukám igényeit, és még a mobilomnak is mindig adott wifit, amikor ott voltam nála. Nna mindegy, másnap, tehát dec. 9-én bevittem a régi HGW-t a Westendben levő, hozzám legközelebbi Vodafone üzletbe, és leadtam. Kicsit fura volt, hogy semmilyen elismervényt nem adtak róla, de ha ez így megy, akkor így megy…
Ehhez képest anyu internet-előfizetésénél a My Voda fiókjában nov. 21. óta mind a mai napig az látható, hogy „A szolgáltatás módosítás alatt áll”, és még mindig a régi árat mutatja a fiók. Dec. 9. óta, tehát azóta, hogy leadtam a régi eszközt, már kétszer is hívtam a 1270-et emiatt. Az első ügyintéző rögtön azt kérdezte, hogy kaptam-e elismervényt a régi modem visszaszolgáltatásáról, mert ő nem látja a rendszerben, hogy leadtam volna. Ha nem kaptam, vissza kéne mennem az üzletbe, és kérni, hogy adjanak. Na, ekkor kicsit elgurult a gyógyszerem, és üvöltözni kezdtem vele, hogy ne vicceljen már, nem fogok visszamenni sehova, mert ezt az egész eszközcserét nem mi akartuk, hát nehogy már nekem legyen vele ennyi intéznivalóm. Ezek után elnézést kért az ügyintéző, mert közben mégis megtalálta a rendszerben, hogy leadtam a régi modemet… No comment. (Ha nem üvöltöm le a fejét, akkor nem találta volna meg?) Szóval azzal zártuk a beszélgetést, hogy nincs semmilyen teendőm, intézkedik, hogy anyukám fiókjában végre eltűnjön „A szolgáltatás módosítás alatt áll” üzenet.
Amikor egy újabb hét elteltével sem tűnt el, megint telefonáltam. Megint megígérték, hogy intézkednek. Azóta sem tűnt el.

Ez az én abszolút on-topic történetem az új esztendő első napján. :)

És a végére a ráadás: tegnap átmentem anyuhoz, és egyszer csak azt vettem észre, hogy nem ad wifit az új csoda-voda HGW! Bejelentkeztem a menüjébe, hát látom, hogy mindkét sáv adója kikapcsolva, se 2,4 GHz-en, se 5 GHz-en nem ad. OK, akkor visszakapcsolom. Módosítások mentése, végre kigyullad a wifi jelzőfény a modem előlapján, egy percig még karikázva gondolkodik a felhasználói felület, majd… elalszik a jelzőfény, és kikapcsol a wifi. Nem lehet bekapcsolni! Semmilyen beállítással: automatikus vagy manuális csatornaválasztással sem, csak külön a 2,4 GHz-es SSID-t sem, csak külön az 5 GHz-es SSID-t sem! Ennyi. Az új eszköz, amit a Vodafone erőltetett ránk, máris meghibásodott. Lehet őket újra hívni, folytatódik a tortúra… :(((

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#125260) Csabi1984 válasza kezo0 (#125259) üzenetére


Csabi1984
addikt

Voltak Upc-nél is gondok, de nem ennyi :)

(#125261) mani8106 válasza kezo0 (#125259) üzenetére


mani8106
junior tag

Technikus nem vihet el eszkozt cserenel. Halasztott visszavetelezessel kell leadni itt az ügyintézo mondott hulyeseget. Kiveve a kaon alatti boxokat azokat nem kell leadni. A modositas alatt ragadt dolog meg a voda csoda rendszere miatt van elakadt az egyik folyamat amire hibajegyet kellett volna felvenni h le tudjak zarni az arra kompetens szemelyek csak hát ugye.. no mindegy.
Akkor factory reset az tobbnyire megoldja a compal gondjait

[ Szerkesztve ]

Hol volt Gondor, mikor Nyugatvég elesett? - Ember akkor jöttünk ki a templomból

(#125262) ztibor válasza mani8106 (#125261) üzenetére


ztibor
senior tag

Nálam 3 modem csere volt és mindháromnál magával vitte a régit a technikus.

kezo0: nekem cirka 2 hónapja nem tűnik el a módosítás alatt felirat, szintén egy nyitott hibajegy miatt, blackfriday ota nem tudok használatba venni egy tv-t mert nem kapok e miatt STB-t.

[ Szerkesztve ]

(#125263) pjen válasza mani8106 (#125261) üzenetére


pjen
félisten

Lehet, hogy most már nem, de mikor hozta a szerelő a VTV boxot, vitte a ciscót, papírt is adott róla.

(#125264) kezo0 válasza pjen (#125263) üzenetére


kezo0
addikt

Mikor nekem hozták a Vodaboxot, szintén elvitték a Cisco-t. Papírt viszont nem kaptam.
Mindebből látható, hogy mekkora összevisszaság van ennél a cégnél.

Apropó, a tulajdonos-váltásról semmi hír? Eredetileg arról volt szó, hogy 2022 végéig le akarják bonyolítani az üzletet.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#125265) fap333


fap333
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem: Adott egy eszköz, amit szeretnék letiltani az internetről, viszont belső hálón szeretném, ha elérhető lenne. Tudnátok segteni abban, hogy hol, milyen beálltásokat kell megtenni, hogy az eszközömet belső hálózaton keresztül gond nélkül elérjem, viszont internetre semmilyen formában ne lásson ki, és ne is lehessen megszólítani kívülről.
A fehér álló ConnectBox-ot használom routerként is, a típusa: CH7465VF
Segítségeteket előre is köszönöm!

10 fajta ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#125266) pjen válasza kezo0 (#125264) üzenetére


pjen
félisten

Én nem tudok semmit.

(#125267) kezo0 válasza pjen (#125266) üzenetére


kezo0
addikt

OK, a kérdés nem is kifejezetten neked szólt, hanem úgy általában, mindenkihez. :)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#125268) mani8106 válasza ztibor (#125262) üzenetére


mani8106
junior tag

Azt nem artana jelezni mivel ha nem fut végig a rendszerben az adott folyamat addig konkretan szinte semmit nem fogsz tudni intezni. Mostmar a leggyakoribb a halasztott visszavetelezes plane lemondasnal ott mindig.

Hol volt Gondor, mikor Nyugatvég elesett? - Ember akkor jöttünk ki a templomból

(#125269) mani8106 válasza fap333 (#125265) üzenetére


mani8106
junior tag

Az a fehér compal. Lepj be a belso feluletere es rakj fel a kivant eszkozre egy mac tiltast

Hol volt Gondor, mikor Nyugatvég elesett? - Ember akkor jöttünk ki a templomból

(#125270) ztibor válasza mani8106 (#125268) üzenetére


ztibor
senior tag

Jelezni? Hetente hívom őket hogy mi a f@sz van már. Hümmögnek, kapcsolgatnak, és várjak türelemmel. Na az elfogyott.

Még várok 1 hetet, és megyek a digihez.

(#125271) fecke78


fecke78
senior tag

27 én kaptam új routert mert nagas ping értékem van 150- 600 de800 ig is felugrik . De mostanában stabil 140-180 mikor jó volt akkor 20-50 . Játék közben a magas ping nem jó.hivtam őket szeptembet óta vagy 10x. A router csere is a hátha megoldja kategoria volt . Bridge üzemmodba vagyok , de direkt vettem egy 20m es kábelt ,hogy kizárjam az én routerem hibáját , megtörtént közvetlen rádugva a voda routerre ugyanolyan magas ping . Bp ujpest . Holnap kapok egy 24 órás megfigyelést , mert ők nem látnak sehol hibát . Tőbb játékkal játszunk de én wot . Ami a melohelyemen 30-50 pinggel megy . Roppan csalodott ,és boszantó ez a helyzett .
Remélem találnak megoldást

(#125272) mani8106 válasza ztibor (#125270) üzenetére


mani8106
junior tag

Azt sem fogod tudni megcsinálni mig nem zarjak le az :C

Hol volt Gondor, mikor Nyugatvég elesett? - Ember akkor jöttünk ki a templomból

(#125273) ztibor válasza mani8106 (#125272) üzenetére


ztibor
senior tag

Felőlem mehet a végtelenségig ha ők fizetik, én felmondom, oldják meg, onnantól nem vagyok hajlandó fizetni mert valaki nem akarja megcsinálni a dolgát.
Van hangfelvétel, van bizonyíték, onnantól nem az én problémám mit csinálnak.

(#125274) cocka válasza mani8106 (#125235) üzenetére


cocka
veterán

Mai tapasztalat:

Ha nem hajlandó a box a távirányítóval bekapcsolni, miután áramot kapott, akkor a standby gombbal se. Vagy netán többször kellett volna egymás után megnyomnom? (dupla nyomásra sem történt semmi) Vagy nyomva tartani?

(#125275) mani8106 válasza ztibor (#125273) üzenetére


mani8106
junior tag

Egyébként ha többször jelezted tuti h adtak fel rá hibajegyet amivel vagy nem kezdtek semmit vagy szarul adták fel magát a jegyet aki meg feladta ra se nezett mert nem jeleztek neki h rosszul adta fel. es ott acsorog a ticket intezetlenul egymagaban míg el nem jut egyszer valakihez aki tudja is mit csinál. :DD Persze csak ha szerencsés vagy :D

[ Szerkesztve ]

Hol volt Gondor, mikor Nyugatvég elesett? - Ember akkor jöttünk ki a templomból

(#125276) ztibor válasza mani8106 (#125275) üzenetére


ztibor
senior tag

Több mint fél éve ingyen van a net és tv is a kötbérek miatt, de ez nem kárpotol azért hogy szarul végzik a munkájukat, szóval egy próbát teszek a Digivel hamarosan aztán azt csinálhatnak a hibajegyeikkel amit akarnak.

(#125277) cocka válasza kezo0 (#125259) üzenetére


cocka
veterán

Emlékszem az ujjlenyomat-mizériára.

az ügyintéző kötötte az ebet a karóhoz

Akkor kösse az ebet a karóhoz majd, amikor országosan sikerül átváltaniuk optikára. Amíg nem, addig inkább az eb kösse őt a karóhoz.

dec. 8-ra tudott küldeni.

Ahogy egy amerikai ismerős mondaná erre: noice.

a technikus el fogja vinni a régi modemet

Hát ugyan már, akkor a technikusnak kicsit többet kéne dolgoznia! Hát hova gondolsz?!

mert ugye nem mi kértük, hogy cseréljék le a régi eszközt.

Valahogy a sztori kísértetiesen hasonlít arra, amikor beállít a postáról valami random ipse, hogy csomagot hozott a vodkafontól. Az volt a VTV box.

Nem volt annak semmi baja, tökéletesen kiszolgálta anyukám igényeit, és még a mobilomnak is mindig adott wifit, amikor ott voltam nála.

Ezt készséggel elhiszem, mivel bár nekem Cisco van, de a régi szériákkal ezek szerint SOKKAL kevesebb gond volt, mint a mostaniakkal. És igen, amit írsz az is ékes bizonyítéka annak, hogy gyakorlatilag "elkótyavetyélik" a jól működő eszközöket. Tehát valamilyen érdek húzódik meg e mögött, de nyilván nem az, hogy optikára át fognak állni.

a régi HGW-t a Westendben levő, hozzám legközelebbi Vodafone üzletbe, és leadtam.

Még az utca nevére is emlékszem, ahol lax. Lassan full belterjes lesz ez a topic. :DDD

semmilyen elismervényt nem adtak róla, de ha ez így megy, akkor így megy…

Miért, ilyen esetben adtak bárkinek is valaha? Jelentkezhetne itt a topicban!

ezt az egész eszközcserét nem mi akartuk, hát nehogy már nekem legyen vele ennyi intéznivalóm.

Jogos a kifakadásod.

máris meghibásodott.

Vagy ami még rosszabb, a hibás működés van normálisnak hazudva.

(#125278) cocka válasza mani8106 (#125261) üzenetére


cocka
veterán

a kaon alatti boxokat azokat nem kell leadni.

Mi az, hogy Kaon alatti?

(#125279) cocka válasza kezo0 (#125264) üzenetére


cocka
veterán

A kérdésem pjenhez is szól:

Amikor vitték nektek a VTV boxot, ti kértétek a boxot vagy mi a francnak ment mindkét esetben szerelő?

Mert hozzánk nem jött semmiféle szerelő, egyszerűen ahogy írtam is korábban beadta egy postás, hogy tessék 0 Ft, csinálj amit akarsz. :D

(#125281) nicu71 válasza kezo0 (#125264) üzenetére


nicu71
addikt

Ez már tényleg hihetetlen.😮Az ujjlenyomatos sztorit mar nem egy embernek elmeséltem,anyumnak fel is olvastam, szintén 80+ korosztály.Plusz nálad a csodabox is fantasztikusakat produkál.Nem is tudom mit mondjak,szörnyülködve követem ezt a folytatásos rémregényt. :R

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#125282) _Yanou_


_Yanou_
csendes tag

Sziasztok,
Sebesség, csatornaléptetés. Voda mediabox vagy mediacard a gyorsabb? UPC mediaboxom szarakodik így cserélnem kell sajnos.
Segítséget köszönöm

Be Cool, Play Pool!

(#125283) mani8106 válasza cocka (#125278) üzenetére


mani8106
junior tag

Régebbi. Szürke thomson, cisco, pace, stb. Ezeket

Hol volt Gondor, mikor Nyugatvég elesett? - Ember akkor jöttünk ki a templomból

(#125284) kezo0 válasza cocka (#125279) üzenetére


kezo0
addikt

Ami engem illet, nálam korábban két Cisco box volt. Hú, már nem vagyok benne biztos, hogy én kértem-e a cserét, vagy valami csomag-módosítas miatt ők tukmálták rám, de az biztos, hogy először csak az egyik box lett lecserélve, aztán amikor a Cisco-kat már teljesen lebutították (pl. elvették belőlük a visszanézhetőséget is), akkor azt hiszem, már én kértem, hogy a másikat is cseréljék le. Szerintem egyik esetben sem merült fel olyan opció, hogy csak úgy kiküldjék postán a boxokat, mindkétszer technikus hozta ki és üzemelte be (egyik sem ment egyszerűen…) azokat. De ha fel is ajánlották volna a postázást, akkor is inkább azt kértem volna, hogy hozza ki egy technikus, mert akkor nem nekem kell postán elküldeni nekik a régi boxot. Így is lett.
(Szóval még mindig nem világos, hogy ha egy régi tévéboxot el tud vinni egy technikus, amikor azt újra cseréli, akkor egy modem cseréjénél miért nem ugyanez az eljárás…? A kérdés költői.)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#125285) kezo0 válasza nicu71 (#125281) üzenetére


kezo0
addikt

Ugye? ;] Lehet, még gyűjtök egy kis anyagot hozzá (amihez nagy erőfeszítésre vélhetően nem lesz szükség, hiszen a Vodafone nyilván automatikusan szállítja majd nekem a sztori folytatásait), aztán kiadom könyvben! :DDD

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#125286) pjen válasza cocka (#125279) üzenetére


pjen
félisten

Igen, én kértem a cserét, rögtön hármat. Szerelő jött beüzemelte és vitte a ciscot.

(#125287) Methalist


Methalist
csendes tag

Sziasztok! Nem biztos, hogy jó helyre írok nézzétek el nekem. De mivel vodas nettel tapasztalom talán megállja itt a helyét. A lényeg, hogy van egy adott online játék amibe 120-150 közötti a ping a délutáni órákba.. nyilván mikor az embernek lenne ideje játszani kicsit, viszont csak ebbe az egy játékba, és az is éjfél környékén helyreáll a normálisra 25-re. Irtam már a game supportra de még nincs válasz, probáltam ujratelepitést, modem resetet, mindent. Benne vagyok egy csoportba facen és ott már többen is jelezték, hogy ugyanez a bajuk vodafone nettel, azért nem gondolnám, hogy nálam van egyedileg probléma illetve, miért csak ez az egy játék produkálja? más játékokba normális 30 környéki a ping. Ha esetleg valakinek van ötlete azt megköszönném, és Búék.

(#125288) fecke78 válasza Methalist (#125287) üzenetére


fecke78
senior tag

nálam is ez van , bejelentettem vagy 10 x nem csinálnak semmit , terelgetnek maszatolnak , de nem oldják meg ....
Letöltési sebességemmel nincs gond , csak a pinggel :W
Én is reseteltem , fogpiszkáloztam , saját hálózatot ellenőriztem , nem nálam van gond , de hiába hívom őket mindig szerintük minden rendben, ráadásul legutobb még hazudtak is , azt mondta az ügyintéző megírja külső hibakeresésre a próblémát , megint hivtam őket hivatkoztam a külső hibakeresésre , és mondja az ügyintéző nincs ilyen berőgzitve ....
abban bizom ,hogy csak valami firware bug , és előbb utóbb megoldodik , upc vel tényleg nem volt semmi gond

(#125289) Methalist válasza fecke78 (#125288) üzenetére


Methalist
csendes tag

Kb féléve megy nekem a huzavona.. de nekem szakadozással, össze-vissza ingadozó nettel kezdödött, 2-3 naponta telefon, technikus vagy 3x jött ki.. volt hogy a melegre hivatkoztak, hogy melegedik a rendszer, volt, hogy már be se jött a lakásba mondta nem tud mit csinálni.. most legutobb közölte, hogy a szakadozás a rendszer túlterheltsége miatt van... cseréltettem modemet az se oldott meg semmit, és mindig ugyanaz a szöveg ök nem látnak semmi problémát, pedig két külön gépröl vezetéken, ugyanúgy szar.. Váltottam 500ról 1000-es netre hátha segít.. talán a szakadozás mérséklödött volna de az is még fennáll.. most meg jött ez a ping probléma.. upc 10 év alatt nem produkált ennyi problémát mint a voda egy hét alatt...

(#125290) mani8106 válasza Methalist (#125287) üzenetére


mani8106
junior tag

Ott szerintem nem a voda lesz a hunyó ha csak abban az egy játékban van magas pinged. Nincs elég eroforras a játék mögött. Ha ezt máshol is tapasztalnád az már más tészta lenne

Hol volt Gondor, mikor Nyugatvég elesett? - Ember akkor jöttünk ki a templomból

(#125291) mani8106 válasza fecke78 (#125288) üzenetére


mani8106
junior tag

Felesleges lett volna D2 es hibara külső szerelőt indítani. Ha csak a magas ping a gond de a jelszintek tx rx rendben vannak akkor kinőtte az infrastruktúrát a megnovekedett adatforgalom. Amíg nem fejlesztenek addig nem is lesz valtozas

Hol volt Gondor, mikor Nyugatvég elesett? - Ember akkor jöttünk ki a templomból

(#125292) TillaT


TillaT
junior tag

Mindenekelőtt BÚÉK!

Új év, új tervek.
Az egyik első tervem, hogy lemondom a Vodafone vezetékes szolgáltatásomat, de a myVodafone fiókomba lépve és az alábbi menüpontokat kattintgatva sajnos nem jutok előbbre.

A felkínált "leggyorsabb és legegyszerűbb" utat szeretném választani, de a kattintható link csak a kapcsolatfelvételi lehetőségekhez ugrat.
Itt az "Otthoni vezetékes szolgáltatás" >>> "Szolgáltatás igénylés, módosítás" >>> "Szolgáltatás lemondás/lefelé módosítás" menüpontokat választva ... gyakorlatilag végtelen ciklusba kerülök.

Irreális elvárás részemről, hogy a kattintgatással egy "lemondó űrlap" megnyílását remélem?
Tudja valaki, hogy hogyan, melyik menüpontban lehet valóban gyorsan lemondani a vezetékes szolgáltatásokat (internet +telefon)?
Létezik erre egy általános Vodafone űrlap?
Vagy írni kell egy néhány soros -ügyféladataimat is tartalmazó- lemondó levelet?

(#125293) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi

Van egy TV + internet + telefon kombi csomag előfizetésem lejárt hűséggel havi 6190Ft.
Ennek szüneteltetését kértem mr. vodafone-tól.
A szüneteltetési díj: 2930Ft.
Ezt egy csöppet sokallom, azt vártam olyan 1000Ft körül lesz.

üdv

(#125294) mani8106 válasza TillaT (#125292) üzenetére


mani8106
junior tag

1270 vagy üzlet. Más út nincs

Hol volt Gondor, mikor Nyugatvég elesett? - Ember akkor jöttünk ki a templomból

(#125295) Methalist válasza mani8106 (#125290) üzenetére


Methalist
csendes tag

Nem feltétlenül a vodát hibáztatom csak nem értem, nem vagyok egy IT zseni de akkor hogy lehet az, hogy több ember is ugyanezt a problémát tapasztalja csak vodánál, csak ezalatt az egy játék alatt? Egyszerüen ötletem nincs...

(#125296) fecke78 válasza Methalist (#125289) üzenetére


fecke78
senior tag

Ugyanez nálam is , annyi hogy én 1000 neten vagyok , a szerelő azt mondta váltsak 500 ra vagy menjek digihez , kb szeptember óta van szópás , BP IV ker , nálam is az össze vissza net volt gyanús hullámzó pingek ,
war thunder nél tünt fel a repülők ösze vissza rángattak ping az egekben
Wot szintén 130-180 közé áll be mostanába , ma reggel játszottam egy fél órát akkor 30-50 tökéletes pingem volt . Gyerek is játszik mindenféle online cod meg hasonló játékkal , ő is panaszkodik ....
Panaszt tettem kaptam egyszeri 3000.- jóváirást , de ez nem boldogit én normális netet akarok ...

(#125297) fecke78 válasza mani8106 (#125291) üzenetére


fecke78
senior tag

Ezt ,hogy érted , ennyit tud a rendszerük ? azt akarod mondani ?
Mert 2021 októberében költöztem ide , minden jó volt 2022szeptemberig kb , akkor kezdődtek a próblémák ...

(#125298) TillaT válasza mani8106 (#125294) üzenetére


TillaT
junior tag

Köszönöm.
..., de hogy akkor miért is nem csak ezt a két lehetőséget kommunikálják a weboldalukon?
Na mindegy is. Kész öröm lesz, ha végre megszabadulok tőlük.

(#125299) mani8106 válasza fecke78 (#125297) üzenetére


mani8106
junior tag

Visszatero hiba vodanal az ipv6 magas ping de mióta lassan minden eszköz okos eszköz es eléggé megnovekedett az adatforgalom hála a streaming aranykornak mar nem oszt nem oszt nem szoroz az ipv kiosztas.. az infrastruktúra nem bírja már. Upc koraban ilyen nem volt az ugye más korszak volt anno. Fejleszteni kéne lehetőleg optikára es nem ipari hulladék modememet adni. A digi is ilyen fiberhome csoda ont-t ad kemény 1 gigapites lan porttal es a wifije nem tudja az 5 ghzt sem mégis fenyevekkel jobb mint a voda gigabithez adott arris ipari hulladek

Hol volt Gondor, mikor Nyugatvég elesett? - Ember akkor jöttünk ki a templomból

(#125300) woodworm válasza mani8106 (#125299) üzenetére


woodworm
veterán

Nem korlátozódik az ipv6-ra a voda kálváriája. Szerintem, ha visszaolvasol, akkor láthatod, hogy sokan saját routerrel is panaszkodnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.