Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110248) dstern válasza cocka (#110246) üzenetére


dstern
tag

NVIDIA Shield TV Pro esetén nekem sem engedi elindítani a VTV APPot, MG007-et kapok én is. A box-om az egyik legerősebb, legjobban támogatott a piacon, nélkülözve bármilyen kínai vagy saját "mókolást".

Simán rákeresve a "Vodafone MG007"-re, a kereső kidobott pár külföldi fórumot (portugál, német, cseh - Google Fordítóval ofkorz :D ), ahol ugyanerre panaszkodnak...
(Csak egy észrevétel: Google esetén kevés a találat, ráadásul pár közülük az "EU-s" adatvédelmi törvény értelmében el lett távolítva :)) Bing, Yandex több találatot hoz ki)

Szóval más vodás ország VTV appja esetén is hasonló a helyzet. Androidos TV-boxokon MG007 error kódot dob ki - nincs rootolva, nincs a bootloader lockolva, DRM L1 elérhető, még a Netflix 4K is megy rajta stb... A Voda ügyfélszolgálat csak annyit reagál, hogy hívják fel őket vagy menjenek be az üzletbe, ahol a beszámolók alapján csak annyit válaszolnak, hogy a csodás új szolgáltatásukat kizárólag a megbízható eszközökön támogatják.
Értsd: mármint, ami a bevételeik szempontjából megbízható :D
Nem ám, még a végén egyvalaki előfizet a tágabb családban, a többiek meg azt az 1 előfizetést használják 5 Android TV-n...

Egyetlen megoldás a külföldiek esetében egy korábbi verzió letöltése volt, ahol még nem volt semmi korlátozás. Igenám, de ott már korábban bevezették a VTV-t és még vannak korábbi APK verziók.
Körbenéztem az APK-s oldalakon, a magyar app esetében a 2.0.0-ás verzió az elérhető legkorábbi (2021 június), ezt letöltve nekem ugyanúgy MG007-et dob ki. Találtam olyan oldalakat, ahol elvileg felkínálják az 1.0.1-es verziót, de a fájl letöltésénél kiírják, hogy időközben, valahogy törölve lett...

Számomra úgy tűnik, hogy az Voda, a UPC-vel ellentétben, szigorított és az appjukba beírhattak egy "IF OS=AndroidTV then F..KYOU" sort.
Hacsak véletlenül valakinek nincs meg egy korai VTV APK verzió, akkor úgy néz ki, az TV-boxos tévézésnek szeptember 30-cal vége :((
De ha valaki az enyémnél jobb hírekkel tud szolgálni, ne tartsa magában ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.