Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78751) prisz


prisz
aktív tag

Sziasztok!
Kb. 2 hete cseréltek nálunk (8 lakásos társasház) erősítőt. Információim szerint, 2 osztás után ezek megfelelő értékek. Van ellenvetés?

(#78752) szakalistvan


szakalistvan
senior tag

Üdv! Aranyszintű ügyfélként vásárolnék telefont,új előfizetéssel,igy nagyon kedvezményes,de a régit lemondanám,igy is élne tovább a kedvezmény a vásárolt előfizetésre és készülékre? Csak online érvényes az ár sajnos.

(#78753) spici válasza szakalistvan (#78752) üzenetére


spici
tag

Ha időközben elveszited a arany / platina tagságodat, akkor a kedvezmény nélkülire vált a csomag.

Azaz lehet megcsinálják, de később ha lemondod azt az előfizetést ami miatt kapod az aranytárskártya kedvezményt, elveszited az új előfizetésen.

Javítsatok ki ha tévedek!

(#78754) Pokesz007


Pokesz007
senior tag

Sziasztok
Mi az elérése a telekom hàlózat fejlesztési térképnek? Kék pontok ,négyzetek,sàrga jelekkel. Valahol làttam csak nemtom hogy keressem.

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#78755) rostiron válasza DJ. Ru$y (#78739) üzenetére


rostiron
őstag

Köszi, még annyit kérdeznék hogy itt az utolsó sorban a CRC errors az mit jelent ? Jelenleg már Line 0 4/40 Line1 4/53 kell ez miatt aggódnom ?

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#78756) Matthisa


Matthisa
tag

Sziasztok!Segítségetekre lenne szükségem!Lehet már egy jó páran jártak így és már volt is ez a kérdés, amit most felteszek!Adott Telekomos Zte csoda!Asszem 931-es router!Iptv is megy róla 3 helyen,illetve egy laptop meg egy asztali gép.Ledobál olyan szinten hogy a windows még nem is mutatja a bal sarokban,bontom majd csatlakozok jó vagy fél percig utánna pl egy nagyobb művelet(Youtube)megöli.3 egység a jel pedig.Ez egy áramszünet óta történik.Újraindítottuk,de semmi.Tv-k, asztali gép-kitünően mennek.Volt már ilyen de egy félórás pihentetés után szépen muzsikált!Van vagy 4 elérhető hálozat a milyénken kívül,egy telekomos egy ipcamera meg még vmi. Ez bezavarhat?Amúgy vagy hét méterre van a routertől a szoba, ahol a laptop van.A telefon is ledobál.Mit tehetnék van vmi rafinéria?Előre is THX :R

(#78757) Intruder2k5 válasza Pokesz007 (#78754) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Erre gondolsz? Bár ez nem csak Telekom térkép.

(#78758) kabelmania27 válasza prisz (#78751) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Rendben vannak az értékek, ha nyáron 50 alatt marad az adási nem lesz szakadás.

[ Szerkesztve ]

(#78759) DJ. Ru$y válasza szakalistvan (#78752) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mobilos kérdéseket a másik topikba, ez az otthoni előfizetések topik.
A mobilos topik linkje a téma összefoglaló végén.

rostiron
Nem kell foglalkoznod vele, ha ne nem rövid időn belül növekszik nagyon sokat. CRC-ről egy kis írás.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#78760) lehella válasza Intruder2k5 (#78736) üzenetére


lehella
senior tag

Köszönöm a tippet, miután kikapcsoltam egyből megjavult a távoli elérés :R
Ez az external IP address mit befolyásol a Tomato alatt, vagy miben másabb mint a Disabled beállítás?

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#78761) Gubek-Einste válasza lehella (#78737) üzenetére

Ha nincsen IPTV előfizetésed akkor kérheted a bridged módot.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#78762) Gubek-Einste válasza Matthisa (#78756) üzenetére

Jelentsd be.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#78763) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Speedport W724v CI hgw-nél van lehetőség remote controllra? DDNS-re beregisztrált, de nem érem el kivülről.

(#78764) mbalint987 válasza astorre19 (#78749) üzenetére


mbalint987
aktív tag

Te már csak tudod... Augusztusban nekik sikerült egyedül normálisan tájékoztatni a helyzetről, sőt még az ügyem kezelőjét is felhívták nekem.

DJ. Ru$y: Van valahol a fórumban egy lista ezekről a számokról.

[ Szerkesztve ]

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#78765) astorre19 válasza mbalint987 (#78764) üzenetére


astorre19
aktív tag

Nem vonom kétségbe,hogy Neked sikerült,de attól a tény az tény marad.Az a szám egy időpontegyeztetésre szolgáló telefonszám,amit kiküldenek smsben is ha hívnak és nem érnek el.
Nagyon kis százalék eséllyel lehet ott bármi mást intézni,tudom mert próbáltam és nem sikerült...
Még egyszer mondom,örülök hogy Neked igen...

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#78766) Pokesz007 válasza Intruder2k5 (#78757) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Köszönöm erre gondoltam. Jött egy üzenet,hogy karbantartás lesz az utcánkba,csak kíváncsi voltam,hogy történik e valami majd az ügyembe...

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#78767) togvau


togvau
senior tag

2017 február 8. A 2016 nov/dec-re beharangozott ipv6 aktiválás még mindig csak addig jutott el, hogy engedélyezték a modemben a dual stacket. Címet azóta se kap.

hitler, sztálin, micro usb

(#78768) lehella válasza lehella (#78760) üzenetére


lehella
senior tag

Ismét nem tudom elérni az otthoni hálózatomat, hasonló a jelenség mint tegnap, egyszer csak leszakadt :W Délután kikapcsolom az external IP address frissítést a Tomato-n, ha ezen múlik.

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#78770) vigyori78


vigyori78
őstag

Sziasztok.

Végre van optika nálunk, kérdésem az lenne, hogy optikai net és iptv-re váltás lesz, a modem amit adnak gondolom 4 lan portja van és összesen 3 tv ( box ) lesz akkor marad ugye 1 lan port, ilyenkor adnak routert vagy valamit ??

Köszi.

(#78771) Klown válasza vigyori78 (#78770) üzenetére


Klown
aktív tag

Igen, adnak, de amiatt, mivel net gigabites a WLAN része az ONT-nak, s nem azért mert nem marad elég portod.

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#78772) kigyi_23 válasza Klown (#78771) üzenetére


kigyi_23
addikt

Na akkor ezt vegyük át. Ugye arra gondolsz, hogy csak akkor adnak, ha gigabites előfizetést kötsz, mert jelenleg csak ebben az esetben jár hozzá a router. Több gépen esélyed van kihasználni 1 gépen ugye a gyakorlatban azért ez nem nagyon megy. A mellékelt router wifije azért erősebb mint az ONT így akinek nincs más érdemes lehet a kapott routert használni. A WLAN része nem gigabites az ONT-nek ezt inkább ne...

Erre gondoltál?

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#78773) xavix13


xavix13
senior tag

Sziasztok,

Olyan kérdésem lenne, hogy mennyi ideje van a szolgáltatónak arra hogy a megrendelt internetet bekösse? Jan. 17-én "meghalt" az akkori mikrós netünk, nem lett kérve a javítás, úgy döntöttünk, hogy inkább váltunk telekomra. Valahogy 24.-e körül meg is lett rendelve egy 20mbites net+alap teló. Már ezt sem igazán értem, hogy minek kell, de állítólag így lesz wifi, meg amúgy is 200ft vagy mennyi a havidíj különbség, jobb ez mint a csupasz net, mert sajt. Mondom legyen nekem aztán 8, hogy van-e telefonvonalam amit nem használok vagy nincs.
Aztán hívta volna az ügyintéző faszi a központot, bejelenteni a dolgot, nem vették fel. Azt mondta biztos ebédidő van, nem akar megvárakoztatni és más dolgom nincs, majd ő intézi. Du. kapok egy smst, hogy a doksik elkészültek, aztán pár napon belül hívnak a szerelők és kötik a netet, mehetek a dolgomra.
Eltelt jó pár nap, egyszer csak hív a faszi, hogy valami hiba volt a rendszerben és beletelhet pár napba mire történik valami, illetve azon a héten már biztos nem lesz netem. Mondom milyen hiba? De csak ködösített, hogy hosszú, úgy sem értem...
Eltelt megint pár nap, hívtam volna a gyereket többször is, hiába. Másnap megint sikertelenül, de legalább 5perc múlva visszahívott és érdekes módon pont akkor intézte a dolgot a központtal, elnézést kért stb. érdekes... Jött is az sms, mondta, hogy most már csak tényleg pár nap és jönnek kötni.
Ez lassan megint egy hete volt, és kezd kicsit a tököm tele lenni ezzel a csigalassúsággal, meg hogy több mint 3 hete nincs itthon net. Értem én hogy falu, meg nem prioritás, de kezd nevetséges lenni ami itt megy. Még azt se tudom biztosan, hogy ha véletlenül méltoztatik megjelenni itt egy szerelő, be fogja-e tudni egyáltalán kötni a netet és nem megy-e el 10p után, hogy várhassak megint heteket mire lesz valami. Vagy ha be is kötik nem lesz-e hulladék az egész szolgáltatás, hallottam már cifra dolgokat a telekomról.
Szóval normális ez és a t-nél mindig így megy az ügyintézés? Mert már most sikerült felb@szniuk kicsikét.
Ja és pont ma jött egy szórólap hogy a flashnet 20/4es netet kínálna havi 4500-ért. Igaz hogy az is mikrohullámú, de nekem a régivel se volt bajom, csak lassúcska volt. Viszont ez egy ezressel olcsóbb lenne mint a telekomos és +3mbit feltöltés ahhoz képest. Kezdem törni rajta a fejem hogy mi legyen... :U

Szerk.: Bocs a wall of textért

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#78774) DJ. Ru$y válasza xavix13 (#78773) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ott kezdődik a baj, hogy nem az üzletkötővel kellett volna bohóckodnod, hanem felhívni az ügyfélszolgálatot és megrendelni.

Kérdésedre a válasz: 30 napja van bekötni a Telekomnak a szolgáltatást, nálad a megrendelés valószínűleg papíron akkor történt meg amikor kaptad az SMS-t, amit köszönhetsz az üzletkötőnek. Szóval onnantól ketyeg a 30 nap, ha 30 nap alatt nem kötik be, akkor kötbér igényedet nyújthatod be a Telekom felé.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#78775) tibi970307 válasza DJ. Ru$y (#78774) üzenetére


tibi970307
tag

A kötbér mértéke mekkora lehet egyébként? Nekem már november 3-án lett megrendelve, telefonos ügyfélszolgálaton. :C
Most is küldtek levelet két napja e-mailre válaszul, hogy kábelezés szükséges és természetesen a kötbért automatikusan számolni fogják.
ÁSZF-ben azt olvastam, hogy a 30 napra kiszámolt kedvezmények nélküli árnak az 1 napra leosztott összegének a nyolcszorosa jár naponta. Ezt betartják?
Kapok triplakedvezményt, és speciális kedvezményt is. Ezek nélkül ~10.000Ft lenne a havidíj. Így az esetemben már 100.000Ft felett lenne a kötbér összege. Szerintem ez hatalmas összeg, biztosan nem fognak ennyit adni. Olyan 10-15eFt-ot tartanék reálisnak.

[ Szerkesztve ]

(#78776) xavix13 válasza DJ. Ru$y (#78774) üzenetére


xavix13
senior tag

Szuper, ez azt jelenti, hogy lehet további 3 hétig nem lesz netem, ez egy jó hír.
Hát hova is gondoltam, hogy a mai világban, egy ilyen egyszerű dolog, hogy valaki megrendel egy internetszolgáltatást, működik úgy, hogy bemegyek személyesen a telekomhoz, ott megrendelem és max 1 héten belül örülhetek az új netnek. :W
Illetve, ha azt a telekomos alkalmazottat hívom, aki az egészet intézi, akinek ez a munkája, aki megadta a telefonszámát, az nem jó. Nekem kimondottan az ügyfélszolgálatot kell keresnem ilyen ügyekben. Profizmus a javából.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#78777) kovaccss


kovaccss
tag

Hali. Tegnap váltottam 30-ról 120 Mb-es Telekom netcsomagra, de mindig 50-85 MB/s-ot mérek csak a speedtest.nettel, és más oldalakkal is.
Ez normális?
Miért csak 100 Mb/s-ig van minden program skálázva?
A Telekomnál (nálam max. 120 az elérhető) és a Diginél van már 1000 Mb is, ezt hogyan méretném meg?

[ Szerkesztve ]

(#78778) DJ. Ru$y válasza xavix13 (#78776) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Telefonos ügyfélszolgálat létezik a világon, elintézték volna 5 perc alatt. Az, hogy mérgelődsz nem fog segíteni, és ezt az agresszív stílust egy kicsit mérsékeld. Köszönöm.

A 30 nap a maximális idő, lehet holnap csengetnek és bekötik.

Ha bent voltál az teljesen más. Azt hittem üzletkötővel beszéltél, ők csak amolyan alvállalkozók, akik jutalékot kapnak minden kötés után, minden bonyolultabb velük, nem a Telekom "alkalmazottai".

Hívd fel a már említett ügyfélszolgálatot, mondd le, hogy nem szeretnéd, ha bekötnék és válts a mikrós netre, ha neked az jobb lesz.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#78779) DJ. Ru$y válasza kovaccss (#78777) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A Telekomnál is van 1000 Mb a Speedtest ugyanúgy leméri, csak a mutató megáll a 100 Mb-nél. A rövidítésekre figyelj oda a 85 MB/s az 680 Mb/s és, mint írtad neked 120 Mb/s-es csomagod van.

Nézd át a kábeleket, Cat5e legyen minimum a sima Cat5-nél már a 100 Mb sem feltétlen elérhető. Milyen Telekomos eszközöd van, esetleg milyen saját eszközt használsz? Kábelen méred a sebességet? Amelyik eszközzel méred annak a hálókártyája gigabites?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#78780) Zimi91 válasza tibi970307 (#78775) üzenetére


Zimi91
tag

Én kaptam ~40.000 Ft-ot, mivel 1 hónap után jöttek ki és nem tudták létesíteni a szolgáltatást. :)

(#78781) tibi970307 válasza Zimi91 (#78780) üzenetére


tibi970307
tag

Köszönöm a választ.
Szuper, akkor 67 nap után már várhatok egy szép összeget.
Hogy kaptad meg a kötbért egyébként? Számlán jóváírásként? Esetleg lehet termékvásárlásra is fordítani? :U

(#78782) Zimi91 válasza tibi970307 (#78781) üzenetére


Zimi91
tag

Be lett dobva egy postai papír, hogy menjek be, mert a telekomtól van valamim. Nem tudom, hogy a postás hozta volna ki a pénzt alapból, ha otthon vagyok, vagy ez a módja amúgy is. Kérdeztem a csajtól, hogy ez mi, már kezdtem megijedni, hogy nekem kell fizetni, de mondta, hogy én kapom... :D Szóval a rövid válasz: Készpénzben kaptam. :)

(#78783) Intel fan11


Intel fan11
őstag

Üdv! Telekomtól rendelek vezetékes telefont mennyi a kiszállítási díj meglévő ügyfélként? Pont beszámítással venném! Nem írja hogy mennyi csak a teló árát írja pont levonással meg, hogy + kiszállítási díj!

Battletag: hojszi#2983

(#78784) kovaccss válasza DJ. Ru$y (#78779) üzenetére


kovaccss
tag

A rövidítés most nem fontos, mert a netsebességem és a speedtest skálája is Mb/s, megabit.
Szomorú hogy ilyen kicsi netsebességért (a 80 Mb/s = 10 MB/s) és a sok felesleges TV csatornáért, alap telefon 100 Ft-tal olcsósító csomaggal, 2 év hűséggel, 2017-ben még mindig elkérnek 6290-et havonta.

A TV csatornákat mikor kapcsolják át? Ezt is váltottam tegnap, családi HD volt, de ilyen már nincs, csak szuper családi HD.
A váltás előtt a családi HD, netmánia L 30 Mb, alap telefon 7125 volt. Az ÁFA csökkenése miatt is váltanom kellett, meg amúgy is lejárt a hűségidőm. Több TV csatorna és gyorsabb net lett kevesebbért.

Átnéztem a kábeleket. A faltól a Cisco EPC3925 router/modemig CAT 6-os lehet, Teletronik RG6 T60 van ráírva. A routertől a PC-be CAT 5-ös megy, az IPTV beltérihez CAT 5E megy. Nincs több eszközöm, kábelnet, a wifi ki van kapcsolva a routerben. Hálózati kártya Realtek PCIe GBE Family Controller.
A modem mit tud max? Remélem nem 100 Mb-et.
Ezek [link] igazak?

[ Szerkesztve ]

(#78785) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ha pénteken bemegyek a Telekomhoz, mennyi idő, amíg bekötik a Netmánia XXL-t? Nem tudom, milyen technika, mert az ótvar honlapjukon nem jön be ez a szekció. Mert hogy be kell mennem, mert nem 2 éves szerződés kell, azt meg neten nem lehet kötni (TV, telefon van már a helyszínen). Tököm tele van, hogy bárhova megy az ember, csak ez a trágya van.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#78786) TheMarci válasza Dilikutya (#78785) üzenetére


TheMarci
addikt

12. kerületben kedden rendeltem meg az optikát, szerdán jöttek bekötni.

Do You Dream?

(#78787) Dilikutya válasza TheMarci (#78786) üzenetére


Dilikutya
félisten

De ez Szolnok külváros, kertvárosi rész.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#78788) rozsomak válasza togvau (#78767) üzenetére


rozsomak
tag

és mit szeretnél vele kezdeni?

-=< Power is Nothing without Control >=-

(#78789) kovaccss válasza DJ. Ru$y (#78779) üzenetére


kovaccss
tag

A 78784-hez még. Kicseréltem a PC-s CAT 5-ös kábelt egy új CAT 5E kábelre, de nem lett jobb, max. 85-90 Mb/s-ot mérek, de inkább csak 70 körül. Amíg 30 volt, meg jan-ban ajándék 50, addig mindig megvolt a 30 és 50 Mb.
Most mi van?
A PC-m nem gyenge, i3 3,3 GHz CPU, 16 GB RAM, 1155-ös intergrált alaplap gigabites hálókártyával, külön VGA nélkül, SATA3-as SSD, Win 7 x64, Firefox 47.0.2.

[ Szerkesztve ]

(#78790) e90lci válasza kovaccss (#78784) üzenetére


e90lci
senior tag

Szia
Igazak!A CAT 5-ös kábelt cseréld le CAT 5 E re.Nekem Kábelnetnél XXL 120/10 méréseknél 125/11 szokott lenni.5 Ghz-n mérve a laptopommal ott is megvan.

(#78791) DJ. Ru$y válasza kovaccss (#78784) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Azok igazak, Cat5 kábel kuka, Cat5e vagy Cat6 kell a Cisco és PC közé. Vagy, ha megoldható, cseréld meg az IPTV és a gép kábelét, az IPTV-nek elég lesz a Cat5.

#78789
Eszköz újraindítás volt? Ha nem, akkor tedd meg, ha azután sem jobb, akkor hibabejelentő, ha letelt a 72 óra, ugyanis 72 óra a szolgáltatás váltás elméleti maximuma.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#78792) DJ. Ru$y válasza Dilikutya (#78785) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Miért kellene bemenni? Ha van telefon, akkor ingyen hívhatod a 1412-t... :U

Azt, hogy hol mennyi idő alatt kötik be senki nem fogja neked megmondani, leterheltség függő.

De azért jó, hogy legalább ott van és interneted lesz tőlük nem? Na erről ennyit, mert ha ők sem lennének, akkor mit csinálnál? :U

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#78793) e90lci válasza kovaccss (#78789) üzenetére


e90lci
senior tag

Ja még megpróbálhatod ki meg bekapcsolni a hálókártyád.

(#78794) kovaccss válasza DJ. Ru$y (#78791) üzenetére


kovaccss
tag

Megnyomtam a router reset gombot, semmi se változott.
Ma reggelre megcsinálták a netcsomag váltást, mert 50 Mb-nél többet mérek.
Az IPTV boxot most indítottam újra, frissítést telepített, újraindult, de a 4x plusz TV csatornából csak néhányat látok. Mi ez?

78793: Integrált hálókártyám van, írtam már. A telekom kúrta el, mert se a net, se a TV szolgáltatás se jó.

[ Szerkesztve ]

(#78795) DJ. Ru$y válasza kovaccss (#78794) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Áramtalanítsd a Ciscot és az IPTV boxot is, dugd vissza a Ciscot várd meg amíg van net, utána dugd be az IPTV boxot.

Ilyen újraindítás után mérj sebességet, ha letelik a 72 óra, akkor pedig mehet a hibajegy.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#78796) nesa


nesa
veterán

Urak össze trotyolta magát a SAT TV STB szétesik a kép utána meg másodpercenként vált csatornát látszólag de az is beragad egy pillantat képen, szóval ugyanazokat a képeket váltja akar órákon át, gondoltam a mai világba online bejelentem hogy elhullott a cucc, hozzanak másikat, de az online hibabejelentőre 404 et dob, ilyenkor mi van?

(#78797) DJ. Ru$y válasza nesa (#78796) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

1412

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#78798) Gubek-Einste válasza nesa (#78796) üzenetére

Telefonon jelentsd be az gyorsabb.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#78799) vigyori78 válasza nesa (#78796) üzenetére


vigyori78
őstag

Menüben rendszer újraindítás illetve áramtalanítás volt már ?
De ha cseréltetni akarod akkor jelentsd és hagyd.

[ Szerkesztve ]

(#78800) Gubek-Einste válasza kovaccss (#78794) üzenetére

A koax az osztott közeg így ha terhelt a környék akkor csökkenhet az elérhető sebesség.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.