Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78851) kigyi_23 válasza DJ. Ru$y (#78850) üzenetére


kigyi_23
addikt

NMHH-t kértem fel, hogy járjanak el a nevemben és DSL volt. :(

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#78852) lemusz válasza DJ. Ru$y (#78848) üzenetére


lemusz
addikt

Csak akkor jelenteném be, ha lenne itt valaki, aki már jelentett be ilyesmit, aztán sikerrel járt. Mert ugye tudjuk, hogy sok helyen azért eléggé túl van biztosítva a net tök feleslegesen. Adsl-nél is évekbe telt mire valami elemző program rájött, hogy lehet csökkenteni a pingjeimen (ezekkel az interleave delayekkel, mindenféle bejelentés nélkül), pedig a dmt vagy milyen programmal készített vonaldiagnosztikámra a kezdetektől fogva azt mondtátok, hogy gyönyörűen szép. Kigyi kolléga esete természetesen más tészta, én sem sorolnám ide.

ui.: Köszi, hogy pingelgettél te is egyet a kedvemért. :D

[ Szerkesztve ]

(#78853) btz válasza lemusz (#78852) üzenetére


btz
addikt

Ilyennel létező ember biztos nem járt sikerrel.

ⓑⓣⓩ

(#78854) lemusz válasza btz (#78853) üzenetére


lemusz
addikt

És nem létező? :D

(#78855) DJ. Ru$y válasza lemusz (#78852) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem tesz semmit, én folyamatosan pingelek, hogy lássam a csomagvesztéseket, ha csak ránézek a monitorra, esetleges szakadásokat, ebből az okból kifolyólag nem javaslom a bix-et pingelni huzamosabb ideig, ugyanis képes olyankor eldobni a csomagokat, amikor egy Goggle DNS (8.8.8.8) vagy a PH! folyamatos ping statisztikát mutat.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#78856) kovaccss


kovaccss
tag

Vannak itt szegedi Telekomos netes emberek?
120 Mb-es csomagban mekkora sebességet mérnek a speedtest.nettel?
50-ről 120 MB-es díjcsomagra váltáskor mit tapasztaltak?
TV csomag váltásnál hány nap volt, mire megkapták a plusz csatornákat?

(#78857) Lacielvtárs válasza kovaccss (#78856) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

En meg felelek a paraméternek :D
Nekem, igaz csak net bővítés volt, de az egy megrendeles követő hgw ujra inditassal, be is uzemelodott.
A net nálam ingadozik.
Általában 5 MB/sec es 7-8 MB/sec között.
Vannak időszakok, amikor jön full szav szelesseggel a cucc, de az elég ritka...
Nálam ebben a pillanatban ilyen a jelenlegi net, a feltöltés teszt alatt ment a torrent.
A feltöltés max, általában mindig megvan :K

Ui. Egy órával ezelőtt, egy letöltés például, jött 11 MB/sec-el.
Alapvetően elegedett vagyok a nettel :B

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#78858) kabelmania27 válasza kovaccss (#78841) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha másnál sem gyorsabb a 120-as csomag akkor terhelt a hálózat, packett loss miatt jelentsd be a hibát, ha nem javul elállási jogra hivatkozva visszakérheted az 50-es csomagot.

(#78859) kovaccss válasza Lacielvtárs (#78857) üzenetére


kovaccss
tag

A 78856-ban megint elírtam, Mb-ről van szó.
Ha te nem írtad el, és tényleg MB-okban ennyi, akkor nálad is olyan lassú, mint nálam. Az 5-8 MB = 40-64 Mb.
Mivel mérted a sebességet, ez melyik program képe? A kábelnet sebesség érdekel.
Szeged melyik részén vagy, ahol mérted? A feltöltés 10 Mb nálam is mindig megvan.
Jó lenne kideríteni hogy a 120 Mb-es net mindenütt csak 60-90 valójában, vagy mi van?
Ha nem lehet gyorsabb, akkor felesleges reklamálnom.

(#78860) blg válasza kovaccss (#78841) üzenetére


blg
senior tag

Már írtam neked, hogy fedd fel az elrejtett csatornákat...

(#78861) kovaccss válasza kabelmania27 (#78858) üzenetére


kovaccss
tag

Az a baj, hogy sosem használtam a pingtest oldalt, sosem láttam a csomagvesztéseket, se 30, se 50 Mb-es csomagnál, így nem tudom mi van.
Milyen programokkal lehet ezt rendesen letesztelni? Nem reklamálok, ha nem komoly ez a probléma.

blg: Nem értem miről beszélsz. Mit értesz elrejtett csatornákon? Az összes csatorna listát kiválasztva minden csatornát látok, kb. 172-es az utolsó.

[ Szerkesztve ]

(#78862) Lacielvtárs válasza kovaccss (#78859) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

értettem amit írtál, én magam is megbájtban írtam...
az az androidos speestest.net alkalmazással mértem.
itt a kábeles, laptopos tesz eredménye
alsóváros, nagy állomás környéke

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#78863) blg válasza kovaccss (#78861) üzenetére


blg
senior tag

Te emlegeted, hogy hiányzik 44 csatorna. Most akkor hiányzik, vagy nem?
Ha hiányzik, akkor Menü- Beállítások - Televízió - Csatornák testre szabása - Összes bejelölése - Mentés

(#78864) Dilikutya válasza DJ. Ru$y (#78844) üzenetére


Dilikutya
félisten

Attól még utálhatom, hogy nincs a legtöbb helyen más. Évekkel ezelőtt 3 hónapig jártam a nyakukra, mire összehozták, hogy a tv-net-telefon trióra járó kedvezmények a számlán is megjelenjenek. Már untam, hogy újra és újra el kellett mondanom, mit akarok. A mobilos incidensnél meg második megújítási kísérletnél még azt kérdezgették, hogy hívták az ügyintézőt. Tudja a tököm, meg kell jegyeznem? Ráadásul azzal, hogy nem csinálták meg, amit akartam, átmenetileg átraktak alap Domino-ra, amitől elment a mobilnet, majd amikor visszakaptam a díjcsomagot, akkor meg lenullázták a beállított kedvezményesen hívható számokat. És nekem gyanús, hogy a többszöri, akkor már ingerültebb bejelentés, hibajegy után nem annyit írtak jóvá, amennyit kellett volna. Majd jött az ajánlat a háromszor aláírt hűségidőre, hogy lejárt hűségemet megújíthatom, és vehetek telefont is. Azt az előfizetést rövid időn belül fel is mondtam, ha már egyszer lejárt. De nagyanyám tévé+telefon előfizetésénél is elkeféltek valamit. Lényegében mindenbe beleszartak legalább egyszer, amire szerződtünk velük.
És nem bizonyos település, hanem Szolnok kertvárosi övezet.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#78865) kovaccss válasza Lacielvtárs (#78862) üzenetére


kovaccss
tag

Melyik szerverrel mérted? Nem látszik a képen.
Én sosem mértem ennyit, min. ezt várnám el én is a 120-as csomagtól. A rókusi templomnál vagyok, a Mars tértől pár 100 m-re.

(#78866) DJ. Ru$y válasza kovaccss (#78865) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ott van a jobb alsó sarokban, hogy a szabadkai (Subotica) TippNet ISP-re mért.

Mondtam már, hogy jelentsd be hibára, attól, hogy itt koptatod a billentyűzetet nem fog megjavulni, és az sem mérvadó, hogy Szegeden belül ki mit mér, ugyanis, ha egy másik szegmensben van, teljesen eltérőt fog mutatni a kép.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#78867) kovaccss válasza blg (#78863) üzenetére


kovaccss
tag

Elfelejtettem, hogy ennél a STB-nál lehet külön csatornákat elrejteni, és csak a maradékból jelölöm be a kedvenceket. Azt gondoltam csak összes csatorna, és ezen belül kedvencek van. Megvannak a hiányzó csatornák. Már nem sok csatorna van, amit nem tudok fogni, a minicsomagosok, már csak ezeket kell elrejtenem.

(#78868) kovaccss válasza DJ. Ru$y (#78866) üzenetére


kovaccss
tag

Most megmértem a Subotica-s szerverrel, 68 Mb/s.
Hogyan lehet a netkapcsolatot alaposan letesztelni? Pingteszt, csomagvesztések, stb.

(#78869) Lacielvtárs válasza kovaccss (#78868) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

"Mondtam már, hogy jelentsd be hibára..." by DJ. Ru$y (Topikgazda)
Kérlek olvasd is amit írnak neked, rendben? hidd el, nem véletlenül topikgazda az Úr
jelentsd be hibára! :K

egyébként anno amikor még 50 Mbit-ünk volt, és hasonlót tapasztaltam mint te, akkor egy szerelő kijött és végig rámért minden egyes kötési pontra, amelyiknél szükséges volt, újra "kötötte" és voálá, teljesen megjavult :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#78870) kovaccss válasza Lacielvtárs (#78869) üzenetére


kovaccss
tag

Látom mit írt, de utána akarok járni hogy mi a helyzet, nem csak simán bejelenteni. Adatokkal akarom alátámasztani a bejelentést, és ehhez nem elég csak a speedtest.net oldal. Érted már?
Ezért erre kérek választ:
Hogyan lehet a netkapcsolatot alaposan letesztelni? Pingteszt, csomagvesztések, stb.

Pár éve kb. 30 Mb-nél sok gond volt a nettel, többször kijöttek jelszintet mérni (már a bejövő jellel gond volt), cserélgették a szűrőket, a szomszéd ház padlásán megnézték az erősítőt, stb., aztán elmúlt, úgy látszik mégse javult meg rendesen.
Ha valami kötési, vagy kábel gond van, akkor miért csak a 120 Mb-nél jelentkezik a hiba? Miért nem volt ilyen a 30 és 50 Mb-nél?

[ Szerkesztve ]

(#78871) DJ. Ru$y válasza kovaccss (#78870) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mit szeretnél alátámasztani? A szerelőt nem érdekli, az ügyfélszolgálatot pedig főleg, mivel nem is látják mivel akarod alátámasztani, ha már bejelentetted volna tegnap, lehet ma ki is ment volna a szerelő és megnézte volna. Jelentsd be, hogy maximum mennyi sebességet mérsz és közel sincs a 120 Mb/s-nek, ennyi. Nem te vagy a szerelő nem neked kell a problémát feltárni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#78872) Lacielvtárs válasza kovaccss (#78870) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Én értem, okés...
En magam amiben tudtam, segítettem.
Sok sikert a teszteleshez, probalgatashoz.
En magam kiszallok, mert en többet nem tudok segíteni :K
Butaságot meg nem akarok írni :D

DJ. Ru$y: +1 :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#78873) kovaccss válasza DJ. Ru$y (#78871) üzenetére


kovaccss
tag

Nem csak sima bejelentés lesz, hanem kiverem a balhét, mert ezekkel másképpen nem lehet beszélni.
Min. 4-5 éve szarnak megoldani a problémát, akkor is többször szóltam nekik pár hét alatt. Lehet hogy a szomszédban lévő erősítő szarakodik, és az összes arra kötött lakásban gond van, vagy a kábelezéssel, ami csak ezt a körzetet érinti. A hiba biztosan nem csak nálam van meg. Akkor a többiek miért nem szólnak érte?
Hány lakást kötnek 1 erősítőre netnél és TV-nél?
Hogyan jelentsek be hibát telefonálás nélkül? 30-asról hívva az 1214 és a 1412 közül csak az egyik ingyenes, és nem tudom melyik. A telekom oldalon régóta nem elérhető a chat. Mailt hiába írok nekik, személyesen nem megyek be sorban állni miattuk.

[ Szerkesztve ]

(#78874) DJ. Ru$y válasza kovaccss (#78873) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Azért, mert senki nem jelentette be a hibát, ezért neki sem álltak kivizsgálni? Ki mondta, hogy ne telefonálj? Pont erről beszélek, hiába vannak screen shotjaid, méréseid az ügyfélszolgálatosnak fogalma sem lesz róla miről beszélsz és nem is fogja érdekelni, felveszi hibára és továbbadja a technikusoknak.

A szerelők java része pedig nem hagyatkozik az előfizető által összegyűjtött adatokra. Fogja a saját laptopját rádugja a HGW-re, rámér, ha látja a hibát, akkor nekiáll keresni, eszközt cserél, rámér a vonalra stb. stb.

Az asztalborogatáshoz pedig sok sikert, én akkor ebből itt kiszálltam. Emberek vagyunk, meg kell próbálni a dolgokat normálisan megoldani. 4-5 szarnak megoldani a problémát, az előző üzeneteidben azt írtad, hogy 50-es csomaggal semmi probléma nem volt. Szóval én itt teljes ellentmondásokat érzek.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#78875) kovaccss válasza DJ. Ru$y (#78874) üzenetére


kovaccss
tag

Leírtam már, nem olvasol el mindent? Nincs ellentmondás. Lásd:
"Az a baj, hogy sosem használtam a pingtest oldalt, sosem láttam a csomagvesztéseket, se 30, se 50 Mb-es csomagnál, így nem tudom mi van.
Milyen programokkal lehet ezt rendesen letesztelni? Nem reklamálok, ha nem komoly ez a probléma."
Kb. 10-15 Mb-nél volt a sok netgond 4-5 éve.

(#78876) DJ. Ru$y válasza kovaccss (#78875) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

"Min. 4-5 éve szarnak megoldani a problémát"

"Kb. 10-15 Mb-nél volt a sok netgond 4-5 éve."

Akkor mégis csak megoldották, ha az 50-essel nem volt probléma, vagy akkor mire alapozva írod azt, hogy 4-5 éve nem oldották meg a problémát. Elvesztettem a fonalat, jelentsd be hibára. Többet nem tudok segíteni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#78877) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

üdv Urak.
én nem tudok számolni vagy a T-nél nem tudnak számolni?

évileg a net áfája csökkent és több lett a számlám mint volt... :U
no ezt vajon hogyan tudom értelmezni.
tavaly szeptember óta egységes a hűségidőm és semmi nem változott, csak az összeg
remélem tudtok valami okosat mondani, amit előre is köszönök :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#78878) DJ. Ru$y válasza Lacielvtárs (#78877) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nézd meg a tételes számlát, hogy nincs-e rajta valami plusz.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#78879) Lacielvtárs válasza DJ. Ru$y (#78878) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

becsatolom ide a számla részletezést, amin már ha jól értem 18%-os a net ára...
nem is azon bosszankodom hogy ennyi, mert ennyi, (én elégedett vagyok ezzel is) hanem azon hogy hogy lehet több :D
valahogy ezen számla magyarázat, meghaladja a képességem :W
hátha van kedved bogarászni egy kicsit...

update: lehet hogy a "retek" adó lenne az?
vagyis a RTL Klub különdíj?

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#78880) #78121280 válasza Lacielvtárs (#78879) üzenetére


#78121280
törölt tag

Igen a 290 Ft a bűnös.

(#78881) Lacielvtárs válasza #78121280 (#78880) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

értem, szóval lejjebb ment az ár és rájött a retek adó, én csak így hívom :D
mert az ip tv boxnak szinte a menüjébe sem megyek be...
szóval az tuti hogy nem valami kikölcsönzött film lehet, de vajon mi lehet?
mert anno nem 250 Ft-ról volt mint külön díj?
bocsánat a sok kérdésért, de köszönöm hogy időt szántok rám :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#78882) Sofian válasza Lacielvtárs (#78881) üzenetére


Sofian
őstag

Családtag nem lehetett? ;]

(#78883) #78121280 válasza Lacielvtárs (#78881) üzenetére


#78121280
törölt tag

Ha filmkölcsönzés lenne akkor az lenne oda írva. :)

TV2 + RTL Klub történet ára az a 290 Ft.

Amúgy tudnád csökkenteni a kiadásaidat pl így:

IPTV Családi + HD Spec 1 átváltatod IPTV Szuper Családi HD Spec 1 így 3215 Ft helyett lenne 2700 Ft / hó / 2 év hűség, a Nagyvilág minicsomagot lemondanád mert annak csatornái benne vannak a IPTV Szuper Családi HD csomagban tehet további 1800 Ft megspórolsz.

Tehát a jelenlegi TV szolgáltatásod 6985 Ft-ról 4670 Ft-ra csökkenne és ebben benne van a felvételi opció és a második box ára is.

Aztán a jelenlegi NetMánia XXL Spec1 3554 Ft is tudnád csökkenteni Új regionális portfóliós NetMánia XXL Spec 1-re 3290 Ft-ra 2 év hűség vállalással.

Persze ha megcsinálnák a 1412... :)

(#78884) salapp válasza #78121280 (#78572) üzenetére


salapp
addikt

Szia, ma hívott az az ügyintéző, akivel elkezdtük a szolgáltatás váltásokat.

Végeredmény, SatTv Családi HD lemondásra kerül, kötbér 17ezer helyett 9ezer (először beszedik a 17ezret, a következő számlán jóváírják a kötbér különbözetet), elismerték, hogy a rendszer számítása nem korrekt.
Optikai hálózatra áttérés és azon két év hűséggel 120-as net és alap telefon, együtt 4.523,-

Ezzel elégedett vagyok. Arra a kevésre, amit még tévézünk, arra meg Beelink GT1+anyámék által nem használt Horizon Go tökéletesen elég lesz. Úgyis akartunk egy-egy egyszerű, olcsó médialejátszót a házban az "alállomásokra".

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#78885) Lacielvtárs válasza #78121280 (#78883) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ohhhh, tényleg? akkor lehet ma fel is hívom őket ez ügyben, nagyon de nagyon köszönöm az infót :R

ezeket ha így elmondom az ügyfélszolgálaton, akkor be is aktiválják nekem?
vagyis ez nem valami speciális kedvezmény, ami speciális esetben jár?
ugyanis tavaly szeptemberben kötöttem hűségidőt rá és akkor elvileg ez volt nekem a legkedvezőbb, vagyis ezt mondták :U

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#78886) Akhim92


Akhim92
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni. Magenta 1-ben vagyunk(IPTV Családi+HD, Netmánia 1000, Hoppá Plusz)
Valamit nem értek a számlán. A Moziklub 1500 Ft-ért szerepel rajta, kedvezményként viszont csak 510 Ft-ot vonnak le havonta, így elvileg 990 Ft-ot fizetünk érte minden hónapban.
Magenta1-ben nem kéne a teljes összeget levonni kedvezménynek? Vagy rosszul gondolom? 1412-n azt mondták, ez így rendben van. Szerintetek?

Még egy dolog: TVGO-n nálam nem megy a Moziklub, azt írja, hogy fizessek elő. A tévét tudom nézni vele.

Köszönöm a választ. :R

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 20 Pro+Xbox Series X

(#78887) spici válasza Akhim92 (#78886) üzenetére


spici
tag

Igen, az úgy korrekt ahogyan most van. A moziklub benne van a magentás árban.

(#78888) goop válasza Akhim92 (#78886) üzenetére


goop
őstag

Tvgon pedig megy a mozi klub, próbáld meg a kijelentkezést, majd újra be, esetleg töröld az alkalmazás adatait, és jelentkezz be újra.
Azért vonnak le minden hónapban 500 Ft ot, mert hűséggel csak havi 1000 pénz a mozi klub.

[ Szerkesztve ]

(#78889) kovaccss


kovaccss
tag

Az ország egész területéről várom a 120 Mb-es Telekom kábelnetcsomag speedtest.net sebességeket a pesti Telekomos szerverrel mérve. Érdekel hogy hol mennyi.

[ Szerkesztve ]

(#78890) OldMike válasza kovaccss (#78889) üzenetére


OldMike
őstag

Szia, Bp. 18. kerület.

42LM660S

(#78891) #78121280 válasza kovaccss (#78889) üzenetére


#78121280
törölt tag

Hódmezővásárhely

[ Szerkesztve ]

(#78892) #78121280 válasza Lacielvtárs (#78885) üzenetére


#78121280
törölt tag

Már most is speciális 1 csomagod van, így neked továbbra is a speciális 1 ár jár ha nem vonták vissza a lakhelyedről / címedről. Egy próbát megér nem vesztes vele semmit. :) Hűségidőd viszont újra indul a váltás napjától. Ezek az árak Január 20.-tól vannak

(#78884) salapp

:C

[ Szerkesztve ]

(#78893) dr.bubo válasza kovaccss (#78889) üzenetére


dr.bubo
őstag

Vecsés

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#78894) Bozek válasza kovaccss (#78889) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem unod még? Nálad annyi és kész. Amúgy meg 120 Mb-es lehet optikai is, honnan fogod kiszűrni, hogy melyik melyik?

Másrészt szerintem PÜ-ben kérd, mert tele lesz a topik szeméttel.

(#78895) phgergo


phgergo
aktív tag

Sziasztok. Segitsetek legyszives. Xvii. Keruletben van egy otthoni elofizetesem amit le mondanak mert lejart a husegido. Tv telefon internet, van 2 set top boxom es egy router. Ezeket szemelyesen visszatudom nekik vinni a xvii kerulet pesti uti tescoban levo telekomba? A postaval nem szenvednek. Koszonom a valaszokat.

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#78896) Lacielvtárs válasza #78121280 (#78892) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

értem és meg is történt amiről írtál, és úgy van ahogy mondtad :K
felhívtam, épp most tettem le a telefont és a net ugyanannyi maradt, viszont a tévé nagy csomag lett, amiben benne van a nagy világ mini csomag kínálata, és a két box, így annyi lett az előfizetési díjam, mint amit írtál.
nagyon köszönöm a segítséged, így neked hála a 10670 Ft-ről lement a havi díjam ~8 250 körüli árra :D
ha tehetném, most meghívnálak egy sörre

még egyszer nagyon nagyon köszönöm neked a segítséget és az infót :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#78897) kovaccss válasza Bozek (#78894) üzenetére


kovaccss
tag

Elfelejtettem odaírni, hogy csak koax hálózatos adatok érdekelnek, mert nálam is az van. Optikain naná hogy jobb a sebesség. Csak rendes koax kábeles, modemes netadatok érdekelnek asztali PC-vel, laptoppal mérve, wifi, mobilnet, Androidos cuccok, stb. nem.
Ezek az adatok mindenkinek hasznosak, nem szemetelés.

[ Szerkesztve ]

(#78898) #78121280 válasza Bozek (#78894) üzenetére


#78121280
törölt tag

Optikán 50 a feltöltés. :)

(#78895) phgergo Vissza viheted, át kell venniük, papírt ne felejtsenek el róla adni...!

(#78896) ELACielvtárs Igazán nincs mit. :)

(#78897) kovaccss PC-n mérve nálam. :)

[ Szerkesztve ]

(#78899) Akhim92 válasza spici (#78887) üzenetére


Akhim92
csendes tag

Köszönöm spici,

értem, számomra akkor is furcsa. E kép alapján én úgy értelmezném, hogy még a 990 Ft-ot sem kéne fizetni. [link]
Nem mintha nem hinnék neked és goopnak, csak akkor is fura az egész.

#78888
goop neked is köszönöm, már próbáltam, se mobilon, se tableten nem megy, volt már rom újratelepítés és factory reset is. A t-online.hu-s email címmel használom a TVGO-t. A boxon kedvencek közé tett filmeket látom az alkalmazásban, de nem tudom megnézni. Igazából mióta van Moziklub előfizetésünk azóta még egyszer sem tudtam használni a TVGO alkalmazásban. Még futok vele pár kört, jó lenne ha végre működne.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 20 Pro+Xbox Series X

(#78900) #78121280 válasza Akhim92 (#78899) üzenetére


#78121280
törölt tag

Igen ez elég félrevezetőn van írva, nem ingyenes a MoziKlub a Magenta 1-ben hanem 990 Ft-ért van benne a Magenta 1 120M és 1000M csomag választása esetén mint kötelező csomag elem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.