Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78901) Akhim92 válasza #78121280 (#78900) üzenetére


Akhim92
csendes tag

Köszönöm neked is. Teljesen igazad van. Most néztem meg az összefoglalóban lévő Magenta 1 Excel táblázatot, ott is hozzá van számolva 1500-ért, mint kötelező elem. Akkor ez van, de szerintem is félrevezető.

Mindenkinek köszönöm. :R

Huawei Mate 20 Pro+Xbox Series X

(#78902) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Most kérek meg mindenkit, hogy ne spameljük tele felesleges képekkel a topikot. Ha szeretnétek méréseket küldeni, tegyétek meg a kollégának privát üzenetben! Köszönöm! :R

Bozek
Simán lehet szűrni, optikán 10 fölött lesz jóval az up, inkább 50 Mb környéke. :DDD

#78897
Mivel semmilyen érdemi információt nem tudsz mellérakni, mekkora a szegmens amelyiken van a mért sebesség stb. így teljességgel feleslege a topikba. Arról nem beszélve, hogy valaki beméri délelőtt neked full sebességgel, este pedig lehet lekoppan a hálózat, ilyen a koax, ezért sincs semmi értelme ennek az egésznek.

Mi lenne, ha bejelentenéd végre hibára? :U

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#78903) e90lci válasza DJ. Ru$y (#78902) üzenetére


e90lci
senior tag

Akkor nem tudna itt hisztizni,már rég kész lenne ha bejelentette volna. ;] Merem fogadni még azt sem próbálta ki,hogy letiltsa a hálókártyát utána meg engedélyezze.Nekem is csinált ilyet és utána egyből 125/11 lett.Ja meg azt is kikapcsoltam hogy néha elmenjen aludni a hálókari.

[ Szerkesztve ]

(#78904) Bozek válasza DJ. Ru$y (#78902) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha jól működik. De ha egy torrenttel lehúzza a feltöltést, akkor nem mér 50-et a Speedtest és még a végén elhiszi róla, hogy koax-os mérés. :)

(#78905) kovaccss válasza DJ. Ru$y (#78902) üzenetére


kovaccss
tag

Addig nem jelentem be hibára, ameddig nem tudtam meg többet arról, hogy az országban mennyire általános jelenség a koaxos 120 Mb-es rendszerben az, hogy nagyobb településen (Szeged belső része), semmilyen napszakban sosincs meg a 120, csak 60-80. Most 83-at mértem a pesti Telekom szerverrel, mással lassabb.

e90lci: 20 perce tiltottam le az integrált hálókártyát, aztán bekapcsoltam, újraindítottam a gépet, így lett most 83. Nem kellett volna semmit csinálnom, alapból azonnal meg kellene lennie a 120 Mb-nek, még a Ciscot se kellett volna újraindítanom, mert előtte is megvolt a 60-80.

Bozek: Felesleges kötözködnöd. Nem gondoltam, hogy még net szempontból is ennyire trágya ez a környék. Hamarabb kellett volna 120-as csomagot kérnem, így hamarabb láttam volna hogy fos a sebesség. A 30-as és 50-es csomagoknál azt gondoltam, hogy nincs nagyon leterhelve a környéken a net, mert mindig megvolt a max. sebesség. Optikait még évekig nem fog erre kihúzni a Telekom, úgyhogy csak lassulni fog, mert egyre többen fognak 120-as csomagra váltani, mert ez a max.

[ Szerkesztve ]

(#78906) Lacielvtárs válasza kovaccss (#78905) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Értem, de ha wifi vagyis mobilos wifin ez az eredmény, akkor kábelen is...
Jelentsd be hibára!
Te tényleg hű vagy a rangodhoz ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#78907) kovaccss válasza Lacielvtárs (#78906) üzenetére


kovaccss
tag

Ez nem jó mérés, mert Vodafonos eszközzel csináltad. Csak kábelnetes sebesség érdekel asztali PC-vel, laptoppal, és egyéb ilyennel, amibe TELEKOM kábelnetes modemből jövő kábel van bedugva.

[ Szerkesztve ]

(#78908) TomKiss


TomKiss
tag

Hátha van valakinek ötlete:
adott IPTV, és vele együtt VOIP telefon, hívófél számának kijelzése funkció.
Bejövő hívásokkor decemberben még szépen kijelezte a készülék a hívófél telefonszámát / nevét.
Januárban viszont már nem.
Hibabejelentés, egy hét után elkezdik vizsgálni, majd még aznap közlik, hogy nincs hiba a rendszerben (szolgáltatás természetesen továbbra is él, számlák rendben fizetve).
A számkijelzés azonban továbbra sem működik.
Van valakinek ötlete, hogy mit kéne, lehetne megnézni, tenni, hogy újból lássam a bejövő hívások számát?

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#78909) lufi7 válasza kovaccss (#78905) üzenetére


lufi7
aktív tag

Orvos látott már?
Megkértek, hogy ne szemeteld és ne szemeteltesd össze a topikot.

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#78910) Bozek válasza kovaccss (#78905) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Addig nem jelentem be hibára"

Pedig mennyivel egyszerűbb lenne a te életed is tőle, ha bejelentenéd. A miénk meg főleg. :D

(#78911) btz válasza TomKiss (#78908) üzenetére


btz
addikt

Restartold az egész HGW-t, indítsd újra a telefonod is.
Ha online felületen megnézed és be van kapcsolva ez a szolgáltatás, akkor mást nagyon már nem tehetsz, esetleg a készüléked beállításaiban nézz szét.

ⓑⓣⓩ

(#78912) Hoorus válasza kovaccss (#78907) üzenetére


Hoorus
őstag

Vedd észre, hogy az a vodafonos készülék wifi-n van..

Anyúgy meg tényleg legyen már elég. Jelentsd be hibára, vszeg kapsz egy jó kis Sagemcom HGW-t, aztán ödömbódottá'....

Peace

(#78913) DJ. Ru$y válasza TomKiss (#78908) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha fizeted a számkijelzésre a havidíjat, akkor jelentsd be ismét hibára, ugyanis ez nem normális.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#78914) e90lci válasza Hoorus (#78912) üzenetére


e90lci
senior tag

NA NA azért az sem annyira öröm és boldogság! ;] Nekem vannak gondok vele,nem is kevés.Viszont anyáméknál meg tényleg tökéletes.

(#78915) kovaccss


kovaccss
tag

Az ide beírás nélkül is be tudtam volna jelenteni hibára hogy csak 60-80 Mb van meg. Leírtam már többször mit és miért akarok, csak nem olvastok vissza.
A kérdésekre se szerettek válaszolni, pl. arra, hogy mivel lehet rendesen letesztelni hogy van-e csomagvesztés, stb., pedig 2-szer is beírtam.
Ha simán bejelentem hibára, akkor semmi se fog változni, mert azt fogják mondani, hogy ennyit bír a rendszer a környéken, meg hogy a garantált sebesség megvan, és már le is ráztak. Ezt nem engedem meg.

(#78916) C0d3r válasza kovaccss (#78915) üzenetére


C0d3r
addikt

Ha kitrollkodtad magad, vedd fel szépen a telefont és mondd el, hogy a kínált sebesség közel fele van csak meg. Fognak vele foglalkozni. Lehet akadékoskodik az ügyintéző, meg elmormolja a tipikus szövegeket, miszerint fizetni kell a kiszállásért ha nem náluk van a gond (élő T-s embertől én még nem hallottam, hogy valaha kiszámláztak volna ilyet), de ragaszkodj a hibajegy nyitásához.
Annak az égegyadta világon semmi értelme, hogy Józsi elküldi neked Mucsaröcsögéről a kábelnetes speedtest mérését, nem tudsz vele semmi bizonyítani. Kimegy a szerelő, rámér a vonaladra és elhárítja a hibát, nem neked kell csomagvesztés okainak után vadászni.

[ Szerkesztve ]

(#78917) Lacielvtárs válasza C0d3r (#78916) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

+1
Igaz én elő ember vagyok, és en már fizettem hiba miatt kiszállási díjat...
Az iptv meg meg akadasa miatt.
Itt írtam már róla egy éve talán. Kijott a szerelő, resetelte a boxot, minden lehetőséget kipróbált, kábelt is cserélt es amikor itt volt, nem jött elő a jelenség.
Harom alkalommal voltak kint es ebből kétszer nem kellett fizetni, majd a harmadiknal mar kellett fizetni...
Tehát korrektül jártak el szerintem.
Persze azóta is meg meg akad, de már nem zavar, beletorodtem, elvaltom a csatornát majd vissza, és megy tovább.

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#78918) C0d3r válasza Lacielvtárs (#78917) üzenetére


C0d3r
addikt

Netnél talán annyival jobb a helyzet, hogy egyértelműen látszik a hibajelenség. Volt 5-6 randevúm szerelővel azért, mert a 10 Mbit-ből ~7 jött (de már 8-ért is képes voltam ajvékolni, ha korábban huzamosabb ideig szépen ment a 10), SNR lockot kaptam, pikk-pakk leszedte mindig és mindenféle plusz díjak nélkül ment tovább az élet pár hétig/hónapig, amíg elő nem jött ismét a lock. Igaz, utóbbi kb. 2 alkalommal már ki se jött rámérni a vonalra, csak mókolt a központban és egy HGW restart után konstatáltam a javítást.

[ Szerkesztve ]

(#78919) Lacielvtárs válasza C0d3r (#78918) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Igen, a netnel kézzel foghatobb a hiba jelenség.
En meg mint írtam, beletorodtem :K
Annyira spkat nem nézem a tvt.
Inkább NASrol mennek a tartalmak :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#78920) upc8823 válasza Lacielvtárs (#78879) üzenetére


upc8823
tag

telefon : 299
netmánia XXL 4738
IPTV : 7670
+RTL müsor adó 290FT
---------------------------------------
összesen : 12997
minusz 3
kedvezmény:75
kedvezmény:1185
kedvezmény: 975
--------------------------------------------
10764

(#78921) Lacielvtárs válasza upc8823 (#78920) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Köszönöm neked is. De az itteni kedves fórum társamnak hála, ma sikerült csokkentenem az élőfizetoi díjat :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#78928) studiod1 válasza Lacielvtárs (#78917) üzenetére


studiod1
tag

"elvaltom a csatornát majd vissza, és megy tovább". Nálam is volt akadási gond 2 box s a két box megfelelő csatorna váltási kombinációval bármikor bármelyik boxon akadt(tudtam reprodukálni), szerelőnek bemutattam azonnal cserélte hgw(valamelyik pirelli volt) igaz újra pirelli csak későbbi típus. Ez több mint 2éve volt a hiba többet nem jelentkezett.

(#78929) Lacielvtárs válasza studiod1 (#78928) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

az igen, látod erre soha nem is gondoltam volna...
köszönöm az infót :R
hát egyszer ha lesz rá időm, energián, no meg türelmem, akkor lehet kipróbálom.
mondjuk ha mobillal felveszem a hiba jelenséget, az számíthat bármit is?
lehet első lépésként érdemes lenne mondjuk azt a boxot kikapcsolnom, amit nem használok minden nap?
mert ami a gyereknél van az nagyon ritkán van használva, viszont mindig be van kapcsolva.
mert amit írsz abból arra következtetek hogy ha csak egy lenne fenn a hálózaton, a másik nem, akkor nem volna szabad akadnia?
elég ha a főkapcsolót lekapcsolom rajta?
apropó más: ugye jól tudom hogy a felvétel minden boxom megy, ha van ilyen szolgáltatásom, és a nálam lévő két box közül az egyikben van hdd.
tehát ha azt kikapcsolom amiben a hdd van, akkor nem lesz a sima boxon felvételi lehetőség?
ugyanis az oka annak hogy a sima box van a nagy szobában, hogy a tévé állványon nem fér el a felvevős box :W

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#78931) studiod1 válasza Lacielvtárs (#78929) üzenetére


studiod1
tag

Nálam ha 1 box volt fenn nem volt gond,a hdd nélküli box is ua a hdd használja. A hiba olyankor jelentkezett amikor a két box azonos stream-re illetve elváltás történt, a hiba mindkét box bekapcsolása után legalább 5-10 percre volt produkálható, sohasem a stream-et váltó box akadt, a nem váltó akadt és azon is kellett egy gyors el és visszaváltás a stream folytatásához.Valamiféle "kommunikációs" hiba lehetett,szidott is az asszony: "te zongorázol és nálam fagy sőt nekem kell javítani". Ui: ha jól emlékszem néhány perc után az akadó box önmaga vagy hgw is talán javít. "elég ha a főkapcsolót lekapcsolom rajta?"(Áram) igen

[ Szerkesztve ]

(#78932) Flowtation


Flowtation
őstag

Sziasztok!
Egy gyors kérdésem lenne. Nekem jelenleg sat TV alap+Netmánia M előfizetésem van. Mivel a net hűségideje lejárt a napokban ezért meghosszabítottam újabb két évre, a sat-ból még volt hátra egy év, de azt is újra hosszabbítottam, hogy együtt menjen a kettő. A sat előfizetésre egy évvel ezelőtt vettünk tv készüléket részletre (akkor meg is lett hosszabbítva), ebből ugye már csak egy év törlesztő idő van. Azt szeretném kérdezni, hogy milyen feltételekkel mondható le a sat előfizu? Ki kell fizetnem egyben a készülék hátralévő részleteit? Más kötbér esetleg? Ha kötnék mellé valami alap telefont, csak a dupla kedvezmény miatt, akkor is így lenne?

A satot szinte nem is használjuk, főleg mióta megvettük az új tvt, egy mezei tetőantennával gyönyörűen fogjuk a nyolc ingyenes csatornát, van amit hd-ban is, a sat alapban is csak 18 csati van, aminek a fele említésre sem méltó, a másik fele meg ugye adott, ezért merült fel bennem a lemondása.

Köszönöm a válaszokat!

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#78933) DJ. Ru$y válasza Flowtation (#78932) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Erről az esetről beszéltem múltkor, ilyenkor jogosan fogják kérni a SAT-ra az 1 év kötbért, + a készüléknek a teljes árát kell kifizetned, nem pedig az hűség miatti kedvezményes árat, ha jól tudom.

A SAT miatti kötbér a hűségkedvezmény mértéke, ahány hónapot az előző hosszabbítás óta igénybe vetté.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#78934) Lacielvtárs válasza studiod1 (#78931) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Értem, bár ez a stream dolgot nem vágom sajnos...
Mpst felcseréltem a két boxot.
A napokban tesztelgetem es meglátom mi lesz.
Mondjuk a megakadas érdekes módon kb fel perc után folyamatosan megy az adás tovább a következő megakadasig.
Mondjuk nem minden esetben, mert nem egyszer volt hogy amikor a tvre váltottam, akkor állt a kép es neha a csatorna elvaltas sem segített, csak az ujra indítás...
Ki érti ezt :B

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#78935) poli27


poli27
veterán

Mennyivel drágább a szomszéd netje xd :D


[ Szerkesztve ]

(#78936) kircsike válasza poli27 (#78935) üzenetére


kircsike
tag

Szia!
Most nekem is össze-vissza árakat ír.
Eddig jó volt, most már nem.
Én is összehasonlítottam egy szomszéddal így és nem egyezett.
Roli27 táblázata a szuper szerintem.

(#78937) Flowtation válasza DJ. Ru$y (#78933) üzenetére


Flowtation
őstag

Akkor ha jól értem, az egy év sat hűség+fennmaradó készülék törlesztő amit ki kellene fizetnem? Ebben az esetben nem éri meg, akkor nem kínlódok vele.

Köszönöm!

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#78938) toldy


toldy
őstag

Sziasztok, kérnék kis segítséget.

Korábban T-s előfizunk volt 30as nettel és 3 boxxal, akkor egy modem volt amire voltak a boxok kötve plusz egy tplink wifi router, így volt net. Nem volt rossz csak lejárt a hűség, jól megnyomták a havi díjat.

Újra lett kötve ezúttal 120as net maradt a 3 box. A modemet kicserélték egy Hg8245h-ra. Ezen van a 3 box de a szerelő erre rakta a tplink routert is. Amióta az új előfizu van, használhatatlan a net, egyszerre két gépen youtubozni felejtős, korábban ezzel nem volt gond. Gondoltam kiveszem a tplinket, hiszen a huawei is wifis, de elég vegyesek a visszajelzések, szerintetek? Illetve már próbálkoztam, de a huawein nincs net, akkár mit állítok, a wifi kapcsolat működik,de internet nincs. :F

Az élet nem habostorta.

(#78939) DJ. Ru$y válasza toldy (#78938) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A routert lehúzod, majd a Huawei-ben meg kell adni a PPPoE belépés adatait. Itt a leírása az eszköznek ez a rész kell neked: "6.4 kapcsolódás az internethez" a PDF-ben a 13. oldal jobb lapja, a tájékoztató számozása szerint a 25. oldal. Ezzel simán meg tudod csinálni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#78940) glacious


glacious
addikt

Köszi mindenkinek a számlával kapcsolatos segítséget. Már utol is érték magukat.

(#78941) HoTaZo válasza HoTaZo (#78287) üzenetére


HoTaZo
őstag

Csodás fejlemény. A merevlemez hibás set-top-box cseréje után két hétre újra elkezdődtek a kép hibák, szakadozások ugrálások. Szaki váltig állította, hogy új stb-t kaptam, ezért lecserélte a HGW-t. Most egy ZTE Speedport Entry 2i-t kaptam. Azóta nincs képszakadás, ugrálás. Valószínűleg az előző már megtette a tőle telhetőt.
Nektek mi a véleményetek erről a példányról?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#78942) DJ. Ru$y válasza HoTaZo (#78941) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A legújabb VDSL2 képes HGW, annyira nem lehet rossz cucc, bár én a Speedport W724V-vel is megvagyok több, mint 2 éve.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#78943) havri1 válasza HoTaZo (#78941) üzenetére


havri1
félisten

Nálam is ez van, nekem kellett vennem egy routert mögé, mert a wifije gyakorlatilag használhatatlan lett egy pár nap után.
Volt pl, hogy csak random megszakadt a net, újraindult az eszköz.. Sokat szívtam vele. Azóta tökéletes, mióta csak modemként funkcionál.

[ Szerkesztve ]

havri

(#78944) Speederer


Speederer
senior tag

Sziasztok,

Lassan lejár a hűségem, ezért gondoltam beújítok a nem olyan régóta elérhető 30-as netre, a 20-as helyett. Elvileg 14 napom van az elállásra, ha netán mégsem bírná a vonal.
Nemrég adtam le a rendelést neten, de nem írták, hogy kb mennyi időt venne ez majd igénybe, ezért úgy gondoltam egy HGW újraindítást megér a dolog. No hát még nem lett gyorsabb, de ha már arra jártam, akkor ránéztem a vonal tulajdonságaira:

Link Status Up
Modulation Type VDSL2
Actual Rate(Up/Down) 1279/24318 kbps
Attainable Rate(Up/Down) 2309/26755 kbps
Noise Margin(Up/Down) 9.9/6.5 dB
Line Attenuation(Up/Down) 62.5/28.7 dB
Output Power(Up/Down) 4.6/14.5 dBm
Data Path(Up/Down) Interleaved/Interleaved
Interleave Depth(Up/Down) 9/153
Interleave Delay(Up/Down) 2/8 ms
INP(Up/Down) 1/1 symbols
Profile 17a
LinkEncap G.993.2_Annex_K_PTM
CRC Errors(Up/Down) 0/8
FEC Errors(Up/Down) 0/1692

Az Attainable Rate azt jelentené, hogy mennyit bír maximum a vonal? Tehát hiába fizetek/fizettem elő a 30/5-ös netre, nem fogja azt elérni?

A rendrakás a kisemberek mániája. A zseni átlátja a káoszt!

(#78945) C0d3r válasza Speederer (#78944) üzenetére


C0d3r
addikt

Ha nem dobják vissza a rendelést (pl. szabad port hiányában), akkor jó eséllyel bondinggal működni fog a 30 Mbit, sőt az 50 is rendelhető lesz.

(#78946) Speederer válasza C0d3r (#78945) üzenetére


Speederer
senior tag

Úgy legyen! :)
Köszi a gyors választ.

A rendrakás a kisemberek mániája. A zseni átlátja a káoszt!

(#78947) HoTaZo válasza havri1 (#78943) üzenetére


HoTaZo
őstag

Azt észrevettem, hogy kisebb a wi-fi hatótávolsága mint a Pirellié volt, de még pont megfelel.
Ha hibázik jön a szerelő és cseréli. Szerencsémre falu béli és gond nélkül jön. :)
Pedig DJ. Ru$y válasza megnyugtató volt... :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#78948) DJ. Ru$y válasza HoTaZo (#78947) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha nálam elhalálozik a W724V is, én is azt fogok kapni, környékemen van Entry 2i egy pár darab, ugyan hozzányúlni nem kellett még, csak számítógépekkel kapcsolatban szoktam járni itt helyben pár helyre, de Entry hiba még nem volt. Nyilván van belőle gyári hibás, vagy egy rosszul sikerült FW frissítés is okozhat galibát, de tényleg ez a legújabb eszköz DSL-re (a T-nél persze) elvileg a bonding képes eszköz mellett.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#78949) DFlash


DFlash
tag

Ó, basszus jött egy email 3 napja, hogy kapható a TV amit listára tettem, erre ma nézem nincs már belőle, de újabb készlet várható.. :F
Ilyen kevés jön vagy ilyen gyorsan fogynak?
Bár látszik sűrűn olvasok emailt. :DDD

(#78950) DJ. Ru$y válasza DFlash (#78949) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Minél tovább nincs készleten, annál többen kérnek értesítőt, mint te is, ha nagyobb adag is jön, ennek megfelelően hamar el is kapkodják.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.