Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79501) Tomyyy93


Tomyyy93
tag

Sziasztok! Olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy múlthónapban voltam egy Győri t-pontban hogy tv, internet, telefont köttessek be.. Na internet az Netmánia xl és a kedves ügyéntéző mondta hogy az xxl az én címemre nem lehetséges megkötni. Már akkor is nagyokat néztem mert a honlapon viszont engedte volna és most is nézem hogy van lehetőség díjcsomagváltásra és ugyanúgy felajánlja az xxl-t 3290 Ft-ért (jelenleginél 3688 Ft). Szerintetek direkt lettem félretájékoztatva hogy többet fizessek havonta vagy elhihetem az ügyintézőnek hogy tényleg csak az xl érhető el az én címemen? A másik hogy dijcsomagváltásnál azt írja hogy 3688ft a jelenlegi havidij viszont az előfizetéseim oldalán csak 3388 forintot ir. melyik a valos adat? Előre is köszönöm a válaszokat!

(#79502) mamago1972


mamago1972
tag

Hát nem örülök, mert beszéltem ügyfélszolgálattal és azt mondták, hogy olyan készüléket hoz a szerelő, ami van raktáron. Nem nagyon lehet majd választani. Továbbá nem értem, hogy még miért ilyen bazi nagy készülékeket adnak, amik nem is túl szépek.
Próbáltam tájékozódni, de nem találtam korrekt infót. Optikát építették ki nálunk, így lesz majd iptv. Házon belül a meglévő koaxot is cserélik majd?
Sajnos, aboszolúte de nem ismerem ezt a technológiát, bocsánat a kérdésért, összefoglalóban sem találtam erre vonatkozóan semmit.

Do I make myself clear?

(#79503) prisz válasza OldMike (#79445) üzenetére


prisz
aktív tag

Nem véletlen Zugló, vagy Kőbánya?
Itt is mókólnak kb. 2 napja. Jelenleg erre jutottak. Mit ne mondjak, pillanatnyilag "qrva jól" beszintezték a hálózatot. Nagyon remélem ez nem így marad, mert egyszerűen ez már nevetséges...

(#79505) Hoorus válasza mamago1972 (#79502) üzenetére


Hoorus
őstag

Koaxra ezután nem lesz szükséged, csak UTP-re.

(#79506) DJ. Ru$y válasza Tomyyy93 (#79501) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az, hogy a weboldal mit ír, közel sem biztos. Milyen technológián kapod az XL-t? DSL? Na azon nem érhető el semmilyen nagyobb csomag.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#79507) mamago1972 válasza Hoorus (#79505) üzenetére


mamago1972
tag

Hát nem nyugtat meg. Kíváncsi leszek, hogyan tudjuk megoldani. Lehet, hogy meglévő powerline adaptereimet használtatom fel hozzá inkább. Majd meglátjuk, csütörtökön.

Do I make myself clear?

(#79508) DJ. Ru$y válasza mamago1972 (#79504) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Amelyik STB nem csak UTP kábel segítségével lesz bekötve ott a plusz eszközök költséges (sajnos) téged terhel, szóval, ha van hely és/vagy nem ódzkodsz a fúrástól egyszerűbb UTP-t elvezetni minden STB-hoz.

Az pedig, hogy nem választhatsz nyilvánvaló. Ha a te szerelődnél lenne háromféle STB, és válogathatsz, de KisPisti szerelője csak egy típust kapott a raktárból, akkor ő nem választhat. Szóval így a legkorrektebb is.

#79507
A powerline sem rossz megoldás.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#79509) Tomyyy93 válasza DJ. Ru$y (#79506) üzenetére


Tomyyy93
tag

nem értek hozzá de azthiszem dsl-t pipálta be a megrendelőlapon az ügyintéző. Még egy kérdés. Az xxl miert olcsóbb mint az xl? Hogyan lehet hogy a nagyobb sávszélességű net olcsóbb mint a kisebb?

(#79510) DJ. Ru$y válasza Tomyyy93 (#79509) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Úgy, hogy a weboldal pont annyira pontos árakat tekintve, mint az elérhető szolgáltatásokat tekintve.
Illetve úgy, hogy ahol nagyobb a konkurencia, ott nagyobb a kedvezmény mértéke is.
Sőt, úgy is lehet, hogy a csomag normál árát csökkentették, amióta te szerződést kötöttél, de a hűségidős árakat ez nem érinti, csak, ha újrakötöd a hűséget.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#79511) dzsordzsó


dzsordzsó
csendes tag

Üdv!
Két éves hűségszerződésem van, SAT+ADSL internet.Számla szerint hűségidő lejárata:2017.04.02.
A Telekom oldalán belépve az előfizetéseknél ez látható:Hűségkedvezmény 2017.04.03 -ig.
Namármost a szolgáltatótól meg akarok válni a hűségidő lejáratával,de pluszban egy napot sem szeretnék fizetni.A kérdésem,hogy mikori dátummal mondjam le az előfizetéseket?Melyik módszer a leg gördülékenyebb,problémamentes?(telefon,e-mail,postai levél)

(#79512) DJ. Ru$y válasza dzsordzsó (#79511) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Telefon. 8 nappal lejárat előtt, mert 8 nap a felmondási idő.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#79513) havri1 válasza DJ. Ru$y (#79512) üzenetére


havri1
félisten

Telefonon is le lehet?
Nekem csak személyesen vagy írásban engedték a lemondást.
Bőven előtte megírtam nagyszülő nevében, hogy ekkor és ekkor lejár a hűség, másnaptól (biztos ami biztos) le szeretném mondani.
Aláírta, adatokat bele, tértivevény, és sima ügy volt.

[ Szerkesztve ]

havri

(#79514) dzsordzsó válasza DJ. Ru$y (#79512) üzenetére


dzsordzsó
csendes tag

Nekem nem egyértelmű a ljárat napja.Másodika előtt 8 nappal vagy harmadika előtt?Köszi a választ.

(#79515) havri1 válasza dzsordzsó (#79514) üzenetére


havri1
félisten

Inkább csússz túl egy napot, mert ha előtte kéred, 2 éves kedvezményes kötbér húzós. Ha viszont 1 nappal túlszaladsz, részarányosan 1 napi-t még kiszámláznak listaáron, nem tétel.
De mondom, nem fontos pont -8 nappal előtte kérni, bármikor megírhatod a levelet / telefonálhatsz, ha előre megadod a dátumot, hogy mikortól nem kéred a szolgáltatást.
Én 2 hónappal előbb írtam nekik.

[ Szerkesztve ]

havri

(#79516) OldMike válasza prisz (#79503) üzenetére


OldMike
őstag

Nem, ez a XVIII. kerület. Azt hiszem a nálad levő értékeket mutogatni kellene elrettentő példaként :(( .

Kabelmania27

Várok még néhány napig, mert igazából gond nincs, viszont egy HGW újraindításban mindíg lehetnek buktatók. Jártam már úgy hogy nem működött a vezetékes telefon, még egyszer újra kellett indítanom. Volt hogy az STB-k nem álltak fel, többszöri újraindításra sem, megint a HGW-t kellett újraindítani.
Nálunk földkábeles rendszer van, és társasházas térség.

42LM660S

(#79517) EasyLife


EasyLife
aktív tag

Sziasztok!
Gondoltam felhívom a telekomot, hogy akkor megnézzük azt a csomagváltást amit még januárban beszéltem velük, ha már se híre se hamva az entertain tv-nek. Jelenleg családi hd, 120-as net és alap telefonom van 3db set-top boxal magenta 1 csomagban 11.740 helyett idéntől hála az internet áfának 11.831 Ft ért!!!!(Kösz rtl és tv2)
Na most úgy kezdődött hogy nálam nem elérhető az 1000 megabit műszaki előminősítés szerint, mondom az kizárt, mert optika van behúzva és 2 méteres reklámtáblák jelölik az egész városban, hogy már itt is elérhető, akkor kis türelmem kéri megkérdez egy műszakist kb 5 perc múlva mondja, hogy megkérdezte minden oké mehet az 1000 megabit. Hurrá akkor számoljunk! Ami januárban még 11.800 körül lett volna (sajnos már nem emlékszem pontos összegre) most közölte, hogy 13.294 ft lenne. Mondtam, hogy januárban kollegája nem ezt mondta, de azt mondta hogy akkor valamit elrontott a kollegája mert ez januári árlista szerint ennyi. Szerintetek? :F Akinek hasonló kombója van ti mennyit fizettek? :F

[ Szerkesztve ]

(#79518) salapp válasza Gubek-Einste (#79471) üzenetére


salapp
addikt

HG8254H. A sebesség egy-egy ponton magában tesztelve nagyon jó.
De persze be is jött, amitől tartottam.
Két android tv boxon megy a Horizon go (nem hd streammel), közben a gyerek játszik valamit a neten, megy letöltés t-n 30-cal, erre az egyik boxon a Horizon go ki-kilép a lejátszásból, meg kiírja, hogy az internetkapcsolat instabilnak tűnik.

Szóval utána kell néznem, be lehet-e valahogy manuálisan szabályozni, hogy mondjuk 30-30-30Mb jusson az egyes lan-okra, a maradék meg a wifire a notis netezésre.

Jaj, eszembe jutott, hogy a feltöltés nincs lekorlátozva a t-n, lehet, hogy az a baj?

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#79519) Gubek-Einste válasza salapp (#79518) üzenetére

A szolgáltatói eszközök ilyesmiben nem jeleskednek, saját router-t kellene használnod.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#79520) DJ. Ru$y válasza salapp (#79518) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ilyen beállításokat saját routerrel tudsz maximum megejteni. Valószínűleg a QoS nincs a helyzet magaslatán, ha egyáltalán tudja a Huawei.

Szabályozd vissza a letöltést is valamennyivel, nyilván.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#79521) salapp válasza DJ. Ru$y (#79520) üzenetére


salapp
addikt

Igen, a letöltés le volt szabályozva, viszont a feltöltés nem. Gondolom, az is gond lehet, úgyhogy azt is korlátoztam.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#79522) DJ. Ru$y válasza salapp (#79521) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nyilván feltöltést akartam írni, csak kezd este lenni. Sry.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#79523) havri1 válasza salapp (#79521) üzenetére


havri1
félisten

Milyen eszköz van a tvre kötve, ami tudja a tv go-t?

havri

(#79524) salapp válasza havri1 (#79523) üzenetére


salapp
addikt

Horizon Go-t, nem Tv Go-t. két Beelink GT1.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#79525) havri1 válasza salapp (#79524) üzenetére


havri1
félisten

Köszi. Azom is van szerencsére, csak olyan eszközt keresek, ami tudja is rendesen tvre kötve. Thx

havri

(#79526) salapp válasza DJ. Ru$y (#79522) üzenetére


salapp
addikt

Lehet, hogy így jó lesz, azóta nem volt leállás a Horizon Go-n. De nem kiabálnám el.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#79527) IG55 válasza prisz (#79503) üzenetére


IG55
senior tag

Itt mi számít jó értéknek, mit kell figyelni?
Mai nap elkezdett szakadozni a netem (18. Kerület) (IPTV is). Arra gondolok talán a szél miatt.

(#79528) goop válasza EasyLife (#79517) üzenetére


goop
őstag

Nem lehet magenta 1 csomagod, alap telefonnal. Ahhoz jár a hoppá plusz, szuper családi hd is, és gondolom így jön ki az ár.

(#79529) KilgoreTrout


KilgoreTrout
senior tag

Sziasztok,

Telekom kábelnet, Sagem HGW. 1412-n átállíttattam bridge módba, ezek után a routeremen (Archer C7) nem volt net, nem kapott IP-t meg semmit. Közvetlenül gépbe dugva a modemet volt net. Végül klónoztam a gép MAC címét, így kapott csak a router internetet a modemtől.

Ez normális, hogy bridge módba állítás után az első bedugott eszközön kívül nem enged más MAC címmel csatlakozni? Vagy valami egyéb beállítás volt rossz a routeremben, és csak véletlen, hogy a mac klónozás után lett net?

(#79530) EasyLife válasza goop (#79528) üzenetére


EasyLife
aktív tag

igen valami hoppá a telefon. úgy értettem az alapot, nem használjuk a telefont.

(#79531) KilgoreTrout válasza KilgoreTrout (#79529) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

Megfejtettem közben: A Sagem HGW megjegyzi az újraindítás után először csatlakoztatott eszköz MAC címét, és következő újraindításig csak ennek az eszköznek ad netet. Szóval újraindítás után a routert kell beledugni először és működik minden MAC clone nélkül is.

(#79532) DJ. Ru$y válasza EasyLife (#79530) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akkor szerintem a Magenta nem a te csomagod. Tripla kedvezménnyel, alap telefonnal szerintem olcsóbbra jönnél ki.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#79533) mamago1972 válasza DJ. Ru$y (#79508) üzenetére


mamago1972
tag

Talán belehet fűzni a koax helyére, de majd holnap kiderül. Szerintem powerline lesz belőle. Azzal tisztában vagyok, hogy mindez költséget jelent nekem.

Do I make myself clear?

(#79534) Grecky válasza seger (#77642) üzenetére


Grecky
senior tag

Igen, nálam is ezt csinálja egy ideje, 2016. november óta van ez a csodás T-s előfizum, Sagemcom routerrel.
Megoldódott neked azóta? Arra gondoltam betesszek egy routert, ha nincs más lehetőség.

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#79535) C0d3r válasza C0d3r (#79493) üzenetére


C0d3r
addikt

NAT maradt, de a sebesség mindenért kárpótol. Gyorsító opció beüzemelve! :R

:C

(#79536) Tibicsucsu


Tibicsucsu
aktív tag

Sziasztok!

Hűségidő felmondással kapcsolatban érdeklődnék. Január legelején vezették be nekünk a 3-as otthoni csomagot 1 éves hűséggel. A DIGI megjelenése miatt szeretném felmondani, de nem teljesen világos, hogy hogyan kéne kiszámolni, hogy mennyi lesz a "bünti". Már szerződéskötéskor furcsa volt, hogy az ügyintéző csaj kb 15e Ft-os díjról beszélt ha nincs hűségidő (kb 8e lett egy éves hűséggel) miközben a netes felületet nyomkodva kb 10500 ft jött ki és az hogy nincs bekötési díj. Attól félek hogy erre nem tudok hivatkozni és valahogy ügyeskedéssel és az áttekinthetetlen ÁSZF lobogtatásával irreális összeget akarnak majd elkérni.
Tapasztalat? Van esetleg valaki, aki jobban otthon van a témában, jobban kiismeri magát az ÁSZF apró betűs buktatóiban?

(#79537) Sofian válasza Tibicsucsu (#79536) üzenetére


Sofian
őstag

Az összes eddig felhasznált kedvezmény összegét kell kifizetni + a bekötési díjat + bármilyen ezzel kapcsolatban igénybevett készülékkedvezmény összegét.

(#79538) Tibicsucsu válasza Sofian (#79537) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

Ezt én értem csak elég nehéz kibogozni, hogy akkor most mennyi is volt a kedvezmény. Mint mondtam más volt a netes ár és mást hozott ki az ügyintéző csaj (sztem rohadtul csalt és nem 3-as csomagként kezelte a szolgáltatásokat, amikor kértük, hogy kalkuláljon hűségidő nélkül is). A netes ajánlatban bekötési díj sem volt, de ahogy látom az ÁSZF-ben van. Szóval nehéz kideríteni hogy mi mennyi is volt az a kedvezmény.

(#79539) DJ. Ru$y válasza Tibicsucsu (#79538) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Megfogod a számlát, és a számlán ami hűségkedvezményként szerepel azt összeadod (minden szolgáltatásnál külön van feltüntetve, ha jól rémlik), ezt megszorzod az igénybe vett hónapokkal hozzáadod a bekötési díjat (amit nem fizettél ki, de most kötbérben kifognak fizettetni), és meg kell kapnod, de, ha felhívod őket ők is tudnak mondani rá valamit.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#79540) Zimi91 válasza C0d3r (#79535) üzenetére


Zimi91
tag

Előtte mennyi volt a pinged, meg tudnád mondani?

(#79541) Tibicsucsu válasza DJ. Ru$y (#79539) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

Oh! Köszi! Nem tudtam h rajta van a számlán a kedvezmény. Furcsa módon még nem jött egy sem (elektronikusan sem).

(#79542) C0d3r válasza Zimi91 (#79540) üzenetére


C0d3r
addikt

Az változatlan, BIX-re is pl. 20-22 ms.
Ping teszt DSL-en fut le, pár mp-ig azon is kezdi el a tesztet, majd aktiválódik a 4G és felugrik 40-50 Mbit-re.

(#79543) #04441088


#04441088
törölt tag

Nem tudom kik követték a szenvedésem a telekommal, de a helyzet röviden a következő:
Decemberben lett előszerződés(már utánajártam, előszerződés tényleg..), miszerint februárra kiépül itt a faluban a gigás optikai hálózat, hónap közepétől működik is, át is lesz adva, március 1.-től gigás Telekomos net. Bár gondoltam már amikor a papírokat töltöttük ki, hogy f*szság az egész, jó ha április végére lesz ebből valami és nem tévedtem. Itt van elseje, a megrendelők feléhez még az optikát sem húzták be, nálunk itt van már vagy 2 hete, de pl. szomszédhoz ma húzták be...Megint előre örültem.
Aztán a névátírás miatt kaptunk új jelszót MT azonosítóhoz, amit telefonos, chates ügyfélszolgálaton b*sztak megadni, nagy nehezen sikerült neten keresztül beállítanom egy újat, bár az is érdekes menet volt. Tegnap szarakodtam vele, születési dátum pipa, anyám neve pipa, utolsó számla számlaszáma. Aha, előkeres, beír. Nem fogadja el. Az már egy más dolog, hogy kb. 1 éve nincs rajta számlaszám, csak számlasorszám + folyószámlaszám, neten rákerestem számlaismertetőre, azon érdekes módon van, gondolom nem nagyon frissítették le. Ügyfélszolgálat felhív, jajj hát nekem a márciusi befizetési határidővel rendelkező számlasorszámot kell oda beírnom, de azt hogy, ha akkor még meg sem kaptuk. Ma hozta a postás, sikerült a jelszó beállítása. A névátírásért meg egy ezrest felszámoltak, amire azt mondták ingyenes. Régebben volt rá példa, hogy egyik havi számla elveszett, az újrapostázás pedig későn ért ide, lenyomták a netünket, még aznap személyesen bementünk, befizettük, ingyenes persze, nincs semmi visszakötés díj, aztán következő havi számla egy 5k-val több, gratulálok nekik. :R
Szóval összefoglalva kezd a tököm telelenni ezzel az egésszel. Évek óta csak a szop*nk ezzel a rézkábeles, telefonvezetékes internetkapcsolat technikával, a szolgáltató gondolt egyet, emelt a sebességen, az addig naponta 15x megszakadó internetkapcsolat ivott egy redbullt és 5 percenként elszállt. Ügyfélszolgálatot naponta hívogattam kb., mire felfogták, hogy közel 15 alkalommal volt kint szerelő és mérte le a kinti doboznál a sebességet, miszerint a vonal 7,5 Mb/s-t bír el, nem többet. Szóval hiába állítgatják nekem 15-20-ra, csak velem(és magukkal) csesznek ki, nálam a net szakadozik, mintha eppillepsziás lenne, a szerelő meg úgy jöhet hozzánk, mintha hazajárna. Ezt közel 4-5 hónapja sikerült orvosolni, belőtték 6-6,5 közötti értékekre, volt, hogy napokig nem szakadt meg. Aztán most rámértem a napokban, az a 6-6,5 lecsökkent 2,8-3,2 Mb/s, így azért már elég lassú, de hát biztos romlott a forint. :B

Csak sikerüljön végre az optika normális telepítése már, aztán remélem nem lesz azzal is ennyi szarakodás. :U :K

[ Szerkesztve ]

(#79544) mamago1972 válasza #04441088 (#79543) üzenetére


mamago1972
tag

Én tavaly szeptember elején kötöttem előszerződést telekommal, optikára. Holnap jönnek beüzemelni. Ez a magyar valóság. Közben többször kaptam sms és email üzenetet, hogy türelem, kollégáink hamarosan bekötik az új szolgáltatást.

Do I make myself clear?

(#79545) #04441088 válasza mamago1972 (#79544) üzenetére


#04441088
törölt tag

Az optika mikor lett behúzva a házadba?

(#79546) mamago1972 válasza #04441088 (#79545) üzenetére


mamago1972
tag

Ha jól emlékszem október közepe fele. Mindig azt mondták, hogy még nem tudják átadni a rendszert. Előbb volt a kerítés és ház között lefektetve a kábel, mint az utcán. Azt mondanom sem kell, hogy holnap a lakásban még meg kell oldani a vezetékezést, ami lehet, hogy inkább powerline lesz. De erről már írtam.

[ Szerkesztve ]

Do I make myself clear?

(#79547) DJ. Ru$y válasza mamago1972 (#79546) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A belső vezetékezés technológia független, semmi köze az optikához, IPTV-hez mindenképpen húzni kell a hálókábeleket.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#79548) Okean


Okean
tag

Meghozta a futár a Speedport Entry 2i modemet. Holnap ilyenkorra automatikusan áttesznek a VDSL2-es portra vagy telefonon kell elindítani a folyamatot?

A modem beüzemelése után az eddigi 10/1-es kapcsolat 6/0.3-ra esett vissza. A válaszidő is felkúszott 40 ms közelébe.

[ Szerkesztve ]

(#79549) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Volt egy bejelentésem a Telekom felé, miszerint van konkurencia, de nem kapunk spec kedvezményt. Ezt a weboldalon keresztül tettem meg, ez is hivatalos út. Ugyan nem emlékszem mikor volt pontosan, de az előbb hívott egy úriember, ügyfélmegtartó vagy területi vezető nem tudom, végigmentünk az azonosításon, elmondta a kötelezőket, vártam, hogy lepattint sajnálja, hogy nem tud kedvezményt adni stb, de nem. Azt mondta az eddigi előfizetésünket (Telefon alap + XL) 7100 Ft-ról 4100 Ft-ra tudja csökkenteni, amennyiben vállalunk 2 év hűséget mind a két szolgáltatásra. Így lett egy Spec2-es áram a két szolgáltatásra. (Mondjuk elég sok pénzt náluk hagytunk már az évek során.) Szóval örülök a dolognak, megérte meglépni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#79550) DJ. Ru$y válasza Okean (#79548) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kapni fogsz róla egy SMS-t, hogy mikor kerülsz át VDSL2-re, akkor kellett volna csak bekötnöd a Speedportot. Legalábbis így szokott működni, ha van telefonod is ami VoIP lesz, akkor a dobozon vagy a mellékelt papírokon van egy 80-as szám, azon rendelik hozzá az eszközt (széria szám alapján) a szolgáltatáshoz.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.