Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabulaxi

    senior tag

    válasz vadászcsiga #123430 üzenetére

    Ha életviteli dolgokról akarsz beszélgetni, akkor van annyi megtakarításom, hogy vegyek akár egy olyan órát is, de most per pillanat (pár év) a gyerekem egyetemi tanulmányaira költök (NAGYON) sajna innen vidékről Bp, egy itteni minibálbér havonta és most nem keresek annyit, hogy félre is tudjak tenni, és 4 év múlva kezd a másik is, így órákról csak elméleti szinten tudok értekezni, még ha ez neked gond is , hogy csak csacsogok és fotókat teszek be, míg te félévente villantasz egyre feljebb.
    én hűséges típus vagyok, szeretem a bejáratott dolgokat, bosszant, ha 20 év után már nincs ott az a bolt, nem kapható a kedvenc farmerom és rosszul esne, ha a feleségem helyet 30 év után új nőt kellene keresnem, még ha a net tele is van velük.
    a mosterem is meg van már 4 éve, tökre meg vagyok vele elégedve, soha nem nézek rá úgy, hogy csak egy pótlék, mert nem svájci.
    nem fogom megunni, legfeljebb lezúzni és akkor is csak max százezres kategóriban fogok gondolkodni.
    lehet, hogy rádióvezérelt lesz a következő, nem idegenkedem tőe és nem zavar, ha nem lesz tucatnyi óra a dobozban, külön dressz órával
    nekem a kinézet a forma sokkal fontosabb, mint a sznob pedigré egy minőségi nívón belül, mert azért a fossiloknál is van szép óra
    engem az autómataság sem csigáz a mennyekbe, azért ilyenem van, mert ez sokkal nehezen, mint a kvarc és szeretem érezni a csuklómon a súlyt.
    ugye nem gond, hogy itt vagyok és "órázok" úgy, hogy nem cserélgetek havonta órát?

    Az MM meg nagyon tetszik mint forma, igen bosszant , hogy csak! hardlex, de nincs a mostani hardlex-el sem semmi bajom még
    élőben kellene látnom, összehasonlítani egy 300m orienttel, mert a neten rá voltam pistulva, de élőben nem jött a birtoklási vágy

    mint ennél a netes képnél
    [link]

    [ Szerkesztve ]

    "A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés