Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20051) Superbad válasza Laslie (#20042) üzenetére


Superbad
tag

Úgy látom ezt megszívtam:

"Felhívjuk figyelmét, hogy az Ön lakcímén csomagunk csak akkor érhető el, ha Önnek már van digitális Kábel TV szolgáltatása a T-Home-tól, és díjcsomagját szeretné leváltani. Ha új előfizetést szeretne, válassza ugyanilyen áron elérhető IPTV csomagunkat!"

Imádom a fapados magyar szolgáltatókat...

(#20052) air76 válasza sandró60 (#20026) üzenetére


air76
tag

Sandró60!Én is most rendeltem egy TP-LINK 841ND-t?Semmit nem tudok a routerekről,ezt néztem ki,árban sebességben jónak találtam.Vélemény róla,megbízható??? :U

(#20053) #75912448 válasza littlerock (#20043) üzenetére


#75912448
törölt tag

Én inkább sajnálom szegényt, annyiért már lehet normális tévét is venni.

(#20054) Krisz79


Krisz79
őstag

Valaki erre?
(#20046) Krisz79

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#20055) PLaci58 válasza Gabesz1019 (#20048) üzenetére


PLaci58
őstag

Csak a Samsungokat kézbesítik így :D

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#20056) Szabest válasza Superbad (#20039) üzenetére


Szabest
tag

DIGI kábel, é tök mind1 melyik csaomag, mert szinte minden megy digitálisan is az összes analóg mellett, sőt több a digitális!

(#20057) Zol77 válasza littlerock (#20043) üzenetére


Zol77
aktív tag

"3 gigás wd mybook" sose létezett.
párosítani meg a zoknit kell, a hdd-t szimplán be kell dugni a tv-be.
mire is kellene irígy lenni?

20053 regger : ott a pont.

[ Szerkesztve ]

(#20058) Szabest válasza Zol77 (#20057) üzenetére


Szabest
tag

like:)

(#20059) Rebell válasza Zol77 (#20057) üzenetére


Rebell
senior tag

Látom nemcsak nekem cseszte fel az agyam "kicsikavics" Kollega :U

(#20060) KorLaci


KorLaci
tag

Frissült a D7000-es internetről. 1019-es szoft van rajta.Ezután frissült a Smarthub is, leszedte a Youtube-t, de fel lehet telepíteni másikat, ami ha jól láttam a HD-t is tudja.

(#20061) Szabest válasza KorLaci (#20060) üzenetére


Szabest
tag

Annak mi a pontos neve ami HD-s 3Dket játszik?? (melyik youtube widget, és hol keressek
rá??)

(#20062) leslieke válasza KorLaci (#20060) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A 6500 nem akar találni frissítést, még mindig a 1015 a legújabb.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20063) zs2994 válasza leslieke (#20062) üzenetére


zs2994
tag

nezted a samsung oldalan ? nekem is usb-rol kellett wifin nem latta a frisebbet (d5500)

(#20064) leslieke válasza zs2994 (#20063) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Néztem, ott a 1016-os van fent. Ha nem jön a netről, akkor nekem is marad az USB.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20065) KorLaci válasza Szabest (#20061) üzenetére


KorLaci
tag

Az a pontos neve, hogy : YouTube on TV
Az ikonja fehér lett.
A friss szoft pontos neve a neten : T-GAPDEUC-1019.2
Ma jelent meg friss kezelési is.

[ Szerkesztve ]

(#20066) KorLaci


KorLaci
tag

A YouTube lejátsza a 3Dvideót is, a TV fel is ismeri. :C

(#20067) littlerock


littlerock
aktív tag

Elárulná valaki, mi rosszat írtam?

a 3 gigást elírtam, de ezt írtam is... itt a fröcsögő csóka öngólt lőtt.

ha valakinek felcseszte az agyát, hogy valaki vesz egy olyan tv-t, amit itt a legtöbb ember szívesen látna otthon, akkor annak igen alacsony az ingerküszöbe...

Amit írtam nem kamu, ha esetleg valaki ezzel is megvádolna...

Bővebben: két ember keres fejenként 2500-3000 fontot egy hónapban, és ebből 1060 font volt a tv... (két szemüveg, skype kamera, és 150 font film, és app letöltés levásárolható) na ezért vakarom a fejem (kicsit irigylem)...

A My book- elmondás szerint Wifis, nem az essential kivitel, sosem láttam ilyet közelről... valamiért gond van a kapcsolattal, de ugye én nem vagyok Londonban, nem látom mi az...

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#20068) Napfénysüti válasza littlerock (#20067) üzenetére

Pont a fizetés volt az. ;) Azt fölösleges volt megjegyezni hogy fél havijába se kerül. Szerintem ez tett itt be. :K

Més que un club!

(#20069) RudY válasza Superbad (#20039) üzenetére


RudY
addikt

T-Home
Digi Kábel TV Családi csomag + Globe mini
2 dekóder, pontosabban már csak egy :D

Az elutasítások továbbra is érthetetlenek, de ez legyen az ő bajuk.
Samsung UE32D55500 kapott tegnap egy [Wayteq Conax Modult], csodálatos együttműködés lett belőle! (Ára jelenleg 8-10 ezer között.)
Kártya+modul behelyez, tv ki-bekapcs, digi csatornák újratöltve és ennyi. Csatornalista usb-re, átszerkesztve és örök hála az ötletadóknak :R :DD
T-Home dekóder megpihen valamelyik szekrény mélyén.

A kép minősége természetesen azonnal szembeötlő, a képarányok normális megjelenítése is végre normális, semmi nem hiányzik abból, amit a dekóder nyújt!

(#20070) mrhitoshi válasza KorLaci (#20065) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ez a firmware verzió szám egységes ?
Szóval elvileg a D6100 szériára is a 1019-es firm. lesz a legfrissebb ? :F

PS4

(#20071) Rebell válasza KorLaci (#20066) üzenetére


Rebell
senior tag

Ezt a youtube 3D videót valahogy rá lehet varázsolni UE40D6100Sw-re is??

(#20072) trafóóó


trafóóó
tag

Sziasztok.
Erre valaki, valamit ??
#19795

(#20073) Superbad válasza RudY (#20069) üzenetére


Superbad
tag

@Szabest @RudY
Köszi a hsz-eket. Sajna nincs kábel TV lehetőségem egyik szolgáltatónál sem.
Csakis Sat TV. :(

(#20074) joey04


joey04
titán

Sziasztok!

B530-ról érdemes D5000-re váltani? (pontosan 5003) Igazából a clouding az, amitől félek. Viszont azt olvastam a ledeseknek szebb a feketéje, én meg pont azzal vagyok most elégedetlen. A váltás elsődleges oka a méret, mert b530-ból 32-es modellem van, d5000-ből meg 40-es lenne. A másik amit néztem, a d503, sima lcd, szintén 40" .

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20075) ShadowK válasza joey04 (#20074) üzenetére


ShadowK
tag

Az 5003 elég lebutított változat, szerintem az 5000-et kelene megcélozni.
Én a héten vettem meg a 40D5000-et, clouding nem igazán jelentkezik, igazából 1 halvány folt van csak.
A feketék nem mindíg feketék itt se... az első fél órában igen, de ahogy egyre jobban "bemelegszik" a dolog, az alsó-felső csík egy-egy filmnél szürkül. Ettől függetenül zseniális képe van, nagyon meg vagyok vele eglégedve :DD

(#20076) joey04 válasza ShadowK (#20075) üzenetére


joey04
titán

Néztem a különbségeket (csatlakozók, usb "butább") de egyik sem zavar, pc-re lesz kötve, onnan kap mindent. a képe nem rosszabb ha jól tudom. Igazából a jobb képminőség érdekében magasabb kategóriát is vennék, ha nem lenne felnyomva az áruk a számomra felesleges smart és 3d tulajdonságok miatt.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20077) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Az MTVA alkalmazás nálatok sem tölti be a videókat?(D6570)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#20078) kischico válasza Tutu7030 (#20077) üzenetére


kischico
tag

Most raktam rá de nem indul semmi. :(

It's Only Rock 'N' Roll (But I Like It)

(#20079) domager2


domager2
tag

http://www.mindigtvextra.hu/MinDig_TV_Extra_musorcsomagok

Kicsi off, ha dekódert veszek, akkor 4ezer ft-tal olcsóbb, mintha CA-modullal fizetek elő mindigtv-t 2 évre.
Kérdés: a dekóder készülékből ki lehet szedni a CA-modult? Mert akkor így fizetek elő, kiveszem a kártyaolvasót és megy a szemétbe a készülék.

(#20080) bbazso válasza randras83 (#15363) üzenetére


bbazso
tag

Nekem lapul 1 ilyan valahol a szekrény mélyén. Egy próbát megér.

(#20081) myckie2


myckie2
őstag

Sziasztok!
Van egy Samsung 40d551-em és kérdésem az lenne hogy ez miben különbözik az 550-hez képest és mivel lesz jobb nekem ha frissítem a firmware-t? Választ előre is köszönöm! :R

(#20082) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Hali!

A tévé előfizetésemhez volt digibox, de ezt lecseréltem dekoder kártyára, amikor a D5000-est megvettem. a gáz az, hogy 3 tévét vettem és 3 kártya kéne nekem, amit a szolgáltatóm havi 1800Ft-ért prezentál is. Azt mondja, hogy eladni sanjon még nem tudja nekem a kártyát, majd talán pár hónap múlva és addig béreljem... Ilyen dekoder kártyát nem lehet külön venni és felprogramoztatni a szolgáltatóval?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#20083) PLaci58 válasza domager2 (#20079) üzenetére


PLaci58
őstag

Ki lehet szedni, csak nem tudod betenni a TV-be!!!
Más csatlakozó rendszere van. Csak a kártyát tudnád belőle használni.

vilmaboy!

Most a kártyáról vagy a kártyát befogadó dekoder modulról van szó?
A kártya elvileg a szolgáltató tulajdona és a szerződés szerint valószínűleg vissza kell adni.
A dekoder modult illetve az STB-t a szolgáltató vagy eladja vagy bérletbe adja.
Igazából ez üzletpolitika nem felprogramozás kérdése.

Dekóder modulokat(Conax CI CAM modul) lehet kapni, a kérdés csak az, hogy a szolgáltató milyen kártyát ad, univerzálisan használhatót, vagy párosítottat.

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#20084) sandró60 válasza myckie2 (#20081) üzenetére


sandró60
addikt

Tudásban semmi különbség nincs a két tv között.A firmware frissitést meg szerintem akkor kell megcsinálni ha a tv-működésében találsz olyat,hogy valami nem megfelelően működik.Sajnos már történt a frissitéseknél,hogy az elöző firmware-val jól működött az ujabbal meg nem.Ki kell várni a tapasztalatokat iró fórumtársak véleményét ez ügyben. :K

(#20085) Napfénysüti válasza sandró60 (#20084) üzenetére

Firmware-ekről nincs leírás a Samsungnál hogy mit frissítettek, javítottak?

Més que un club!

(#20086) sandró60 válasza Napfénysüti (#20085) üzenetére


sandró60
addikt

Sajnos nincs.Az a baj amikor felteszi az ember az ujat akkor szembesül vele,hogy valamelyik opció esetleg nem elérhető a frissitésel.Azért irtam az elöző hozzászólásomban,hogy várjunk egy kicsit a tapasztalatokra.A gépre azért letöltheted és majdan onnan amikor már jók a megjegyzések betöltheted a tv-re :K

[ Szerkesztve ]

(#20087) Napfénysüti válasza sandró60 (#20086) üzenetére

Oké nekem nincs is bajom a D5000-esemmel mondjuk 6 napja hogy megvettem. :D
Csak fura mert pl a laptopomnál minden egyes frissítésről részletes .TXT leírás van hogy mit variáltak az új verziónál így tudom hogy érdemes-e felrakni vagy nem. Nem hinném hogy a Samsungnak hatalmas energia lenne pár sort írni hogy mit változtattak. :B

Més que un club!

(#20088) sandró60 válasza Napfénysüti (#20087) üzenetére


sandró60
addikt

Több mint féléves tapasztalattal mondom,hogy a Samsungnál ha valam kritikus hibát javitanak akkor a tv-d fogja venni a Samu szerveréről közvetlen az uj firmwaret.Mindig megfogja kérdezni,hogy akarod-e frissiteni.Mondjuk a D5000-es estében ezt nem tudom,mert nekem D5500-as van

[ Szerkesztve ]

(#20089) Napfénysüti válasza sandró60 (#20088) üzenetére

Nálam nincs netre kötve. :N
Viszont ezzel kapcsolatban: ha összekötöm a laptopommal lan kábelen akkor is értesít frssítésről vagy kell hozzá még valami?

Més que un club!

(#20090) sandró60 válasza Napfénysüti (#20089) üzenetére


sandró60
addikt

Mivel a te tv tipusa nem Smart,neked az usb-frissités lehetősége van.Talán egy másik 5000-es tulajdonos tud erre válaszolni Ha lanon kötöd össze a számitógéppel akkor a Samsung AllShare proramával vidó tartalmakat tudsz a tv-vel megosztani :K

(#20091) cse978


cse978
csendes tag

Sziasztok,

Az ismert LE40C650-es készülékem van.
Szert tettem egy USB wifi stick-re (Samsung)

Ha rákötöm a netre a TV-t akkor a netből pontosan mit érek el?
Youtube oldal megnyitása pl?
Vagy pontosan a belső hálózat használatán kívül mit tudok magán a neten elérni a TV segítségével?

köszi

:)

(#20092) InfiniteReality válasza sandró60 (#20090) üzenetére


InfiniteReality
őstag

A D5000 is tud automatikusan LAN-on keresztül frissiteni.

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#20093) sandró60 válasza InfiniteReality (#20092) üzenetére


sandró60
addikt

A "Napfénysüti" fórumtársnak cimezve hasznosabb let volna,mert én feltételes módban irtam amit

[ Szerkesztve ]

(#20094) Napfénysüti válasza sandró60 (#20093) üzenetére

Semmi gond, értettem így is hogy nekem célozta. :R
Na még annyi hogy ha már felvetődött ez az USB Wifi stick dolog. Ha nem kábellel akarom összekötni a TV-t és a gépemet akkor a D5000-esnél is lehet ilyen módszerrel? Illetve amennyiben igen, mennyire háklis a TV a stick márkájára (csak Samsung vagy más is jó)?
Persze ezt nem csak tőled kérdem. :N

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#20095) sandró60 válasza Napfénysüti (#20094) üzenetére


sandró60
addikt

A wifi ha nincs semmi bezavarás az útjában akkor még jó is lehet.én személy szerint a kábellel való öszekötést preferálom ami sokkal megbizhatóbb.Ha mégis wifi akkor csak a Samsung adapter jó :O

(#20096) Napfénysüti válasza sandró60 (#20095) üzenetére

Akkor marad a kábel, a laptopot úgyis bármikor oda tudom tenni a TV közelébe. :)

Més que un club!

(#20097) vilmaboy válasza Napfénysüti (#20089) üzenetére


vilmaboy
őstag

Ha összekötöd a rooterrel lan-on, akkor tud firmware-t frissíteni, de le is tudod tölteni a firmware-t és usb-n telepítheted. Egyre figyelj, hogy a pendrive-on ne legyen semmi más, mint a telepítő file. Olvastam róla fórumokon, h néha megzavarodik ha más is van rajt. Az okát már régóta keresik. Javaslom amúgy, h wifin avgy lanon kösd össze a tv-t nettel, az AllShare progi miatt. Bár minden media tartalmat meg tudsz jeleníteni a tévén usb porton keresztül is, de ez is egy kényelmi funkcio...

32D5000 van nékem is.

[ Szerkesztve ]

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#20098) Napfénysüti válasza vilmaboy (#20097) üzenetére

Köszi a tippet. :R
Egéybként már első nap kíváncsiságból leszedtem egy frissebb firmware-t pendrivera de nem találta meg a fájlt mikor a TV menüjében a firrítés USB-n keresztül pontra mentem. Mondjuk csak azt akartam tesztelni hogy felismeri-e hogy van frisseb az adathordozón de akkor lehet azért nem látta mert volt más is rajta.

Més que un club!

(#20099) vilmaboy válasza Napfénysüti (#20098) üzenetére


vilmaboy
őstag

a firmware-t kicsomagoltad?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#20100) Napfénysüti válasza vilmaboy (#20099) üzenetére

Nem .exe kiterjesztésben tölthető le? :U

20102: aham akkor azért nem találta meg. :R Én is informatikus vagyok de eszembe nem jutott volna hogy először futtassam és utána másoljam pendrive-ra. :DDD

Itt amúgy mi lehet az eltérés? :F
D5000 firmware

sandró60: na azt látod fejből meg nem mondom miben van de max átformázom. Köszi srácok a segítséget! :R

Egyébként hol érdemes utánanézni hogy egy adott típusra miben változott az xy firmware? Esetleg van itt olyan D5000 tulaj aki frissített és észrevett valamit?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.