Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19901) dave_gahan válasza humax (#19887) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Köszi, sajna az Euronics boltokban sincs már 40-es D6500... :(
Az Auchanban 220 ezer... :( Az eredetileg 200 ezres árához képesti 10 ezres drágulást (MM/Saturn) még lenyeltem volna, de +20 már húzós. Bár ha semmilyen megoldás sem marad, lehet, rászánom magam. :(((

(#19902) dave_gahan válasza humax (#19888) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Thx, ismerem az edigital-t, de egyrészt jó ideje náluk sem kapni, másrészt már hetekkel korábban is 220-ért adták. Egyébként a linken az új infó:
"Megrendelés esetén a termék legkorábban 2012. január 9. után lesz elérhető."
Vagyis az 5 év garit buknám... :(

kischico: köszi, de ugye nem gondolod komolyan, h vatera-n veszek ilyen tv-t? ;) Gari 1 év... (és hiába van ott a jótállási jegy, alapból 2 évet ad a Samsung, szóval gyanús) 150-ért is kockázatos.
Na most olvasom, h nyeremény... Akkor sem értem, h miért csak 1 év a garija. Lehet, egy kérdést megérne a Samsungtól, h kiterjesztenék-e rá a garit...bár kissé szkeptikus vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#19903) Superbad


Superbad
tag

Hali! Vásároltam egy 40D7000 tv-t, és szeretném kipróbálni a common interface (CI) kártyahelyet. Megvettem a CI kártyafoglalatot, azonban a DIGI műholdas tv kártyáját nem tudja kezelni. A support szerint semmilyen módon.
Az lenne a kérdésem, hogy melyik az a szolgáltató amelyik ki tudja szolgálni ezt az igényt sat tv mellé?! Azonnal váltanék.

A T-Home-nál kérdeztem, azt mondták nincs erre lehetőség, a UPC ügyfélszolgálat pedig nem adott konkrét választ.

(#19904) InfiniteReality válasza dave_gahan (#19901) üzenetére


InfiniteReality
őstag

220volt nevű üzletben is 218 ezer bruttó (4db 2db szemüveggel).

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#19905) Sorcery válasza Superbad (#19903) üzenetére


Sorcery
tag

Nem is fog működni mert csak a Digi saját beltérijében fog( saját cucc amit ők adnak) UPC Direct működik.

[ Szerkesztve ]

(#19906) reggi válasza Zsüll (#19899) üzenetére


reggi
aktív tag

Nekem is optikai kabelen keresztul van rakotve az erositore,gond nelkul kiadja az 5.1-et!

(#19907) Lalolib válasza Zsüll (#19899) üzenetére


Lalolib
csendes tag

Annyira nem vagyok profi benne, de a tévé csak továbbítja a 5.1-es hangot az optikai kábelen, a további feldolgozás már az erősítő dolga.
Egy tény, néztem már jó néhány filmet ami 5.1-es kódolású és tökéletesen "dübörgött". De mondok még egy példát. Mivel a médialejátszó nem szereti a VIDEO.TS-t, így a Loreena McKennitt Alhambra koncentjét átkódoltam (természetesen a legjobb minőségben) AVI-ba. Ugyanúgy szól mint az eredeti.
Nekem egy Samsung D5500-as (2010-es) házimozim van + 6100-as TV.

(#19908) dave_gahan válasza InfiniteReality (#19904) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Neked is köszi, de a 220Volt sajna nem szerepel a Samsung 5 év garis promóciójában résztvevő boltok listájában.

[ Szerkesztve ]

(#19909) HofiZoli


HofiZoli
senior tag

Üdv!

Van egy UE27D5000 tv-m, elvileg van Ci "kártyaolvasója". Ha előfizetek egy olyan szolgáltatásra ami engedi a Ci modul használatát, kell-e még valami eszközt vennem hozzá, vagy a kártya egyszerűen belemegy a készülékhez adott tartóba-tartó pedig a készülékbe?
(ez a kérdés azért merült fel bennem, mert a tv-hez kapott "kártyatartóhoz" nekem úgy tűnik kellhet még valami.. )

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#19910) air válasza HofiZoli (#19909) üzenetére


air
nagyúr

Conax modul.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#19911) HofiZoli válasza air (#19910) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Köszi, erre gondoltam :R
Ez szolgáltatónként változik, vagy ha megveszek egy drágább, minőségi darabot akkor az visz mindent?

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#19912) air válasza HofiZoli (#19911) üzenetére


air
nagyúr

A modul az modul. Egy dekóder. A lényeg a beledugott kártyán van.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#19913) Superbad válasza Sorcery (#19905) üzenetére


Superbad
tag

Tehát akkor a UPC működik. Köszönöm a választ!

(#19914) hami85 válasza humax (#19889) üzenetére


hami85
tag

Szia!
Nekem lesz egy eladó kamerám, de még nem jött meg a Samsungtól, ha érdekel kulturált áron megszámítom!
Üdv
Gábor

(#19915) HofiZoli válasza air (#19912) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Köszi, felhomályosodtam :)

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#19916) Sorcery válasza Superbad (#19913) üzenetére


Sorcery
tag

Így van. De kell hozzá egy kártyafogadó modul ( Cryptoworks )Szívesen.

[ Szerkesztve ]

(#19917) InfiniteReality válasza dave_gahan (#19908) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Az eredeti 2 éves garit a Samsung regisztráció után lazán meghosszabbította 3-ra. Igaz a 3 kevesebb, mint 5, de több mint a 2 :)

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#19918) kischico válasza dave_gahan (#19902) üzenetére


kischico
tag

Én nem mondtam hogy vedd meg :)

It's Only Rock 'N' Roll (But I Like It)

(#19919) dave_gahan válasza InfiniteReality (#19917) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Ez így van :), mindenesetre akkor már inkább 220-ért Auchan és 5 év gari.
De azért jó tudni, thx!

Az is lehet, h hagyom az egészet a picsába... 2-3 hete még 200-ért lehetett kapni. Most meg arról panaszkodnak a felhívott áruházak (Euronics, MM, Saturn), hogy 1 hete berendeltek 90 db-ot és semmi, pedig Karácsonyig 3x annyit is el tudnának adni (ez csak 1 üzletre értendő, tehát boltonként rendelnének ilyen sokat, de a Samu már nem szállít). Menjen a f@szomba a Samsung is, nekem többet ne hivatkozzanak a válságra, amikor nem tudják kiszolgálni a keresletet!
Sebaj, jövőre (EB, Olimpia) is biztos lesznek akciók, akár ilyen 5 év garisok is. Addigra pedig remélhetőleg már 7-es, v. 8-as szériát is tudok venni mostani 6500-ös árban, 220e körül.

(#19920) humax válasza dave_gahan (#19919) üzenetére


humax
senior tag

igaz
ha tudsz var meg.
borzasztaö a magyar kereskedem.

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#19921) sandró60 válasza dave_gahan (#19919) üzenetére


sandró60
addikt

Jó-lehet,hogy neked most jött össze a pénzed,de a Magyar embernek van egy tulajdonsága a sok rossz közűl mindent az utolsó pillanatra hagyni.Lehet ebben az is közrejátszik hátha olcsóbb lessz igy karácsony környékén az akciókban.A Samsung hibája meg az.hogy nem mérte fel egy siker termékénél az igényeket ezzel gyakorlatilag vissza felé sült el.Most nemhogy dicsérné őket mindenki,de jogos a felháborodása azoknak akik nemjutottak hozzá a kiszemelt termékhez :K

(#19922) Szabest válasza dave_gahan (#19908) üzenetére


Szabest
tag

Azért nem kell elkeseredni, mert van valami olyan hogy 3dtvshop, vagy mi, onnan hivott a faszi mikor feltettem neki a kérdést hogy miként él náluk az 5év, és mondta h igaz ők nincsenek rajta a listán, de a nagyker akiktől veszik rajta van, és tényleg rata volt, gondolom akkor a számlát azok állítanák ki és vígan nyugodtan lehetne beregelni/megrendelni a gépet. Ilyesmi módon érdeklődj szerintem!

megj.:Elég neccesnem tartom hogy még ebbe a pár anpba "jó" áron hozzájuttok hasonló kategóriás tvkhez(D65**, D7-8000) hiánycikk, meg a samu vissza is fogja, sőt feljebb is tolja/ta, már msot az árakat....a győri saturnba a 40d8000 400k :Y én ismeretséggel még az euronicsba tetettem el jóval olcsóbban a múlt héten, de ha nem teszik el 9en vitték volna el aznap.....szóval sok sikert néktek:D

(#19923) Szabest válasza InfiniteReality (#19917) üzenetére


Szabest
tag

+3év van a lapon amit kinyomtaqthatsz......néz meg alaposabban a gari végét!

(#19924) humax


humax
senior tag

eladó Skype kamerat, keresek, ár?

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#19925) Szabest


Szabest
tag

Sziasztok!

Valaki, akinek van teljes éerékű böngészős(d6570től felfele ha jóltudom) samsugn tv-je, és használ/t hozzán rádiós bill-t/egeret, és működött, vagy látott ilyet h tényleg működik, az íron már pár sort róla hogy milyen az amivel tényleg megy....típus, stb!

köszönöm

(#19926) diegho


diegho
nagyúr

Én is most regisztráltam 2014 12. 19.-ig érvényes a garanciám a D5000-re.

(#19927) InfiniteReality válasza Szabest (#19923) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Terméktípus (modell): UE40D5000PWXXH
Vásárlás dátuma: 2011.10.18.
Plusz garancia: 12 hónap
Meghosszabbított garancia lejárata: 2014.10.18.

Megnéztem a kinyomtatott lapon :)

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#19928) sandró60 válasza Szabest (#19923) üzenetére


sandró60
addikt

A 2+3-év hosszabbitás CSAK D5500-tól a Smart-tvk-re van itt a link
olvasd el!

[ Szerkesztve ]

(#19929) air válasza Szabest (#19923) üzenetére


air
nagyúr

Smart TV-kre van +3év. A nem Smart-ra +1.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#19930) Szabest válasza diegho (#19926) üzenetére


Szabest
tag

Jah, bocsi, csak bizonyos típusok esetén él a +3év gari :
itt a részletek pdf-ben megtalálod...
[pdf]

(#19931) dave_gahan válasza sandró60 (#19921) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Nem akartam az uccsó pillanatra hagyni. Egy ideje már foglalkoztam a gondolattal, érdeklődéssel ismerkedtem a típusokkal, de nem komolyan. A végső lökést egy múltheti nappali bútor csere adta meg (a régiben a mostani CRT-nknél nagyobb tv el sem fért volna, ezért eddig nem is izgatott a dolog). A bútor update során döntöttük el, h Jézuskára tv csere is legyen és a hétvégén jutottam újabb léhez a finanszírozásához...de úgy tűnik, kicsit későn.

(#19932) dave_gahan válasza Szabest (#19922) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Köszi, ennek utánanézek! :C

(#19933) diegho válasza Szabest (#19930) üzenetére


diegho
nagyúr

Tudom, nekem bőven elég a 3 év összesen, már ez is teljesen jó. 3 évnél tovább nem is hiszem, hogy érdemes tervezni egy tv-t. (a tegnapi digis problémát ma megoldottam, megy szépen minden)

(#19934) dave_gahan válasza InfiniteReality (#19917) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Na várj, akkor - mivel az én esetemben D6500-ról van szó - 5 évre hosszabbítanák meg a garit és az üzlet a 220Volt? De ők nem szerepelnek a listában! Lehet, h ők is úgy csinálják, mint az előbb ajánlott 3dtvshop?

(#19935) diegho válasza dave_gahan (#19934) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem csak a listában felsorolt partnereknél érvényes a plusz gar. Én pont emiatt nem vettem neten tv-t, hanem elmentem a tescoba, mert ott 3 év gar van, a netes boltokban, ahol meg olcsóbb lett volna, ott bolti 2 év garancia van rá.

(#19936) hami85


hami85
tag

Skype kamerát kinek mennyi idő alatt postázta a Samsung? Mert nekem már lassan eltelt 6 hét és se skype kamera, se prémium kártya nem jött még meg!

(#19937) Szabest válasza dave_gahan (#19934) üzenetére


Szabest
tag

Nem kizárt, de mielőtt megveszed ezt érdemes leegyeztetni! Én emiatt jártam a köröket 1 hónapon keresztül....

(#19938) Napfénysüti válasza diegho (#19933) üzenetére

Ezzel én is így vagyok. 3 év múlva lehet lecserélem a D5000-t valami akkori 3D-s csodára. :)
Viszont addig remélem jó szolgálatot tesz ez a Samsung, páromnak meg nekem is eddig nagyon tetszik.

Més que un club!

(#19939) diegho válasza Napfénysüti (#19938) üzenetére


diegho
nagyúr

Én tegnap este elég sokat nyúztam. Néztem rajta divx-et, fullhd-t, sima tv adást. Semmi gond vele, szép a képe így is, pedig semmit nem csináltam vele, csak mozi-ra állítottam. Láttam van egy valag képjavító dolog, azokat érdemes bekapcsolni?

(#19940) leslieke válasza hami85 (#19936) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem 4-5 hetet mondtak telefonban, nálad vagy késnek vagy a postát hazavitte és most nem tudja mire használja. ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19941) kischico


kischico
tag

Vásárlás ideje:2011. 10. 15.
Vásárlás helye:Media Mark
Garancia idő lejárata: 2016. 10. 15

It's Only Rock 'N' Roll (But I Like It)

(#19942) sandró60 válasza dave_gahan (#19932) üzenetére


sandró60
addikt

Itt pontosan levan irva mely üzletek-áruházak vesznek részt benne :K
promócióban résztvevő üzletek
A pdf-ben görges lejebb ott levan irva cim-név szerint

[ Szerkesztve ]

(#19943) Szabest válasza hami85 (#19936) üzenetére


Szabest
tag

Nekem sem, igaz én a múlt 7óta vagyok jogosult csak:D, de ha jól láttam a sanu oldalon akkor a prémium kártyára külön nem kell/lehet regelni, mert azt automatice kéne h küldjék ha bizonyos típust veszel...jóltévedek??

(#19944) kischico válasza hami85 (#19936) üzenetére


kischico
tag

Nekem kb 3-4 hét volt. Futárszolgálat viszi. Egyszer csak csörögtek hogy hoztuk a kamerát de nincs itthon senki. Persze mert mindenki dolgozik, beadták a szomszédba... :D

It's Only Rock 'N' Roll (But I Like It)

(#19945) kischico válasza Szabest (#19943) üzenetére


kischico
tag

Az is jó hogy a tv prémium termék de nem jár hozzá prémium kártya :( 40 collnál nagyobb LED -hez jár csak

It's Only Rock 'N' Roll (But I Like It)

(#19946) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ezt olvastátok?

Samsung – YouTube megállapodás: 3D tartalmak a videomegosztón keresztül

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19947) Napfénysüti válasza diegho (#19939) üzenetére

Volt itt egy cikk a Logouton aszem Samsung D szériákról szólt. Abban volt egy ajánlott beállítás én azt állítottam be. Meg talán a PH-n is volt D5500-as tesztelve amiben szintén volt egy javasolt képbeállítás. Azokat keresd ki és próbáld meg. Én annyira nem értek a TV-khez így simán csak belőttem magamnak az egyiket a fentiek közül és így élvezem a TV nézést. Full HD lejátszást már kipróbáltam nekem nagyon tetszett. Mondjuk eddig egy 55-ös CRT-nk volt ahhoz képest ez a D5000 is egy király TV. :D
Ja meg sportközvetítést is meglestem, nekem nem tűnt problémának hogy csak 50Hz-es a TV. :N

Més que un club!

(#19948) diegho válasza Napfénysüti (#19947) üzenetére


diegho
nagyúr

Én vittem magammal az el classico-t pendrive-on és úgy vettem meg a tv-t, hogy melyiken néz ki jobban, szóval nem bíztam a véletlenre. A másik lehetséges versenyző az LG LV3400 volt, de a Samun szebb volt a meccs, a beállításokat megnézem majd délután. Jelenleg még asszonynál vagyok, mert tegnap a szakadó hóban nem akartunk Tv-t szállítani hozzám.

(#19949) dave_gahan válasza sandró60 (#19942) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

19908. :D
De azért köszi.

[ Szerkesztve ]

(#19950) PLaci58 válasza Superbad (#19903) üzenetére


PLaci58
őstag

Műholdról tudtommal két lehetőséged van:

1, UPC, Cryptoworks kártyával és CI kártyafogadóval (ha úgy kéred, hogy bármilyen készülékben működjön). Az egyéb kártyáit a UPC is párosítja az általa adott beltérivel.

1 Olcsó TV, Conax kártyát adnak, ami megfelelő CI modullal használható a TV-ben.

3, lehetőség a Mindig TV földi digitális adása, amihez Conax kártyát adnak és szintén használható a TV-be. (ez nem műholdas, de a mai TV-kben benne van a DVB-T tuner és csak egy UHF antenna kell a vételhez)

Ahogy elnéztem egy Conax vagy Cryptoworks CAM modul, ami a TV-be dugható, 9-12K körül van. Egy kombinált modul úgy 20K , Alphacrypt. Ez viszont minden kártyához jó.

Tehát ami a vételhez kell:
- DVB-S2-es HD TV (mpeg2, mpeg4 Sat tunerrrel);
- parabola antenna, az adott műholdra állítva;
- a TV-hez adott CI fogadó;
- CI CAM modul (dekóder);
- kártya.

Bocsi a részletességért, de igyekeztem mindenki által érthetően leírni, összefoglalni a témát.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.