Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19551) sonye válasza james008bond (#19536) üzenetére


sonye
senior tag

Sajnos a film még akármilyen jó képminőségű, attól az még nagyon gyenge eresztésre sikeredett... De tény, hogy van különbség FULLHD-k között is, mert pl. a CARS 2 hiába volt 1080 BDRIP, sok helyen kockás volt az autók megjelenése.

(#19552) dudi6


dudi6
senior tag

Sziasztok! Kiszemeltem egy 46D7000-s Tv. Tegnap tesztelgettem az MM-ben. Az normális hogy focinál érdekes dolgokat láttam? szabadrúgásnál a labda begyorsult, néha az emberkéknek a lába úgy mozgott mintha 3-szoros gyorsítással nézném, stb. Lehet ezen állítani? Tetszene ez a TV, nagyon jó a feketéje, de ez a foci....pfff A 3D-s cuccok se jöttek ki amiket vittem(lehet nem volt jó minőségű), ami ment demo az jó volt....Van valakinek ilyen Tv-je? Az igaz hogy az input lagja 33 ms ? [link]

[ Szerkesztve ]

(#19553) Coyot


Coyot
őstag

Sziasztok!

Szeretnék tévét vásárolni elsőre már a népszerűsége miatt is a 32d5000-et szemeltem ki. Viszonylag kis hely van így elég a 32". Szeretném monitornak is használni, később valami konzollal akár, nem tudom az input lagja milyen. Tévézésnek viszont sima analog jelet kell fogjon, azt nem tudom erre mennyire alkalmas? Olvastam hogy minden csatornaváltásnál képarányt kell kézzel állítani, az meg annyira nem pozitív, ez tényleg így van?

előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#19554) LacBp


LacBp
tag

Sziasztok!

Ahogy nézem, itt általában a csúcs kategóriás tv -k felé hajlatok többen, nekem is van egy c650, de most másik szobába szeretnék egy Le32d400 -ast venni, madaras tecskóban most 65e ft. A kérdésem az lenne, hogy leírás szerint játszik mp3-at és jpg -t is. Szerintetek lehet engedélyezni ,hogy dvd-t (vob) vagy divx -es avit is képes legyen lejátszani?

köszi!

Gondoltam hogy veszek egy tavalyi szériás 1 éves 26 vagy 32 colos c500 vagy c550et használtan, de nagyon el vannak szállva a használt tv árak!

(#19555) Tomics


Tomics
addikt

Sziasztok!

Van egy eladó LE32D551-em. Új, viszont garancia csak 1 hónap van rá ezért a bolti árnál jóval olcsóbb. Részletek privátban.

PH! addikt since 2004

(#19556) csaby69


csaby69
csendes tag

sziasztok!32D5000-en pár órás tévézés után megjelenik 1 felirat hogy hamarosan kikapcsol ha nem nyomok egy entert(vagy valamit) elalvás kapcsolót nem állítottam be semmire akkor ez mitől fordulhat elő?Más!!Mindig tv-hez ha csak a szabadon foghatókat akarom kipróbálni akkor modulfogadó sem kell elég csak az antennát csatlakoztatni?

(#19557) kischico válasza csaby69 (#19556) üzenetére


kischico
tag

Ha semmilyen funkciót nem használsz( csatornaváltás, hangerő, stb) akkor a beállított idő után kikapcsol.
Ki lehet kapcsolni ezt a funkciót a beállításokban.

[ Szerkesztve ]

It's Only Rock 'N' Roll (But I Like It)

(#19558) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Olyan kérdésem volna, hogy Samu UE32D5000PWXXH típusú tv-re olyan 5.1 hangrendszert rálehet vhogy varázsolni aminek a pc-knél használt 3 kábeles JACK kimenete van csak?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#19559) Dave79 válasza Dave79 (#16789) üzenetére


Dave79
tag

senki nem tud segíteni?

Van egy UE32D4010NW LED TV-m, lehet ennek a készüléknek olyan tulajdonsága amit hardveresen tud és csak FW-ben van letiltva?

[ Szerkesztve ]

(#19560) sandró60 válasza Dave79 (#19559) üzenetére


sandró60
addikt

Ha megnézed ezt a Samsung oldalt a készülékedről, max kivan hozva belőle minden.Mit akarsz még?Ahogy elnézem filmet is lejátszik.Ennél sokkal drágáb készülékek között is van olyan ami nem tökéletes,de azoknál általában vannak"okositó"emberek ;]
a tévéd müszaki leirása
A legujabb firmware is itt található

[ Szerkesztve ]

(#19561) dave_gahan


dave_gahan
aktív tag

Meglehetősen nagy hiánycikk lett a D6500...
Alternatívaként szóba jött egy LG 42LW5590 FULL HD 3D - az alapvető 3D technológiai különbségeken kívül ez mennyivel több/kevesebb, mint a D6500?
Ami első blikkre lejött:
- az LG full HD 3D-t tud
- az LG-nek nincs beépített wifije - külön adapter kell
- az LG mkv-t nem tud lejátszani
...és még?
De lehet, h a fentieket is rosszul láttam. Eddig az LG-knek nem olvastam utána, abszolút a Samu D6500 volt képben.
Hátha vki jobban ismeri itt az LG-ket is... :)

(#19562) james008bond válasza sonye (#19551) üzenetére


james008bond
őstag

A film tartalmára vonatkozó vélemény eléggé szubjektív, én a hozzászólásomban a képminőséget dicsértem, szerintem egy nagyon jól sikerült BD kiadvány és még a legmozgalmasabb, legrészletgazdagabb jelenetekben sem láttam kockásodást ( mondjuk normális nézési távolságból szemlélem a filmeket ).
De ha nagyot akarsz csodálkozni képminőségen, nézd meg az 50+ évvel ezelőtt készült Ben Hur 2 lemezes jubileumi kiadását ( BD50+BD25 )! Na, szerintem a Star Wars eredeti trilogia BD50 kiadása kissé elbújhat mellette! De ez csak a saját véleményem ( meg azoké, akiknek eddig megmutattam - alig hittünk a szemünknek ).
A BDRIP meg nem azt jelenti hogy BD lemezről leszedett és ( erősen ) lebutított képanyag? Hány Giga? Mert meg van BD50-en, megnézhetem, azon mekkora a kép mérete?

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#19563) sandró60 válasza dave_gahan (#19561) üzenetére


sandró60
addikt

Mondjuk odáig ok,hogy Samsungot szerettél volna,HÁL istennek egy jó márka,de a kérdésed második felét szerintem az LG fórumban kellett volna feltenni :K
Alternativnak meg talán a 6100-tipusúakat is megnézhetnéd :K

(#19564) dudi6 válasza dudi6 (#19552) üzenetére


dudi6
senior tag

Erre valaki? A foci az ilyen, vagy csak beállítás kérdése? Nyugtassatok meg, hogy csak beállítás és akkor megveszem...Ha nem akkor veszek mást.

(#19565) BBéci válasza dudi6 (#19564) üzenetére


BBéci
titán

A Motion Plus csúszkáit kell ízlésed szerint beállítani.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#19566) InfiniteReality válasza dudi6 (#19564) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Sok embernél a 10-3 beállítás szüntette meg a szappanopera effektust és a szaggatott mozgást.

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#19567) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
Vettem egy UE32D5000PW tv-t valaki meg tudná mondani,hogy merre találom a programrendezést benne?Csak mert mert teljesen máshogy van mint az LG-nél....

(#19568) dudi6


dudi6
senior tag

Köszi a válaszokat, akkor jövőhéten benevezek egy ilyenre, ha nem jön be akkor veszek egy BBéci által preferált tv-t (Géza 30-t). :)

(#19569) sandró60 válasza ToBeY (#19567) üzenetére


sandró60
addikt

Ezen a linken van a Felhasználói kézikönyv
Ha még nem frissitetted volna a firmwaret azt is itt találod :K

[ Szerkesztve ]

(#19570) ToBeY válasza sandró60 (#19569) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Köszi ebben ugyan megtaláltam amit kerestem (csatornakezelő) de azt nem tudom hogyan lehet előhozni?

(#19571) kovsol


kovsol
titán

Azt valaki nem tudja, hogy kell-e attól félnem, hogy baja lesz a TV nek (D5000) ha a zenét játszok le rajta több órán át ? Csak mert olyankor nem változik semmit a kép lejátszás közben. Vagy ezek már teljesen olyanok mint a monitorok, hogy bírják az ilyesmit simán ?

May the Force be with you!

(#19572) BBéci válasza kovsol (#19571) üzenetére


BBéci
titán

Képernyővédő nem ártana.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#19573) Gabesz1019 válasza kovsol (#19571) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Nézz rajta videó klippeket. :P ;]

(#19574) szilacus


szilacus
tag

Valaki frissítette már a D5000-est ,
És ha igen mi az új dolog amiért érdemes?

(#19575) kovsol válasza BBéci (#19572) üzenetére


kovsol
titán

akkor minek raknak bele zene lejátszó részt ...

May the Force be with you!

(#19576) keke69 válasza szilacus (#19574) üzenetére


keke69
őstag

Én pont most próbáltam,letöltöttem az oldalukról a friss verziót ráraktam a pendrivére és nem frissít.Azt írja nincs fájl! :Y

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#19577) sonye


sonye
senior tag

Ma voltam a MM-ben. Összefutottam egy eladóval. Nagyon lehúzta a d6100at. Nem hinném hogy más gyártó olyan tökéleteset gyárt. Ő a panasonic plazmát istenítette. Szerintetek is olyan rossz az a 6100? Én eddig nagyon szeretem.

(#19578) kovsol válasza sonye (#19577) üzenetére


kovsol
titán

azért a plazmáért lehet több jutalékot kapna... hagyjuk már ezeket az eladókat iszonyat ritka amikor valamelyik valami értelmeset is tud mondani

May the Force be with you!

(#19579) keke69 válasza keke69 (#19576) üzenetére


keke69
őstag

Közben rájöttem,ki kell talán csomagolni,bár nem értem hiszen exe fájl!

Osztom kovsol hozzászólását,mielőtt vettem a plasmámat érdeklődtem agyba főbe az eladóktól,néha olyan érzésem volt ezektől még én is többet tudok,természetesen tisztelet a kivételnek!

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#19580) BBéci válasza sonye (#19577) üzenetére


BBéci
titán

Nem rossz, de egy ugyanannyiért kapható, az eladó által említett tévé, szerintem is lényegesen jobb képminőségű, ezt a vak is látja.

(#19578) kovsol
Ez kivételesen értelmes megjegyzés volt, vagy én sem értek a tévékhez és baj van a látásommal.
Nem tudom, mi a fenének tudnak a tévék zenelejátszóként működni, eszembe nem jutna arra használni.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#19581) szilacus válasza keke69 (#19579) üzenetére


szilacus
tag

Talán ha már valaki frissített, leírhatná a menetét.

[ Szerkesztve ]

(#19582) keke69 válasza szilacus (#19581) üzenetére


keke69
őstag

Még én sem frissítettem és nem is fogok addig amig valamelyik vállalkozó szellemű fórumozó le nem írja a tapasztalatait,mivel olvastam olyat hogy némelyik tévénél elvesz bizonyos opciókat!

De szerintem ha letöltötted kicsomagoltad,rámásoltad a pendrivéra biztosan fog menni!

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#19583) szilacus válasza keke69 (#19582) üzenetére


szilacus
tag

Ez egy exe file, nincs mit csomagolni, a kérdés az hogy a tévén hogy indítod el.

(#19584) leslieke válasza kovsol (#19571) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kapcsold ki a képet és nem lesz gond.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19585) kovsol válasza leslieke (#19584) üzenetére


kovsol
titán

az a gond mikor benyomom azt a gombot ahol azt szoktam állítani, hogy milyen legyen az energia takarékosság szintje akkor csak az jön be, hogy info, meg véletlen sorrend és az ismétlés ki be kapcsolása, de mind1 csak a hangfalak a TV re vannak kötve, de majd átdugom az mp3 lejátszóra és úgy hallgatok zenét

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#19586) keke69 válasza szilacus (#19583) üzenetére


keke69
őstag

Hidd el próbáltam csak az exét rámásolni nem fogsz tudni frissíteni!

Menü,terméktámogatás(egy ? jel az ikon) azon belül szoftver frissítés!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#19587) Daniel Alves válasza keke69 (#19576) üzenetére


Daniel Alves
őstag

nálam is ez a gond :F
mod: mondjuk én kicsomagoltam mindent úgy csináltam ahogy kell de semmi...

[ Szerkesztve ]

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#19588) leslieke válasza kovsol (#19585) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Áh, nálam se működik. Bocs, rossz tanács volt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19589) TheProb


TheProb
veterán

UP!

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#19590) keke69 válasza Daniel Alves (#19587) üzenetére


keke69
őstag

Hát akkor meg kell várni hátha jön egy mágus akinek sikerült és leírja hogyan kell és mit tapasztalt frissítés után!Remélem minél előbb mert nagyon kíváncsi vagyok!

SAMSUNG UE32D5000PWXXH

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#19591) littlerock válasza TheProb (#19558) üzenetére


littlerock
aktív tag

kell hozzá egy dekóder... [link]

egyre többen kérdezik... ez a cucc Kínából 13,500 huf... ebay!!!

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#19592) littlerock válasza sonye (#19577) üzenetére


littlerock
aktív tag

A MM sokszor drágább, mint a Saturn (utóbbiban vettünk tv-t kamerát vasalót, laptopot... vajon miért??). az eladókról meg annyit, hogy rendszeresen fel kell világosítani őket, miért nézegetek valamit olyan tüzetesen, pedig nekik több az infójuk a dologról... csak 90%-uk rühell dolgozni, és fingja nincs arról, mit tesz fel a polcra...

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#19593) littlerock válasza dudi6 (#19552) üzenetére


littlerock
aktív tag

Ha bármelyik készüléket el akarják adni, akkor a mellette lévőt a beállításokkal le lehet rontani... régi trükk... Autóknál mindig a puccosabb a kelendőbb, pedig lehet, a másik direkt állt ott, és nem lett előző nap lemosva...

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#19594) greatdoki


greatdoki
tag

gyors segítségre lenne szükségem. d6500-at kerestem de d6570-et ajánlottak most 195-ért 2 szemcsivel.
jó-e ez az ár?
miben különbözik a két termék, jobb -rosszabb?
hol tudnék gyorsan utána olvasgatni?
köszi előre is

(#19595) leslieke válasza greatdoki (#19594) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jó ár! Nem írtad, de az árból ítélve 40"-os a TV.
Összehasonlítás itt: UE40D6570WSXXH&UE40D6500VSXXH

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19596) szilacus válasza keke69 (#19590) üzenetére


szilacus
tag

Igaz nem vagyok TV közelében de nem úgy kellene frissíteni hogy az exe filét a prendive-on elindítani, és azután felkínálni a tv-nek.

(#19597) kovsol válasza szilacus (#19596) üzenetére


kovsol
titán

én úgy próbáltam, hogy TV -t rákötöttem a netre és a menüben frissítést kerestettem vele, de azt írta ki nincs új

May the Force be with you!

(#19598) sandró60 válasza szilacus (#19596) üzenetére


sandró60
addikt

Az ujabb tvk-nél van egy menűpont ahol ki lehet választani,hogy miről szeretnél frissiteni.Van usb és van internetről frissités
A letöltött file egy exe file arra rákattintasz(futatod) kijelölöd hova másolja(USB pendrive FAT 32 FORMÁZVA)A pendrivet bedugod a tv-be a menűben választod USB-ről frissit. :DD

[ Szerkesztve ]

(#19599) kovsol válasza sandró60 (#19598) üzenetére


kovsol
titán

nekem ntfs -t is felismeri a TV, szép is lenne ha nem, mert akkor max 4GB os file méret lenne lehetséges és az elég harmatos lenne HD filmek esetén

May the Force be with you!

(#19600) sandró60 válasza kovsol (#19599) üzenetére


sandró60
addikt

Ha figyelmesen olvastad volna akkor nemirsz ilyet.Direkt NAGYBETŰVEL IROM FAT 32_es-reFORMÁZOTT PENDRIVE KELL!!!!!!!!!!Minden frissitést csak igy fogad el

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.