Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11701) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Mostanában kicsit elvesztettem a fonalat és lusta vagyok vissza olvasni, mikor lesz a következő PS5 event?

Megyen!

(#11702) Mike válasza PiszokAlfréd (#11695) üzenetére


Mike
veterán

engem pl. baromira nem érdekel az fps
ha érdekelne, pc-n játszanék és monitoron

[link] :D

ne szaggasson, ennyi

[ Szerkesztve ]

(#11703) Wesder válasza CptAdamica (#11701) üzenetére


Wesder
félisten

"Soon"™

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11704) CptAdamica válasza Wesder (#11703) üzenetére


CptAdamica
veterán

Köszi. :D

Megyen!

(#11705) Mike válasza Peace (#11696) üzenetére


Mike
veterán

kénytelen? ne vicceljünk már
sokan jöttek át pc-ről konzolra, mert 1000x jobb a játékfelhozatal, plusz sokkal egyszerűbb illetve nem kell állandóan a hardverre költeni.
mint ahogy én is. 27 évig játszottam pc-n, 2 éve van ps-em, azóta az asztalit be se kapcsltam
de ettől még van notim és tabletem is

(#11706) Carlos Padre válasza GEIL (#11680) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mivel kontrollerrel amúgy sem lehet fps-t játszani így tökmindegy, hogy 30 vagy 60+ fps :P

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#11707) opr válasza kicsako (#11673) üzenetére


opr
veterán

"még ha drágább is lenne"
Semmi gond, ha az ar ennyire nem akadaly, majd bovited. Ezert van ott a lehetoseg, valoszinuleg En is ezt fogom tenni. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#11708) Mike válasza Carlos Padre (#11706) üzenetére


Mike
veterán

lehet játszani, csak nem olyan könnyű mint egérrel
de az is csak azért mert 20+ éve játszunk egérrel
próbálj meg Karcsi egérrel helikoptert vezetni gta-ban

(#11709) Mike válasza kicsako (#11673) üzenetére


Mike
veterán

veszel be kiscsako a gép áráért, és akkor lesz helyed

(#11710) Carlos Padre válasza ricshard444 (#11694) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A sok olcsójános kelti a hangulatot, akinek nincs pénze pécére, de egy olcsó konzoltól elvárná egy félmillás gép teljesítményét.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#11711) Mike válasza Carlos Padre (#11710) üzenetére


Mike
veterán

higul a konzolos világ a sok pc-s masterrace miatt :D

(#11712) Carlos Padre válasza PiszokAlfréd (#11695) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kurvára nem a 60 fps számít, hanem a server tick rate. Ha az alacsony verheted a 144fpsedet is.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#11713) opr válasza Wesder (#11703) üzenetére


opr
veterán

;] :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#11714) Carlos Padre válasza Mike (#11708) üzenetére


Carlos Padre
veterán

*irónia.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#11715) JanR válasza Wesder (#11703) üzenetére


JanR
addikt

Fú de jót nevettem :D

(#11716) Peace válasza Mike (#11705) üzenetére


Peace
nagyúr

Melyik része nem volt világos? Ha nincs otthon PC, csak konzol, akkor kénytelen konzolon játszani. Vagy megint csak szokásos Mike dolgok? :DDD

(#11717) Mike válasza Peace (#11716) üzenetére


Mike
veterán

ha hülyén fogalmazol akkor az nem az én saram
és tudod inkább lennék olyan gyerek, akinek van otthon egy 100k-s konzolja mint egy olyan akinek 100k-s pc-je

(#11718) Peace válasza Mike (#11717) üzenetére


Peace
nagyúr

Tehát csak a szokásos Mike dolgok, sejtettem. :DDD :DDD :DDD A nagy újságíró, aki kisbetűvel kezdi a mondatokat, nem képes lezárni őket írásjellel és még szöveget sem képes értelmezni. Nem semmi azért! Na szerintem pihengessél inkább még egy keveset. ;)

(#11719) Mike válasza Peace (#11718) üzenetére


Mike
veterán

ha személyes problémád van velem akkor arra ott a pm
most írjam azt a szokásos peace, érdemben nem válaszol, ellenben személyeskedés az kíválóan megy?

[ Szerkesztve ]

(#11720) .LnB válasza Peace (#11718) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link] Keveset??

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11721) PiszokAlfréd válasza Carlos Padre (#11712) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Az elvileg azoknak is ugyan az, akikkel összerak, nem? Tudtommal az OW kemény 21-es rate-tel kezdett, mára már azért felfejlődtek.
De ha csak ez számít, akkor ezt lehet hogy el kellene mondanunk a többi játékosnak is, nem?Feleslegesen költenek annyi pénzt hardverre. :C 240 hz-es moncsik is nyugodtan mehetnek a lomtalanítással! :))

(#11722) Tegla80 válasza Carlos Padre (#11706) üzenetére


Tegla80
addikt

mire megirtam mar mentetted magad egy masik hsz-ben,igy akkor semmi. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#11723) NyMRooD válasza karmaresz (#11692) üzenetére


NyMRooD
őstag

"Beígértem a gyerkőcöknek -és magamnak is ;] - hogy ott lesz a fa alatt." - Mondjuk ezt értem, és igen, kb én is úgy gondolom, hogy alapból 2 évvel adja majd a Sony, mondjuk nekem mind1, mert a day1 vásárlásról nem lettem meggyőzve.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#11724) PiszokAlfréd válasza NyMRooD (#11723) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Elhangzott korábban olyan, hogy aki még idén megveszi, annak 1 év gari jár, aki csak jövőre, annak 2. Ez hogy értendő? Nem a vásárlás időpontjától számítják a 2 évet?

(#11725) Wesder válasza PiszokAlfréd (#11724) üzenetére


Wesder
félisten

21.01.01-től kötelező 2 év garanciàt kell adni a 100 vagy talàn 150k feletti műszaki termékekre. Jelenleg PS-re egy év garancia van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11726) Mike válasza PiszokAlfréd (#11724) üzenetére


Mike
veterán

jan 1-től változik a törvény

(#11727) PiszokAlfréd


PiszokAlfréd
tag

Jaa, így világos. Kösz srácok.
Akkor szerintem mi halasztunk, bár karácsonyi szünetben lehet kicsit hiányozni fog. :(((

[ Szerkesztve ]

(#11728) Tegla80 válasza Wesder (#11725) üzenetére


Tegla80
addikt

1ev gari+1 ev szavatossag,de ez annyira nem koztudott.....
Viszont a ps4 topikban vagy Sony tv-s topikban is van pozitiv tapasztalat vele ,h megis csereltek/javitottak gari idon tul(szav idon belul)mert van ra esely es torvenyileg is adott a dolog.

Sony® & PlayStation®

(#11729) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ennyi hozzászólás után reménykedtem valami új információban...
Erre csak megint támadnak az FPS huszárok.... :((( lol

(#11730) opr válasza ProEvoFan (#11729) üzenetére


opr
veterán

Nem, nem, az a baj, hogy nem erted. Ha nem hozza barmelyik konzol egy legalabb 2 millas PC teljesitmenyet, akkor fos. Amugy nem is ertem, abszolut nincs sok elvaras, azt kiveve, hogy 60-120fps legyen, ne ilyen fos kamu 4k, hanem fix 4k, lehetoleg minden Ray-trace-elve, termeszetesen sokkal szebb grafikaval, mint ps4-en a TLOU2, hiszen kulonben minek next gen. Igazan siman tarthato elvarasok, nem is ertem, hol a problema.
Na, erted vegre? ;]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#11731) l.skywalker


l.skywalker
félisten

PlayStation 5 DualSense Controller New Patent Reveals Sensors For Detecting Users for Profiles

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11732) Tegla80 válasza opr (#11730) üzenetére


Tegla80
addikt

nincs itt latnivalo csak ugyan az,mint a ps4 megjelenesenel....mar ott kezdodott ez az egesz csillamponivaras azt jott a gep es (szerencsesebbek voltunk,mint odaat. :DDD )..... Mi meg jatszunk azota is vele.
Most sincs ez maskepp csak most csillamponi helyett mar egyszarvu kell nekik.....
Azt jon a gep(meg talan a szerencse :DDD ) Mi meg jatszunk tovabb.
mondom,nincs itt latnivalo. :))

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#11733) Neoteric válasza PiszokAlfréd (#11727) üzenetére


Neoteric
addikt

Ne vedd keszpenznek, siman lehet, hogy vegul eleve 2 garival kezdik arulni PS5-ot iden is.

PSN: ne0teric_sAN

(#11734) Mike válasza opr (#11730) üzenetére


Mike
veterán

milyen 4K, minimum 8k ;]

(#11735) .LnB válasza Tegla80 (#11732) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

PH-n volt nemrég egy cikk az XSX hw-ről. Ott olvasgatva a kommenteket szörnyülködtem, hogy pár éve még én is ugyan azokat a hülyeségeket szajkóztam, amit ott a legtöbben. Itt is kb ugyan az megy.

(#11736) Peace
És majd jönnek az XSX tulajok, hogy az ő konzoljuk erősebb, mert ott bezzeg 120fps-sel fut az Ori. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11736) Peace válasza ProEvoFan (#11729) üzenetére


Peace
nagyúr

Reménykedtél, mi? :D

Majd ha lesz ár, akkor jön a "Ki hol rendeli elő?". Amikor megjelent a gép, akkor "Kinek mennyire hangos?" "Mennyire melegszik?" "Miért nem 60 FPS, hisz van benne SSD??!!!!" ;)

[ Szerkesztve ]

(#11737) Wesder válasza .LnB (#11735) üzenetére


Wesder
félisten

Na és? A PS5 meg majd jobban futtatja a God of Wart, mint az SX. Van ilyen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11738) Peace válasza .LnB (#11735) üzenetére


Peace
nagyúr

Csak nincs hozzá HDMI 2.1-es tv-jük, de legalább elviekben futna annyival. ;]

(#11739) PiszokAlfréd válasza opr (#11730) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Nekem nincsenek elvárásaim a PS5-tel szemben. Lepjenek meg! Az első PlayStation generációtól kezdve, mindegyikből volt itthon, mindegyiket imádtam. :K
Az, hogy ki, mit preferál, szerintem mindenkinek a saját dolga. Valaki ennek fog örülni, valaki annak. Nem vagyunk egyen-droidok. :R

(#11740) turikoczka válasza Peace (#11738) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Azert boven nem mennek aranyarban azok a tvk már.

[ Szerkesztve ]

(#11741) opr válasza PiszokAlfréd (#11739) üzenetére


opr
veterán

Hasonloan gondolom En is a dolgot, le se sz@rom, mar a PS4 is zsenialis volt, nekem boven eleg szep, jatekok is isteniek, szoval meg a letezo legroszabb esetet figyelembe veve is (hogy kb ugyan ez lesz, csak eppen nem/alig lesz loading screen) is day1 lesz a PS5. Tobbi nem erdekel annyira, most is jol szorakoztam/szorakozok.

Pedig amugy regebben .LnB-hez hasonloan nagyon konzolellenes voltam. Igaz, akkoriban meg foleg a quake3 ment, az meg tenyleg jatszhatatlan lenne kontrollerrel, meg elmeleti szinten is. :D

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#11742) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hétvégén láttam ezt a képet, és annyira jót nevettem rajta. Off nagyon, szóval bocs, de a pc gaming már csak ilyen:

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11743) Peace válasza turikoczka (#11740) üzenetére


Peace
nagyúr

De az Ori-sok a fogukhoz verik a garast, ez köztudott! :DDD

Én emiatt nem pityergek majd szerintem, hogy tavalyi modell van otthon HDMI 2.1 nélkül. Szerintem már a 60-nak is örülni fogok, mint majom a farkának! 2D platformerek közelébe nem megyek, hidegen hagynak. ;)

(#11744) hombre[EU] válasza Tegla80 (#11732) üzenetére


hombre[EU]
veterán

amíg nem jönnek a játékok...utána már csak az ubisoftot fogjuk szidni ;] :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#11745) Peace válasza opr (#11741) üzenetére


Peace
nagyúr

Rühelltem én is a konzolt, mint a szemetet! Aztán az elmúlt két évben meg ha nem lehet controllerrel játszani valamit PC-n, akkor kivagyok idegileg. Sose hittem volna, hogy lesz ilyen! :Y CP2077 is csúcs lesz a kanapén fetrengve!!!

(#11746) opr válasza Peace (#11745) üzenetére


opr
veterán

Na, a CP2077 az nekem pont az a jatek, amit nagyon varok, meg meg fogok is. Szerintem kb egy evvel az utan fogok lecsapni ra, hogy megjelent a PS5 verzio. Addigra kenyelmes a dolog, javitjak a bugokat, meg minden, jo lesz. Amugy is igy szoktam, kb soha nem jatszok day1 semmivel, minimum az elso 1-2 nagyobb patch-et megvarom, par kiveteltol eltekintve. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#11747) Peace válasza opr (#11746) üzenetére


Peace
nagyúr

Irigyellek egy kicsit! Én nem bírok magammal. Évente van az a 3-4-5 játék, ami azonnal kell! De ez legyen a legnagyobb bajom! Ha eltelik még jó pár év és nem csitul a lelkesedésem ez ügyben, akkor én már boldog leszek.

(#11748) opr válasza Peace (#11747) üzenetére


opr
veterán

Ah, nincs kb semmi akaraterom nekem sem. Egyszeruen annyi, hogy akkora a backlogom (es olyan keves idom van jatszani), hogy szerintem a vege eler a Marsig. Igy meg azert konnyebb kibirni a dolgot, hogy van mas is, ami nagyon erdekel, es boven kijott mar ra a vilag osszes patch-e. Pl meg csak most jatszok a TLOU elso reszevel... Az egy nagyon csunya folt volt a backlogon, ideje volt javitani.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#11749) Wesder válasza .LnB (#11742) üzenetére


Wesder
félisten

:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11750) Peace válasza opr (#11748) üzenetére


Peace
nagyúr

Igen, ez a backlog dolog nem lehet kellemes. Vagy pont, hogy igen? :P Nekem 2-3 játék van, ami kimaradt és megvásárlásra vár. És talán 1-2, ami pedig évente egyszer előkerül gondolat szinten, hogy csak pótolnom kéne, mert mindenki imádta, de aztán feledésbe is merülnek. Ha olyan nagyon érdekelnének, akkor már rég megtettem volna. Ami igazán érdekel, arra azonnal rámegyek és nagyon csúnyán ráfüggök. :B A héten Wasteland 3, szeptember végén Mafia 1 remake és remélhetőleg novemberben CP2077. Ez a menetrend, de közéjük még bármi becsúszhat. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.