Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107701) Peace válasza keIdor (#107535) üzenetére


Peace
nagyúr

Számodra már úgyis késő, nem érne semmit az ördögűzés. Elkárhoztál örökre. :DDD

(#107702) detroitrw


detroitrw
addikt

Sziasztok!

Van egy fel nem használt ps+ 365 napos cuccom, a jelenlegi október körül jár le.
Szerintetek lesz arra lehetőség hogyha októberbe beaktiválom a 365 napos kódom akkor lehessen magasabb csomagra upgradelni? :F

vagy ki kellesz fizetni egy teljes prémium árat ha prémium csomagot szeretnék? :F

:R

(#107703) kigyi_23 válasza detroitrw (#107702) üzenetére


kigyi_23
addikt

Igen lesz, de a jelenlegi októberig tartót is upgradelheted, ha akarod. (persze csak miután elindul a szolgáltatás)

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#107704) detroitrw válasza kigyi_23 (#107703) üzenetére


detroitrw
addikt

Köszi :B

és arról lehet tudni, hogy az upgradek mennyibe kerülnek majd?

(#107705) -=Jam=- válasza detroitrw (#107704) üzenetére


-=Jam=-
őstag

időarányosan a fennmaradó időre a különbözet.
Tehát ha a legnagyobb csomagra akarsz upgrade-elni mondjuk egy 3 hónap múlva lejáró PS+ szolgáltatást, akkor (36e-18e)/4 = 4500

(#107706) fausto válasza detroitrw (#107704) üzenetére


fausto
addikt

Kb a két csomag közötti árkülönbség, napra bontva. 18.000 Ft van a két csomag között, úgyhogy pl. fél évre 9000 Ft

(#107707) ProEvoFan válasza polonic (#107699) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A látvány valami brutálisan szép.
Ahogy haladsz előre, később lesznek olyan helyszínek, hogy csak na!:)

(#107708) detroitrw válasza -=Jam=- (#107705) üzenetére


detroitrw
addikt

#107706 fausto
Köszi :R

(#107709) temes69 válasza LeventeV (#107680) üzenetére


temes69
aktív tag

Nekem nagyon bejött. Xboxon toltam ki. A hangulata nagyon ott van, az irányítást szokni kell és a vége nagyon nehéz :)

(#107710) Farkassacred válasza Deck (#107700) üzenetére


Farkassacred
őstag

Neked lehet, nekünk nem zavaró. ;]

(#107711) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Kósza kérdés, mert felmerült..

A feltöltőkártyák továbbra is beválthatók, csak a ps plus kártyákat nem lehet beváltani?

Véleményem szubjektív...

(#107712) Kendek válasza hackeeeee (#107711) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Persze, a kettő két külön dolog. Szóval ha veszel feltöltőkódot, akkor azt be tudod váltani. Halmozni viszont úgy lehet, hogy egyszerre max 45 ezer forint lehet a wallet-eden.

<-ƘƘ->

(#107713) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Vettem egy fekete controller-t. Gondolom gépcsomaghoz volt, mert van hozzá egy garancia jegy és még egy számla másolatot kaptam, azon rajta van a gépcsomag ára, meg egy plusz sorban, hogy a fekete controller 0 Ft.
Ez így ok, ha úgy adódik, tudom garanciáztatni? Köszi előre is!

(#107714) hackeeeee válasza Kendek (#107712) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Okézsoké, köszi. :) :R

Véleményem szubjektív...

(#107715) tboy93


tboy93
nagyúr

Diablo III - Reaper of Souls lemezes verziójához meg kell külön vásárolnom az alapjátékot is?

(#107716) RangerFox válasza tboy93 (#107715) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem, már benne van

[ Szerkesztve ]

(#107717) Frod válasza tboy93 (#107715) üzenetére


Frod
addikt

RoS lemezes verzió.... Van ilyen?
Nem csak az Ultimate Evil kollekció van korongon? (Azon viszont értelemszerűen minden rajta van)

Do you see the white shadow?

(#107718) Callisto válasza Farkassacred (#107710) üzenetére


Callisto
őstag

Neked lehet zavaró, nekem nem. ;]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#107719) RangerFox válasza Frod (#107717) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

DIABLO III REAPER OF SOULS ULTIMATE EVIL EDITION a teljes neve, gondolom a RoS borítós kiadásra gondolt.

(#107720) szasanyi


szasanyi
félisten

Van valahol infó arról, hogy a VRR unsupported PS5 games esetében - ettől függetlenül - melyiknél működik a kényszerített mód?

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#107721) Nayrobi


Nayrobi
őstag

PS Now május:

- Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4
- Soul Calibur VI
- Blasphemous

(#107722) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Érdekes hogy a neten mindenki a vanguard-ot szidja és hogy mennyien többen játszanak a cold war-al ami sokkal jobb is. A probléma maga a bejutással kezdődik:
Vagy 5 perc ha talál játékot Quick play-ben, a fegyver textúrái menüben alig vagy csak részben töltödnek be, de van hogy játék közben is ps3-as színvonalú a játék. Egyébként meg meh.. nem érdemes beszerezni.

[ Szerkesztve ]

(#107723) kecsu10


kecsu10
aktív tag

Ezelőtt csak a DS Remaket próbáltam, az nem tetszett annyira, de az Elden Ring... Annyira átgondolt és jó játék lett, s valóban igazuk volt, ezzel a checkpoint rendszerrel és OW formulával nagyot húztak. Ezt pc-n tolom, vannak néha gondok a teljesítménnyel, mellette megy konzolon a HFW ami szintén jó játék, de az Elden Ring minden nehézsége ellenére egy jobb játék lett véleményem szerint. Talán nem a legjobb időszakban adta ki a Sony a Horizont, mert így egymáshoz közel nagyon látszik a különbség a kettő között.

(#107724) WhiteWalker válasza Nayrobi (#107721) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

FIFA 22 sehol? :DDD

(#107725) Nayrobi válasza WhiteWalker (#107724) üzenetére


Nayrobi
őstag

Az ps+ban lesz, ez meg a psnow.

(#107726) ANOka


ANOka
őstag

Elvileg holnap érkezik egy lemezes "bundle drágaszág".
PS n+1 konzolom még nem volt, XBOX SX a+b is csak ~5 hónapja van.

Tudom, hogy nemsokára a Sony is átvariálja a előfizetéseket, de addig a ~2 hónapig melyik előfizetést érdemes megvennem és honnan (rendelve)?
Egyenlőre egyszerre ~1 évnél többet nem akarok belőle. (A fene tudja előre, hogy mit és mennyit fogom használni.)

(#107727) echterion válasza ANOka (#107726) üzenetére


echterion
nagyúr

Már csak plus-t tudsz venni a store-ban, now-t kártyás formában ilyen 80euro körül, persze éveset.

**********

(#107728) vonSux válasza kecsu10 (#107723) üzenetére


vonSux
őstag

Abszolút látszik a különbség. Az egyik egy poszt-apokaliptikus scifi, a másik egy souls formulára épülő fantasy. :D

(#107729) ANOka válasza echterion (#107727) üzenetére


ANOka
őstag

Ok, de honnan (link?) és melyikkel érdemes kezdeni próba gyanánt?
A Sony loginomat az előbb hoztam létre.

(#107730) echterion válasza ANOka (#107729) üzenetére


echterion
nagyúr

Allkeyshop.com
Innen tudsz kiindulni, én kanadait találtam 80euro környékén pár napja éveset, mivel az accountom ott van. Annyit nekem nem ér nyilván. Majd lentebb mennek, mikor aktiválja a Sony az új rendszert.

**********

(#107731) ANOka válasza echterion (#107730) üzenetére


ANOka
őstag

Elvileg magyar accountot csináltam...

(#107732) Callisto válasza ANOka (#107731) üzenetére


Callisto
őstag

Mindenképpen Magyarországon használhatót vegyél, ha magyar accot akarsz használni és magyar shopban vásárolni a jövőben. Az összefoglalót érdemes elolvasnod.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#107733) ANOka válasza Callisto (#107732) üzenetére


ANOka
őstag

Átnéztem:
"Egyelőre Magyarországon még hivatalosan nem elérhető a Now szolgáltatás, csak trükközve lehet előfizetni rá."

Ezért is kérdezem, hogy "honnan"!

(#107734) echterion válasza ANOka (#107731) üzenetére


echterion
nagyúr

Arra nem tudom, hogy lehet Now-t varázsolni, sry. :(

**********

(#107735) ANOka válasza echterion (#107734) üzenetére


ANOka
őstag

Ok.
Akkor sztem kezdek egy 3 hónapos PlayStation Plus-szal.
Utána úgyis jön az új előfizetési modell, nem?

(#107736) WhiteWalker válasza Nayrobi (#107725) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

De össze kevertem :DDD
De ez is a Sony hibája , már annyi megnevezés van , nem lehet követni :D

(#107737) Callisto válasza ANOka (#107735) üzenetére


Callisto
őstag

Nem is értem miért Now-ot akartál. Persze ha tudod az mi akkor OK.
Igen jön az új modell.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#107738) ANOka válasza Callisto (#107737) üzenetére


ANOka
őstag

Nem tudok semmit sem! ;]
Teljesen kezdő vagyok PS5 terén!

(#107739) echterion válasza ANOka (#107735) üzenetére


echterion
nagyúr

Pontosan. Utána meg lesz időd eldönteni, hogy mely szolgáltatások érdekelnek, az alapján majd tudaz dönteni.

**********

(#107740) _Balee_


_Balee_
aktív tag

Godfall-ról vélemény? Valaki esetleg platinázta?

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#107741) F-ECT$ válasza _Balee_ (#107740) üzenetére


F-ECT$
titán

Az általános vélemény az, hogy unalmas, egyhangú, közepes játék.

Dive ever, work never.

(#107742) Frod válasza _Balee_ (#107740) üzenetére


Frod
addikt

Jelen.
Alapvetően ha szereted az akció tps-eket, és az arpg-s "build-ek összerakását" (lásd: Division, Diablo, stb) akkor simán le tud kötni.
Én egyedül játszottam, 70 órát tettem bele a platináig, bár az utolsó trófea matchmaking keretén belül lett meg egy random arccal.
Tény, nem való mindenkinek, és nehéz ajánlani, de sajnos ez a játék nem megérdemelten kapta az ívet - vagyis megjelenéskor lehettek jogosak a kritikák, manapság pedig utána szinte mindegy mi történik már. Pedig fantasztikus a látványa, töltési idők kb nincsenek, a zenéje is szuper, a haptikus ravaszok is teszik a dolgukat. Mind technikailag, és már tartalomban is teljesen kikupálódott.
A legutóbbi nagy update éppen pár hete futott be, ez hozott pár változást, meg egy új játékmódot (bár ez szerintem az eddigi leggyengébb, nekem nem tetszik).

Anno a Plus-ba kerüléskor volt balhé, hogy csak egy csonkolt verziót kaptunk, de így utólag azt mondom részemről kibékültem a dologgal, sőt, akarna a fene visszamenni a sztorira egy gyenge karakterrel.
Ezt a srácot tudom ajánlani, nekem kb ő az iránymutatóm ha Godfall-ról van szó, az egyik build-jével lett meg a vége, konkrétan ezzel.
(Ha viszont nem a platinára mész, meg build-eket sem akarsz építgetni, akkor kb nincs mit kínáljon a játék, mármint elég hamar megunható, ha csak csapkodni akarsz - pláne, hogy jó gear hiányában még azt sem tudsz olyan könnyen)

Do you see the white shadow?

(#107743) tboy93


tboy93
nagyúr

Jol erzekelem hogy a diablo 2-nek nincsen fizikai kiadasa? Van errol valami hir, hogy lesz-e?

(#107744) RangerFox válasza tboy93 (#107743) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nincs fizikai kiadása és nincs róla infó, hogy terveznék úgy kiadni.

(#107745) ANOka válasza ANOka (#107726) üzenetére


ANOka
őstag

Megérkezett a "drágaszág"! :P

(#107746) megyer11 válasza sfefe (#107672) üzenetére


megyer11
tag

Nálam teljesen jól működik, még egyszer sem lépett ki magától.

(#107747) megyer11 válasza ANOka (#107745) üzenetére


megyer11
tag

Akkor szerezzen sok örömöt neked! :)

(#107748) ldave válasza tboy93 (#107743) üzenetére


ldave
félisten

Nincs sajna. Remekül fut PS5-ön, sokkal jobban, mint a laptopomon, pedig az sem annyira gyenge (1060 GTX) és a kontrolleres irányítás is könnyen szokható.

A Slime draws near! Command?

(#107749) detroitrw


detroitrw
addikt

Sziasztok!

Tidal támogatásról lehet valamit tudni? :F

:R

(#107750) _Balee_ válasza Frod (#107742) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Köszi, erre voltam kíváncsi, szeretem az ilyen játékokat, meg a platina is vonz, szóval szerintem majd behúzom.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.