Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95351) Tachion86


Tachion86
tag

Sziasztok!

Van egy 2005-ös Octaviám. A műszerfal izzó-kiégést jelez és a bal első helyzetjelző valóban nem világít. (A többi három igen.) Kicseréltük az izzót már kétszer is de továbbra sem világít. Mivel a többi helyzetjelző működik, ezért kizártnak tartom hogy biztosíték égett volna ki. Digimultival kimértem és az izzó csatlakozójába tényleg nem jut el villany.
Mi lehet a hiba oka? Honnan kapja a villanyt a bal első helyzetjelző izzó?

Üdv.: Attila

(#95352) zsolt19900 válasza tresh (#95338) üzenetére


zsolt19900
őstag

az én négy agum dudaja remeg mint a franc, mintha hianyozna valami rezgescsillaito bakocska alóla, és a haromagu picit másabb kialakitasu, de én szeretném atnezni a mostanimat, csak nem tudom hogy hogy allhatok neki

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#95353) Ck.


Ck.
addikt

Mági Mester,
Egy kis segítség kellene.
Az izzitogyertyakra menő kábelköteget lehet-e külön beszerezni AKN-en és ha igen, tudod-e mi a cikk száma? Eléggé el van öregedve és szerintem már van némi athúzás is. Ki is van repedezik pár helyen. Cserélném ha van ra mód.

Köszönet. :R

[ Szerkesztve ]

(#95354) Ace owner


Ace owner
addikt


:DDD

Galaxy Fold 4

(#95355) tomcsi23 válasza Ace owner (#95354) üzenetére


tomcsi23
veterán

:C

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#95356) szőröscica válasza Ace owner (#95354) üzenetére


szőröscica
addikt

E, ez itt van tőlem 1.5 km-re. :DDD

(#95357) Ace owner válasza szőröscica (#95356) üzenetére


Ace owner
addikt

Földi úr? Végülis csicska dolog az airt felemelni, inkább el kell égetni egy szett gumit :DDD

Galaxy Fold 4

(#95358) Ck.


Ck.
addikt

Munez,

Barátom mostanában fog venni egy kabriót, A4 kabrió is a kiszemeltek között van, kézi váltóval és 2.5 TDI motorral.
Nekem ugye A6 bódé van és automata váltó ezért érdemben nem tudok neki a fogyasztásra mit mondani. Neked átlagosan mennyire jön ki? Tudsz példát külön városban/országúton/pályán, ill. vegyesben? Mennyi állatkodva és mennyi normál üzemben? :)
Nagyon tetszik neki a motor ereje, remélem végül nem Mazda vagy BMW mellett dönt. :D

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#95359) Mágus2 válasza Ck. (#95353) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

:( [link]

Csak javítani lehet, cserélni nem.

zsolt19900 [link]

[ Szerkesztve ]

(#95360) szőröscica válasza Ace owner (#95357) üzenetére


szőröscica
addikt

17. Ker, rákoscsaba vasútállomás :)

(#95361) Ck. válasza Mágus2 (#95359) üzenetére


Ck.
addikt

És a javítás során mit kell pontosan csinálni? A szakim zsugorcsövezést javasolt kábelköteg hiányában.

(#95362) Ace owner válasza szőröscica (#95360) üzenetére


Ace owner
addikt

Azthittem ismerős feléd a tulaj :)

Galaxy Fold 4

(#95363) aphra2 válasza Tachion86 (#95351) üzenetére


aphra2
aktív tag

Gyújtás le -gyújtás fel megvolt ? mert hogy azt is tanulnia kell ha új izzót kap.

Szerk: a fényszóró csatit is nézzétek meg , szét-összedug , kontaktspray.

[ Szerkesztve ]

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#95364) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Golf 4-ben lehetséges,hogy a digitális kijelzőn az átlagfogyasztás adatját megnézzem?

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#95365) TaaT válasza FoLey-v (#95364) üzenetére


TaaT
veterán

Igen, az ablaktörlő kar végén lévő gomb segítségével. [link]

Give them hell Ukraine!

(#95366) Mágus2 válasza TaaT (#95365) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Feltéve, hogy van benne fedélzeti, ha nincs, akkor gombok sincsenek. Láttam már ilyen social edition golfot. ;)

Tachion86 Kábel szakadás lesz valahol, szerintem magában a lámpatestben a kábelköteg. ;)

[ Szerkesztve ]

(#95367) FoLey-v válasza TaaT (#95365) üzenetére


FoLey-v
addikt

Köszönöm! :R

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#95368) whited


whited
addikt

sziasztok
audi a6 c5 2.4-el kapcsolatban szeretnék kérdezni :)
a rádió tekerője már nem úgy megy mint ahogy kéne, van értelme javítani vagy csere, és ha igen akkor mire lehet?

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#95369) Mágus2 válasza Tachion86 (#95351) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Mérd ki a lámpa csatlakozóját. [link]

A 7-es és a 10-es láb között van 12V feszültség felkapcsolt helyzetjelzőnél. 10-es a + Ha ott megvan a feszültség, akkor a lámpatesten belül van a hiba, ha már itt sem tudod mérni, akkor valahol mélyebben van a gond.

whited a rádió potmétere(hangerő szabályzó) lesz a ludas, lehet javítani, ha találsz valami szakit, aki tudja, hogy mit csinál.

[ Szerkesztve ]

(#95370) TaaT válasza Mágus2 (#95366) üzenetére


TaaT
veterán

"Láttam már ilyen social edition golfot."

Én is. :D [link]

Give them hell Ukraine!

(#95371) whited válasza Mágus2 (#95369) üzenetére


whited
addikt

ennek a költsége mennyi cirka, vagy inkább egy nem gyári rádiót érné meg venni bele?
nem tervezek komolyabb beruházást, törekszem a közel gyári állapotra, viszont ha húzós a javítás akkor hajlanék a másik rádióra, viszont amit találtam gyárit, igaz cd-s, az 28k volt

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#95372) zsolt19900 válasza Mágus2 (#95359) üzenetére


zsolt19900
őstag

köszi szépen a linket :) na ott amikor lepattintja, nekem hót olyan mintha onnan hiányozna valami ki igen vékony rezgéscsillapító gumiperem vagy ilyesmi, mert ha picit magam felé emelem a duda részt akkor megszűnik a duda rész rezonanciája, ha elengedem akkor pedig újra rezonál és olyan idegesítő, hogy pont az arcomba teszi mindezt :) kárt nem okozom vele, ha pl alányomok valami kis gumit ugye? azt még akár szétszedés nélkül is megpróbálhatom

továbbá: tudnátok nekem segíteni, hogy ebayen pl. hogy keressek rá azokra a "vak gomboknak" is nevezhető valamikre amik a középkonzolom a klímavezérlő ill. a rádió körül vannak és olyan helyet "takarnak" ahol nincsen funkciógomb? pl nekem az agyas előző tulaj átfúrt kettőt és azok helyére szeretnék venni másikat

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#95373) Mágus2 válasza Rambovits (#95330) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Ment a privát.

whited: Az alkatrész vagy 5 euró, a forrasztó pákás mestereket kérdezd, hogy mennyiért kapják szét.

zsolt19900 Ott nincs semmi, viszont olyan erős benne a rugó, ami visszafelé nyomja, hogy nem rezonálhat, nem lóghat. Ezt a rugót kellene megnézned a kormányon, hiányzik egyik oldalon, vagy eltört.

[ Szerkesztve ]

(#95374) zsolt19900 válasza Mágus2 (#95373) üzenetére


zsolt19900
őstag

na ha van benne rugó akkor valószínűleg az a gáz.... öröm lesz bele találnom :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#95375) Ck. válasza Ck. (#95361) üzenetére


Ck.
addikt

Szerinted jo lesz igy, vagy máshogy csinálnád?

(#95376) TaaT


TaaT
veterán

Give them hell Ukraine!

(#95377) MunezXBK válasza Ck. (#95358) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Város 10, télen inkább 12. Országút: fogalmam nincs, ritkán járok. Pályán nyáron, klímával volt már 6.9 is, most vegyesben 8.2-re jött ki.

Tegnapi olajcsere után olyan fincsi hangja lett, hogy újra szerelmes lettem a V6-ba. :D

(#95378) tomcsi23 válasza MunezXBK (#95377) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ugrik, mi? ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#95379) MunezXBK válasza tomcsi23 (#95378) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ugrott eddig is, mostanában sokat járok Pestre, nincs tele ganéval. ;]

(#95380) Mágus2 válasza Ck. (#95375) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Nem tuom mi a baja, ha meg van szakadva, azon nem segít a zsugorcső, ha csak a szigetelése porlik, arra jó lehet. ;)

(#95381) Z0mbi


Z0mbi
senior tag

Hi,
Volt itt mar valakinek vezermulanc csere egy B8 TFSI 2.0 ban? Erdekelne hogy rakjak e jelzalogot a hazra vagy ne :D
Ugye konyv szerint 180 K nak esedekes. (meg csak 150 nel vagyok de ez meg egy ev es megvan)

(#95382) Mappa válasza TaaT (#95365) üzenetére


Mappa
addikt

Itt a videón lévő sem tudja a "mennyi km van még hátra" funkciót. Nem is értem miért az maradt ki.... bosszant :N :DDD

nem kötelező megadni

(#95383) Mágus2 válasza Mappa (#95382) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

[link] Az octavia tudta alapból.

(#95384) K Norbi válasza Mappa (#95382) üzenetére


K Norbi
addikt

Hát ja... ;]
ma végre megérkezett az aliról az új hátvakaróm! ;] [link]

[ Szerkesztve ]

(#95385) Mappa válasza Mágus2 (#95383) üzenetére


Mappa
addikt

Tényleg bosszantó, pláne egy 2005 autónál. Az meg, hogy 8 pénzért rakják bele 10 perc alatt 5 kattintásból. Háá kapják béé... de hát kell, ha ennyi ennyi. :B

K Norbi - Nagyon jól néz ki :K .... Miez ? ;] :DDD google haverom volt.

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#95386) momo2828


momo2828
tag

Jövő héten vinném olajcserére az ótót, valamint mivel a műszerfalon a hőmérséklet mutató nem hajlandó beállni középre, csak max negyedig, tudnátok tippeket adni, hogy ez milyen hibára utalhat? Országúton normál tempóval haladva még vissza is esik, majdnem teljesen. Visszakeresgélve termosztátot emlegettétek gyakrabban, lehetséges, hogy az lenne a ludas? A kötelező infók: '02 Golf IV 1.6 AZD
Köszi :)

#95387 Mágus2, #95388 RicHarD - Rendben köszi mindkettőtöknek :)

[ Szerkesztve ]

(#95387) Mágus2 válasza momo2828 (#95386) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Motor hőmérséklet jeladó, vagy termostat. Meg kell nézni, hogy a motorvezérlőben milyen értéket mutat a hőérzékelő, ha ott is alacsony, akkor termostat, ha ott meg lesz az üzemi hőfok, akkor csak a hőérzékelőt kell cserélni.

(#95388) Richard válasza momo2828 (#95386) üzenetére


Richard
őstag

Hello,

termosztát csere!

(#95389) molnarpeter válasza Mappa (#95385) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Facebookon szokott egy srác hirdetni tempomat beszerelést és egyéb felextrázásokat, Audi-VW csoportokban láttam eddig hirdetni. Egy kérdést megérhet nála.

(#95390) Mágus2


Mágus2
Közösségépítő

Mi let a kopogással? Kopog még?

(#95391) szőröscica válasza MunezXBK (#95377) üzenetére


szőröscica
addikt

Milyen gyakran cserélsz olajat? Próbáltad már más olajjal? Mikor Elf 5W40-et használtam, 10 ezer után cserélve érezhetően szebb hangja lett mindig. Átálltam Castrol Edge-re, ami azért egy jó árkategóriával fentebb van, utána ez a jelenség megszűnt, nem sok különbség volt a 10 ezres olajjal tapasztalható járáskultúra és a friss olajos járás között.

Lehet Neked is érdemes lenne valami jó, teljesen szintetikus olajat kipróbálnod, mert az a 10W40, amit használsz, nem az.

[ Szerkesztve ]

(#95392) MunezXBK válasza szőröscica (#95391) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

9-10.000 között. Ne felejtsd el, hogy ez V6 TDI.

(#95394) Mappa válasza molnarpeter (#95389) üzenetére


Mappa
addikt

Nincs, nem vagyok FB :N

nem kötelező megadni

(#95396) Morris válasza MunezXBK (#95392) üzenetére


Morris
veterán

És a V6 csak félszintetikus olajjal megy? :F

(#95397) LoOsEr 01 válasza Mágus2 (#95395) üzenetére


LoOsEr 01
csendes tag

Már rég meg lett oldva!
Ez volt itt az első kérdésem!!! Nem a PD TDI téma! olvass vissza!!!!!!!

(#95398) MunezXBK válasza Morris (#95396) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

:N 5W-30, 10W-40 egyaránt mehet bele, könyv szerint is.

[ Szerkesztve ]

(#95399) Morris válasza MunezXBK (#95398) üzenetére


Morris
veterán

Akkor mehet bele a minőségi fullszintetikus is. :) Én azt tenném.

[ Szerkesztve ]

(#95400) Mágus2 válasza Morris (#95399) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Az 5w 40 sem minden esetben szintetikus, csak szintetikus technológiával készült, az igazi szintetikus olajok 5w 30 tól kezdődnek.

Más kérdés, hogy én is 5w 40-el tölteném. A régi adagolós nem panaszkodott. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.