Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39101) sebgutkopf válasza Clay (#39091) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Ilyet én is olvastam, sőt az LG féle oled külön meg lett dicsérve, mennyivel jobb értékeket produkál az egészségügyi elvárásoktól.

(#39102) alaves válasza djpundro (#39076) üzenetére


alaves
addikt

Ha visszadugod az áramba, akkor várd meg még világítani kezd a piros LED, azután nyomd a távirányítót, addig ne.

OLED fehér ügyben nézd meg a Sony Mont Blanc 4k HDR demót.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#39103) sebgutkopf válasza junior19 (#39090) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Arra akartam célozni, amit az elején te is írsz, ha jól van beállítva az oled akkor annak szerintem is fehérnek kell lennie. A napokban nem is a zászló téma miatt, valaki egy philips oled (nem zászlós valami más tartalom mellett is) kék fehérje miatt problémázott és többektől az volt a reakció, hogy az oled ilyen meg kell szokni. Szerintem nem ilyen, hanem be kell állítani, mert az alap profilok nagyon hideg fehéregyensúlyt alkalmaznak.
Meg azt se felejtsük el, hogy sokszor a filmek fehéregyensúlyát és színvilágát szándékosan eltolják valamilyen irányba egy bizonyos hangulat megteremtése érdekében.

(#39104) Jakesz


Jakesz
őstag

Agyam eldobom néha, hogy milyen hozzászólások vannak.
2 méteres távolságra 65 col kell, és az 55-össel kitörölheti a fenekét... Aha, biztos marha nagy élmény a filmnézés, amikor a szemet össze-vissza kell forgatni, hogy átlásd az egészet, ezzel is lemaradva egy csomó részletről. Az egészségügyi tényezőt meg nem is említem, hogy mennyire egészséges egy ekkora kijelzőt ilyen távolságból nézni, pláne sötétben, bár tudom, hogy ez itt nem szempont. A lényeg, hogy a cucc minél nagyobb és drágább legyen, és akkor lesz itt valakiből faszagyerek...

(#39105) arn77 válasza Jakesz (#39104) üzenetére


arn77
aktív tag

Hozzászólásodon látszik a szakmai hozzáértésed! :DDD

(#39106) salapp válasza Pro Koryak (#39095) üzenetére


salapp
addikt

Nekem 2,2 méterről pont jó. Főleg, hogy hülye tévé adások is mennek rajta. Jó, van egy trükk: dupla karos konzolon van, ha cinematic képarány van, akkor pillanatok alatt közelebb lehet húzni negyvenvalahány centivel.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#39107) chros válasza salapp (#39106) üzenetére


chros
őstag

De a 65-os is kozelebb lehetne! :D

(#39108) Jakesz válasza arn77 (#39105) üzenetére


Jakesz
őstag

Fuu, de megmondtad a frankót. Máris elismerem, hogy mekkora hülyeséget mondtam...

(#39109) edeis76 válasza hunspikey (#39034) üzenetére


edeis76
újonc

Hú, akkor ezért felhős az én 10 éves LG 9000-es LCD tv képem.

(#39110) alaves válasza Jakesz (#39104) üzenetére


alaves
addikt

Nézd, itt arról van szó, hogy segítsük egymást. Nekem is 55-ös van és inkább én is 65-öst szoktam ajánlani annak aki megteheti. Az 55-ösnél különösen 4k 1:2,35 méretarányú filmeknél határeset a moziélmény.
Irányelvnek:

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#39111) M@trixfan


M@trixfan
addikt

A 120Hz BFI-vel kapcsolatban szeretném a kollégákat kérdezni, hogy mi a konszenzus? Nem fog ez még nagyon villogni az alacsony frekvencia miatt, érdemes erre alapozni az új modelleknél?

Nagyon nehéz a 65VT60 selymesen nyugodt képe mellől kitekinteni. Ugyebár a foszfor tehetetlensége rendelkezik egy “integráló” hatással ami szvsz a plazma legjobb tulajdonsága: impulzus alapú, de intelligens beállítások mellett nagyon szép koherens nyugodt képe van, máig referencia szintű mozgásmegjelenítés mellett.

Ehhez képest az OLED vibráltatása elég keményen hathat, sajnos élőben még nem volt módom látni rendes körülmények közt. Nem tudom végig lehet-e vele nézni egy filmet BFI-vel. :F

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#39112) djpundro válasza sebgutkopf (#39089) üzenetére


djpundro
aktív tag

A feheret ugy teszthelheted ,ha felragasztasz egy A4 es feher papirt a kepernyö egyik sarkaba ,majd akkor mondjad hogy feher .

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#39113) renziNNN válasza djpundro (#39112) üzenetére


renziNNN
tag

Lol :D Az A4-es fehér papír fehérsége teljes mértékben megvilágítástól függ szerintem, így butaság lenne azzal összehasonlítani egy kijelzőn megjelenített fehérrel szemben.

(#39114) djpundro válasza alaves (#39102) üzenetére


djpundro
aktív tag

Ma ujra tettem a Firmware t .Utanna 10 percre aramtalinottam ,vissza gyari bealitast .Eďdig nem volt gond .
Az a helyzet mondjuk Soundbar Arc ,CEC több keszülek is S912 , Vu+ Duo .Es a cec konfiguracio is összezavarhat es kell külön egyes dolgokat kikapcsolni vagy bekapcsolni a cec bealitasoknal.
Nalatok van aki kalibral ? Peldaul szerintem a feherszint bealitas nal lenne fontos ,de azt szemmel szerintem nem lehet bealitani ,kell müszer.

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#39115) daneel_hu válasza M@trixfan (#39111) üzenetére


daneel_hu
addikt

Mindenképpen nézd meg élőben, és adj neki időt.
Én a 60-as BFI-t is meg tudom szokni, fél óra - óra alatt főleg.
A világosabb részeken vibrálást lehet érzékelni...

A 120-as már jó lehet, de ott is a fényerőn bukhat a dolog, mivel visszavesz a BFI belőle.
De szerintem senki nem látott itt még 120-as BFI-t oleden. És gyanítom májusig nem is fog. :)

(#39116) Fisha válasza M@trixfan (#39111) üzenetére


Fisha
őstag

Sokan várjuk nagy érdeklődéssel a 120-as bfi-t. Ahogy daneel_hu kolléga is írta, a fényerő mindenképpen nagyon kérdéses lesz, és ez elsősorban hdr esetén jön elő, mert ott tényleg fullra tekerjük a tv-t. Sdr esetén lehet kompenzálni nagyobb oled fénnyel. Talán mi ketten vagyunk itt azok, akik a legrosszabbul viselik az oled mozgását. Mindenképpen hosszas tesztet ajánlok neked, ezt egy boltban sose fogod tudni észrevenni. Jellemzően az ellenfényes jelenetek és természetesen az oldalsvenkek a legrosszabbak. Ideális az lenne, ha valakihez fel tudnál ugrani, akinek van oledje és előre kigyűjt neked néhány problémásabb jelenetet. Mondjuk a sokszor megénekelt planet earth 2 uhd-hdr szerintem jó választás erre, mert az mindent megmutat, ami oled. Beszebahu (álló)képminőség, olyan fekete, hogy nem hiszed el. És beszabehu mozgás, csak sajnos ellentétes előjellel.

[ Szerkesztve ]

(#39117) DVlad válasza arn77 (#39105) üzenetére


DVlad
őstag

Is.

(#39118) krx21 válasza nitro16 (#39082) üzenetére


krx21
nagyúr

Valaki magyarázza már el nekem, hogy a linkelt cikkben, miért gondolják azt, hogy a költségvetés miatt nem maradnak végig egy adott filmnél a natív 4K-nál? :F

(#39119) cichlid1


cichlid1
tag

Fehér témához: Nekem a Panámon a fehér az kurvára fehér, nem kék, meg nem sárga.
szerintem ez beállítás kérdése.
Megnéztem azt a Sony Mount Blant HDR demót, valami nagyon durva :D

(#39120) Joshi válasza chros (#39084) üzenetére


Joshi
titán

:R

(#39121) Joshi válasza sebgutkopf (#39086) üzenetére


Joshi
titán

Igen 1000nit-ig. A plus csak abban tud többet hogy az már 2000nit-ig van hitelesítve. OLED még sokáig nem fogja elérni ezt az értéket. Egyébként a max fényerő értékek 10%-os ablak méretre értendőek, 100%-os képernyőméret sokkal alacsonyabb érték, pont azért, mert OLED visszaveszi. Ebből a szempontból talán a Panasonic GZ2000 széria jobb a többi gyártótól. Most fejből nem tudok pontos értékeket.

(#39122) Joshi válasza junior19 (#39090) üzenetére


Joshi
titán

Igen is meg nem is. Mármint nekem a fehér a tinting miatt se annyira fehér mint LCD tévén. Nem tudom emlékszel amikor segítettél kalibrálni, mondtam neked hogy olyan furcsa a fehér, mintha rózsaszínes lenne. Én sebgutkopf fórumtásr tévéjén is vélek felfedezni némi rózsaszínes tintinget. :D

(#39089) sebgutkopf egy picit nálad is rózsaszínes a fehér, vagy csak a szemem káprázik. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39123) Joshi


Joshi
titán

A fényerő mértéke így alakul egy 55C9 LG tévénél. Forrás.

(#39124) alaves válasza djpundro (#39114) üzenetére


alaves
addikt

Nincs. B7-em sem volt kalibrálva, rtings beállítások nekem megfeleltek, sajnos ők Philips-eket nem tesztelnek. Szerintem OLED754-en meleg színhő alapból jó, de megpróbálhatod ezt is: [link]

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#39125) janos666 válasza hunspikey (#39073) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Jah, éjjelre ~20, nappalra a fényviszonyok függvényében 30-50. Ha több kéne, oda szerintem inkább redőny/függöny kell (ha nem is minden ablakra, de legalább részlegesen). Már csak azért is, mert az ABL is valahol 40 körül kezd el visszavágni (és sötétedik be a nagy fehér terület, bár ez ritka, inkább reklám, esetleg téli sport) és lehet kezdeni aggódni a hosszú távú tartósságtól (legalább is TV adással: logók/sávok).

A tavalyi változások miatt már a Technicolor profilt sem érdemes szerintem javasolni, mert abban már Warm1/Meleg1 az alap fehér, ami szerintem hülyeség. A Cinema/Színház és ISF/Szakértő módok is pont ugyan azt tudják, ha ugyan úgy vannak beállítva, de míg a főmenüig többen eljutnak, hogy lehúzzák az élességet (ha akarnak és úgy akarják), a fehéregyensúlyt viszont már kevesebben fogják piszkálni.

(#39121) Joshi - A GZ a kis foltokat engedi valamivel magasabbra, az ABL szerintem ugyan olyan, vagy agresszívebb, mint az LG-nél (az LG-é a legmegengedőbb az utóbbi években, legalább is a normál modelleken, a GZ kicsit más).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#39126) Joshi válasza janos666 (#39125) üzenetére


Joshi
titán

És itt el is érkeztünk az OLED leggyengébb pontjához ami a fényerő. Pont ez az ami ha túl magas érték (még mindig a fényerő), akkor idő előtt kinyírhatja a panelt. Én azt nem értem, hogy mitől lesz esetleg jobb a Samsung-féle QD-OLED? Szerinted? :U

(#39127) janos666 válasza Joshi (#39126) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Passz, előbb látni kéne. Majd kiderül, ha piacra került, vagy legalább valami prototípus teszt lesz egy értelmes helyről.
Önmagában az, hogy 3 és nem 4 féle alpixellel dolgozik majd (várhatóan), segíthet a színhelyességben, de nem lesz ég és föld (az SDR semmiképp, de 2018 óta már LG >B szérián sem zavaró HDR-ben sem), illetve az alapján, ahogy a Samsung mostanában dolgozik, talán még pontatlanabb is lesz (az utóbbi évek LCD-i után nem lepne meg akár valami kikapcsolhatatlan "képjavító" se, vagy egyszerűen elnagyolt színkezelő rendszer).
A másik, hogy könnyen lehet, 8k-val indítanak, és megint büntetésben lesz a 4k fogyasztó is (ha nem lesz 2x2 nagyítási mód, csak a szokásos lágy scaler), mert valódi 8k tartalom gyakorlatilag sehol sem lesz (se film, de videójáték értelmes fps-el).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#39128) hunspikey válasza M@trixfan (#39111) üzenetére


hunspikey
őstag

Azért azt is említsük meg hogy a plazma pont hogy úgy alkotott árnyalatot hogy villogtatta a primer színeket.
Egy plazma pixel 8 fényességi állopotot tud felvenni minden egyéb fényességi érték csakis időbeli felvillantások átlaga lehet. Tehát a képernyő tartalom igazából sosincs ott, az másodpercenként folyamatosan villog mint a barom, vt60 esetén 2500 / sec ez a tempó.
Ezt úgy képzeld el mintha lenne egy klasszikus 60 wattos izzód ami este túl világos ezért másodpercenként 2500x ki be kapcsolod. Így 30 wattos izzó lenne. Erről iszonyú mennyiségű tanulmányt irtak keress rá nagyon érdekes.

Viszont a plazma összes baja is ebből jött. Ugyanis ha mozgás van akkor a képrátán belül kell tudni elvégezni az árnyalat képzést és ez sajnos sosem lett tökéletes.

Én imádtam a vt60at. Itt számos fórum társnak szállítottam vt60at igen jó áron, szinte megőrültem érte, non stop foglalkoztatott mint technológia. Fotósként szerelmes voltam a képi világába. Szemre kalibráltam olyan gamma görbét amit János műszerrel vissza mért és gyakorlatilag tökéletes volt, annyi hibával hogy nekem szemre 6800k tetszett és ezt állítottam be.

Összességében tényleg mindent egybe vetve az oled azonban egy nagyobb élményt adó kijelző. Ki fogtok röhögni de egy dolog azért nagyon hiányzik nekem belőle : a plazma dithering. Azt Imádtam... Attól volt rendes dia filmes képe..

[ Szerkesztve ]

A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

(#39129) H1N1 válasza Jorgi Kormi (#39099) üzenetére


H1N1
aktív tag

"Vissza térve a méretre , amikor a feleségemet kérdeztem" :Y :Y :Y

(#39130) salapp válasza Joshi (#39126) üzenetére


salapp
addikt

JOBB LESZ! Miért? Mert a Samsung marketingesei, és így az alulfizetett promoterek azt mondják majd. :N
"It isn't a trick...it's (just another) Samsung"

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#39131) hunspikey válasza Joshi (#39126) üzenetére


hunspikey
őstag

Az egyik barátom egy 55b7-et hajt napi 4-6 orában 100as panel fény mellett és semmi nyoma még egy nüansznyi beégésnek.
Az is tény tesztek alapján hogy maga a fényerő sem csökken még egy pár százalékot se évek alatt.

Szóval nem annyira gáz a helyzet.

Szerintem sokkal inkább az van hogy panel lottó van itt is és sajnos vannak gyenge panelek.

A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

(#39132) nagylaci6417


nagylaci6417
aktív tag

Hello.egy kérdésem lenne.venni akarok oled tv.kb 80%xbox hoz használnám 2m távolságról.nem lessz az túl közel a 55"?

[ Szerkesztve ]

(#39133) Jorgi Kormi válasza H1N1 (#39129) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Egy normàlis családban meg szokták beszélni a "költségvetést" érintő relatíve nagyobb kiadásokat és a lakberendezési szempontokat is figyelembe kell venni .Amíg egyedülálló voltam(az már igen csak régen volt) technikai eszközök vételénél maximum a bratyómmal konzultáltam és a pénztárcámmal, mi nagy hifi rajongók voltunk( sajnos főleg csak álmodoztunk jobb cuccokról) egy két dolgot ő "épített" meg pl.:erősítőt. Én még" csorgó nyállal "néztem a dollárboltban (1988) a sony trinitron 100 hz-es 72cm -és tévéjét , ami akkoriban az egyik legjobb tévé volt ebben a méretben. Szóval amikor az ember családapaként és férjként gondolkodik minden más , mint amikor szingli. U.i : Ezek a 400 -600 ezer forintok amibe ezek a jobb tévék kerülnek ( vagy 1 milla + x ezer) relatív nagy összegek , de egy kb 10 éves három betűs bajor x3-as komolyabb szervíze kb. annyi mint az lg 65 c9 ára./ van a rokonságban autószerelő , ezért tudom/

[ Szerkesztve ]

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#39134) dh66e válasza nagylaci6417 (#39132) üzenetére


dh66e
veterán

Nem.

(#39135) Partizan182 válasza Jorgi Kormi (#39133) üzenetére


Partizan182
senior tag

Én anno csak felhívtam a drágámat, hogy mennyire lenne mérges, ha fél milláért haza hoznék egy oledet (még FHD eg910). Azt mondta felőle hozzam, csak este segítsek neki pakolni, mert másnap nyaralni mentünk és már kicsit lefárasztották a gyerekek. Szal sok minden csak időzítés kérdése. :)

Amire válaszoltál az pont a férfiasságod méretére utaló poénnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#39136) #72042496 válasza nagylaci6417 (#39132) üzenetére


#72042496
törölt tag

Próbáld ki, mert azt csak te tudod eldönteni, hogy nem találod-e túl nagynak. Elvileg nem az amúgy, sőt, én egy 65"-ost se tartok két méterről túlzásnak. (2,5-3 méterről nézem, de nagyobbat is szeretnék.)

[ Szerkesztve ]

(#39137) H1N1 válasza Partizan182 (#39135) üzenetére


H1N1
aktív tag

Hát persze,hogy polyén akart lenni. :DD

(#39138) bulikavagyok válasza nagylaci6417 (#39132) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Egy 55-ös (4K-s) tévének kb 2m az ideális nézési távolsága. 21:9-es filmeknél közelebb is ülhetsz hozzá - ha van rá lehetőséged.

[ Szerkesztve ]

(#39139) nagylaci6417 válasza bulikavagyok (#39138) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

55 röl indulta.4k samsung volt.basztatta a szemem.most 49 lg sk 8500 használok.úgy érzem ez nekem jobb.megvárom mennyibe fog fájni a 48 oled.márciusra mondták.

(#39140) Jorgi Kormi válasza H1N1 (#39137) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Egy ilyen technokrata fórumon és a több éves házasságban eltöltött évek után , nem a 16+-os poén esett le hirtelen(még nem volt bennem kávé), de ott a" pont."

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#39141) sebgutkopf válasza Joshi (#39122) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Ennyivel együtt tudok élni, nem gondolom túl mivel nem zavar és élőben nem is látszik. Bár kérdés lehet-e beállítás, mert a fehéregyensúlynál a zöld lejjebb van véve.
Persze nem véletlen kérdeztelek az x-rite-ról, a monitorom kalibrálva van, de talán több eszköz esetén jó lehet ha saját magam tudnám kalibrálni. Ellenérv az, hogy vajon mennyi többletet ad egy tv-n, amin nem foglalkozok fotó szerkesztéssel és videó vágással. Nem tudom.

(#39142) sebgutkopf válasza Joshi (#39121) üzenetére


sebgutkopf
őstag

A kalibrálást hogyan hajtod végre? Megy a tv-vel az isf profil automatikus beállítása a programon keresztül a te beavatkozásod nélkül, vagy kézzel kell állítgatnod a tv-n?

Illetve így tudtad külön kalibrálni sdr és hdr-re a tv-t?

(#39143) rothfb


rothfb
veterán

Pana újdonságok Vincent tálalásában:
link

(#39144) Pro Koryak válasza rothfb (#39143) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Ezek az új talpak, neeeeee!!!!
Mint a 10 évvel ezelőtti legalja lcd monitorokon. :O

(#39145) dh66e válasza Pro Koryak (#39144) üzenetére


dh66e
veterán

Eléggé mókásak az biztos. :DDD

(#39146) Jorgi Kormi


Jorgi Kormi
senior tag

alt="" title=""
Én egy ilyen táblázatot találtam méret témában.

[ Szerkesztve ]

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#39147) Fisha válasza Jorgi Kormi (#39146) üzenetére


Fisha
őstag

Korábban ajánlottátok a Sony havas demót. Lehúztam, tényleg döbbenetes látvány. Viszont. Ez már nekem sem ment át se kábelen, és sajnos wifin se. Kérdéseim ezzel kapcsolatban:
1. Nálatok átfér?
2. Hogy tudnám felmásolni a TV-re oda, ahol a többi demó is van? Ez nagyon elvakult ötlet?
3. Vajon miért olyan f.s az 5g-s wifi, hogy nem fér át rajta sem? Beállítottam 1 channelre és a 20Mhz-es frekikre. Mintha ez lett volna az ajánlás. Ugyanezen a wifin lóg a gépem is. 400 Mbit/s-t hoz a speedtest nemhogy bent, de a net felé. Míg a TV browserből ugyanez 60-70-et. Semmi árnyékoló akadály nincs a tv és a router között.

[ Szerkesztve ]

(#39148) rothfb válasza Pro Koryak (#39144) üzenetére


rothfb
veterán

A dizájn nem az erősségük a japánoknak az biztos. Mi lehet az a Dolby Vision IQ?

(#39149) rothfb válasza Fisha (#39147) üzenetére


rothfb
veterán

Ez az, ami Youtube-on fent van, nem?
Én tabletről indítva, tv-re kirakva játszom le. Wifi 5G-n. Mennie kell.

(#39150) Fisha válasza rothfb (#39149) üzenetére


Fisha
őstag

Igen az, de nyilván nem a youtube-os verziót szeretném demózásra használni a TV-n. :)
Letölthető, 700 mega körül van, szóval kb 70Mbit/s átlagos sávszél.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.