Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47301) gyalu 1 válasza Viktor0610 (#47300) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Semmi trükk :)
Jövő héten újból kipróbálom

(#47302) pinnacle válasza Viktor0610 (#47300) üzenetére


pinnacle
nagyúr

OK! Köszi! Az nem derült ki, hogy van-e kötelező feltöltés kártyás hordozásnál, de így már mindegy. :)

(#47303) Bferibörs válasza pinnacle (#47302) üzenetére


Bferibörs
addikt

úgy tudom ha flottába viszed általában elveszik a feltöltés, van amikor nem

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#47304) Viktor0610 válasza Bferibörs (#47303) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mint már kétszer háromszor is leírtam, NEM veszik el a feltöltött egyenleg. ;]

#47305:
No prob. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#47305) Bferibörs válasza Viktor0610 (#47304) üzenetére


Bferibörs
addikt

bocsiii :R

Viktor :

ha a MyMinute kártyás számomat beviszem Hello Data előfizetésbe és ha nem tetszik az előfizu ,vissza tudom tenni MyMinute-be ?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#47306) 4Grider válasza Bferibörs (#47305) üzenetére


4Grider
nagyúr

Csak akkor nem tudod visszavinni, ha addig megszűnik a MyMinute csomag.

(#47307) Bferibörs válasza 4Grider (#47306) üzenetére


Bferibörs
addikt

értem,köszi

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#47308) Somatom válasza gyalu 1 (#47301) üzenetére


Somatom
veterán

Ez fura. Kb. egy éve próbáltam, akkor nem ment trükk nélkül.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#47309) gyalu 1 válasza Somatom (#47308) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Én a héten próbáltam ki. Kb. fél percig néztem. Csak nem akartam sokáig nézni, nehogy elfogyjon az 5GB erre :)

(#47310) Hosssszu


Hosssszu
őstag

Sziasztok!

Telenornál nagyjából milyen időközönként szokott frissülni a telefon árlista?
Két hetente, vagy havonta, vagy össze vissza?

(#47311) St3ven


St3ven
addikt

Eredetileg a Telekomnál kerestem volna rá megoldást, viszont így, hogy kiderült, a MyTV nem fogyasztja az adatkeretet, a Telenornál keresek az alábbi felhasználási szokáshoz feltöltős mobilnetet:
Böngészés, MyTV, email, WhatsApp, nagyon kevés online videó, még kevesebb YouTube.

Előfizetés nem jöhet szóba, szóval az új hatezres csomag nem opció (beszélgetés sem kell).

Van még a Telenornál valami korlátlan böngészés opció? Mert az adatkeretet nem fogyasztó MyTV-vel kiegészülve tökéletes lenne a fentiekre. Mintha korábbról rémlene, most viszont nem találom a honlapon.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#47312) darvinya válasza St3ven (#47311) üzenetére


darvinya
titán

MyChat feltöltős.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#47313) St3ven válasza darvinya (#47312) üzenetére


St3ven
addikt

Ott az 1 GB után hogyan tudok tovább netezni?

Számomra őskáosz a Telenor mobilnetre vonatkozó oldalainak a rengetege, annyiféle márkanév alatt fut az, hogy 'internet'. :(

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#47314) Viktor0610 válasza St3ven (#47311) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

St3ven:
Korlátlan feltöltős csomag nincs.

Hosssszu:
Változó, mert a gyártói bejelentésektől is függ, de 1-2 hetente frissül kb. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#47315) darvinya válasza St3ven (#47313) üzenetére


darvinya
titán

Böngészés lassítva 144kbps-el, és közösségi app-ok pedig mennek tovább.

Én is ezt használom.
De még mindig van keretből.


Tehát már menet közben sem számol mindent, s most nem is tv-ztem.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#47316) Somatom válasza St3ven (#47311) üzenetére


Somatom
veterán

Feltöltőshöz nincs korlátlan opció. Max. annyit tehetsz, hogy a fordulód alapján jó időben rendelt Deezeres adatcsomaggal csökkentheted a havi össz netköltséget.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#47317) St3ven válasza darvinya (#47315) üzenetére


St3ven
addikt

Nekem inkább a böngészés lenne a lényeg, az viszont nem fog beleférni 1 GB-ba.

@Viktor0610:
Ha nincs is korlátlan böngészés opció, van valami sávos díjazású? 5-10 GB (a MyTV-n kívül) szerintem elég lenne, de ezt nem lehet előre tudni. A Telekomnál jelenleg ezért jobb a korlátlan böngészés opció, mert ott akkor nem is kell nézni.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#47318) Somatom válasza St3ven (#47317) üzenetére


Somatom
veterán

Rendelj egy alulméretezett, állandó csomagot, és ha elfogyna, akkor rendelj rá egy Deezeres adatcsomagot, fordulós lemondással! Én is ezt csinálom már régóta, bár remélem, hogy már csak a jövő hétig. Aztán flottás korlátlanra váltok.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#47319) darvinya válasza St3ven (#47317) üzenetére


darvinya
titán

De mi nem férne bele??
Nagy 8K-s képeket nézel honlapokon, ami képenként 20-30MB.

Normális böngészésre telon bőven elég még lassítva, azaz nem vettem észre különbséget mikor másik számnál volt lassítási időszak.
Ugyanolyan gyorsan töltödtek honlapok, max file letöltésnél érezhető.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#47320) St3ven válasza darvinya (#47319) üzenetére


St3ven
addikt

Nem telefonon lenne használva.

@Somatom:
Ezt a deezeres dolgot még meg kell néznem.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#47321) Somatom válasza St3ven (#47320) üzenetére


Somatom
veterán

A lényeg az, hogy a két Deezeres adatcsomagnak magas havi díja. De, egyrészt elfogyás után lassítósak (32/32), másrészt az ár időarányos, az adatmennyiség viszont fix. Elosztod a havidíjat 30 -al, és megszorzod annyival, ahány nap van hátra a fordulódig. Ennyiért kapod az 1, vagy 2GB -ot. Mivel rögtön, rendeléskor fordulóval lemondod, ezért fordulónál újrakezdődik a ciklus, automatikusan újraaktiválódik az alulméretezett, állandó adatcsomagod.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#47322) darvinya válasza St3ven (#47320) üzenetére


darvinya
titán

Asztali gépnél sincs nagy különbség telos verziónál, mert én nem mobil nézetben használom a böngészést.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#47323) gyurkikrisz válasza Somatom (#47316) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

De van, MyChat néven.

" Abban az esetben, ha a csomagban foglalt belföldi adatforgalom elfogyott, és az Előfizető nem rendelkezik Mobil Internet szolgáltatáscsomaggal, a kártyás ciklus végéig a belföldi, általános irányú adatforgalmazás maximum 32/32 kbit/s le- és feltöltési sebességgel lehetséges." [link]

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#47324) Somatom válasza gyurkikrisz (#47323) üzenetére


Somatom
veterán

De, ebből hogyan lesz neki böngészés (mármint VPN trükközés nélkül)? Tudomásom szerint a csevegőkben a hangra, videóra, és stream -re nem vonatkozik a korlátlanság. Szöveges chateléssel meg elég nehéz 1GB -ot "elwhatsappozni".

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#47325) gyurkikrisz válasza Somatom (#47324) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

De, mindenre vonatkozik. Facebook, Twitter minden live is ment, 10 GB-ot forgalmaztam le vele. Csináltam is egy botot, ami messengeren elküldte volna nekem a youtube videó beágyazottként, csak iderült, hogy van egy méret limit, aminél nagyobb videót nem lehet küldeni.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#47326) KillerATi


KillerATi
tag

A megjelenés másnapján váltottam én is a HelloData csomagra. Előtte is volt telenor és telekom kártyam is, a telekom kritikán aluli volt sebesség és térerő szempontjából is(XIII kerület mélygarázs, telekom nincs térerő, vagy max Edge, telenor full tererő 4G. Nálam eddig teljesen bevált a csomag, ~50mbit minimum volt mindenhol ahol eddig jártam, de az esetek 90%-ban 130-150mbit van, néha több is. ~200gb torrentezés van eddig benne, laptopra megosztva, 10-12mb/s-el jönnek a dolgok, böngészés is gyors, eddig nem találkoztam lassulással sem.

(#47327) lugosi válasza KillerATi (#47326) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Jók ezek a sebességek, nekem 40 megabit körüli az átlag. Egyszer sikerült 100 fölé menni. Sajnos nálam a térerő sem igazán jó. Viszont így tudok olyan visszajelzést adni, hogy nem 100%-os térerő mellett is használható sebességet ad.

(#47328) #08205312


#08205312
törölt tag

üdv!

a MyTalk & Chat csomagnál hogyan vonódik az időszaki díj?
Gondolok arra, hogy pl. a "kártyás ciklus" hónap 1-én kezdődik. 15-én rátöltök mondjuk 3.000-et.
Amikor rákerül a pénz levonnak fél csomagdíjat? Vagy csak akkor fognak levonni az egyenlegből, ha a teljes csomagdíj rendelkezésre áll?

Köszönöm.

(#47329) Viktor0610 válasza #08205312 (#47328) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Időarányosan kerül levonásra.

Samsung Galaxy A54

(#47330) spanglee001


spanglee001
addikt

a telenor otthoni kütyüjé vel mindegy hogy kábelesen vagy wifin tolom ugyanolyan stabil a net. a kérdésem az lenne ha már úgyis csak wifivel használom, érdemsebb lenne beszereznem egy kompaktabb usb áramforrásal működő ketyerét. mivel hordozom sokat nem mindegy mennyi helyet foglal a tatyóban a laptop és egy teló menne róla, és legalább annyira stabil kellene legyen mint a gyári otthoni modem, van ilyen ha igen linket is kérnék :R

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#47331) Viktor0610 válasza spanglee001 (#47330) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem a hordozható routerek sosem lesznek olyan stabilak, mint az asztali eszközök.

Valamit valamiért. ;)

Bár nemigen panaszkodtak az ügyfelek a hordozható kütyüre sem. :N

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#47332) lugosi válasza spanglee001 (#47330) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem az a huawei van amit a telenor is árul, csak én függetlent vettem még korábban. Laptopot és telefont használok róla, nagyon jó, stabil. A sebesség jó. A tudása nekem megfelel, eddig nem ütköztem semmi olyasmibe ami hiányzott volna róla.

(#47333) edk- válasza spanglee001 (#47330) üzenetére


edk-
őstag

Nálam NEXX3020 megy ROOter firmware-rel. D-Link DWM-222 modemmel. Kiváló és atomstabil. De ez nem akkus, powerbankről vagy a laptop USB-jéről éppen üzemeltethető szükség esetén.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#47334) Bornie127


Bornie127
senior tag

Kellene net tesztelni. Feltöltősként melyik netcsomagot válasszam? Mi ez a Klikk 1Gb és mire kell figyelni?

(#47335) Viktor0610 válasza Bornie127 (#47334) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt adja, amit a neve sejtet. :) Annyi extra, hogy egy hónap áráért három hónapig használhatod a szolgáltatást. :)

Amire célszerű figyelni, hogy a kártyás ciklussal szinkronban rendeld meg, ha nem szeretnél a havidíj levonása miatt problémát.

Samsung Galaxy A54

(#47336) Bornie127 válasza Viktor0610 (#47335) üzenetére


Bornie127
senior tag

Mit jelent a "kártyás ciklussal szinkronban rendeld meg"?
Az egyenleg feltöltésének napján?

A három hónapig használhatom a szolgáltatást alatt azt kell érteni, hogy az 1gigát három hónap alatt használhatom fel, vagy egy havi díjért, vagy 3 hónapig havonta 1 gigát kapok egy havi díjért?

(#47337) Viktor0610 válasza Bornie127 (#47336) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A szerződés kötésének napjától teljesen függetlenül van egy cikluszárási nap. Ezt megrendelés előtt derítsd ki (személyesen, telefonon vagy talán a neten van erre lehetőség).

A szolgáltatás díját egyszer levonja a Telenor, majd a második, harmadik hónapban megkapod az egy gigát, ingyen. :)

Samsung Galaxy A54

(#47338) pkaresz


pkaresz
senior tag

Sziasztok!

Tegnap váltottam Smarttarifa 2 ről, Helló Data Start ra.
Ez pont forduló napon történt, így is terveztem, személyesen a Telenornál.
Az ügyintéző szerint nem igazán fog változni semmi, korlátlan net, 50 perc telefon.
Viszont az előző csomag tartalmazott zene elérhetőséget is, (Deezert).
Namármost, ez a szolgáltatás nem működött, ma reggeltől.
Felhívtam az ügyintézőt, aki nagyon szívesen aktiválta is a Deezert, mert ez a csomag ezt nem tartalmazza.
Sajnos még most sem aktív, kérdezném, mikor válik azzá?
Elméletileg kellene kapni egy SMS-t hogy aktiválva van. A telefonon van Deezer app, s fiók is a Deezeren.
Az ingyenes változat megy csak kicsit a minőség nem a legjobb, s nem az a rugalmas zenehallgatás.
Köszönöm!

Üdv: Karesz

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#47339) Viktor0610 válasza pkaresz (#47338) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem neked Smarttarifa Extra 2-d volt, azoknak a része a Deezer.
A Hello Data csomagokban ez nincs benne. Külön kell megrendeld (ha lehet, ez most nincs előttem) 1390 Ft havidíjért.

Bocs, ezen már túl vagy. :) Elvileg azonnal kellene aktiválódnia. Lehet, hibabejelentőt kellene felvetess, szinte azonnal szoktak intézkedni. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#47340) pkaresz válasza Viktor0610 (#47339) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia!

Igen ez volt..
Rendben, felhívom őket.
Köszönöm!

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#47341) reddoors válasza pkaresz (#47338) üzenetére


reddoors
tag

Miért nem használod a Google Play Zenét. Én nagyon régóta ezt hallgatom. Ha webes felületen rendeled meg 3 hónapig ingyenes https://play.google.com/store/music , korlátlan hozzáférés . Ha lejárt a 3 hónap 1490 Ft , de mivel általában mindenkinek van legalább 2 gmail fiókja , ha lejárt a 3 hónap a másik fiókodat is regisztrálhatod. Így fél év ingyen van.
Ha nem weben rendeled akkor 1 hónap a kipróbálás.

(#47342) pkaresz válasza reddoors (#47341) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia!

Régóta Deezer megy, de kipróbálhatom! :-)

Viktor0610:
Web es felületen aktiválni kellett a Telenoros számra, így már működik rendesen.

Köszönöm!

Üdv: Karesz

[ Szerkesztve ]

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#47343) zseko válasza reddoors (#47341) üzenetére


zseko
veterán

Valószínűleg azért mert angliában vagyok, de nekem az az 1490Ft biza 9.99£.

HR24.hu

(#47344) PistiSan válasza KillerATi (#47326) üzenetére


PistiSan
addikt

Tehát nem korlátozzák a torrentet sem? Azt hittem ezeket tiltja minden szolgáltató.
Mikor töltesz le, napközben, vagy inkább a hajnali órákra időzítve? Utóbbival is ki tudnék békülni.
Néztem 4G usb stickeket is, de sokallom kicsit az árát, szolgáltatónál véve a D-link DWM-222 17000ft, olcsóbbat nem találok.

[ Szerkesztve ]

(#47345) mikung válasza reddoors (#47341) üzenetére


mikung
aktív tag

(#47346) prtvlogan


prtvlogan
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap végérvényesen bedöglött a ZTE MF 821 usb stickem. Egy TP_Link MR 3220-as routerben használtam a telefonok, és a tv internetelérése miatt. Most hogy másikat kell vennem, csak egy D Link DVM-222 -es típust látok a Telenor oldalán, amit viszont nem találok a router kompatibilitási listájában...
Tudtok esetleg olyan elfogadható árú routert ajánlani, amibe esetleg belemegy csak a sim kártya, és megbízhatóan működik?

Illetve mit jelent a Telenor oldalán az újszerűnek hirdetett termék?

Előre is köszönöm!

(#47347) edk- válasza prtvlogan (#47346) üzenetére


edk-
őstag

Ebayről független Telekom Speedport II, kb. 16 kFt. Például

[ Szerkesztve ]

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#47348) fkenny


fkenny
senior tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy nem tudjátok, a Telenor szokott lakossági ügyfelekhez kihelyezni bázisállomást? Kollégám is szeretne Hello Data csomagra előfizetni, de nála nem a legjobb a 4G elérés, így csak akkor tenné meg ha ezt kivitelezik. Ő Szolnokon a strand utcában lakik.

Segítségetek előre is köszönöm!

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#47349) 4Grider válasza fkenny (#47348) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mivel azon a részen teljes beltéri lefedettség van, a kollégád vagy pincében lakik, vagy vacak telefonja van.
4G-képes erősítőt nem helyeznek ki a szolgáltatók senkihez.

(#47350) prtvlogan válasza edk- (#47347) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Köszi! Elsősorban közelebbről keresnék, így is nehéz gariztatni, nálam meg rendszeresen behalnak ezek a vackok. Egy MF 820-as van otthon, de csak 3G- üzemel, egy ideje, ha jól emlékszek, valamilyen frekvenciát nem tud, és azért..
Ja, és ha lehet, 150Mbit, vagy afeletti kellene, de majd körbenézek még!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.