Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47801) zseko válasza aprokaroka87 (#47800) üzenetére


zseko
veterán

Tesóm megkapta, ha jól emlékszem márciusban csinálta meg.

HR24.hu

(#47802) whiskeys válasza aprokaroka87 (#47800) üzenetére


whiskeys
őstag

Persze

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#47803) Bferibörs válasza aprokaroka87 (#47800) üzenetére


Bferibörs
addikt

én tponton csináltam márciusban, a héten kaptam meg

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#47804) aprokaroka87 válasza zseko (#47801) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

köszi
csak most pont jól jönne
14.-én van a fordulom
akkor újul a klikk 1gb.
van kb 105 mb-om addig nem lesz elég.
De hát ez van..

(#47805) sakrafmada


sakrafmada
csendes újonc

sziasztok

a szamlazaras a telenornal, hogy megy? a my telenor azt irja, hogy jun. 8-an lett volna a zaras. de se szamlat, se nullazas nem lett. mennyi ideig kell a szamlara varni, vagy hogy megy ez itt? van elolegem naluk. de azt csak a harmadik hoba vagy a negyedikbe irjak azt hiszem jova.

[ Szerkesztve ]

(#47806) Tav-Csoves válasza darvinya (#47788) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Ez alatt mit értesz? :) Én soha nem voltam Telenoros. Szóval, bővebben elmondanád? :R

(#47807) DrBubo77 válasza zseko (#47798) üzenetére


DrBubo77
addikt

Az ügyintézők próbálnak elbizonytalanítani.
Az ideje készülékfüggő. Van amelyik ott helyben meg tudják csinálni, egy pár perc. Én egy LG-vel jártam úgy, hogy nem tudták helyben, a gyártótól kellett kérniük kódot, azt kb egy hét múlva kapták meg.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#47808) darvinya válasza Tav-Csoves (#47806) üzenetére


darvinya
titán

Kereső/Telenor honlap Klikk

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#47809) snooze válasza sakrafmada (#47805) üzenetére


snooze
veterán

Nullázás másnap,számla 2-3nap a zárás után..

GO Gunners!!!

(#47810) k-adi válasza DrBubo77 (#47789) üzenetére


k-adi
nagyúr

köszi. a link alapján "Ha teheted, menj bemutatóterembe, ott hamarabb megoldják. ;)" ott miért gyorsabb?

bemutatótermek, pl. Aréna, Westend, ha jól értem az Allee-s az Telenor Partner? sajna az oldalukon nincs normális info melyik az melyik nem

[ Szerkesztve ]

(#47811) DrBubo77 válasza k-adi (#47810) üzenetére


DrBubo77
addikt

Itt oda van írva, hogy melyik a Telenor Partner.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#47812) k-adi válasza DrBubo77 (#47811) üzenetére


k-adi
nagyúr

köszi, tényleg némelyiknél ott.. a bemutató termeseknél nem, de ha rámegyek az időpontfoglalásra akkor már mutatja.. a lényeg hogy elvileg az Allees az bemutatóterem, szóval közel is van és ott elvileg gyorsabb is.

Feltételezem semmilyen hátránnyal nem jár a függetlenítés? pl. a kamu garivesztést már nem is sz.pom be ha nálam is bepróbálkozik az ügyfélszolgálatos

(#47813) Tav-Csoves válasza darvinya (#47808) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Köszönöm a segítséget...

(#47814) asdf_ válasza zseko (#47798) üzenetére


asdf_
veterán

En jogszabalyi idezetet kernek errol az elveszti a garanciajat dologrol. Viktor, hol van eltevedve a kollega? Ott mehet esetleg tevutra a dolog, ha a Telenor 1+1 ev garit vallal egy megvasarolt keszulekre, ebbol az elso jogszabaly szerint jar, tehat ezt biztosan nem vonhatja vissza, a masodik, onkent valallt evbol pedig szerintem csak ugy tancolhatna vissza, ha mar a megvasarlaskor kozli, hogy fuggetlenites eseten a masodik ev onkent valllalt gari semmis lesz.
A fuggetlenites viszont gyartofuggo, van olyan verzio is, hogy heteket kell varni egy fuggetlenitokodra.

(#47815) darvinya válasza Tav-Csoves (#47813) üzenetére


darvinya
titán

Párszor már le lett írva. :)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#47816) k-adi válasza asdf_ (#47814) üzenetére


k-adi
nagyúr

A fuggetlenites viszont gyartofuggo, van olyan verzio is, hogy heteket kell varni egy fuggetlenitokodra.

Huawei-vel van tapasztalat valakinek?

(#47817) taki01


taki01
őstag

Három eszközt is ki próbáltam és néha pillanatokra szakad a net.
Ilyen térerő van nálam:

[ Szerkesztve ]

(#47818) zseko válasza asdf_ (#47814) üzenetére


zseko
veterán

Futottam egy kört benne. A 1220 nem tudott mondani semmit... :U a Samsung azt mondta (miután utánanézett), nyugodtan menjek be és kérjem a függetlenítést, megmarad a garancia.

Ah, elfelejtettem kérni egy másolatot a beszélgetésből, lehet akkor chat alapon is megkérdezem, úgy írásban is nyoma marad :)

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#47819) 4Grider válasza zseko (#47818) üzenetére


4Grider
nagyúr

Semmi értelme az íráshoz ragaszkodni. Jogilag nonszensz, hogy jótállásra vagyok kötelezve és azt egy általam biztosított szolgáltatás érvénytelenné teszi.

(#47820) hemaka válasza DrBubo77 (#47789) üzenetére


hemaka
nagyúr

lol, azt a rablast, nem hivatalosan meg kemeny 4 euro es kb. 5 perc. :)

(#47821) gabor9991 válasza trol75 (#47791) üzenetére


gabor9991
őstag

Nálam szintén letiltja a külső antennát a telenoros huawei e3276.
Antenna nélkül 3/5 a jelszint, antennával 0/5 és átvált 3G-re ez is.

(#47822) DrBubo77 válasza Viktor0610 (#45820) üzenetére


DrBubo77
addikt

A flottába lépéskor több készüléket vettünk részletre. Ha most az egyikre "készülékcsere bármikor"-ral kötünk új részletvásárlást. Akkor amíg az le nem telik, addig másikat nem lehet venni részletre?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#47823) #82729984


#82729984
törölt tag

Sziasztok,

Holnap mennék külföldre (olasz) és szeretnék mobilnetezni ott is (kártyás csomagom van). Na most az összes romaing csomagra azt mondja hogy június 6-tól nem forgalmazzák, az eu-s szabályozás meg 15-től lép életbe...
Akkor a kettő között most mi a lótúrót csináljak vajon?

(#47824) Somatom válasza #82729984 (#47823) üzenetére


Somatom
veterán

Jó kérdés. Nekem az a mázlim, hogy a német kártyámon 17. -ig van netem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#47825) zseko válasza hemaka (#47820) üzenetére


zseko
veterán

Angliában ismerősnek egy (ha jól emlékszem a típusra) Samsung J5-öt 20 fontért függetlenítettek ki, kb. 3-4 nap alatt, szintén nem hivatalosan :)

HR24.hu

(#47826) 8


8
senior tag

https://www.telenor.hu/altalanos-szerzodesi-feltetelek

Értesítés a Telenor karbantartási munkálatairól

A Telenor Magyarország Zrt. értesíti előfizetőit, hogy egyes hálózati elemek karbantartása miatt mobil rádiótelefon szolgáltatását 2017. június 13-án rövid ideig, országosan szünetelteti. A munkálatok elvégzésére hajnali 03:00 és 04:30 között kerül sor, és az alábbi szolgáltatásokat fogja érinteni:
- belföldi és roaming hívásindítás, valamint hívásfogadás – legfeljebb 5 perc;
- Emelt Díjas Szolgáltatások és MobilVásárlással igénybe vehető szolgáltatások (pl. Nemzeti e-matrica vásárlás, MobilParkolás) - legfeljebb 5 perc;
- Számlainformáció és Egyenleginformáció szolgáltatások – legfeljebb 5 perc;
- belföldi és roaming adatkapcsolat létesítés (mobil internet, GPRS szolgáltatás) – legfeljebb 30 perc időtartamban.

A hálózat karbantartásával járó munkálatok időzítésekor a Telenor kiemelt figyelmet fordít arra, hogy az ezzel járó fennakadások a lehető legkevesebb ideig tartsanak és a lehető legkevésbé zavarják előfizetőit. Köszönjük megértésüket!

Kérdéseivel kérjük, forduljon bizalommal telefonos ügyfélszolgálatunkhoz: a hálózatunkból díjmentesen hívható 1220-as, vagy a hálózatunkba irányuló hívás díjáért hívható +36 20 200 0000 számon.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#47827) Bferibörs válasza zseko (#47818) üzenetére


Bferibörs
addikt

a samsung "világ " garanciát ad, így akár IMEI alapján megjavítja garanciában a hivatalos szervizében

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#47828) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Felteszek én most egy nagyon tudományos kérdést.

A mytelenor app ugyebár kéri a google play services-t, mármint hogy telepitve legyen.

Namost...akkor mi a frászért nem profitál ebből a felhasználó?
pl amiket sms-ben megkap azt megkaphatná értesitésben is.

Vagy ilyen fantasztikus dolgot ne várjak soha?

(#47829) gyurkikrisz válasza aprokaroka87 (#47828) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Mert az értesítések meglétének semmi köze a Google Play Serviceshez, ezer más dolog miatt is megkövetelhetik a telepítését. Amúgy meg az egész egy fejlesztői döntés lehet, nem tudom miért kéne a felhasználónak abból profitálnia hogy X frameworköt használt a fejlesztő.

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#47830) Somatom válasza aprokaroka87 (#47828) üzenetére


Somatom
veterán

Olyanra gondolsz, amit a MyTV szokot ránk erőszakolni? Á, olyat biztos nem tudna megoldani a Telenor. Ööö ... vagy mégis? ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#47831) aprokaroka87 válasza gyurkikrisz (#47829) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Jó azt tudom hogy konkrétan nem kell hozzá play services.

(#47832) aprokaroka87 válasza Somatom (#47830) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Mondjuk pl te megadod hogy minden nap 22 órakkor küldje meg push-ban az aktuális egyenleget, illetve adatmennyiséget ami van.

(#47833) azbest válasza aprokaroka87 (#47832) üzenetére


azbest
félisten

Ez mondjuk pont nem életszerű és több millió felhasnálónak dömpigszerűen kiküldeni a szervereknek is sok. Valamint a push üzenet sem ingyenes. Oké, hogy napi pár száz vagy pár ezer belefér az ingyenes keretbe, de ipari felhasználásnál arra is kell fizetni. Az sms meg saját rendszeren belül megy. Nem okoz kézzelfogható kiadást nekik. Mármint a google féle push, amihez kell a play services. De például a facebook ezért saját megoldást használ, így nem fizet érte a google felé. Meg valószínűleg a skype is sajátot használ. Cserébe eszik az akkut, mert ugyanarra a célra párhuzamosan több szolgáltatás is pollozgat szervereket.

Az hogy az app akkor tölti be az információkat, amikor megnyitod, az normálisabb megközelítés.

[ Szerkesztve ]

(#47834) Viktor0610 válasza DrBubo77 (#47822) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs ilyen tiltás.
Az biztos, hogy a készülékcsere bármikor igénybevételekor ki kell fizessétek a fennálló törlesztőt is.

Ügyfélszinten 320000 forint részletvétel egyenleg lehet, meg talán egyszerre 3 számon lehet törlesztés.

Samsung Galaxy A54

(#47835) azbest válasza 8 (#47826) üzenetére


azbest
félisten

wow, drukkolok nekik. Ha ilyen komoly leállásokkal jár, akkor lehet valami új képességet élesítenek. Például kíváncsi lennék, hogy a mobil tévézéshez használnak -e 4g multicast megoldást vagy minden kliensnek cellán belül is külön kimegy az adat. Ha a tévézés elterjed, akkor szükség lehet rá :)

(#47836) zseko válasza Bferibörs (#47827) üzenetére


zseko
veterán

Mondjuk amikor pár napja Angliából hívtam őket, hogy hogyan viszonyulnak ahhoz ha ott veszem meg pl. az S8+-t, akkor nem éppen ezt mondták, bár való igaz, hogy engem a +1 év prémium garancia érdekelt elsősorban, így a 'sima' 12hó garanciális javításra már nem mernék megesküdni semmire, hogy valójában mit is mondott.

Más, böngészgetem az aszf-et, és ezt nem értem mi lenne a Hello Data leírásnál:

'Készülék havidíj a hűségidő végéig:'
'amelyből az internet- hozzáférési szolgáltatás díja:'

Milyen készülék havidíj, meg milyen hűségidő? :F A hozzá tartozó második sort meg végképp nem értem.

HR24.hu

(#47837) Viktor0610 válasza zseko (#47836) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

'Készülék havidíj a hűségidő végéig:' amennyiben készüléket vettél, amiből még van hátra hűség, annak végéig van ez a plusz díj. 1500 forinttól 5000 forintig változik, a csomagtól függően.
'amelyből az internet- hozzáférési szolgáltatás díja:' ez az internet csökkentett ÁFA-tartalma miatt kell külön feltüntetni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#47838) Carline


Carline
őstag

Nem tudjátok, hogy a Telenoros Huawei P9 az egysimes kivitel ugye?

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#47839) csernak75


csernak75
senior tag

Helló!

Kaptam egy sms-t hogy bónusz programban vehetek új készüléket. A részletekért fáradjak be a legközelebbi telenor üzletbe. Jelenleg Hipernet Heavy csomagom van, aug. 18 ig van rá hűség. Na most ehhez a csomaghoz neten is tudnék új wifit rendelni. De én csomagot szeretnék váltani Home L re. Üzletben van rá lehetőség vagy csak készüléket vehetnék jelenleg?

[ Szerkesztve ]

(#47840) Hosssszu válasza Carline (#47838) üzenetére


Hosssszu
őstag

Szia!
Pont tegnap vettem, de még nem néztem meg.
Írok, ha lesz időm megnézni.

(#47841) Bferibörs válasza zseko (#47836) üzenetére


Bferibörs
addikt

igen ez igaz, csak a gyártói garanciát végzik, ha ez a samsungnál 12 hónap akkor 12 hónapig, nincs+12 , én németben vettem samsung tabot az is 12 havi garival volt.Szerencsére nem kellett javíttatni.Mindenesetre azért tisztázd az itthoni samsung szervizzel (azt hiszem telemax ) pontosan.

Ha jól emlékszem a vásárolt telefon teljes összegét kifizetted a Telenornál (?), ha előfizetést szeretnél a Telenornál, tisztázd azt a plusz költséget velük, mert ha jól emlékszem az csak arra vonatkozik aki részletre vásárolt telót és díjcsomagot vált , vagy előfizetéssel együtt vette a telót részletre .

Ha előfizetéssel együtt vetted a telefont és nem a teljes összeget fizetted ki akkor tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#47842) Viktor0610 válasza csernak75 (#47839) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Üzletben természetesen el tudsz intézni mindent. :)

Samsung Galaxy A54

(#47843) zseko válasza Bferibörs (#47841) üzenetére


zseko
veterán

Már mindegy, szerdán megvettem itthon a telefont, az a biztos :) Bár kint is vehettem volna hozzá +109 fontért +2 év garanciát, de az meg ugye értelemszerűen kintre vonatkozott volna.

Ja, a teljes összeget kifizettem, mivel a forgalmi előlegnek 'köszönhetően' 20e-el fizettem volna csak kevesebbet részletvásárlásnál a teljes árhoz képest :U Akkor meg minek vegyem részletre :F

Viszont: a jelenlegi számom lett átváltva a Hello Data csomagra, a telefon viszont nem ehhez a számhoz lett véve, mert valami gebasz volt, így az nem az előfizetéshez kapcsolódik, hanem külön lett véve, kártyásként, lett egy új bontatlan kártyám :DDD Ezért is gondolom úgy, hogy semmi akadálya a függetlenítésnek.

HR24.hu

(#47844) Hosssszu


Hosssszu
őstag

Sziasztok!

Tegnap váltottam Hello dat startra tarifacsomagot, személyesen üzletben.
Ma a Mytelenor a régi tarifacsomagom mutatja.
Általában mennyi idő alatt szokott megtörténni a váltás?

(#47845) zseko válasza Hosssszu (#47844) üzenetére


zseko
veterán

Én is személyesen váltattam át üzletben kártyásról, a csomag gyakorlatilag az ügyintézés végére már működött is, az app egy-két órát még szenvedett, de az is még aznap beállt.

HR24.hu

(#47846) taki01


taki01
őstag

Sziasztok, Huawei B525-ről lehet GSM hívást indítani az rj11-es porton keresztül? Ha igen akkor avval használnám a Hello Data csomagomat. Figyelik amúgy milyen eszközben használom a kártyát?

(#47847) DrBubo77 válasza Viktor0610 (#47834) üzenetére


DrBubo77
addikt

Csak a cserélt számon fennálló tartozást kell kifizetni, ugye?
Azt hittem, addig nem lehet részletre vásárolni, amíg van fennálló tartozás. De ha 320 ezer Ft-ig mehet a törlesztő, akkor az egész jó.
Bár csak egy S8 fér bele. :D

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#47848) Hosssszu válasza zseko (#47845) üzenetére


Hosssszu
őstag

Akkor nálam valami hiba van a mátrixban, mert a Mytelenor még mindig a régi tarifacsomagot mutatja.
Carline:EVA-L09 a készülék, tehát egy SIM-et kezel.

[ Szerkesztve ]

(#47849) vzoli1987


vzoli1987
aktív tag

vki aki használja már ezt - https://www.telenor.hu/telenor-hello-data

vhogy rá tudom venni a routeremet hogy tudjak ezzel netezni? vodafonnál volt anno stickes megoldás vagy elég lenne egy független stick? vagy nem ilyen egyszerű a dolog vele? Openwrt topicból küldtek át ide hogy kérdezzem , de nem sok ember használ szerintem ilyet :(

Huawei P30 ||| VU+ DUO 2 Kodi 18.8

(#47850) zseko válasza vzoli1987 (#47849) üzenetére


zseko
veterán

Alapvetően gondolom tisztában vagy ezzel:

"A Telenor Hello Data tarifacsomagokat hang- és üzenetküldő szolgáltatásait tilos olyan eszközzel igénybe venni, amely hanghívások indítására és fogadására nem alkalmas, vagy nem rendelkezik saját kijelzővel, hangszóróval, mikrofonnal és billentyűzettel (beleértve az érintőkijelzőt is)...
...Nem rendeltetésszerű használat esetén a Telenor a szolgáltatást a számlázási időszak végéig jogosult korlátozni, melynek tényéről az Előfizetőt értesíti. A korlátozás alatt elérhető minimális szolgáltatásokat az ÁSZF 5.2. pontja tartalmazza."

így nem tudom, hogy pont a Telenoros topikban lesz-e valaki, aki ebben fog tudni segíteni :) Vodafonnál gondolom azért volt stickes megoldás, mivel ott eleve internet elérést vettél, ez meg nem az, hanem hang alapú szolgáltatás, vagyis eleve mobiltelefonos előfizetés. Még ha egyesek asztali gépes netnek is gondolják :U (félreértés ne essék, nem épp rád gondoltam) Egyébként ahogy olvastam tud működni úgy is, csak mivel engem nem érint, nem jártam utána :) De ha kellene, se ezt venném, létezik erre flottásban olcsóbb megoldás is, ami teljesen 'legális'. (azaz kimondottan internet csomag) Itt ugyanis kötelező legalább havi egy hívást indítani róla, ellenkező esetben áttesznek fél évre rendes internetes csomagba, ha jól emlékszem.

Egyébként jóval gyorsabb mint a vezetékes netem, az 50/5, ez meg jobb napjain 140/40 :)

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.