Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63801) emiki6 válasza #56691712 (#63800) üzenetére


emiki6
veterán

Dt770 pro, forrásodtól függ hány ohmos kellhet.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#63802) #56691712 válasza emiki6 (#63801) üzenetére


#56691712
törölt tag

Leginkább mobil, majd laptop és ps4. Nem tudom melyik lenne jó, nem nagyon értek hozzá.

(#63803) emiki6 válasza #56691712 (#63802) üzenetére


emiki6
veterán

Akkor a 80 ohmos jó kell legyen.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#63804) TXT


TXT
őstag

Erre valaki sracok? :U

[ Szerkesztve ]

(#63805) dni válasza ribizly (#63786) üzenetére


dni
őstag

Nekem sajnos nincs, AKG K712 Pro, és Audeze iSine 20 van még a családban, amivel össze tudnám hasonlítani. Illetve egy Bp-i fejes talira szívesen elviszem.

[ Szerkesztve ]

(#63806) Dorien válasza TXT (#63804) üzenetére


Dorien
veterán

Kereső, jobb oldalt fenn.

A Basshead's Delight: The V-Moda Crossfade M-100

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#63807) Illesvik


Illesvik
csendes tag

JVC RX 900-at egy mobil meghajt még szerintetek?

V.

(#63808) Bukk900 válasza Illesvik (#63807) üzenetére


Bukk900
őstag

64ohm, 106dB/1mW, szólni fog valahogy, hangerő is lehet elegendő, de a teljes tudását nem fogja megmutatni...

(#63809) Dorien


Dorien
veterán

Superlux HD687 review: [link]
Hang tekintetében jelentősen jobbnak találták a HD681 EVO-nál.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#63810) ribizly válasza Dorien (#63809) üzenetére


ribizly
veterán

Elnézést mindenkitől, aki szereti a HD681 EVO-t, de szerintem az egy kifejezetten rossz hangú cucc. Szóval attól jobbat alkotni szerintem nem akkora dolog. :U
Várom mikor üt nyélbe egy deal-t a Superlux valamelyik komolyabb fülpárnát gyártó céggel és kezdik felzabálni a piac alsó szegmensét. ;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#63811) Dorien válasza ribizly (#63810) üzenetére


Dorien
veterán

HD681 EVO: Ha most meghallgatnám, biztos én is gyengusnak találnám. Viszont amikor csak a Retro DJ, a HD2000 és a Takstar TS671 volt mellette, akkor nekem ez egy sokáig hallgatható, jó terű, kényelmes, félnyitott fejes volt, ami egy Fiio E10-ről is jól szólt. Kicsit sötétbe hajlott a tónusa, brummogós mélyekkel, na meg gyenge anyaghasználattal, de 10k-ért szerintem manapság sem kapni sokkal jobb hangot.

Én meg a HD650-et nem tudom hová tenni, hogy mit áradoznak róla annyian, holott fele annyiba kerülő fejhallgatók is jobban szólnak nála. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#63812) Spíler


Spíler
őstag

Meze 99 , jó áron.

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#63813) ribizly válasza Dorien (#63811) üzenetére


ribizly
veterán

Én a HD668b-n éreztem először, hogy az többet tud ebben a kategóriában, mint a többi. Igaz kicsit kell még rá költeni, meg lehet mod-olni is javallott, de utána egy meglepően jó fejes lesz szerintem.

A HD650 nekem pont azt adja, amit kb kerestem.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#63814) ribizly válasza Spíler (#63812) üzenetére


ribizly
veterán

Na vajon ez honnan lehet...? ;]

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#63815) ktommy91


ktommy91
addikt

Sziasztok!

3 hónap után csúnya véget ért a SM P21S, vettem volna el a fejemre és ahol a bőr betét véget ér, csúnyán elreccsent. Szomorú, mert a hangját imádtam(nem csípem a sok mélyet) de hogy ennyit bírjon úgy hogy vigyázva is volt rá...
Szóval van még telekomos kuponom és vennék egy másikat, vagy esetleg beneveznék egy SONY 10RC HI-RES-re. Valaki hallotta esetleg mindkettőt, és össze tudná hasonlítani vagy csak a Sony hangáról tudna mesélni?

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#63816) ktommy91 válasza ktommy91 (#63815) üzenetére


ktommy91
addikt

Sztornó, nem rendelhető egyik sem most. Marad a ragasztás.

Nincs kerítés.

(#63817) eami válasza ktommy91 (#63815) üzenetére


eami
addikt

cseréltesd ki, gondolom van rá jótállás.

(#63818) ktommy91 válasza eami (#63817) üzenetére


ktommy91
addikt

Erre gondoltam én is, de tartok tőle hogy elhajtanának. Mondjuk az is igaz, hogy nekik kellene bizonyítani az igazukat.

Nincs kerítés.

(#63819) Mykyta


Mykyta
csendes tag

Sziasztok,

Segítséget szeretnék kérni, íme a kérdésekre adott válaszok. Egyelőre Sony WH-1000xm2-t, illetve Bose QuietComfort 35 II-t néztem, nyilván azért, mert sok tesztben ez szerepel az első helyen. Kipróbálni még nem volt alkalmam, de tervben van.

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Otthon, utazás (vonat, repülő) 50-50%

2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Zenehallgatás, white noise, külső zaj elnyomása. Sokszor Napi 14 órán keresztül a fejemen van.

3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
Nincs ilyen, ár/érték arányban a célnak megfelelő eszközt keresem.

4.) Új vagy használt?
Új

5.) Circumaural vagy supraaural?
Circumaural, de nem kényszer

6.) Zárt vagy nyitott?
Zárt

7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
Sok magas általában zavar

8.) Honnan vásárolnál?
Internet, webshop, ebay. Tesz után ár, ill garancia dönt

9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Laptop, telefon

Köszönöm előre is a javaslatokat :R

(#63820) eami válasza ktommy91 (#63818) üzenetére


eami
addikt

én eddig két fejest cseréltettem ami eltört. a gyártó cserélte problémázás nélkül (nyilván gari időn belül volt). egy próbát megér :K

[ Szerkesztve ]

(#63821) ribizly válasza Mykyta (#63819) üzenetére


ribizly
veterán

Én ezeket hallottam eddig:
QC25, QC35, 1000x

Zajszűrésben egyértelműen a Bose-k a jobbak. Hangminőségben viszont én a Sony-t jobbak érzetem. Egy gond van vele, hogy ha hanganyagot szeretne az ember hallgatni a Sony-n, akkor nem érdemes bekapcsolni a zajszűrést, mert nagyon megnyomta a basszust, amivel torz lett a hang.
Egyébként a Sony tömve van még mindenféle feature-el, amik miatt én biztosan azt venném, hacsak nincs valami igazán jó ajánlat valamelyik Bose-ra. ;)

Mind a két gyártó rendkívül jó anyagokkal dolgozik, könnyűek, de masszívak a fejhallgatók. A fülpárnák szép nagyok, mélyek kényelmesek.

Black Friday alkalmával itthon az 1000x 69e körül volt annyit nagyon megér.

Több kollégám is vett Bose QC-t elsősorban külföldi út alkalmával szerezték be. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#63822) Dorien válasza ribizly (#63813) üzenetére


Dorien
veterán

Én a Takstar HI 2050-et szeretem nagyon a budget kategóriában. :) A build quality ugye kb. Beyerdynamic DT880 kicsit gagyibb plüss párnákkal. Mindig elvigyorodok, hogy milyen agresszív, dögös elektromos gitár hangot tud kiadni, még ha nyilván a DT880 felbontását, részletességét nem képes elérni. De ezért a pénzért nagyon jó vétel, ahogy az Omnitronic SHP-600 (= ISK HF2010) is. [link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#63823) Bodz


Bodz
Topikgazda

Monoltih M565
eBay

Z Kicsit túl sok idő ment el a felesleges párnás témára.
DMS3

Gyanús, hogy azt a 7x000 forintot megéri.

[ Szerkesztve ]

(#63824) emiki6 válasza Bodz (#63823) üzenetére


emiki6
veterán

Én a sound demo-tól fányigert kaptam kb annyira élvezhetetlen volt (he400i-vel hallgatva). Nyilván ez nem jelent semmit, de én nem vennék. Akkor már inkább M1060. :K Vagy hasonló árban 400i, m560 vagy valami massdropról.
Az Ether Flow C-nek a demója viszont maga a tökély. :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#63825) Bodz válasza emiki6 (#63824) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Meh, sound demo. Semmit sem ér kb.
Monoltih M1060 ringing. Keress rá! Kösz, nem. :N

[ Szerkesztve ]

(#63826) emiki6 válasza Bodz (#63825) üzenetére


emiki6
veterán

Moddolni kell, na! :D DMS3 csinált is modokat. Van egy olyan érzésem amúgy, hogy Z hallása magas tartományokban nem az igazi, mert ott őt nem igazán zavarja semmi. :N

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#63827) Bodz válasza emiki6 (#63826) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Moddoljon, akinek van türelme! Én már elkényelmesedtem, alapból szóljon jól, nem fogok szórakozni semmivel. :N
Hááát, most az M565 zavarta. Túl részletes. :D A hallása amúgy sem az igazi, de legalább szórakoztató. Amikor a szerencsétlen kobe marhát próbálták feldarabolni... Áááá, jajjj, 2 szerencsétlen...

[ Szerkesztve ]

(#63828) fericske válasza Bodz (#63823) üzenetére


fericske
addikt

A HE400s ugyanebben az árban elérhető már. Egy olyan összevetésre kíváncsi lennék. Hallatlanban a hifimanra szavazok.

(#63829) Bodz válasza fericske (#63828) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Én nem szavazok semmire, bármennyire is szeretem a 400S-t. :D
99.9%, hogy a Monolith mélye teljesebb, mint a Hifimannek a gyári párnájával. Ami nem nehéz, mint tudjuk. :) Idővel biztosan lesz összehasonlítás, szívesen olvasnám.

[ Szerkesztve ]

(#63830) emiki6 válasza Bodz (#63829) üzenetére


emiki6
veterán

Aki gyári párnával használja az meg is érdemli. :K

DMS3-nál az a vicces, hogy az mmcx-es fülesek kábelét simán be tudná fűzni a fülébe. :DDD

Megnézem a felvágós videót és alap, hogy satuba fogod vagy ráfagyasztod a vágódeszkára, valamint olyan fűrész, aminek nem állnak ennyire szét a fogai. Szépen kikészítették azért az ipari Bosch-t... :DDD De komolyan, mire számítottak, mikor úgy döntöttek nekiállnak? :)

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#63831) Sinesol válasza emiki6 (#63830) üzenetére


Sinesol
veterán

Satuba fogni hust, meg rafagyasztani vágódeszkára?
Na és mindezek után kinek van gusztusa hozzá, miféle kőkorszaki módszerek ezek? :B

Egyáltalán kinek jut eszébe fagyasztva vágtni a húst...

De ha már ide jutottunk: Egy jó 250mm-es sarokcsiszolóval gyerekjáték az egész. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#63832) fericske válasza Sinesol (#63831) üzenetére


fericske
addikt

Néhány fejhallgatós videóját megnéztem ennek a Z-nek.
Az én véleményem szerint egy béna f@sz.
Még jóval az én Pandorám előtt néztem egy erről a fejesről szóló videóját. Egy szót sem ejtett benne a hangjáról. Attól a videótól aztán nem lettem volna okosabb.
Ez a húsos videó meg egy prank. Bár amilyen béna f@sz.....

(#63833) preludium975


preludium975
tag

Boldog karácsonyt mindenkinek! :)
Egyébként jó pár napja megjött az M40x. Elsőnek nagyon furcsa volt a Maxell után, mivel kevesebb volt a mély. Több használat után már látni se akartam a Maxell-et, utána már sok volt a mély, és a közepet, és magasat is hiányoltam. Még mindig le vagyok döbbenve, milyen kurva jól szól, szerintem piszkosul megérte. :D

(#63834) #56691712


#56691712
törölt tag

B&O Beoplay H4-ről vélemény? Megéri az annyit?

(#63835) Dorien válasza emiki6 (#63826) üzenetére


Dorien
veterán

Nekem az volt érdekes, hogy a Takstar HI 2050, Beyer DT990, Hifiman HE350 stock nem volt szúrós hangú neki, de a K612 Pro az igen. :) Ez a trió nekem jóval szúrósabb a magasokban a K612 Pro-nál. A HE350 hangja is a Focuspad A-val lett kiegyenlítettebb V, az első kettőt meg masszívan EQ-znom kellett 7-8kHz-nél lefelé. A kábelek minőségére, lecsatolhatóságára is túl sokat ad. Nekem a hang és a kényelem ennél sokkal fontosabb.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#63836) preludium975


preludium975
tag

Mi a szar kerül ebben ennyibe? :D

[ Szerkesztve ]

(#63837) fericske válasza Dorien (#63835) üzenetére


fericske
addikt

Mondom, hogy egy b'na[ f'sz :D

(#63836) preludium975
Az még hagyján, de a két vélemény az visítva röhögős, de a Kérdezz felelek fül alatti bejegyzés meg mindent visz. Biztos nem az Utópiához lett címezve eredetileg.

[ Szerkesztve ]

(#63838) Bodz válasza fericske (#63837) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Néhányan viccesnek tartják, ha árukeresőn (is) hülyeségeket írogatnak drága cuccok alá. Szánalmas valahol.

[ Szerkesztve ]

(#63839) emiki6


emiki6
veterán

Én most azon gondolkozom, hogy bejegelem a T50RP-t, mert nem nagyon viszik, berendelek hozzá egy mayflower mod kit-et, megcsinálom, ha már vettem hozzá egy 1540 párnát, aztán ki tudja. De még csak gondolkozom rajta. :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#63840) Bodz válasza emiki6 (#63839) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Költs még rá, hogy aztán ugyanúgy ne vigye el senki! :D Sajnos ez a valóság, extrákat elég nehezen fizetik ki az itthoni használt piacon. :(

[ Szerkesztve ]

(#63841) korpicschess válasza emiki6 (#63839) üzenetére


korpicschess
veterán

Teljesen jó ötlet, csináld csak!

;]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#63842) Spíler válasza emiki6 (#63839) üzenetére


Spíler
őstag

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#63843) emiki6 válasza Bodz (#63840) üzenetére


emiki6
veterán

:DDD
Én már nem tudom. Tegnap "kétségbe esetten" megint levittem az árat és eljutottam egy olyan pontra, hogy szerintem már olyan olcsón adom, hogy meg akarom tartani, mert ha lenne pénzem ennyiért tuti megvenném! :DDD És ez bár viccnek tűnik, nem az. Azért jött a mayfloweres ötlet, mert ha már megtartom, akkor ugyan, legyen már több a közép, mert nekem kevés, bár a hangja igen szórakoztató. Meg kicsit azért a szívemhez is nőtt. :B
Ja meg lehet rá kapni bőrpántot is: [link] [link] Ezt a pántos megoldást most nagyon megszerettem a hifiman-él, nem a fejed búbját nyomja, hanem végig tesz a hajadba egy csíkot, de legalább nagyon kényelmes!

korpicschess: :R

Spíler: +1

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#63844) ribizly válasza emiki6 (#63843) üzenetére


ribizly
veterán

Azt kell eldönteni, hogy volna e olyan eset, amikor Őt vennéd elő egy másik helyett. Szerintem esetedben nincs ilyen. :N ;]
Egyszer majdcsak elviszik. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#63845) preludium975 válasza Spíler (#63286) üzenetére


preludium975
tag

Meghallgattam, valóban nem szól olyan jól, de azt nem értem, akkor mi az istenért kapottt What Hi-Fi díjat? :D

(#63846) s4tch válasza preludium975 (#63845) üzenetére


s4tch
veterán

$$$

(#63847) Dorien válasza preludium975 (#63845) üzenetére


Dorien
veterán

Tudtommal a What HiFi-t eléggé lenézik audiofil körökben. Kb. mint nálunk az AV Online-t.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#63848) Spíler válasza preludium975 (#63845) üzenetére


Spíler
őstag

Én is átolvasgatok minden véleményt,ha éppen vásárlás előtt vagyok,általában a head-fi-s srácok tapasztalata szokott legközelebb állni az én észrevételeimhez.Ugye,ez utólag derül ki mindig,de kb.80-90% az egyezés abban amit ők tapasztalnak és amit én.Az ő véleményükre alapozva elég bátran szoktam vásárolni,kis hiba százalékkal.Ja persze a prohardveres srácok is tudnak valamit,innen is sokat lehet tanulni. :R

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#63849) Spíler válasza Spíler (#63848) üzenetére


Spíler
őstag

Na mi ez?
Fericske,ne csalj! :D

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#63850) emiki6 válasza Spíler (#63849) üzenetére


emiki6
veterán

Nekem fogalmam nem volt, így csaltam, de a gyártó eszembe jutott a pántról. :K

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.