Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63601) emiki6 válasza Tin (#63600) üzenetére


emiki6
veterán

Jaaa, az eddigiekre nem kattintottam rá. :B

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#63602) Dorien válasza Tin (#63600) üzenetére


Dorien
veterán

Lehet "kamionról leesett" áru... :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#63603) Tin válasza Dorien (#63602) üzenetére


Tin
veterán

nem tudom. az fb oldalt, anyu és apu foglalkozását, a női eladót, a fokozatos eladást figyelembe véve nyilván van ötletem, de nem akarok gonoszkodni. lehet, hogy tényleg kapta őket, de nem túl valószínű :)

[ Szerkesztve ]

(#63604) ribizly válasza Tin (#63600) üzenetére


ribizly
veterán

Igen. Én vettem belőle. És használom is.
kép
Nem tudom mi a beszerzési forrás. :(
Viszont szerezhetne már végre mást is. ;]

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#63605) szakibá... válasza Tin (#63603) üzenetére


szakibá...
senior tag

Ha jól tudom, Romániában készül (javítsatok ki, ha nem). Biztosan van valami személyes kapcsolata a gyártó cégtől valakivel.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#63606) Tin válasza szakibá... (#63605) üzenetére


Tin
veterán

akkor ott a válasz:) elsőre ugyanerre gondoltam, de románia nem jutott eszembe. magyarországról meg nem tudtam, hogy itt készülne.
de nálunk is hasonló okokból mennek "jó áron" az akg-k, jbl-ek és harmanok, akár fű alatt, akár akcióban. gondolom a mezénél is harmadáron lehet a dolgozóknak vásárolni. vagy ezek ilyen "B" készletek.

[ Szerkesztve ]

(#63607) #01758976 válasza Tin (#63606) üzenetére


#01758976
törölt tag

Végül is tök minegy honnan szerik, nem tiszta az fix. Arról meg ne is beszélek, mennyire nem etikus ez pl. a nomonóval szemben. Egy dolog az üzlet rontás, de Rudi simán tett annyit az évek alatt a hifis közöségért, hogy erről tudnia kell. Aztán vagy lép vagy, nem. Pár sort azért megérdemelne a nő ( ha lenne fácsém, ráírnék), haszonélvezőként sem lenne őszinte a mosolyom. Az, hogy ez az itt tudott harmadik darab, nálam kiverte a biztosítékot.

(#63608) szakibá... válasza Tin (#63563) üzenetére


szakibá...
senior tag

Tyll csalódott, mert szerinte nem jobb a sorozat régebbi tagjainál. Szerintem pedig elégedett lehetne, hogy jobb, mint a HD700 és a nagyközönség számára elfogadhatóbb a kinézete, ráadásul olcsóbban. Ez talán jobban fog fogyni, mint a HD700.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#63609) Tin válasza #01758976 (#63607) üzenetére


Tin
veterán

ez ellen sokat nem tehetsz. mondom, a harmannál is dolgozói juttatás a harmadáron vásárlás, nézz körül jófogáson fehérvár környékén. de a telekomosok is kihordják az olcsó cuccokat, ahogy a tescósok is. ez nekik a juttatás a - gyaníthatóan nem atomdurva - fizetésen felül.
valószínű ez is ilyesmi. dolgozóként megveszi 30-ért csinál fejesenként egy 20-ast belőle, és mindenki "jól jár". persze a gari intézése más kérdés, de mi romolhat el egy passzív fejesen, max a kábelezés, de azt meg egyszerűbb megoldani.
szóval ez ilyen. magánszemély asszem 4 kilóig adómentesen adhat el egy évben.

(#63610) Tin válasza szakibá... (#63608) üzenetére


Tin
veterán

csalódott, mert a hd600 a kedvence... erre rátolják a 700-ast a 600-as sorozatra, mert nem fogy. de ez még kevésbé gáz, viszont kivezetik a 650-et, ami azért nem egy rossz fejes. persze, tudom, ezen dinoszauruszok, ezért az árért van sokkal jobb, mégis sokan szeretik. nem véletlenül.

(#63611) ribizly válasza Tin (#63610) üzenetére


ribizly
veterán

Én most pont ezért döntöttem úgy, hogy megpróbálok aukciós HE-400S-t szerezni, de ha nem jön össze akkor hagyom a francba egyelőre. Fogom magam veszek egy HD6XX-et meg egy HD600-at még az idei évben és a mostani használt HD650-et meg elpasszolom. ;]

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#63612) #01758976 válasza Tin (#63609) üzenetére


#01758976
törölt tag

Azt hiszem Marosvásárhelyen gyártják. Ezek pedig lopottak, ide a bökőt. Szállításról vagy valahonnan, mindegy. Nem kell ezt szó nélkül tűrni, 1 db ok, kettő, szó szó, de három??

Szegény nő, eddig legalább 150 ezret bukott :D

(#63613) Tin válasza ribizly (#63611) üzenetére


Tin
veterán

ha mész usába, vagy hozatsz, megérheti, de amúgy nem akkora bolt... $200 ár + $15 szállítás + $5 vám + $54 ÁFA = $274 = 74e Ft és 3 hónap várakozás, cserébe gari nincs. német amazonról mondjuk egy 20-assal drágább.

(#63612) hárásó: vagy van egy belső emberük, aki megveszi dolgozói kedvezménnyel 30e-ért, a hasznot meg felezik.

(#63614) Montesantos válasza #01758976 (#63612) üzenetére


Montesantos
senior tag

2016 nyarán 10 db Beyerdynamic T1 volt eladó jófogáson 100-ért.....

Gabi

(#63615) Khelben


Khelben
nagyúr

Sziasztok, HyperX Cloud-ról merre nézegessek felfelé olyan 50-60k-ig, amire már azt fogom mondani, hogy "ez igen, ez előrelépés a javából". Zárt kellene mindenképp, lehetőleg nagy térrel, részletes hanggal. Sokszor hallgatok notebookról spotify-t, nem tudom, hogy ilyen felhasználásra egyáltalán érdemes-e jobbat venni a Cloudnál. Külső hangkártya esetleg még befigyelhet mellé. Mikrofonos kábel előny. Zenében meg kb. mindenevő vagyok.

(#63616) tomyka74


tomyka74
senior tag

üdv.
olyan tanácsot kérnék,hogy le szeretném cserélni sennheiser HD205 régi fülesemet valami jobbra.
kb. 30.-at szánok rá használtan mert úgy jobbat veszek ennyiért! ( nem szeretnék elszállni az árakkal,ennyi van rá )
tippeket tanácsokat kérnék ebben az árban mit vgyek,milyeneket nézegessek.

számítógépről halgatok zenét egy Xonar DX hangkártyával.

[ Szerkesztve ]

(#63617) fericske válasza Khelben (#63615) üzenetére


fericske
addikt

Erre menj rá.

(#63616) tomyka74

Te meg erre.

[ Szerkesztve ]

(#63618) emiki6 válasza tomyka74 (#63616) üzenetére


emiki6
veterán

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
5.) Circumaural vagy supraaural?
6.) Zárt vagy nyitott?
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#63619) Khelben válasza fericske (#63617) üzenetére


Khelben
nagyúr

Kihagytam, hogy számla, garancia, megbízható bolt :) 55k már annyi pénz, hogy nem akarok semmilyen módon kockáztatni.

(#63620) tomyka74 válasza emiki6 (#63618) üzenetére


tomyka74
senior tag

igen olvastam a bevezetőben,hát próbálok válaszolni rá.
itthon szeretném használni zenére (flac) és jútub.
mindenképp olyan ami körbeveszi a fülem ne a fülkagylón feküdjön. (nemtom pontosan melyik az)
zártat szeretnék.
hangzásra tetszik nagyon a hd 205 is ha olyasmi akkor ok. nem szeretem a túlzott mélyet de is hiányozzon!
szeretem az instrumentális zenét régi szinti zenéket mint pl. Laserdance.Koto. de disco-t is halgatok.

(#63621) tomyka74 válasza fericske (#63617) üzenetére


tomyka74
senior tag

attól meg kell ijednem,fogy ezt a márkát még csak nem is hallottam? :D

[ Szerkesztve ]

(#63622) fericske válasza tomyka74 (#63621) üzenetére


fericske
addikt

Nem.
A legtöbb jó cucc neve nem ismert a "nagyközönség" számára.

Hangra és egyéb tulajdonságokra a Meze 99 Classics testvére, és új árában is ott van mellette.
Könnyen hajtható, jól szól gyenge forrásról is. Tiszta, dinamikus hangú, mindenevő műfajilag.

(#63619) Khelben
Sajnálattal olvasom, az egyéb igényeidet figyelembe.
Annyi pénzért én nem tudok mondani olyat amitől leesne az állad a HyperX-hez képest, gyenge forrásról.

[ Szerkesztve ]

(#63623) Spíler válasza tomyka74 (#63620) üzenetére


Spíler
őstag

30 körül az ATH M40X jó vétel lehet,vagy Pioneer SE-MS5T-T

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#63624) Khelben válasza fericske (#63622) üzenetére


Khelben
nagyúr

Igen, én is ettől féltem. Akkor lehet hogy inkább veszek még egy hyperx-et melóba.

(#63625) ribizly válasza Tin (#63613) üzenetére


ribizly
veterán

Van USA contact, szóval ez sem gond adott esetben. De még ha ide is rendelem, utána kb ennyiért el lehet adni a HD650-et és pénzemnél vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#63626) Brett001


Brett001
aktív tag

Egy kis video az új HiFiMAN Sundara fejhallgatóról:

[link]

Sajnos sokat nem tudunk meg belőle, ill. nagyon kevés info van még a neten, mivel csak most kerül az üzletekbe. A head-fi.org-on is inkább csak találgatózás megy, hogy vajon mi lett jobb, javították-e a He400i hibáit. Néhányan sokallják a 499$-os bevezető árat. Ami a videón is látszik, az a kábel - és biztatónak tűnik - mert nem az a vastag fekete szövetes, amire oly sok panasz van és állítólag a fejpánt is kényelmesebb. A technikai újítás a továbbfejlesztett planár mágnes, mely 80%-al vékonyabb, mint a he400-oské.
Hát nagyon kiváncsi leszek erre a fejesre, érdeklődve várom a részletesebb teszteket. :R
Ha valaki már talált róla bővebb infót, ne tartsa magában. ;)

[ Szerkesztve ]

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#63627) Dorien válasza Khelben (#63619) üzenetére


Dorien
veterán

Beyerdynamic DT770 Pro 80 ohm [link] [link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#63628) fericske válasza Dorien (#63627) üzenetére


fericske
addikt

Alaplapi hangkártyáról ez nem fog mutatni szinte semmit a HyperX-hez képest, legfeljebb csak másképp szól.
Akkor inkább legyen egy külső hangkártya a meglévő fejhallgatóhoz, az dob annak a hangján és az már megfelel egy tapasztalatnak fejhalgatós feljebblépéshez.

(#63629) emiki6 válasza Khelben (#63624) üzenetére


emiki6
veterán

Én vennék egy Takstar Pro82-t külföldről (ha nem sürgős). Igaz, erre sincs garancia, de a cloud alapja a Pro 80, ez annál elvileg jobban szól és kényelmesebb! Csak egy ötlet.

+"For all Head-fi members, when they make orders,if they'll leave a message in the order saying they are from Head-fi, we will give USD5 discount, ok ?
After they submit the order, they need to wait for us to adjust the price for their orders, then they can pay. If they don't need the USD5 discount, we will add a 16GB memory card as gift"

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#63630) kromatika válasza #01758976 (#63612) üzenetére


kromatika
veterán

Miből állítod tuti biztosra hogy lopottak?Ez rágalmazás.És ha keres rajta a nő téged miért zavar?És ha valaki olcsóbban jut hozzá ehhez a fejeshez neked miért gond?

(#63631) ribizly válasza kromatika (#63630) üzenetére


ribizly
veterán

+1
Én sem értem mire ez a nagy problémázás. Örülni kellene, hogy van lehetőség olcsóbban hozzájutni és lecsapni rá akár nyerészkedés céljából... ;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#63632) Bodz válasza Khelben (#63615) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Listen. Tegyél vele egy próbát! :)

(#63633) Tin válasza ribizly (#63631) üzenetére


Tin
veterán

ha tudod, hogy lopott, és úgy veszed meg, az orgazdaság. csak mondom. ettől függetlenül felesleges gyanúsítgatni bárkit. mindenesetre inkább ne ajánlgassuk ezt a beszerzési forrást.

(#63634) ribizly válasza Tin (#63633) üzenetére


ribizly
veterán

De nem tudjuk és így ez egy ugyanolyan ajánlat, mint bármi más a piacon... Ennyi erővel bármire rá lehet mondani. Én azt javaslom, hogy akit csak érdekel az ennyiért szerezze be, mert szerintem itt mindannyian fizetésből élünk. :U

Aki viszont megveszi az utána bele ne halgasson (azon kívül, hogy megbizonyosodik róla szól), hanem dobja fel valamire legalább 20 (de inkább 50 órára), mert különben meg fog bolondulni a mélyektől. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#63635) RexMaximus


RexMaximus
aktív tag

Vegul egy ATH M40X-re esett a valasztas, mar kb egy hete hasznalom. Az elejen picit zavaroak voltak a melyek, soknak tunt. De vegul megszoktam. Egy masik parnaval meg ki fogom probalni.

Tartottam tole egy picit, hogy kenyelmetlen lesz a gyari parnaval, mert tobben irtak ezt de nekem nehany ora hasznalat mulva is rendben volt.

Macbookra (2011-es Air) kotve a legjobb a hangja, retro lan partys gepben egy Audigy van, azon egy picit gyengebb, viszont az durva, hogy "normalis" laptopokon ami korulottem volt botranyos. Gyengebb minosegre mint egy 2001-es Audigyvel, pedig bo 10 evvel fitalabb konstrukciok...

Osszesegeben eddig tetszik a cucc :).

(#63636) emiki6 válasza RexMaximus (#63635) üzenetére


emiki6
veterán

Sajnos a hangminőség legtöbbször nem prioritás az alaplap gyártóknál. :(

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#63637) ribizly válasza RexMaximus (#63635) üzenetére


ribizly
veterán

Ajánlom hozzá mindenképpen a Brainwavz zárt párnáit. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#63638) #56474624 válasza emiki6 (#63636) üzenetére


#56474624
törölt tag

Mit vársz annyi pénzért, amennyibe az alaplapok kerülnek? 15 éve sem voltak olcsóbbak az alaplapok (sőt), pedig azóta volt némi infláció. Ahhoz képest pedig még javult is az integrált hang.

Külön hangkártyák széles választéka van annak, aki jobb hangminőségre vágyik. Hogy az integrált elérje azoknak a szintjét, szerintem irreális elvárás. Kb. annyira, mint azt elvárni, hogy az egybehifi csodák elérjék a különálló forrás + erősítő + hangfal szintjét.

[ Szerkesztve ]

(#63639) Bodz válasza Brett001 (#63626) üzenetére


Bodz
Topikgazda

A 400i már vékonyabb a 400-nál, lassan nem marad semmi... :D

[ Szerkesztve ]

(#63640) RexMaximus válasza emiki6 (#63636) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

Ezt elfogadom valahol, de azert megdobbento, hogy tizenx ev utan is ekkora kulonbseget lehet felfedni. Foleg, hogy egyik paciens egy 17"-es 201x-es csucslaptop, eros vga-val stb. Szornyu.

Most igy azt mondom, hogy nem erdemes jo fulest venni ha melle nincs egy normalisabb hangkartyank.

Kivancsisagbol ki fogom probalni egy SB Live 5.1-el is :). Kb jo 15eve volt olyanom volt, egy sima value, akkor egy tranzisztoros erositore volt kikotve a hang. Eg es folgd volt kulonbseg a integralt vagy olcsobb hangkartyakkal szemben. Nem kizart, hogy az is szebben szol. Durva lenne mert ertem, hogy nem szempont annyira, de azert csak egy masfel evtized eltelt, valamivel csak "viritani" kene :).

(#63637) ribizly

O a kiszemelt peldany, kivancsi leszek ra.

(#63641) emiki6 válasza Bodz (#63639) üzenetére


emiki6
veterán

Egy másik fórumon írták a 400i-hez:
"Megjottek az alpha pad-ek. Te jo isten. Eloszor is lowend: Embertelen, szo szerint olykor rezeg. En nem is ertem, hogy egy fulparnatol hogy valtozhat meg valami ennyire, de az egesz mely tartomany testesebb lett. A soundstage is megnott, mivel nagyon nagyon vastag a parna. Oldalankent 2x olyan szeles lett a fules. Egy kicsit hangosabban is hasznalom a vokalok miatt (kell is, mert minden hang valamennyivel messzebbre kerult). Kenyelem, anyag: Azert ragaszkodtam annyira ehhez, valodi borju bor, ami szinte a legpuhabb bor. Tobbet vartam tole. Nem azt mondom, hogy nem kenyelmes, mert az, viszont majdnem 20.000 forintert tobbet varnek, azt, hogy ne is erezzem, hogy rajtam van. A bor kellemes, puha, viszont a szivacs nem nagyon nyomodik ossze a fejemen (ha kezzel nyomom, akkor igen), bar lehet nincs meg a clamp force ami osszenyomja, mind1, lehet nem is kellene osszenyomodnia. Kinezet: Ha szetnyitom a fulest az valami gyonyoru. Osszecsukva kicsit furan nez ki, hogy amit latok, az 80 szazalekban fulparna, es csak 20 szazalekban a fules xd." :D

Ba cy lus: Azt várnám, hogy rendesen megszólaltassák legalább a belépő szintet, ami RexMaximus elmondása szerint nem valósul meg.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#63642) Dronte


Dronte
aktív tag

Sziasztok! Barátnőmnek nagyon megtetszett a black fridayen vásárolt Maxell Retro DJ fejhallgatóm, de nem nagyon lehet már sehol sem kapni. Ehhez nagyon hasonló fejhallgatót keresnék, max 10k értékben (bár volt ahol találtam 8k körül ezt is, de azt a forrást nem erőltetném)

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Otthon, irodában.
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Zenehallgatás.
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
10k
4.) Új vagy használt?
Csak új
5.) Circumaural vagy supraaural?
Nem tudom, de mindegy is :D
6.) Zárt vagy nyitott?
Lehetőleg zárt
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
Mély ne legyen túl erős benne. A Maxell Retro DJ hangzásához minél közelebbi legye
8.) Honnan vásárolnál?
Ez lényegében mindegy, viszont karira ide kéne érjen.
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Iphone, laptop

(#63643) Tin válasza Dronte (#63642) üzenetére


Tin
veterán

de lehet kapni, csak 5e-ért. annyit is megér.

(#63644) Dronte válasza Tin (#63643) üzenetére


Dronte
aktív tag

Ja igen, azt kihagytam, hogy fekete kéne :(

(#63645) #56474624 válasza emiki6 (#63641) üzenetére


#56474624
törölt tag

Belépő szint mihez képest? Az ATH-M40X újonnan egy 30-35k áron kapható fejhallgató. A fejhallgatók között ez már elég drágának számít, ha azt nézzük, hogy az emberek általában mennyit szánnak fejhallgatóra.

(#63646) Tim82 válasza Dronte (#63644) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nehezen hiszem, hogy random Intersparban ne találnál belőle fekete példányt. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#63647) ribizly válasza #56474624 (#63645) üzenetére


ribizly
veterán

Ez a hozzáállás egyébként teljesen jogos. Van azért a piacon néhány igencsak jó, olcsó fej- és fülhallgató (pl. VE Monk, Superlux-ok, ...) és az átlag felhasználó azt hiszi (én is így voltam vele), hogy van a "basszusban erős meg gyenge" és csá. Semmilyen imaging, sounstage, karakter, ilyen-olyan frequency response-ok meg range-ekről nem esett szó soha életemben. A legtöbben úgy vannak vele, hogy ez egy hülyeség, hiszen "úgysem hallom". :D Lássuk be ez elsősorban idő és pénz kérdése, amit a legtöbben nem akarnak és nem is fognak rászánni.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#63648) emiki6 válasza #56474624 (#63645) üzenetére


emiki6
veterán

Nehéz kérdés, még magam sem tudom hány részre osszam a fejeseket.. Legyen akkor hang szerint általánosan skatulyázva 15-30 belépő, 30-70 kezdő (;]), 70-1xx haladó. A belépőt szerintem ki kellene tudnia szolgálni, illetve a kezdőt is többnyire. Ez nem sokkal kellene, hogy drágítsa, mert csak 1-2 alapelvet kéne betartani és már előrébb lennénk. :K

Kicsit amúgy bizonytalan vagyok, mert én rossz szájízzel váltam meg a cloudtól, de most kölcsönkaptam egyet és meglepően jó. Persze egy 840 előrelépés hangban, de visszalépés kényelemben, szóval nehéz a kategorizálás. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#63649) Spíler válasza Dronte (#63644) üzenetére


Spíler
őstag

SoundMagic P21S,ebben egy kicsit több a mély mint a Maxell-ban meg az Invotone-ban,de jó hangja van.
Invotone HD2000

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#63650) Dorien


Dorien
veterán

Muziker.hu
Használja fel ezeket az egyedi kuponkódokat, melyeket a következő vásárlások esetén érvényesíthet:
- 70.000 FT feletti vásárlás esetén 5.000 Ft engedmény
- 150.000 Ft feletti vásárlás esetén 9.000 Ft engedmény
- 200.000 Ft feletti vásárlás esetén 15.000 Ft engedmény
Kuponkód: CALL17HUF

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.