Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64651) L.Szabi


L.Szabi
tag

Valaki rendelt már aliexpress-ről fülpárnát?

[link]
[link]
Piszkosul olcsóak és a vélemények is jók. Igazából ezért a pénzért még azt se sajnálnám ha valami gagyit küldenének. :D

A pisztácia kifogyott.

(#64652) J.C.G. válasza L.Szabi (#64651) üzenetére


J.C.G.
aktív tag

Igaz nem ali hanem eBay, de én tőle rendeltem és teljesen jó a minőség.

go_me05

(#64653) sting2


sting2
addikt

Sziasztok!

Van hallható különbség a HD 598 és HD 598SR között?

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#64654) Boudicca válasza dgyuri0123 (#64324) üzenetére


Boudicca
csendes tag

Végül megrendeltem a CAL!-t. Tegnap meg is jött, már járattam pár órát, és eddig nagyon bejön. A párnák kényelmesek, puhák; a fejpánt egy idő után picit szorít, de igazítás után jó - gondolom, még úgyis tágulni fog.

Először a Sansa Clip+ -on próbáltam ki, és teljesen lenyűgözött, hogy mennyire más, mint az "agybadugós" fülesek, amiket eddig használtam. Kellően részletező, végre nem csak a fődallamot hallani, hanem minden tisztán kivehető; drámai, zengzetes mélyekkel, pont, ahogy szerettem volna :) Kb. 3 órát töltöttem csak azzal, hogy újrahallgattam régi kedvenceket, kizárólag az - eddig még sosem vagy csak nagyon haloványan hallott - kíséretre figyelve.

A PC-n sem zenénél, sem játék közben nem volt ennyire szembetűnő a különbség, de ez feltehetően az alaplapi csodának köszönhető, amin nemsokára segítek. De azért a mélyek itt is jóval "mozisabban" szólnak, és általában a beszédhang sokkal kellemesebb tónusú.

Köszönöm szépen a segítséget :)

[ Szerkesztve ]

(#64655) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Na megjöt Az A990z, külsőleg nagyon szép igényes cucc, a DT770 prohoz képest is.

Hangban első hallásra több mély van benne mint gondoltam , de még nagyon az elején vagyunk, szóval majd úgy 100 óra után majd kiderül hogy is áll, viszont közép és a magas kiegyenlítetteb, most a közép van előtérbe, de minden tartomány részletesebb mint a DT770 proban, talán a magas kiegyenlített de kevesebb, de a többi tartomány biztosan jobb.

[ Szerkesztve ]

(#64656) krisz242 válasza Bodz (#64644) üzenetére


krisz242
tag

Én úgy tudom/azt hittem, hogy a HE560-on Focuspad A van. Viszont ha nem az van rajta gyárilag, akkor mi? (Vagy nem is az 560-ról beszéltél? Kicsit sok típusról volt szó...)

(#64657) Laby


Laby
senior tag

Sziasztok!

2 hete már bekérdeztem nálatok a legkényelmesebb fejhallgató témakörben, és nagyon jó ötleteket kaptam, de azóta sem tudtam meghozni a végleges döntést, és nincs jobb lehetőségem, mint hozzátok fordulni ismét. :)

Már eldőlt hogy Audio Technica lesz a befutó, és eddig az A500x/A550z közül gondoltam, hogy választok, aztán bejött a képbe a nyitott AD500x is.

Játékra használnám, és a mindenek előtt a kényelem a legfontosabb.
Nem bánom, hogy nyitott és kihallatszik, azt sem hogy emiatt nem lesz annyira erős a basszus, legalább az sem terheli meg annyira a fülemet.

Van aki használta mind a kettőt, és eltudja mondani, hogy kényelmi szempontból melyik a jobb, ha több órán keresztül kell használni?

Minél lazább, minél kevésbé izzadok bele, minél puhább anyaga van annál jobb lenne nekem.
Mivel az a fő problémám, hogy minden korábbi fejhallgatótól fél óra/egy óra használat után megfájdul az egész fejem.

Üdv,
Bence

(#64658) ferzoli válasza Laby (#64657) üzenetére


ferzoli
Ármester

AD500X-el biztos nem fogsz mellé. Kényelmes, pillekönnyű, elfelejted, hogy a fejeden van.
Használtan vagy kintről kb. 28-30 ezerért remek vétel.

(#64659) Dorien válasza Laby (#64657) üzenetére


Dorien
veterán

AD500X jó lesz. :) Játékra annál nem kell jobb cucc és szinte korlátlan ideig viselhető, hallgatható.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#64660) szabessz válasza Dorien (#64659) üzenetére


szabessz
tag

Én is AD500X nézegetem játékra és youtube zene hallgatásra is megfelelő?
Nem gyengébb akkor A550Z-nél zene hallgatásnál?
Egyébként Sound Blaster Z-vel lenne meghajtva

(#64661) Recon666 válasza szabessz (#64660) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Nem egy kategória. Az A550Z zárt az AD500x meg nyitott, máshogy szólnak.
Az A550z valószínüleg több mélyel rendelekzik és AD500x pedig nagyobb térrel.

[ Szerkesztve ]

(#64662) KisTücsök válasza pendre54 (#64572) üzenetére


KisTücsök
addikt

És Bodz: Köszi! :R

Valamelyik módszert majd megejtem. :D

(#64663) Bodz válasza Sinesol (#64648) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Én lecserélném... Lehet kifut, nem tudom, a Hifiman még nem jelentett be utódot. A 2k és 6k közti rész attól függ, hogy melyik mérést nézed... :) Nekem a legkényelmesebb fejesek közt van, egyáltalán nem nyomja a fejem tetejét pl. Kicsi talán nagy a szorítóerő (meg a fejem), de idővel azért tágul ez is.
Ha belegondolsz, akkor max a visszaküldés árát kockáztatod. Ami szerintem elfogadható, ha csak így tudod kipróbálni.

(#64650) ribizly: Igen, igen, nagyon kihallatszanak ezek a Hifiman fejesek.

[ Szerkesztve ]

(#64664) Ununqatrium


Ununqatrium
aktív tag

Halihó. 3 éven túl jár az a dolog, hogy beruháztam egy M50-es hangkeltőre, amit soha nem bánok meg. Még mindig megy, még mindig csúcs. Viszont jó ideje zavar a nehéz, idétlen kábele. Gondolom, ebben az árkategóriában, telefonhoz, ilyen hangképpel jelenleg sincs jobb vétel, így elkezdtem pislogni az M50X irányába a cserélhető kábel miatt. Lenne ezzel kapcsolatban egy kérdésem.

A jelenleg is remekül szolgáló M50 fülpárnái még mindig újszerűek, de a pánt borítása talán egy gyengepontja a fejhallgatónak. Fél-egy évesen már szépen hámlott, mára már a foszladozó szivacsos vászonszerű valamin kívül nem sok minden van a belső oldalán. Ami érdekelne, hogy a reklám igaz-e, miszerint az utód jóval tartósabb e téren, valamint a szorítóerő is fejlődött picit? Ha a gyártó állítása igaz, eszem ágában sincs másfelé nézelődni, amit az ebben jártas emberkék valószínűleg támogatni fognak. Van valakinek összehasonlítási alapja? Annak idején is ezen a fórumon segítettek hozzá a tökéletes fejhallgató megvásárlásához, ismét kérném a segítségeteket, hogy maradjon-e az irány? A tere esetleg javult valami minimálisat?

Az esetleges válaszokat köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

(#64665) Bodz válasza krisz242 (#64656) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Focuspad van rajta. Az A pedig az itt is említett ok miatt létezik egyáltalán. És tényleg jobban is szól vele.
Előbbi lyukacsos belül, az A meg nem.

[ Szerkesztve ]

(#64666) ribizly válasza Bodz (#64663) üzenetére


ribizly
veterán

Más planar-ok (pl. Audeze, Fostex) nem? :Y

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#64667) emiki6 válasza Bodz (#64663) üzenetére


emiki6
veterán

A 400i gyanús, hogy kifut. Hónapok óta féláras...

Ribizly: A fostex nem, de a fostex planárja nem említendő egy lapon a hifimannel meg az audeze-zel. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#64668) Bodz válasza ribizly (#64666) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Például az LCD3, PM2 szerintem annyira nem (de még így is nagyon), mint a HE400S. De sosem hasoníltgattam őket ilyen téren, nálam nem számít.

(#64667) emiki6: Valószínű, végülis ott van már a Sundara.
Jó lenne egy frankó Editon X akció is! :D

[ Szerkesztve ]

(#64669) J.C.G.


J.C.G.
aktív tag

Sziasztok.

Ha úgy döntenék, akkor mit ajánlanátok otthoni használatra ami zárt (bizonytalan vagyok), fület körül ölelő és 30K-ból megállna? Presenter3+KisDac enyhe mély OPA-val. Első a kényelem. Ami szóba se jöhet, mert se a hangja, se a kényelme nem jön be az az ATH M 30-40x. Jó lenne ha ki tudnám próbálni Budapesten. Ami kényelmes számomra és tetszik is hangilag az a ATH-AVC500 és a jelenlegi T300-as modell. Ez utóbbi szerintem kevés a rendszeremhez és a jobb oldali driver cicereg az alsó sávban. Van ötletetek? Ezt (ATH-AVC500) elméletileg 20 alatt be lehet szerezni Japánból.
Shure SRH 440: 23.900 Ft + plüss párna?
ATH-AVA400 nyitottba.

[ Szerkesztve ]

(#64670) HREH


HREH
senior tag

Sziasztok!

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Itthon

2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
TV-zés, minimális zenehallgatás

3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
15, max. 20k

4.) Új vagy használt?
új

5.) Circumaural vagy supraaural?
Circumaural

6.) Zárt vagy nyitott?
zárt, ez a legfontosabb feltétel

7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
különösebben semmi nem zavar

8.) Honnan vásárolnál?
itthonról

9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Samsung Smart TV-ről

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#64671) Recon666 válasza HREH (#64670) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

(#64672) mathgery


mathgery
aktív tag

Sziasztok!

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Itthon

2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Játék, zene

3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
10-15k max

4.) Új vagy használt?
új

5.) Circumaural vagy supraaural?
sajnos fogalmam sincs

6.) Zárt vagy nyitott?
nem szempont

7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
nincs elvárás

8.) Honnan vásárolnál?
mindegy

9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
PC alaplapi hangkártya

Elég nagy fülem van, szóval ez szempont lenne, hogy így is kényelmes legyen.
Superlux füleseket nézegettem, azokról mi a vélemény? Főleg játékra lenne használva (napi 2-3 óra), de nem akarok egy túlárazott dolgot venni, mikrofont is egy 800 ftosat használok és tökéletesen megfelel.
Köszönöm előre is a segítséget! :DD :R

(#64673) Bodz válasza J.C.G. (#64669) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Szia!

Meg is válaszoltad magadnak a kérdést. AVC500. Hallottad, tetszett, keretbe belefér. Japánt azért gondold meg. Ha megfogják, akkor ugyanott vagy mintha itthon megvetted volna.
A cicergés lehet akár hajszáltól is.

(#64672) mathgery: Szia! Omnitronic SHP-600

[ Szerkesztve ]

(#64674) krisz242 válasza Bodz (#64665) üzenetére


krisz242
tag

Hazamentem, megnéztem, és igazad van! Miben lesz más a hangja Focuspad A-val? Akartam amúgy is hozzá rendelni, hogy legyen tartalék, mert ahogy olvastam nem túl tartósak. De így, hogy ráébresztettél, hogy nem A-m van, rögtön sürgőssé vált a dolog, úgyhogy már rendelem is! :C

(#64675) Bodz válasza krisz242 (#64674) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Csak ne a Hifimantől rendeld, kb. náluk a legdrágább. :)
Simább, kevésbé agresszív hangot kapsz. Nyilván ne úgy képzeld el, mintha egy másik fejes lenne hirtelen, de jól hallható a különbség.

[ Szerkesztve ]

(#64676) kromatika válasza Recon666 (#64655) üzenetére


kromatika
veterán

Nálam is kevesebb lett a mély bejáratás után.Szóval tuti jó lesz. :K Teljesen egyet értek,nekem is minden tekintetben jobban tetszett a DT770-től.

(#64677) kazuma921


kazuma921
aktív tag

Sziasztok!

Bizarr problémával fordulok hozzátok.

Az új laptopomon (Lenovo Legion Y520) működik tökéletesen a mikrofon, a fejhallgatóm, DE amikor valamilyen hívást kezdeményezek pl. Steamen, vagy Facebookon, megszűnik a mikrofon, és a fejhallgató is csak úgy szól, mintha valami "meghalt" volna benne. Például ha rockzenét hallgatok, nem hallatszódik az ének, csak a gitár, meg a dob is úgy szól mintha víz alatt vernék. Ez azért furcsa, mert más fejhallgatók működnek a laptoppal, és ez az ominózus (Zalman Z Mhps-200) fejhallgató működött eleinte, aztán egyszer csak elkezdte ezt. Ami még ennél is furcsább, hogy más számítógépeken működik ez a Zalman fejes, még akkor is ha hívást kezdeményezek. Mi lehet ez? Tudom én hogy noname vacak, de akkor is működnie kellene.

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#64678) J.C.G. válasza Bodz (#64673) üzenetére


J.C.G.
aktív tag

Azért gondolkodok, mert van több lehetőség is és nem akarok rosszul dönteni.
SENNHEISER HD 559 24K
Valami olcsóbb seni volt már a fejemen és az baromi kényelmes volt.

(#64679) P00By


P00By
nagyúr

Sziasztok!

Gamer fejhallgatót akartam venni, de közben a mikrofon rész ingyen megoldódott. Ezért úgy gondoltam azt a pénzt másmilyen fejhallgatóba rakom bele.

Elsődlegesen multi FPS játékhoz.

Két terméket néztem ki, szerintetek erre a felhasználásra melyik alkalmasabb?

Sennheiser HD 559

Audio-Technica ATH-M40x

(#64680) emiki6


emiki6
veterán

"Creative Aurvana Live! ($60)
This headphone was retired from the Wall of Fame with the introduction of the Sennheiser HD 471"

hajaj :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#64681) Recon666 válasza kromatika (#64676) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Köszi még egyszer hogy ajánlottad, olyan mint egy kis ékszer ami nagy. :D

(#64682) krisz242 válasza Bodz (#64675) üzenetére


krisz242
tag

Köszi az infót, majd beszámolok ha meglesz, hogy én milyen különbséget hallok.

(#64683) ribizly válasza Bodz (#64668) üzenetére


ribizly
veterán

Aha. Remek. Ezt is meg kellett tapasztalni. :D

Közben megfogalmazódott egy kis összehasonlítás a HD650/6xx vonalon.
A hangjuk az elvileg ugyanaz, de a HD650 már nincs nálam, meg be volt járatva, ez meg ugye nem. A head-fi-s review-k kitérnek rá, hogy ugyan elvileg ugyanaz, de mégis látható némi különbség a két frequency response chart között. Ezt egyrészt betudnám a bejáratottsági szintnek, mert a kábelnek, de arról kicsit lejjebb.
Most elolvastam tüzetesen head-fi-n az összehasonlítást és ott is írják, hogy gyengébbnek hat a műanyag body. Lehet csak azért, mert nem kapta meg azt a fényes felületkezelést, hanem inkább matt, de a HD600/650-hez képest mindenképpen gagyibb hatást kelt megfogdosva. Remélhetőleg ez nem befolyásolja a tartósságot. Olyan érzésem van amúgy, mintha minden anyagból eggyel "gyengébbet" használtak volna leszámítva a kötelezőket.
A kábel egy rövidebb 3,5"-osban végződő, amit nem is értek a 300 Ohm mellett, de mindegy. :N Egyértelműen spórolni akartak ezen, de szerintem hibás volt a megközelítés. Az eredeti 650-es kábel viszonylag hosszú, hajlékony és 6,3"-ban végződik. Nagyon jó minőségű cucc szerintem, és nem is drága, mivel láttam már itthon 3000,- körül. Ha a 650-et meg a 6xx-et is a saját kábelének kábelükkel mérték le, akkor az simán hozhatott be különbségeket.

Ami viszont bejön az ez a sötétkék (szinte fekete) design. Marha jól néz ki. :D

Ennyi.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#64684) inf3rno


inf3rno
nagyúr

A HD681 EVO-val kapcsolatban még mindig jók a vélemények? Leginkább az érdekel, hogy mennyire tartós. Olvasni olyat, hogy valakinek hamar tönkrement. Esetleg ár-érték arányban van valami jobb 10k körül? Nagyjából annyi az igény, hogy legyen 2.5m-es kábele és ha elakadok a kábelben véletlenül, akkor ne menjen azonnal tönkre, illetve a magas hangok jól szóljanak, a mély kevésbé érdekel. Írtam már régebben is úgy emlékszem, de nyúlik a dolog, mint a rétes. :-)

Ezen kívül bár nem teljesen ide tartozik, de lehet kapni valami állványt a fejhallgatóhoz, amire rá tudnám akasztani, ha éppen nem használom? Nem szeretném csak úgy elfektetni az asztalon.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#64685) Laby válasza ferzoli (#64658) üzenetére


Laby
senior tag

(#64658) ferzoli
(#64659) Dorien

Köszönöm a válaszokat!
Itthon 50 ezerért tudnám megvásárolni, ebay-en láttam hirdetéseket, egyenesen Japánból 30 ezer ft lenne szállítással + gondolom vám.

Mennyire kell tartani attól, hogy ha onnan vásárolom akkor a garanciát nagyban megnehezíti?
Vagy nem nagyon kell tartanom tőle, hogy gond lenne az AD500x-el?

(#64686) sting2 válasza emiki6 (#64667) üzenetére


sting2
addikt

Jó fejhallgatónak nevezhetjük a 400i-t?
Féláron szívesen kipróbálnám..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#64687) sting2 válasza sting2 (#64686) üzenetére


sting2
addikt

Illetve, melyik a " jobb" választás :

400s
vs
400i ?..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#64688) ribizly válasza sting2 (#64687) üzenetére


ribizly
veterán

Ez alapján Neked kell eldönteni. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#64689) Sefter


Sefter
veterán

sziasztok Urak!

Shure srh1840 és a Sennheiser HD650 kb egy kategória..?
A 1840-et hallottam, az tetszett, de - valószínű forrás miatt - nem győzött meg a 1440 utáni ár különbözetről..

Psn ID: sefter_hun

(#64690) ferzoli válasza Laby (#64685) üzenetére


ferzoli
Ármester

Én usa amazonról rendeltem (Photo Savings), és magasabb usdhuf árfolyam mellett is itthon volt kb 33 ezerből tokkal vonóval. Amazon vásárlásnál belekalkulál mindent, tehát neked külön intézned már nem kell semmit.
Kb 1,5 hét alatt itt volt, semmi probléma nem volt vele soha, nem tudom mennyire lett volna körülményes a garis ügyintézés, ha arra került volna a sor.
Azt neked kell mérlegelned, hogy megéri-e a teljes nyugalom azt a jelenleg kb 20-22e felárat, amit az itthoni vásárlás jelent. Én sokaltam. :D

[ Szerkesztve ]

(#64691) szabessz


szabessz
tag

Sziasztok!
Hang minőségbe van érezhető különbség Audio Technica ATH AD500x és AD700X?
Meg éri 12eFt felárat AD700X?
Ezekhez elég Sound Blaster Z vagy érdemes hozzá venni erősítőt Fiio E10K vagy X-Fi HD USB esetleg mást max 30e körül?
Főleg játék és zenére lenne használva.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#64692) Bodz válasza J.C.G. (#64678) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Ugye az a biztonságos választás, amit már hallottál is... :)
Valóban kényelmes az 559.

(#64687) sting2: A 400S csak Focus A párnával az igazi (nekem), jobban szeretem, mint a 400i-t. De egyébként attól függ, hogy milyen hangra vágysz, mik az elvárásaid. Szóval? :) Ó, meg persze normális forrás. Az kell hozzájuk.

[ Szerkesztve ]

(#64693) mcs válasza inf3rno (#64684) üzenetére


mcs
veterán

Nekem már több, mint egy éve van meg a HD681 EVO, és napi szintű felhasználással is kifogástalan. Magas hangokból nincs hiány, de mélyből is van dögivel. :)

(#64694) Recon666 válasza szabessz (#64691) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Nem nehezen hajtható fejesek, Z-ben meg ugy rémlik van fejhallgatóerősítő.

(#64695) Bodz válasza szabessz (#64691) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Szia!

Szerintem nem. 500 után inkább a 900 a következő lépcső.
Maradhat a Z, nem kell dac/amp kombóra cserélni. Egy erősítőt azért vehetsz még hozzá, természetesen javulna a hangzás.

(#64689) Sefter: Azért nem győzött meg, mert erősen túl van árazva. 1840 max használtan. A 650-et én felé helyezném, de eléggé különböző a hangjuk is ugye.

[ Szerkesztve ]

(#64696) szabessz válasza Bodz (#64695) üzenetére


szabessz
tag

Köszönöm a válaszokat.
Egész pontosan ez a verzió hangkártyám van. Ahogy nézem akkor valószín van rajt erősítő.

Milyen erősítőre gondolsz ami jó lenne ami túl drága?

Azért gondolkodtam külső eszközbe esetleg könnyebben tudnám szabályozni hangerőt ne csak windowsba.
Esetleg milyen költség hatékony megoldást javasoltok amivel tudnám szabályozni?

Tervezem hozzá ModMic mikrofont mert az kell ez tűnik legjobbnak hozzá.

Talán ez kombó jobb megoldás mint csak egy ATH-ADG1X 106eFt annyi gondolom nem ér lehet hangminőségbe is gyengébb mint a AD500X vagy AD700X.

[ Szerkesztve ]

(#64697) sting2 válasza Bodz (#64692) üzenetére


sting2
addikt

Szerintem egyikkel sem nyúlnék mellé.
Arra lettem volna kíváncsi, hogy ha mindkettő azonos árban van, akkor melyik a " mindenesebb"..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#64698) inf3rno válasza mcs (#64693) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Köszi! Már rendelem is. :-)

Buliban hasznos! =]

(#64699) mcs válasza inf3rno (#64698) üzenetére


mcs
veterán

Milyen hangkártyával fogod használni?

(#64700) inf3rno válasza mcs (#64699) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Egyelőre nem vettem külön hangkártyát, nem tolom annyira komolyan.

Buliban hasznos! =]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.