Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64601) lenker


lenker
csendes tag

Jó Estét!
Az a kérdésem, hogy egy Sanling M1 elbír-e egy ATH-40 vagy Takstar pro82 fejessel, vagy erősebb DAP/AMP nélkül csak fülhallgató javallt? :R

(#64602) modern


modern
aktív tag

Üdv.
Van egy Genius g700v fejhallgatóm amit lassan cserélni szeretnék. (úgy alapjáraton nincs vele baj de recseg a mikrofonja és játék mellett zavaró sokszor)

Hasonló jó hangzású fejhallgatót tudtok ajánlani?
Ami kiemeli a mély hangokat, akár rezeghet is (nem feltétel) és tiszta hangzású a mikrofonja.
Elsősorban zárt füles érdekelne, 10-15k között.

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#64603) pulutodurumo válasza modern (#64602) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Muzikernél nézz Superlux fejeseket. HMC 681 EVO pölö. És van külön gamer fejes topik is :K

[ Szerkesztve ]

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#64604) modern válasza pulutodurumo (#64603) üzenetére


modern
aktív tag

:R :R

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#64605) Bodz válasza emiki6 (#64588) üzenetére


Bodz
Topikgazda

:)

(#64590) L.Szabi: A 671 simább hangú, nagyobb térrel, kevesebb méllyel. Nekem kényelmesebb is.

(#64595) EnterR: Mindkettő benne van az ajánlóban. A linkelt 681 681 néven. Abból inkább a b-t talán.
Hát hogy mennyire hallatszanak ki? Ha közvetlenül melletted ül valaki, akkor azért hallani fogja tisztán. De mondjuk messzebb a szobában nem kellene zavarónak lennie. Az illető(k) tűrőképességétől is függ.

(#64596) HELLAFLUSH: Magnat LZR 580.

(#64600) akkójóva: Öööö, hm... ;] Az volt a másik topikban a sztori vége, hogy R2R 11 lesz. :) Egész jól kijönne a HE560-nal amúgy, de a 400i-vel és K712 Proval is. HD650-hez NFB-11.28.
Ha már Beyer, akkor egész olcsón össze lehet szedni időnként Amazonról a 1770, 1990 Prot és az Amiront is. Mindegyikhez R2R.
Vagy 150-ből HE400i + Focuspad A + dac/amp.

[ Szerkesztve ]

(#64606) milkabrams


milkabrams
őstag

Milyen párnát vegyek dt 770 pro-hoz, hogy kicsit hangsúlyosabbak legyenek a közepek? Magas és mély pont jó, utóbbiból nem kell több.

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#64607) akkójóva válasza Bodz (#64605) üzenetére


akkójóva
tag

Kb mennyibe kerülnek akcióban a beyerek? A végén még titokban berendelem az r2r11-et ;] Mindig megmentesz, köszi. :R

(#64608) emiki6 válasza akkójóva (#64600) üzenetére


emiki6
veterán

Ha már kérdezted, csinálok egy szedetet:
712 Pro 5 nap múlva jár le a licit, szinte új, jelenleg 15k alatt áll
712 pro Egyik oldala nem szól, talán csak forrasztani kell, talán drivercsere is, 30k alatt van, még van 2 nap
712 pro nincs hozzá kábel, a csatlakozója meg még ki tudja milye rossz, 5 nap van hátra (lehet rámegyek, ha nem megy fel az ár)
Fostex TH-x00 ebony 305 dollár jelenleg, 5 nap múlva jár le, kell egy ismerős, aki behozza vagy meg kell kérni az eladót, hogy alacsony értéket írjon rá, hogy ne vámolák meg itthon.
Másik, de zsír új x00, igyanaz igaz rá, 300 dollár
He560 német licit 200 eurón áll, 5 nap van még
He-400i UK amazonról 180 font, forward2me-vel nekem 75k volt.
A fostex azért jó, mert ha nem megy nagyon fel az ára és azt vennél, de nem tetszene, akkor hajlandó lennék ráfizetni és odaadni a 400i-t cserébe. ;)

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#64609) #56474624 válasza milkabrams (#64606) üzenetére


#56474624
törölt tag

Egy kicsit ellentmondásosnak hangzik, amit írsz, hogy hangsúlyosabb közepeket szeretnél, de közben a magas és mély is pont jó, pedig mindent nem lehet egyszerre. ;)

Egy másik párna egyébként eléggé megváltoztatja egy fejhallgató hangját. A legjobb szerintem, amit tehetnél, hogy ha alapvetően tetszik a mostani hangzás, csak kicsit hangsúlyosabb közepekre vágysz, hogy a jelenlegi párnát lapítod ki vagy így, vagy úgy. Évek alatt magától is eléggé kilapul. De kicsit lehet forszírozni is mondjuk jó nagy súly alá betéve huzamosabb időre.
A laposabb párnától alapvetően a magas mennyisége csökken.
Lehet játszadozni a lánc többi elemével is (forrás, erősítő, opampok, kábel esetleg).

[ Szerkesztve ]

(#64610) milkabrams válasza #56474624 (#64609) üzenetére


milkabrams
őstag

Bocs nem igazán értek hozzá. Az imént azt olvastam, hogy a dt 990 fehér plüss párna kellene nekem.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#64611) #56474624 válasza milkabrams (#64610) üzenetére


#56474624
törölt tag

Hangzásban lehet, hogy közelebb vinne az áhított hanghoz, de úgy tudom, az egy nyitott párna. Hiába zárt fejhallgató a 770, ha olyan párnát tesz rá az ember, igencsak ki tud hallatszani (és akkor be is megy a hang). Épp nemrég próbálgattam apámnak a párnákat a 770 edition fejesén, a kínai plüss párnával (pedig szerintem az még nem is annyira nyílt, a belső fele tiszta műbőr lyukak nélkül) úgy szól kifelé, mint az én vintage dt990-em, ami egy nyitott fejhallgató.
Szóval vedd figyelembe ezt is. Gondolom, valamiért zárt fejhallgatót vettél.

[ Szerkesztve ]

(#64612) milkabrams válasza #56474624 (#64611) üzenetére


milkabrams
őstag

Hát akkor ráülök a párnákra, hátha. Vagyok vagy 95-100 kiló, gondolom elég☺

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#64613) kromatika válasza Recon666 (#64599) üzenetére


kromatika
veterán

Jó is nagyon.Nekem be jött.Biztosan tetszeni fog.Használd egészséggel.

(#64614) emiki6 válasza emiki6 (#64608) üzenetére


emiki6
veterán

Fostex TH-X00 mahagóni $280
Mahagóni $265, ebony $315

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#64615) Recon666 válasza kromatika (#64613) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Köszi! :R
Nem nagyon van itt a topikban senkinek lehet irok egy kis szösszenetet az én szemszögemből róla DT 770 pro és AT A500 hoz hasonlítva. :)

(#64616) amerigo


amerigo
aktív tag

Üdv kollégák!
A Beyerdynamic DTX 910 műanyag fejpántja mennyire gyenge? Hallottatok olyanról, hogy eltörött volna?

(#64617) zzola


zzola
félisten

Ma megérkezett a Superlux HD681 EVO WH fejhallgató (fehér), egy utolsó darabhoz jutottam hozzá (edigital). Kíváncsian véárom, hogy hogy szólal meg! Főleg elektronikus zenét hallgatok, mélyek/magasak érdekelnek! Kb. mennyi bejáratási idővel számoljak?
Kösz.

(#64618) Recon666 válasza zzola (#64617) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Kb 100ora a bejaratas.

(#64619) niof válasza amerigo (#64616) üzenetére


niof
addikt

Relatív. Mihez képest kellene erősnek lennie? Nekem van egy ilyenem, évek óta használom, normál körülmények között nem fog eltörni.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#64620) zzola válasza Recon666 (#64618) üzenetére


zzola
félisten

:R

(#64621) emiki6


emiki6
veterán

Hajaj, felvetődött bennem a denon D7200 375 dollárért már túl van a plafonon, de na, úgy érzem jó vétel lenne.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#64622) fericske válasza emiki6 (#64621) üzenetére


fericske
addikt

Annyiért féláron van, és annyiért jó vétel is :)
De szerintem a he400i és a t50rpmk3 mod után neked inkább a he560 (vagy LCD2 pref) felé kellene kacsintgatnod.
A d7200 az nyugisabb, visszafogottabb hang mint amik fentebb vannak.

(#64623) Bodz válasza akkójóva (#64607) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Néha ilyen 350 font körül. Vagy most éppen akad b-stock 1770 Pro 336-ért is.

(#64616) amerigo: Még nem hallottunk ilyenről.

Mitchell & Johnson GL1 hibrid elektrosztatikus fejes olasz Amazonon 130 euró.

[ Szerkesztve ]

(#64624) fericske válasza Bodz (#64623) üzenetére


fericske
addikt

Ezeket a M&J fejeseket erősen ajánlott kipróbálni vásárlás előtt, mert egyedi a tuningolásuk.
Olyasmi filozófiát követnének, hogy a múlt század közepi/eleji hangzásvilágot reprodukálják.
Szóval nagyjából olyasmi a tuningolásuk (MJ1-MJ2 volt a búrámon), mintha gramofont hallgatnál.

(#64625) Bodz válasza fericske (#64624) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Olvastam, hogy neked nagyon nem jött be az MJ1 és 2. Aztán azt is olvastam, hogy nagyon sok bejáratás kell nekik. Végül arra jutottam, hogy csak belinkelem a GL1-t, aztán bátraké a szerencse... Ha miattad nem vettem volna Finalt, akkor lehet még be is vállalnám.

[ Szerkesztve ]

(#64626) fericske válasza Bodz (#64625) üzenetére


fericske
addikt

Igen, olvastam én is miket írtak az amazonon.
Azt a tuning dolgot nem én találtam ki. A demonstrátor fejtegette milyen filozófiában készültek a fejeseik. Ez lehet csak az audiophile vonalra vonatkozik, pont arra a kettőre amit kipróbáltam, ezt nem tudom, csak ezek voltak ott akkor.
A fehér hajúaknak bejött a cucc, azt észrevettem.

(#64627) emiki6 válasza fericske (#64622) üzenetére


emiki6
veterán

Még messze vagyok attól, hogy kialakult ízlésem legyen, attól pedig szintén, hogy tudjam mit akarok... :DDD A terv az, hogy rámegyek az ébenfa kupakos x00-ra (ami jobb, mint a TH-610), aztán meglátom mi lesz.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#64628) fericske válasza emiki6 (#64627) üzenetére


fericske
addikt

A th610-et hallottad már?
Mert a d7200 az a hangzásvonal kb., de kifinomultabb. Közel azonos árban a d7200 fölényben van.
Ezekhez a Massdrop-os izékhez nekem nem sok bizodalmam van. Olvasni kell ott is a hozzászólásokat.

(#64625) Bodz
Ó, persze, biztos miattam vetted :D
Tutira nem néztél utána, mi? :D

[ Szerkesztve ]

(#64629) emiki6 válasza fericske (#64628) üzenetére


emiki6
veterán

A massdrop cuccokban én sem bízom. (A massdropos minimic után, ami csak és kizárólag földelt eszközökről nem búg...) De ezt annyian ajánlották, hogy kell! :DDD olcsóbban fogom venni, mint a d7200-at (ha valakit a 7200 érdekel 375-ért usából, annak elküldöm kit kell keresni). Nem akarok már módosítani az elképzelésemen. A 610-nél jobb a sima x00, aminél jobb az ében x00.
És ha nem tetszik még eladhatom + itthon ritkaság.
Érdekel a hangja és ha nem veszem meg sose tudom meg milyen, lehet meg is elégszem vele. :K

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#64630) -Perko- válasza Recon666 (#64615) üzenetére


-Perko-
csendes tag

Érdekel majd mi a véleményed róla.Múlt hét péntek óta használok egyet
(DT 770 pro volt kinézve még mellette), még DAC nélkül.
ATH-T500-hoz képest elég nagy lépést tettem vele, meg van a WoW érzésem vele.
Térérzet mindenhol nagyon jól érződik és dinamikában is nagyon tetszik.

AMD Ryzen 7 7700X - Asus Strix B650E-E - PowerColor RX 7800 XT Hellhound - Be Quiet! Straight Power 12 850W - 2x16GB G.SKILL Trident Z Neo - Dell P2417H | Audio: Audio-gd NFB 11.28 - ATH-A1000Z

(#64631) amerigo válasza Bodz (#64623) üzenetére


amerigo
aktív tag

Bodz, niof köszönöm a választ

(#64632) Bodz válasza fericske (#64628) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Igazából ez úgy nézett ki, hogy először jöttél te, aztán feldolgoztam az összes negatív véleményt, a pozitívakat átlagoltam, levettem a túlzott lelkesedést, végül megint te. Így mivel a sztori elején és végén is te vagy, mondhatjuk hogy mégiscsak miattad vettem, a felelősség a tiéd... :)
Holnap elvileg meg is jön.

[ Szerkesztve ]

(#64633) Recon666 válasza -Perko- (#64630) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Akkor még mondhatni bejáratós darab, ja én is kiváncsi leszek rá. Mély, magas, középhangok milyenek?

(#64634) Yasuo


Yasuo
aktív tag

Sziasztok!
Másfél év után sajnos a Sharkoon Rush Core fejhallgatóm kontaktos lett ezen a részen:

Edigital-ból vásároltam, és elvileg 2 év garancia van rá, de sajnos a számla nincs meg, csak a rendelés visszaigazolása az Edigital fiókomban. :(
Házilag tudok szerintetek kezdeni valamit vele? Mikor mozgatom azt a részét, akkor néha csak az egyik fele szól, néha mindkettő, néha meg egyik sem...
Tudom, nem egy drága fejhallgató, de nekem nagyon bejött minden tekintetből, és sajnos kapni sem lehet már sehol. :(

S9+

(#64635) Dave™ válasza Yasuo (#64634) üzenetére


Dave™
nagyúr

Edigital.hu-n ha belépsz ott van egy számlák rész, le is lehet tölteni.

[ Szerkesztve ]

(#64636) fericske válasza Bodz (#64632) üzenetére


fericske
addikt

Hehe :)
Akkor mégegyszer összefoglalom az én hype-omat vele kapcsolatban.
A tere kiváló. Ebből valamit mutat már frissen is.
Sokféle zenét hallgattam vele, mindegyiknél érződött ez az erőssége. Minőségibb zenéknél és jó felvételeknél adja nagyon. Csak eme tulajdonsága alapján nem igazán tudnám besorolni árkategóriába.
A tuningolása, karaktere az ami még tetszik benne. Természetesnek, és kielégítőnek érzem. Nincs hiányérzetem mély-közép-magas téren, se soknak se kevésnek nem éreztem eddig amit a fülembe tolt.
Nem erőszakos, tolakodó egyáltalán.
Kicsit ködösnek tudnám leírni az előadásmódját, aminek úgygondolom köze van ahhoz a trükkhöz ami a teréhez kell.
A mélyei, magasai és mondjuk, hogy a közepei is átlagosak abban az árban.
Ez utóbbiaknak kell a bejáratás, de nagy változás nem lesz.
Van egy szatyornyi illesztékem, de nekem csak a sajátjával volt az igazi. A Sony hibrid hasonlít hozzá, de valamivel rövidebb és annyi elég is, hogy kippukanjon a buborék.

(#64637) emiki6


emiki6
veterán

Hifiman HE560 újonnan 350 dollár (+ posta + áfa... :D)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#64638) emiki6 válasza emiki6 (#64637) üzenetére


emiki6
veterán

HD800 480 euró, németből

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#64639) s4tch válasza emiki6 (#64637) üzenetére


s4tch
veterán

$93 a szállítás, így, plusz a borítékolható áfával már annyira nem vicces. Ez még mindig az angol amazonról a legjobb vétel.

(#64640) emiki6 válasza s4tch (#64639) üzenetére


emiki6
veterán

Kivéve ha van amerikába járó ismerős, akinek kint olcsón ki lehet postázni és aki idecsempészi... :DDD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#64641) -Perko- válasza Recon666 (#64633) üzenetére


-Perko-
csendes tag

Szép részletes mélye van,picit talán ez dominál de nem nyomja el a másik két sávot se.
Közép tartomány is részletes picivel talán vissza fogottabb.
Magas is szép részletes, nincs kiemelve akár a közép tartomány.
Összességében eddig nagyon elégedett vagyok vele.

AMD Ryzen 7 7700X - Asus Strix B650E-E - PowerColor RX 7800 XT Hellhound - Be Quiet! Straight Power 12 850W - 2x16GB G.SKILL Trident Z Neo - Dell P2417H | Audio: Audio-gd NFB 11.28 - ATH-A1000Z

(#64642) Recon666 válasza -Perko- (#64641) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Pont ilyesmi is az elkepzelesem. A DT770 pro is jo volt, csak a franya kozepek hianyoznak a tobbi savhoz kepest.

(#64643) ribizly válasza emiki6 (#64637) üzenetére


ribizly
veterán

Tényleg egy jó ár érte, de eddig szinte akármelyik review-t néztem róla mindenhol a HE400i-vel teszik szembe és azt mondják nem éri meg a különbözetet, mert annyira nem jó, mint amennyire drága. Persze a design nagyon komoly, de kb. ennyi. Aztán persze lehet pont ezt a hangot keresi az ember és beleszeret, de az egy más tészta. :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#64644) Bodz válasza ribizly (#64643) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Néha el nem tudom képzelni, hogy miket néztek... :D Ha eredeti árakat vesszük, akkor nyilván nem ér annyival többet a 400i-nél, mint amennyivel jobban szól (mondjuk van rendes tere, nagyobb felbontása, meg nem olyan agresszív, tehát igazából de), de a 400i sem éri meg a felárat a 400S-hez képest. Sőt...
Most ugye az i a legolcsóbb, aztán jön az S, végül az 560. Ha utóbbit a többi 140k körüli fejeshez viszonyítjuk, akkor jelenleg kb. best buy. Pláne, ha erre is felkerül a Focus A.

[ Szerkesztve ]

(#64645) Sinesol válasza Bodz (#64644) üzenetére


Sinesol
veterán

Ha jól emlékszem alapbol a Focus A-val árulják.
Btw nem mintha jelenleg elégedetlen lennék, de elkezdtem én is gondolkozni a fejesen. :D
De ha jól gondolom, akkor csak az amerikai ár olcsó, itt Eu-ban még a régi az ár, nem?

[ Szerkesztve ]

(#64646) emiki6


emiki6
veterán

De zsír, hogy a fejhallgatós discord szerveren tudok legeneráltatni gráf összehasonlítást az innerfidelity méréseiből :Y
A hifimanek FR-je nagyon hasonló. :)
Vicces, hogy a CAL! FR-je milyen hasonló az x00-éhoz. Na mindegy, tök érdekes. :D

Bodz: annyi bestbuy van most, hogy ha lenne pénzem már nem lenne... :)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#64647) Bodz válasza Sinesol (#64645) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Nem azzal. Sőt, igazából az 560 miatt létezik egyáltalán az A.
Itt is olcsóbb már sokkal. Angol Amazonon 383 font most éppen.

[ Szerkesztve ]

(#64648) Sinesol válasza Bodz (#64647) üzenetére


Sinesol
veterán

Jelentene ez nekem szerinted jelentős előrelépést?

Jelenleg nagyjából elégedett vagyok és mivel nem sürgős az upgrade, inkább új monitort keresgélek, sajna jelenleg is refundot várok az előző kiszemelt be nem válása miatt. Viszont a jó ár elgondolkodtató, lehet később már nem lesz belőle, kifut a cucc?
Eredetileg az volt a terv, hogy majd ráérek audio témával később is foglalkozni, meg amúgy is erősítőt akarnék másikat.
Szóval most akkor mivel járnék jobban, ha a Myryadhoz vennék egy he560-at, vagy ha a K712-höz veszek majd másik erősítőt. V100-ra gondolok egyre inkább, azt mondják a termékeik elég jók világos fejesekkel és nem sokkal dragabb a korábban emlegetett G109S-nél. A dac az meg maradna a Concero, mivel egyrészt meg vagyok elégedve vele, másrészt meg a feljebb lépéshez gondolom dupla ennyi összeget kéne kiadnom, az meg egyelőre még alaposan túl van az ingerküszöbömön. :D

Ja meg a HE560 Frequency response-ja nekem kicsit túl soknak tűnik 2-6khz közt, épp ott emelkedik a görbe, ahol lejtésnek kéne lenni. Persze a görbe lehet semmit sem mond, meg amugyis planár, nem hasonlitható az eddigi tapasztalataimhoz.

[ Szerkesztve ]

(#64649) Sinesol válasza Sinesol (#64648) üzenetére


Sinesol
veterán

Még azt hozzátenném, hogy a fejest tekintve a hang mellett fontos szempont a kényelem és a jó anyagminőség/tartósság is.

(#64650) ribizly válasza Bodz (#64644) üzenetére


ribizly
veterán

Jól van na. :U
Kb gondolom a legtöbbünkre igaz, hogy azt nézünk, amit találunk a neten. :D
De amúgy tök igazad, mert head-fi-n is sok jót olvasni róla.
Viszont ha már ezekhez gyárt a Hifiman 3 féle párnát, akkor arra baromi kíváncsi lennék hogyan viszonyulnak egymáshoz a különböző párnákkal.

Egy apró szösszenet viszont, ha már Hifiman:
Megszereztem a HE400S-t és nagyon meg vagyok elégedve vele. Ugyan sok időm nem volt még vele, de marad az tuti. Ami viszont a "közvetlen környezetemnek" (család) elsőre feltűnik az az, hogy sokkal jobban kihallatszik, mint bármi ami eddig volt. Ez a kisebb probléma. :DDD
A nagyobb gond az, hogy amikor együtt tolnám az online game-t a haverokkal, akkor ők is hallanak mindent már alacsonyabb hangerőn is, amire nem volt példa mondjuk a HD650-nél. Szóval ezt beszoptam. ;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.