Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64801) #56474624 válasza gianni85 (#64799) üzenetére


#56474624
törölt tag

Mi olyan meglepő ezen? Természetesen nincs vége a 2-re végződővel, ezt a játékot a végtelenségig lehet folytatni, de általában leginkább azért 0-ra végződőre szoktak számítani.
Azért nem lehetetlen egy aukciót sem megnyerni, nekem már sikerült, és elég olcsón ráadásul.

[ Szerkesztve ]

(#64802) gianni85 válasza #56474624 (#64801) üzenetére


gianni85
veterán

Semmi meglepő, félreértesz, illetve tolhattam volna egy smiley-t is még. Csak arra akartam kilukadni, hogy próbáltam dörzsölten licitelni, de nem jött össze. :B

(#64803) TheKresh


TheKresh
csendes tag

Sziasztok!

[link]

Jókat olvastam erről a Pioneer SE-MS5T termékről és érdekelne ,hogy innen, ennyiért szerintetek megérné megvenni ?

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel: Kresh

(#64804) zsocy válasza TheKresh (#64803) üzenetére


zsocy
őstag

Ajánlott fejes eredeti árán is, de ennyiért szerintem nagyon megéri. Ez brutál jó ár érte.

(#64805) TheKresh válasza zsocy (#64804) üzenetére


TheKresh
csendes tag

Köszönöm a válaszod :)

Üdvözlettel: Kresh

(#64806) vtomi2 válasza emiki6 (#64608) üzenetére


vtomi2
őstag

Köszi az ajánlást, az 1. megnyertem, nem szerettem volna használtat, de annyira erőltettétek a 712-t, hogy itt bepróbálkoztam, és 144€-ért az enyém lett. Viszont kellene hozzá valamilyen csere párna, milyet ajánlotok(játékhoz kell, a tere a lényeg :) )?

Most jön a spótolás DAC/AMP-ra, kb milyen árban vannak amit ehhez ajánlanak? Olyan 70-80€ körül gondolkoztam, az elég lenne, vagy inkább 100€+?

(#64807) Tin válasza TheKresh (#64803) üzenetére


Tin
veterán

kösz a tippet úgyis kellett valami melóba hurcolós olcsó zárt, ráadásul headsetes, szóval remélem hogy rendesen szigetel és kényelmes.

(#64808) TheKresh válasza Tin (#64807) üzenetére


TheKresh
csendes tag

Nagyon szívesen :DD

Én ittholra szeretném használni ,azért remélem van olyan jó hangja és kényelmre is közel olyan jó vagy jobb ,mint öcsém Hyperx Cloud II ese. :)

Üdvözlettel: Kresh

(#64809) Tin válasza TheKresh (#64808) üzenetére


Tin
veterán

nem hiszem, szerintem az egy tank ehhez képest. ez mondjuk neked otthonra mindegy, nekem a hordozásnál már inkább. cserébe viszont ez feleannyiba kerül.

(#64810) emiki6 válasza vtomi2 (#64806) üzenetére


emiki6
veterán

Kizárólag a saját gyári párnáját ajánlhatom. :K
De majd meglátod, lehet elég kimosni. :)

Dacampra attól tartok több fog kelleni... :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#64811) TheKresh


TheKresh
csendes tag

Pioneer SE-MS5T -hez tudnátok valami jó Y adaptert/hosszabbítót ajánlani (ami a 4 pineset szétdobja 2db 3 asra) amivel reményeim szerint tudom használni majd a mikrofonját is? :F

Üdvözlettel: Kresh

(#64812) Dorien válasza TheKresh (#64803) üzenetére


Dorien
veterán

Az Alza jól bevásárolt ebből. (Utolsó 174 db) :))

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#64813) emiki6


emiki6
veterán

Mivel az X00 licit nem jöt be, beláttam, hogy azt a Denon D7200-at a sors szánta nekem, szóval megveszem azt. A pántja kicsit gyík, de attól ilyen olcsó, szóval no problem.

Azért gondolom, hogy nekem szánta a sors, mert: Head fin találtam egy hónapos nagyon jó árú x00 hirdetést, de nem volt odaírva, hogy sold, így ráírtam az eladóra megvan e még, azt írta nem, de van egy 7200-a és olcsón adja, nagyon. Ez több véletlen együttállásának köszönhető és ugyan vallásos ne vagyok, de hiszek a gondviselésben, szóval ez nem csak egy jó ajánlat, de ki tudja, talán most ezzel hosszabb időre békére lelek. :DDD

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#64814) ribizly válasza emiki6 (#64813) üzenetére


ribizly
veterán

Vannak ezek így néha. :C

@(#64798) niof
Igazán megtisztelő, hogy ennyire kiemelt szerepet kaptam ebben a beteljesült szerelemben. :U :R
Ámde az igazi érdemei a HD650-nek vannak ebben a történetben.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#64815) #01758976 válasza emiki6 (#64813) üzenetére


#01758976
törölt tag

Mi lesz még a láncban?

(#64816) #74018560


#74018560
törölt tag

Tudom nem vezetékes, de inkább itt teszem fel a kérdést:
Hol lehet Bose QC35-öt venni a legjobb garanciális feltételekkel?
Thx :R

(#64817) Bodz válasza bendikeee11 (#64797) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Nem valószínű.

(#64816) REIT: Most gonosz leszek... ;] Ahol a legjobbnak tűnik. Szívesen olvasnánk helyetted, de erre 2018-ban nincs már kapacitás.

(#64813) emiki6: Mi baja a pántnak?

[ Szerkesztve ]

(#64818) #74018560 válasza Bodz (#64817) üzenetére


#74018560
törölt tag

Nagyon szellemes, legközelebb ne fáradj :)

(#64819) emiki6 válasza Bodz (#64817) üzenetére


emiki6
veterán

"The headband is not perfect in shape and it came loose accidentally by the last owner. He used some tape, yes tape, to stabilize it. Without the tape the headphone slide will feel looser so I think the tape really did some work. I didn't find it bothers."

Hárásó: Marad a CompositeAmp a saját dac-jával. :K

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#64820) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Nekem közben megjött a HD681 EVO, szépen szól bejáratás nélkül is, egyáltalán nem tűnt nyersnek. Azért járatom egy estét ettől függetlenül. Köszönöm az ajánlást! Utánanéztem közben a DAC/AMP témának, ha jól értem, gyakorlatilag külső hangkártyának felel meg, és annyi az előnye, hogy nincs interferencia, mert nem a gépházban van, cserébe viszont surround sincsen. Annyira nekem szerintem most nem fog kelleni, szinte nulla a sistergés alapjáraton, egyedül, amikor beletekerek egy számba, akkor reccsenik valamiért egy kicsit. Később lehet, hogy veszek egy FiiO-t vagy Behringer-t hozzá, most viszont nem vagyok annyira eleresztve.

Buliban hasznos! =]

(#64821) Bodz válasza inf3rno (#64820) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Behringert még véletlenül se vegyél.

(#64822) mcs válasza inf3rno (#64820) üzenetére


mcs
veterán

Ha valami, akkor ez a fejes bejáratás után ég és föld. Rengeteget fog nyílni a hangja idővel. ;)
Nagyobb hangerőn hajlamos csak nyersebben szólni.

[ Szerkesztve ]

(#64823) vtomi2 válasza emiki6 (#64810) üzenetére


vtomi2
őstag

Azt írfa, hogy nem sokat használta. Kimosom, aztán meglássuk, legfeljebb tetves leszek :DDD

Jaj ne már, nem kell nekem stúdió minöség, nem igazán adnák rá 100€-tól sokkal tőbbet. De ezt majd a DAC topikban kiügyeskedjük :)

(#64824) inf3rno válasza mcs (#64822) üzenetére


inf3rno
nagyúr

@bodz: Esetleg ezekből is van valami ajánlottak listája?

@mcs: Hát ha még ennél is jobb lesz, az király! :K :R Nekem már most nagyon megérte, egy szutyok gamer füles is ugyanennyibe kerül kb, a hangzása meg nulla.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#64825) Bodz válasza inf3rno (#64824) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Egész topik van, az összefoglalóban listával (amit csak ritkán frissítek).

(#64826) Tibe


Tibe
aktív tag

Sziasztok, van valakinek tapasztalata ezzel a fülessel?

Sony MDR-7506 Profi-Kopfhörer

Nagyon dícsérik mindenhol még a Sennheisernél is jobban.

Ezzel a DAC-al lenne használva :

Tascam UH-7000

(#64827) Spíler válasza Tibe (#64826) üzenetére


Spíler
őstag

Állítólag az utódmodell még jobb(és kényelmesebb és tartósabb stb.).Van róla sok cikk,érdemes kicsit utána olvasni.

#64820) inf3rno

A Fiio E10K passzol hozzá sokak szerint,nem tudom,nekem azzal sem jön be a hangja.

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#64828) Cs1csó válasza inf3rno (#64820) üzenetére


Cs1csó
félisten

HD681 EVO van nekem is plüsspárnákkal IMÁDOM. Elképesztően nagy teret ad. A hosszú kábellel a házimozi erősítőre kötve haszálom a röviddel simán a PC mellett.

Egyetlen egy baja van - nálam ez nem probléma egyáltalán - az ára miatt kompromisszumot kellett kötni és ez az anyagminőségben érhető tetten. Csak otthoni használatra ajánlom. Utazáshoz vagy utcára nem mivel elég törékeny, nem túl masszív.

(#64829) Tibe válasza Spíler (#64827) üzenetére


Tibe
aktív tag

Köszi, utánanézek!

(#64830) Spíler válasza Tibe (#64829) üzenetére


Spíler
őstag

Szívesen. :)
Van olcsóbban is.

Veho Z8 valakinek?

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#64831) Thermy


Thermy
tag

avasolnátok 50.000ft ig, jazz zene hallgatásra, illetve játékra ami ebben az árkategóriában a legjobb, teljesen laikus vagyok ezen a téren, ezért szeretném az itt hozzá értők segítségét kérni! Lehet használt is, de csak ha javasoljátok.

Tudod kik lesznek igazán sikeresek? Akiket naív, őrült álmodozóknak tartanak, akik képesek a céljaikban sziklaszilárdan hinni és küzdeni azokért!

(#64832) Thermy


Thermy
tag

Jah meg nagyon szemezek ezzel a hifiman he560-al, amit nagyon dicsértetek, de 124.000ft ért találtam is ebayen és amazonon is, ezeket hamisítják? Mert néztem canadában is 220.000körül van ahonnan tudnék behozni, itt meg még borsosabb

Tudod kik lesznek igazán sikeresek? Akiket naív, őrült álmodozóknak tartanak, akik képesek a céljaikban sziklaszilárdan hinni és küzdeni azokért!

(#64833) gyenesmartin


gyenesmartin
őstag

Sziasztok!
Superlux Hd681 EVO-t szeretném leváltani, így hogy a plüss párnája 4 év után megadta magát. Valami világosabb hangú fejhallgató kellene és ne legyen több, mint 15 000Ft.
Az előbb említett Pioneer SE-MS5T-K néztem ki, vagy még a Takstar Hi2050. Plüss párna viszont nekem jobban tetszik.
Otthonra lesz xonar D1 kártyára meg compositeamp erősítőre rákötve.

(#64834) emiki6 válasza Thermy (#64832) üzenetére


emiki6
veterán

Árulják amcsiban 350 dollárért újonnan, szóval... keresd vissza, nemrég linkeltem.
Kiváló fejesnek mondja mindenki, nem hiszem, hogy elégedetlen lennél vele.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#64835) Brett001 válasza emiki6 (#64834) üzenetére


Brett001
aktív tag

Az nem a He400i?, a HE-560 a legolcsóbb 499$.

[ Szerkesztve ]

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#64836) L.Szabi


L.Szabi
tag

Sennheiser hd 598 sr V hd 579? :D
Amazonon egy árban vannak.

A pisztácia kifogyott.

(#64837) Spíler válasza gyenesmartin (#64833) üzenetére


Spíler
őstag

Szia!
Ez lehet,hogy tetszene neked.

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#64838) Sefter válasza Brett001 (#64835) üzenetére


Sefter
veterán

Nem..a he400i 180 dollár volt most akcióban

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#64839) emiki6


emiki6
veterán

Vegyetek Orpheus-t, szinte ingyen van! [link] :DDD

Brett001: parancsolj avagy he560 350 dollárért

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#64840) gyenesmartin válasza Spíler (#64837) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Ennél olvasom, hogy még jobb is, mint az EVO-m. Viszont van egy 7-8kHz-es kiemelése. Ami van az EVO driverje előtt szivacs az jó lenne ehhez?

(#64841) sting2 válasza YceBear (#64757) üzenetére


sting2
addikt

YceBear!

A végső véleményen az, hogy a 900X-nél meg lehet állni, mert nagyon jól prezentálja az ATH - X széria minden jó tulajdonságát, akár hangról, akár kényelemről, akár a megépítettségről beszélünk.
Szülőhazájából vásárolva, szimplán ostobaság nem tenni vele egy próbát, azoknak, akik szeretik a szellős, pezsgő, világos, " dzsúzosan" részletező , vidám hangzást..
Az 1000X, több befektetést kíván jócskán, ha szeretnénk hallani is amit tud, de hát a bájai is fajsúlyosabbak ilyenkor.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#64842) mcs válasza inf3rno (#64824) üzenetére


mcs
veterán

A magasai szép lassan elő fognak törni, és sokkal szélesebb lesz a tere. A műbőr párnákkal melegebb tónusú, a plüssel pedig világosabb. Nekem amikor már végképp betesz a Sony MDR-XB950nek nevezett basszusdóm, lazításként tökéletes desszert a Lux. :D

(#64843) Recon666 válasza sting2 (#64841) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

990Z re is hasonló csak elvileg finomított verzió, csak nem értem mire fel a hatalmás árkülömbség, hangban legalábbis dicséri több volt A900x tulaj, 90k környékén az is jó alternatíva lehet.

1000x - 1000Z-re szériánál ugy tudom annyiban külömbözik hogy nagyobb a tér meg kevesebb a mély, meg részletesebb, csérébe meg azért kell már alá cucc.

[ Szerkesztve ]

(#64844) HKorn


HKorn
addikt

10-15K között milyen olyan vezetékes fejes van ami jól szól? Xbox játékokhoz lenne használva főként, illetve telefonról mp3-akhoz.

köszi

Run&Ride

(#64845) Recon666 válasza HKorn (#64844) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

pl: CAL! Igaz kicsit több, de annyit megér szerintem. Denon D1001 klón.

[ Szerkesztve ]

(#64846) ribizly válasza sting2 (#64841) üzenetére


ribizly
veterán

Én még azért azt hozzátenném, hogy amíg az 500/700/900x lényegében ugyanaz a body, addig az 1000/2000x-nél már más a body meg a driver is.
A másik komment, hogy semmiképpen nem venném egyiket sem itthon. Amazon.com-ról még szállítás+adó+vám megfizetésével is olcsóbb, mint itthon, ha pedig van bárki aki elhozza, akkor típustól függően fele, harmada az ár. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#64847) Sefter válasza HKorn (#64844) üzenetére


Sefter
veterán

Pio most elég bestbuy..

Psn ID: sefter_hun

(#64848) Spíler válasza gyenesmartin (#64840) üzenetére


Spíler
őstag

Igen,én is úgy használtam.

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#64849) HKorn válasza Sefter (#64847) üzenetére


HKorn
addikt

Köszi, ez jobban szól, mint egy Sennheiser HD206? Azt próbáltam és nem tetszett, elég erőtlen volt a mély.

Recon666 köszi neked is a tippet.

Run&Ride

(#64850) emiki6 válasza HKorn (#64849) üzenetére


emiki6
veterán

A calban és pióban kell legyen mély. Talán 1-2 helyen ki is próbálható.

Többiek: a cal melyik denonnal egyezik meg?

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.