Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11751) Ati1979 válasza DBAtti (#11750) üzenetére


Ati1979
veterán

"aki a T70-t szereti rossz ember nem lehet" :K

(#11752) dragon11


dragon11
aktív tag

Sziasztok srácok!:)

A segítségeteket szeretném kérni, amit már eleve most megköszönnék előre.:P:)) nehézeset leszek!:P

Szóval szeretnék FEJhallgatót vásárolni.:P mindenképp ZÁRT-at! ez nagyon fontos feltétel, más szóba sem jöhet.:P
Illetve electro house/trance(lightosabb, chill step verzion)/pop zenéket hallgatokat, mást nemigen.
ÁM PC!-hez kellene, így kellene nekem a fejhallgatóhoz egy FEJhallgató erősítős hangkártya, hogy faszán szóljon..:$

Egyelőre a Beats Audi Pro-ban gondolkodtam, illetve vlmi Sennheiser v nemtudom vlmi nagyobb márka kellene.... de én rátok bízom magam.:P

ami előny lenne, az a nagyooooon mély basszus. azért odavagyok:D:)
illetve CSAK vezetékes kell.:D és jó lenne, ha telohoz joo lenne..:$ iphone 5 :))

:R :R :R :R :R :R :R

(#11753) contaxg válasza dragon11 (#11752) üzenetére


contaxg
veterán

Ebböl én a Beats Audi Pro-t valasztanam. Abban jo sok mély van.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#11754) dragon11 válasza contaxg (#11753) üzenetére


dragon11
aktív tag

Akk ez eldőlt..:) márcsak vlmi fejhallgató erősítős hangkártya kéne a géphez h tudjon is szólni :)

azt tudtok ajánlani?:S max 100ból ki kéne hozni srácok, ez maga 90k :S nem oldható meg?:D

(#11755) vzsryl válasza dragon11 (#11752) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Szia!

Kicsit szedd össze magad. Kevesebb szmájlival és az első hozzászólás elolvasásával próbálkozz. Fanatikus tagnak ez már alapvető kellene legyen.

Első körben a Beats-et ki is zárhatjuk, mert hulladék. Fejesből ami normális hangminőség mellett elképesztően sok méllyel rendelkezik, az a Denon AH-D1100-as. Mellé egy Asus Xonar DX pl. jó lenne. És akkor így még értelmesen be is tudsz vásárolni. Az említett Denon-t meg tudod hallgatni a pesti Media Markt-okban.

(#11753) contaxg: hiányzik a hsz-od végéről egy facepalm-os szmájli. :)

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#11756) dragon11 válasza vzsryl (#11755) üzenetére


dragon11
aktív tag

Szia!

Jó-jó, bocsó csak most értem haza buliból....xd
Próbálok viselkedni, ígérem.

Ez a denon 30rugóval olcsóbb, mint a Beats.. mégis jobb? Hogy lehetséges ez ?:S
Figyelj, akkor a Beatsnek miért van ekkora hírneve ha sz@r ?:S

(#11757) Bodz válasza contaxg (#11753) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Beats Audi nincs, Beats Fiat, Beats Chrysler az van. :D

(#11758) dragon11 válasza Bodz (#11757) üzenetére


dragon11
aktív tag

lol:D

[ Szerkesztve ]

(#11759) vzsryl válasza dragon11 (#11756) üzenetére


vzsryl
nagyúr

"Figyelj, akkor a Beatsnek miért van ekkora hírneve ha sz@r ?:S"

Mert divatos. Fejhallgatós körökben inkább hírhedt, mint híres... Témát én ezennel le is zártam, átadom a stafétabotot másnak. :)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#11760) dragon11 válasza vzsryl (#11759) üzenetére


dragon11
aktív tag

Ez nem offense volt, ne érts már félre, kérlek...ne végy mindnet komolyan.
Most jöttem buliból, örülök hogy látok..xd

(#11761) fattyu válasza dragon11 (#11760) üzenetére


fattyu
veterán

akkor talán aludni kéne. Csak hülyét csinálsz magadból és segítséget vagy nem kapsz a bicskanyitogató stílus miatt vagy észre sem veszed hogy meg vagy alázva. Mint ez már meg is történt.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#11762) dragon11 válasza fattyu (#11761) üzenetére


dragon11
aktív tag

10 percig gondolkodok egy mondaton és betűnként írom le közben betűzöm a szót magamban.. szerinted mennyire vagyok magamnál..?xd
najo akkor később... bocs srácok.xd

(#11763) contaxg válasza Bodz (#11757) üzenetére


contaxg
veterán

Jo nekem a Beats Cigli is :D

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#11764) kolosanyi válasza dragon11 (#11756) üzenetére


kolosanyi
veterán

Azért, hogy a laikus emberek tudatában is az a kép alakuljon ki, hogy jó, megéri, prémium márka. Csak az a baj, hogy ez az ár a k*rva sok reklámot meg a hip-hop csávó nevét fedezi, nem az anyagminőséget/összeszerelést, pláne nem a hangminőséget. Ha sok mély kell, akkor megvan a számodra ajánlott darab, hangkártyára is kaptál ajánlást, meg a helyszínre is, ahol meg tudod hallgatni. Javaslom, hogy tégy így, aztán ha nem tetszett, akkor térj vissza, hogy másra gondoltál, ha meg okés, akkor hallgasd boldogan. (A bíccet meg felejtsd el...)

Tényleg csinálni kéne már egy bícc topicot. Ott szépen le lehetne írni, hogy mire valók azok a termékek, ha valaki normális fejest akar, akkor azt meg egy linkkel átirányítani ide...

[ Szerkesztve ]

(#11765) dragon11 válasza kolosanyi (#11764) üzenetére


dragon11
aktív tag

Oké, én elhiszem Nektek, srácok! Akkor felejtsük el.. de nehogy már megsértődjön itt bárki a hülyeségemen, csak egy félreértés volt.. ennyit nem ér az egész.:/
Most kezdek már józanodni, remélem nem bántottam meg senkit.:O

Erre a Denonra +próbálok ránézni majd, nemtudom lesz-e lehetőségem.. ha nem, +bízom bennetek 100%-osan.
Lehet, sőt biztos h én vagyok itt a hikomatus kukabúvár, de ez a Denon milyen márka?:D csakmert életemben nem hallottam még róla.. mondjuk én csak a Sennheisert és Beatset ismerem, de az utóbbi akk felejtős.
Apropó, Sennheiser?

(#11766) kolosanyi válasza dragon11 (#11765) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én aztán meg nem sértődtem, szerintem a többiek se, de ezt majd ők elmondják ha akarják... :)
Szerintem ne azt nézd, hogy milyen márka. Ebben a műfajban a hangot szokás elsődlegesen értékelni, aztán minden mást. Pl ott a Superlux, kis kínai gyártó, ~10 ezres áron dobálja a fejeseit, a hangjuk meg bőven többet is megér ennél. Egyébként egy régóta jelen lévő, a hifi világában elég ismert és elfogadott japán márka.
Sennheiser? Szintén a névért fizetsz sokat. Belépő szinten rettentő túlárazott termékei vannak, igazából középkategóriától (inkább felső-közép) felfele érdemes számításba venni a fejhallgatóikat. Vannak persze nagyon jól sikerült darabok, pl az itt is (viszonylag) népszerű HD600, csak hogy egyet említsek a példa kedvéért. Persze nem lehet a Beatsszel egy lapon említeni a Sennheisert. Előbbi egy divat márka - inkább ruházati kiegészítőként kell rá tekinteni -, utóbbi meg a "szakma nagy öregje". Talán az egyik legismertebb gyártó mind közül, ezt ki is használja.

(#11767) schawo válasza DBAtti (#11750) üzenetére


schawo
titán

Állj, ez az én privát véleményem, és ettől még sokan szeretik a kisebb M-es AT-kat is.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#11768) schawo válasza dragon11 (#11765) üzenetére


schawo
titán

Megbántani? Dehogy :)) Kaptál egy fantasztikus ajánlatot contaxg-től, ami nem volt más, mint merő szarkazmus.

Szóval lényeg, hogy ha jót akarsz magadnak, tényleg kerüld a Beatset. Az Audio Pro egyébként már annyira nem rossz, hangminősége alapján a hallgatható kategóriába sorolnám. Hasonló mély kiemelt karakter, mint a Denon D1100, ami hangminőség szempontjából még kicsit jobb is nála.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#11769) speter33


speter33
aktív tag

Sziasztok fejhallgatóguruk :)
Apámat szeretném szülinapjára meglepni egy fejessel, hogy ne zavarja anyámat este a tévével :)
Először AKG K511-re gondoltam, de a Hangbarlangnál a Félnyitott kategóriába sorolják, én meg teljesen zártat szeretnék venni, hogy egy hang se szűrődjön ki belőle.
Én nemrég Superlux 668B-t vettem saját használatra, ez is félnyitott, ezért buszon nem nagyon használnám :DDD
Második kiszemeltem egy SENNHEISER HD 202-II , itt viszont valaki arról panaszkodott, hogy nem fedte le teljesen a fülét a füles. Ez valós gond lehet? Tényleg kicsi a párnája?
Árban nem szeretnék 10 fölé menni, kivagyok számolva.
Van netán egyéb darab, netán más márkájú készülék, amit nem fárasztó hordani, hallgatni, és relatíve "olcsóbb" árához képest hangzása is nagyjából rendben van?
Előre is köszönöm szépen a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

(#11770) schawo válasza speter33 (#11769) üzenetére


schawo
titán

Milyen zenét szeret?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#11771) speter33 válasza schawo (#11770) üzenetére


speter33
aktív tag

Szia :)
65 évesen tuctuc kilőve, Beatles, Bikini és hozzá hasonló műfajok amiket szeret :K

[ Szerkesztve ]

(#11772) Dorien válasza speter33 (#11769) üzenetére


Dorien
veterán

Superlux HD-662 / 662B / 662F - ezek zártak és 10 alatt van az áruk.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#11773) schawo válasza Dorien (#11772) üzenetére


schawo
titán

Még hozzátoldanám a HD-661-et is :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#11774) speter33 válasza Dorien (#11772) üzenetére


speter33
aktív tag

Köszi srácok :R
Na most már van 4, lehet meditálni melyiket válasszam :DDD
Bár most még találtam egy Superlux HD-669-et, ami még beférne a keretbe (alig van 10 felett). Minőségileg ez is olyan, mint a többi? Szép nagy, robusztus kialakítás, gondolom ezzel sem lehet nagyon mellélőni.
Bár lehet, ezt direkt nem ajánlottátok.

[ Szerkesztve ]

(#11775) Leonard


Leonard
tag

Másfél hetes K550 napi kb. 1-1.5 órát halkan hallgatva következmény, hogy tompán fájnak a füleim, olyan mintha elaludtam volna, kicsit be is van dugulva. Tuti a fejestől van, de akkor felejtsem el őket vagy próbálkozzak be egy nyitottal? Tapasztalatok alapján van rá esély, hogy ha valaki a zártat nem bírja, attól a nyitottat még lehet, hogy igen, vagy fölösleges pénzkidobás lenne?

Leonard

(#11776) schawo válasza speter33 (#11774) üzenetére


schawo
titán

Igen, a 669 is jó vétel.

(#11775) Leonard
Passzolom a kérdést, ilyenről még csak nem is hallottam soha.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#11777) Dave™ válasza Leonard (#11775) üzenetére


Dave™
nagyúr

Kívülről fáj, mert mondjuk megnyomta, vagy belülről érzed? Előbbinél lehet hozzáér/irritálja, utóbbi pedig lehet a nagy hangerő miatt, vagy mert számodra fárasztó a hangja stb. Sok oka lehet, érdemes kicsit körüljárni a kérdést. EQ-t használsz?

(#11778) Leonard válasza Dave™ (#11777) üzenetére


Leonard
tag

Nem kívülről, azaz nem a cimpa, belülről, olyan mintha rajta feküdtem volna egész éjszaka valami kemény párnán, viszont a füles hozzá sem ér a fülemhez.
Nagy hangerőt eleve nem szeretem, igen halkan hallgatok zenét, gyakorlatilag mint háttérzene, közben meg más dolgokon meditálok/dolgozok.
Hangszínszabályzás nincs, a fülesnek kellemes hangja van számomra, talán még egy kicsit vékony is, de egyáltalán nem fárasztó vagy idegesítő, kellemes.
Viszont amint felteszem rögtön hallom a szívhangom, (nem magas a vérnyomásom) és olyan érzésem van, mintha a az ujjaimat bedugtam volna a fülembe, vagy mint amikor gyerekként a teli kádban a víz alá merültem.
Két tenyérrel befogva a fülem is ilyen érzés.

Leonard

(#11779) SOAD19 válasza Leonard (#11778) üzenetére


SOAD19
addikt

A hsz.-ed végén írottak alapján, lehet ki kellene próbálnod inkább egy nyitott fejest. :F

[ Szerkesztve ]

(#11780) dudika10 válasza Leonard (#11778) üzenetére


dudika10
veterán

Ezt hívják úgy, hogy zárt fejhallgató. :)
Ettől semmi bajod nem lesz.
Ha fejhallgató levétele után is marad az érzés vagy fáj a füled annak más okát kell keresni.
Egy megfázás vagy bármi hasonló esetleg?

A nyitottaknál ilyen érzés nincs. De erről magad is meggyőződhetsz. :K

(#11776) schawo? szerintem pl a 669 annyira nem jó választás. :N

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#11781) fattyu válasza Leonard (#11778) üzenetére


fattyu
veterán

egy ember akin normálisan zár az 550 és nem tetszik az érzés :)

Van ez így. én az in-ear füleseket vagyok képtelen megszokni. Nyitott más érzés. K550 ha szigetel akkor azt elég heremtikusan csinálja. Ebben a melegben nem egy nagy élmény. Mondjuk másik zárt is más. t70 plüss párna ég és föld a k550hez képest. Nem mondom jobb főleg hogy melyik. de más.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#11782) Dave™ válasza Leonard (#11778) üzenetére


Dave™
nagyúr

Kb. olyasmi a jelenség a leírásod alapján, mint amit bizonyos IEM-ek (gumiharangos fülhallgató) okoznak, amikor jobban benyomják őket. Ha nagyon jó a szigetelés, akkor el tudom képzelni, hogy ez is hasonló vákumot csinál, bár azért furcsa fejhallgatótól. A nyitottaknál ilyet nem tudsz elérni, mivel szinte semennyire sem szigetelnek, eleve a párna is más. Ha a hangját nem érzed fárasztónak (pl. nem túl éles a magas), akkor errefele lehet a probléma, a műbőr párna is jól tud szigetelni. Próbáld meg kicsit megigazgatni néha, hogy picit kevésbé szigeteljen, az remélhetőleg megoldja a dolgot. Persze minél kevésbé szigetel, mélye is annál kevesebb lesz. A nyitottak pedig teljesen mások minden szempontból, ott - amennyiben a fenti jelenség a probléma forrása - ez biztosan nem jelentkezne a kialakításból fakadóan.

(#11783) #71562240 válasza Leonard (#11775) üzenetére


#71562240
törölt tag

Van különbség, hiszen a zártak egyrészt általában befülledősebbek (hiszen általában fontos számukra a hermetikus szigetelés a fül és a külvilág között), ami nem tesz jót a hallójárat belső klimatikus viszonyainak -lásd például a hallójárat párásodása, fülzsír oldódása, fül bedugulása, megfájdulása - másrészt az ilyen hermetikusan szigetelő zárt fejesek sajátos belső nyomásviszonyokat hoznak létre, ami lehet, hogy a fülmembránodnak nem tetszik. Tehát van valamennyi esély, hogy a füledre lazán felfekvő, nyitott fejgallgatóval hátrébb szorulnának ezek a problémák, de ez csak esély, hiszen a fejhallgatózás általánosságban olyan tevékenység, ami nem tesz jót a fülnek, sok szempontból, de ennek mértéke nagyon függ az egyéntől is, nem csak a fejhallgatótól. Tehát, mielőtt belevágnál bármiféle vásárlásba, feltétlenül végezz mérvadó, hosszútávú hallgatásos kísérleteket nyitott fejhallgatókkal, hogy azt jobban bírod-e. A kísérlet elengedhetetlen, de van értelme.

(#11784) baluka26 válasza fattyu (#11781) üzenetére


baluka26
veterán

Ugyanezt akartam írni. Ilyen jó szigetelést még csak IEM-mel tudtam elérni. :D
Mondjuk szívdobogásérzés nekem nincs akkor sem. :D

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#11785) schawo válasza dudika10 (#11780) üzenetére


schawo
titán

Oké, akkor a 669 kihúzva :)

Szerintem is ez a fájdalom egyéb eredetű lesz. Sosem halottam olyat, hogy valakinek megfájduljon a füle egy fejhallgatótól. Az IEM más, ott nagyon kicsi a légtér, és emiatt nagy a nyomásváltozás, de egy fejhallgatónál, ahol a bezárt levegő mennyisége sokszorosa a hallójáratban levő levegő mennyiségének? Nekem is gyanús egy megfázás vagy egyéb eredetű gyulladás.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#11786) vodkaboy22 válasza Leonard (#11778) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Ezzel én is ugyanígy vagyok de ez nem kifejezetten a zárt fejesek hibája, hanem hogy olyan rövid távon kényelmes hosszú távon zavaró hangot produkál a fejes ami ezt hozza ki. Tudod rengeteg hanghullámot ami kijöhet egy ilyen fejesből nem hallasz 20-22kHZ még lazán kijön de már nem hallod. Ha ott van valami gikszer(nem kell hangosnak lennie) akkor az nagyon zavarhat persze szépen lassan jutsz el oda hogy már mindent okolsz csak nem tudod hol a gikszer.
Tanácsom:
Próbáld ki más forrással (ideális CD vagy Bakelit de még inkább jó TUner lenne mert ott 18-20kHz körül már nincs sok minden.) Ha így is fennáll akkor erősítő csere próbáld ki mással (Ha jól emlékszem te mondtad hogy asztali hifi erősítőről hallgatod a fejest mi meg mondtuk, hogy azzal lehetnek gondok... :DD )
Ha így is fennáll a gikszer akkor biza a fejes a gond.
Persze lehet hogy nem kifejezetten egy alkatrésszel van gond hanem 2együtt produkálja a gondot. És persze nem csak a nagyon magas hangok lehetnek gond, hanem sajna sok minden más is zavarhat (Sok gyenge de helytelen felharmonikus stbstb)
Viszont az is igaz, hogy a zárt fejesek tudnak ilyet produkálni én pl nagyon szeretem a DT770-enemet egy jó kis fejes (igaz nem minden zenestílushoz passzol), de 1.5 -2.5 óránál többet nem bírom egyhuzamban hallgatni. Persze egy jó nyitott akár 10 órát is a fejemen van.

Forrással hasonló élményem akkor volt amikor otthon PC-ről hallgattam egy denon 1610-et (HDMI-n kapta a zenét és a képet is a képet meg vitte a monitorra) na annak a fejeskimenete olyan volt hogy 30 perc után már gondolkodni se bírtam :DD

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#11787) schawo válasza vodkaboy22 (#11786) üzenetére


schawo
titán

A zártsága miatt fájt a füled belső része a DT770-től használat után, és azért nem tudtad tartósan használni?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#11788) Dorien válasza Leonard (#11775) üzenetére


Dorien
veterán

Számomra már csak a nyitott / félnyitott játszik, fárasztó, természetellenes a zárt fejes.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#11789) Dorien válasza Leonard (#11778) üzenetére


Dorien
veterán

Ezt már linkeltem régebben: Seashell resonance

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#11790) vodkaboy22 válasza schawo (#11787) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Nem tudom mással magyarázni, mert a magaskiemelésre speciel nem vagyok érzékeny és IEM füleseket képtelen vagyok hallgatni (nagyon hamar fáj tőle a fejem), de más zárt fejessel is meg van ez az élmény (shure 440) viszont nyitottaknál pl seni HD580 vagy pio A1000 nincs ilyen gondom.
Én is arra gondolok, hogy a zártság mint fülnek kényelmetlen jellemző a gond. (Ok hogy a légtér egy ilyen fejesben sokkal nagyobb de mégsem összemérhető a valós evolúció során megszokott légtérrel. ) :R

[ Szerkesztve ]

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#11791) schawo válasza vodkaboy22 (#11790) üzenetére


schawo
titán

Neki a füle belseje fáj a hallgatást követően.

(#11792) vodkaboy22
Oké. :)

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#11792) vodkaboy22 válasza schawo (#11791) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Ezt mondom én is (az más hogy IEMtől a fejem is fáj és az hamar jelentkezik).

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#11793) dragon11 válasza schawo (#11768) üzenetére


dragon11
aktív tag

Oki, kösz.:))
Rendben, Beats kilőve.:D Viszont én nem ismerek ilyen márkát h Superlux max festékben ami hasonlít kiejtésben:D a Shureról, Sennheiserről hallottam még, hogy faszák.. a Denonról egyáltalán nem.
A fejhallgatóban csak a zártság és mélykiemelés a kényelmes-beizzadásmentes viselet mellett a feltételem.:) Az ára max kb. 85 legyen, mert akkor mellé az asus xonar DXet meg kell vennem... vagy olyan jo ez a denon 1100as fejhallgató ?:s :R

(#11794) vodkaboy22 válasza dragon11 (#11793) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Ne xonar DX-et vegyél hanem mást.
Vegyél egy jó beyerdynamic DT770-et kényelmes jól szigetel van basszus ! És a maradékből meg egy jób külső hangkarit (USB-DAC) :R
Szerintem

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#11795) Leonard válasza vodkaboy22 (#11792) üzenetére


Leonard
tag

Gyulladás, bármi szervi bajom tudi, hogy nincs, szerintem is ez a légmentes zártság az ok, valósággal cuppan mikor leveszem a fejemről és igen, tiszta fülledt a füles belseje.

Leonard

(#11796) vodkaboy22 válasza Leonard (#11795) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Nincs véletlen plüs párna az AKG-dhez? Az lehet segít egy keveset :K

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#11797) dragon11 válasza vodkaboy22 (#11794) üzenetére


dragon11
aktív tag

Külső hangkártyát?! Hát nem PCI-E-es kell ?:)
Egyébként miért 'csak' ennyiért vegyünk fejhallgatót és kb ugyanennyiért hangkártyát? Ennyi múlik rajta ?:S
Az az asus xonar csak 18k, de nekem csak a fejhallgató erősítő kell belőle, hogy meg tudja hajtani.. nem ?:S
:R

(#11798) vodkaboy22 válasza dragon11 (#11797) üzenetére


vodkaboy22
addikt

NEm nagyon nem... ;]
Sokkal több múlik a hangkártyán mint gondolnád jelen esetben én 40% forrás (hangkártya és szoftver és zene) - 60% (fejes) -re tippelnék.

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#11799) Leonard válasza #71562240 (#11783) üzenetére


Leonard
tag

"a fejhallgatózás általánosságban olyan tevékenység, ami nem tesz jót a fülnek, sok szempontból,"

Pl.? - a hangos zenehallgatás evidens, de ezen kívül?

Leonard

(#11800) Gerpop_27


Gerpop_27
tag

Sziasztok,
20k körül szeretnék venni egy fejhallgatót, főleg zenére, otthoni használatra. Mit tudtok ajánlani? Előre is köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.