Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11601) baluka26 válasza hm74 (#11598) üzenetére


baluka26
veterán

Én anno 35-ért vettem, egy éve is a 40k volt a teljesen általános ár.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#11602) hm74 válasza baluka26 (#11601) üzenetére


hm74
aktív tag

ügyes voltál, de manapság nem ez az árfekvés a jellemző

(#11603) bajnokpityu válasza baluka26 (#11601) üzenetére


bajnokpityu
félisten

50ért most nem adnám. Igazából nem sok új fejes van,amire értékrendem szerint le tudnám cserélni. ATből 3000 alatt egyre se, zárt shure-k se jobbak. Schawo egyedi t70-ese az,ami izlés dolga. hd650 szintén inkább más,mint jobb.

Ennyire igazmondó fejes talán nincs is a mai dinamikusok között.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#11604) vodkaboy22 válasza hm74 (#11602) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Igen szerintem se ez a tipikus ár érte mostanság sajna. És pityuval is egyetértek 50 körül hasonló tiszta egyenletes hangzásút nem igazán lehet találni. Persze van jó de az vagy erősen V-s hang vagy zárt fejes.

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#11605) hm74 válasza vodkaboy22 (#11604) üzenetére


hm74
aktív tag

Még az SRH840 mondható a leginkább kiegyenlítettenk, de az se iskolapéldája a lineáris frekvenciamenetnek, ahogy itt már kifejtettem:
DT880 vs SRH840

[ Szerkesztve ]

(#11606) contaxg válasza Ear001 (#11594) üzenetére


contaxg
veterán

Jujj :DDD
Akár a Star Trekbe is be lehetne vágni a romulán kultúra példajaként.
Kár hogy nincs benne két cselló... :D

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#11607) Bonkheads


Bonkheads
tag

Sziasztok. A segítségeteket kérném. Ezt a hirdetést kellene bevizsgálni. Azt szeretném megtudni, hogy eredeti-t kínál, vagy megpróbál átverni egy Replikával...Találtam, olyan jeleket amik az eredetiségre utalnak, de olyanokat is amik azt igazolják, hogy Replika...Kérlek segítsetek, mert Postai utánvéttel tudnám csak megvásárolni!

(#11608) Dorien válasza Bonkheads (#11607) üzenetére


Dorien
veterán

Vegyél inkább egy normális fejhallgatót.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#11609) szakibá... válasza contaxg (#11606) üzenetére


szakibá...
senior tag

Most, hogy említed, a Star Trek jövőképében nincs zene, legalábbis én nem emlékszem rá. Pedig az életünket meglehetősen kitölti. Egyéb ötletek pedig szépen kezdenek megvalósulni, mint a holofedélzet, mesterséges szervek, stb.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#11610) troszti


troszti
aktív tag

Valaki?

fiokmuhely.hu ...ahol nem csak fiókok készülnek

(#11611) hm74 válasza Bonkheads (#11607) üzenetére


hm74
aktív tag

Ahogy a szignód is mutatja, nem szégyen tanulni. A beats a rossz iskolapélda. ;)
Eredetiben sem éri meg ilyen színes izét venni csak azért mert jól mutat rajra a b betű. Tudsz olcsón ezeknél sokkal jobb fejhallgatót venni, ebben a topikban nagyon sok hasznos véleményt találsz, de kezd az 1. hozzászólás átolvasásával.
1.hsz

(#11612) vzsryl válasza troszti (#11610) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ha félig nyitott is játszhat, akkor Beyerdynamic DTX 710.
Zenére kellemes, kényelmes és belefér a keretbe. Kényelmes fejes ebben a kategóriában Philips SHP-8000-es, de gyengébb a hangminősége.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#11613) Bonkheads


Bonkheads
tag

Előző válaszolónak is gondolkoztam rajta, hogy válaszolok. De, inkább nem tettem hátha kapok, célravezető hozzászólást. Tehát, aranyosak vagytok, hogy próbáltok jobbat ajánlani, de Kérlek szépen titeket, hogy a kérdésemre válaszoljatok.

Köszönöm!

(#11614) szakibá... válasza Bonkheads (#11607) üzenetére


szakibá...
senior tag

Amennyiért ezt megvennéd, annyiért már sikerrel licitálhatsz a Vaterán egy Beyer T50p-re, kb. ennyiért mentek el az eddig eladott példányok. Biztos, hogy nem hamis, annyi macerát nem vállalnának a kínaiak, csupa fém és nem egy kategória a Beats-el. Ha mégsem tetszene, veszteség nélkül tovább lehet adni, van rá kereslet. Persze ha a dizájn fontosabb, akkor nem szóltam.
Ha mindenáron azt akarod megvenni, akkor be kell vállalnod a rizikót, itt nem fogsz olyan embert találni, akinek van tapasztalata egyszerre hamis és eredeti példánnyal is.

[ Szerkesztve ]

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#11615) bajnokpityu válasza szakibá... (#11614) üzenetére


bajnokpityu
félisten

annyi macerát nem vállalnának a kínaiak

vidéki motorkereskedőnél jártunk. kiszaladt belőlem az a mondat: ez még arra is lusta,h visszatekerje az órát

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#11616) hm74 válasza Bonkheads (#11613) üzenetére


hm74
aktív tag

Kérlek, nézd el nekem és az összes többi hasonlóan "elfogult" fórumozónak, hogy olyan kérdésben nem szívesen adunk tanácsot, amikor a kérdés feltevésének sem látjuk értelmét. A kérdésed megválaszolására vannak megfelelő fogyasztóvédelmi szervek, hozzájuk érdemes fordulni.

(#11617) troszti válasza vzsryl (#11612) üzenetére


troszti
aktív tag

Fontos lenne hogy másokat ne zavarjak vele, így szerintem a félig nyitott dolog nem játszik.

Egyébként a HD-429-ről valami? Itt nem találtam róla véleményt, csak kérdezgették, hogy jó vétel e, de nem nagyon kaptak választ :)

fiokmuhely.hu ...ahol nem csak fiókok készülnek

(#11618) Bonkheads válasza szakibá... (#11614) üzenetére


Bonkheads
tag

Köszönöm a válaszod!

(#11619) Dorien válasza troszti (#11617) üzenetére


Dorien
veterán

Ilyen árkategóriában én inkább a Superlux vonalon nézelődnék, nem a Sennheiser-en.
Menj el és hallgass meg néhányat. (Hangbarlang, Media Markt)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#11620) vzsryl válasza Dorien (#11619) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Azok alá már elkél az értelmes forrás is.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#11621) #71562240 válasza Bonkheads (#11618) üzenetére


#71562240
törölt tag

A kérdésedre azért kaphatsz nagyon kicsi eséllyel ebben a topikban választ, mert az itt előforduló fórumtársak egyáltalán nem rendelnek ebből a típusú fejhallgatóból sehonnan, ugyanis inkább messziről kerüljük a márkát általában is, és konkrétan a márka típusait is, szinte kivétel nélkül (a Solo nem tartozik a kivételek közé, eleve messzire elkerüljük). Tehát kicsi (gyakorlatilag nemleges) az esély, hogy az itteniek közül valakinek tapasztalata lenne éppen ezzel az eladóval, és tudna segíteni. Itt senkinek sincs tapasztalata Beats-et (vagy Beats hamisítványt) árusítókkal.

(#11622) troszti válasza Dorien (#11619) üzenetére


troszti
aktív tag

Utána nézek ezeknek, még sosem hallottam róluk

(#11620) vzsryl
Mi számít értelmes forrásnak?

fiokmuhely.hu ...ahol nem csak fiókok készülnek

(#11623) thesound


thesound
őstag

Nem lehetne az első hsz.-ba beletenni a bíccel kapcsolatos javaslatokat? ;]
(Ha kell megpróbálok valami vallásilag/politikailag is korrekt pár mondatot megfogalmazni, max. javítotok rajta :R )

bár ez így korrekt szerintem.

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#11624) vzsryl válasza troszti (#11622) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Már egy dedikált hangkártya sem lenne rossz, pl. Asus Xonar DG, de inkább DAC+AMP kombó. A lényege az, hogy amit alá raknál, az valószínűleg drágábban jönne ki. Ez azért lehetséges, mert a Superlux-ok hangminősége túlmutat az árukon. Keress rájuk nyugodtan, van bőven vélemény, teszt, pl.: A nagy
Superlux teszt
, A nagy superlux teszt II.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#11625) schawo válasza thesound (#11623) üzenetére


schawo
titán

Nem lehet. Magánvéleményként meg lehet ilyet fogalmazni, de a témanyitó a szolgáltatóhoz tartozik, és akár a jó hírnév rontsa is lehet.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#11626) vodkaboy22 válasza thesound (#11623) üzenetére


vodkaboy22
addikt

SAjnos sokan akik még értelmes "okkal" jönnek ide azok se olvassák el az első hsz-t. Azoktól meg mit vársz aki bebőfögi hogy beats ez kell nekem ez ugye nem hamisítvány amit ezen a hongkongi honlapon találtam? És a kérdésemre válaszolj nem érdekel hogy mit mondasz... :W

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#11627) thesound válasza schawo (#11625) üzenetére


thesound
őstag

hopp, erre nem is gondoltam, thx

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#11628) DBAtti válasza troszti (#11622) üzenetére


DBAtti
aktív tag

Azt hiszem aki hallotta már a (szerk: mostani!) 4xx-es szériát a tagok közül egyetért velem abban, hogy nem éri meg az árát. Szerintem eléggé középszerű hangja van, vagy még az sem, külsőre tetszetős, de nálam az anyaghasználat sem volt valami nyerő.
Gondolkodom mit mondjak helyette 16-ért...
- Superlux HD661 színezett, de jó hang
- Beyerdynamic DT235, kissé érzéketlen, jó ha van hozzá egy kis erősítő, vagy kraftos a mobil lejátszó kimenete (vagy mindkettő). 11500-ért még mindig az egyik, ha nem a legjobb hang - szerintem (és a kopó alkatrészeken kívül örök életű).
- Sennheiserből nekem csak a HD229 tetszik hangban ebben az árkategóriában

Az ATH M40 is "csak" 20k, a helyedben kipróbálnám, ott látni fogsz egy minőségbeli lépcsőt a korábbiakhoz képest (rendes anyagok, nem félsz hogy szétporlad, stb).

[ Szerkesztve ]

"A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

(#11629) #71562240 válasza szakibá... (#11614) üzenetére


#71562240
törölt tag

Sok ostoba marketinszöveget olvastam már életemben, de ennek a hirdetésnek a szövege is élvonalban van a hülyeség terén, az biztos. :D Különösen a "teljesen fémből készült hallgatóbetétek" tetszik, ez nemdebár a hangszórómembránra utal?!

(#11626) vodkaboy22 Hát még mi van azokkal, akik kifejezetten hamisítványt akarnak venni, és arról kérdezik a véleményünket, hogy mennyire jó az adott hamisítvány, és mennyire éri meg az árát, vagy van-e jobb hamistívány még olcsóbban...

(#11617) troszt Minority report. DBAtti (#11628)-as mondataihoz jegyezném meg kötelességszerűen, hogy én vagyok a különvélemény e téren. Bár valóban, az itteni topilakók kevésre tartják a mostani 4xx sorozatot, én általában elég jól sikerült típusoknak hallom őket, és a 429-est is jó ár-érték viszonyúnak, kellemes, hallgathatós hangúnak gondolom, elég szépen és dinamikusan zenél szerintem, bár kétségtelen, hogy nem kifejezetten az igazmondás mestere.

[ Szerkesztve ]

(#11630) troszti válasza DBAtti (#11628) üzenetére


troszti
aktív tag

A Superlux HD661 egész jónak tűnik, viszont kényelemben milyen lehet? Ára is nagyon jó, viszont az mit takar hogy színezett?
Az ATH M40 már kicsit nagyobbnak tűnik, talán kényelmesebb is. Érdemesebb lenne mondjuk ezt megvenni? Nem 2 évre szeretnék fejhallgatót venni, szóval talán a leírtak alapján jobb választásnak tűnik.

Egyébként ezeket hol tudom kipróbálni? Mediamarktba pl nem hiszem hogy árulják ezeket, vagy ha igen, kipróbálni nem hiszem hogy lehet.

(#11629) kammerer Jó, hogy azért valaki így látja, akkor nem teszem még a kukába :)
Nekem amúgy nincs hú de nagy elvárásom, a jelenlegi 3000 es Philips után szerintem minden jobb lesz, minden téren. A hallásom nem a legkifinomultabb, sőt... Elég nekem egy olyan, ami elfogadhatóan szól, jól zár külvilágtól, kényelmes és sokáig bírja. A 429-esbe egy zavar kicsit, hogy nem cserélhető a kábele. De talán mivel nem extrém körülmények között használnám, nem jelentene nagy gondot

[ Szerkesztve ]

fiokmuhely.hu ...ahol nem csak fiókok készülnek

(#11631) hm74


hm74
aktív tag

10-15k környékén az ajánlott típusok közül mi az ami kényelmes és korrekt a zajszigetelése? Tehát ami alkalmas hosszabb vonatozáshoz, buszozáshoz. Hangügyileg sok véleményt találtam, de kényelem és szigetelés témában tudna valaki okosat mondani?

(#11632) vodkaboy22 válasza hm74 (#11631) üzenetére


vodkaboy22
addikt

superlux HD660 :) (szerintem)

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#11633) vzsryl válasza hm74 (#11631) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Szerintem csak a Philips SHP-8000-es, de annak a hangminőségét szerintem még a Maxell Audio Wild is hozza. Tehát csak akkor javaslom, ha a kényelem a legfontosabb. Az árát mindenképp megéri az anyaghasználat, csomózódás mentes kábel és memóriahabos párnák miatt. Zenét is el lehet vele hallgatni, de nem a részletek királya, viszont kellemes, egyenletes hangja van.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#11634) DBAtti válasza troszti (#11630) üzenetére


DBAtti
aktív tag

Megpróbálom rövidre fogni:

A színezés alatt a hangszínt értem. Lényege, hogy máshogy szólalnak meg a zenék minden típuson, vannak világos-vidám színezésű fejesek, semlegesek és sötétek (nem szektába térítek, nyugalom ;) ). Az igazi zenebubus semleges hangú hangkeltőt keres, hogy úgy hallhassa a zenéit, ahogyan az felvételre került (és ilyen láncot is épít elé, de ezt most hagyjuk).
A világos hangzás ad(hat) egyfajta boldogságérzést, a Sony lejátszók közül sok így szólal meg, felturbózza az eredeti zeneszámot. Egy csálé hasonlattal élve olyan ez, mint a monitorok színbeállításánál a Mozi/ Sport/ Játék színbeállítások. Tudod, hogy nem a valóság, de mégis élvezed a parádét. A sötét karakter meg pont az ellenkezője, egy alapból borongós hangulatot adalékol.

A 661-es számomra kényelmetlen, irritálta a fejem a két gumipánt, de ez én vagyok. A hangja viszont nagyon jópofa az áráért, szerintem a legjobb felbontást és mélyet produkálja, amit hallottam 20k alatti zártak közt. A Beyer 235-nél egyértelműen mindenben jobb... lenne csakhogy ad mindenhez egy kis szivárványt, a megszokott Beyerem meg inkább sötét, nagyon nagy az eltérés köztük.

Az M40 egy magasabb kategória, de azért próbálj objektív maradni, a 661 csak 12k, az M40 már 20.
Kipróbálás nélkül sajnos nem tudod meg, hogy melyik kényelmes, és megér-e annyit a különbség. M40 szokott lenni zeneboltokban is, 661 inkább a bevásárlóközpontokban.

Nem sikerült :DDD

[ Szerkesztve ]

"A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

(#11635) #71562240 válasza troszti (#11630) üzenetére


#71562240
törölt tag

Pécsett már sokan panaszkodtak a kínálat hiányára (az ottani MM is szegényes állítólag), de ha Budapesten jársz, a Fejhallgató Plázában, Hangbarlangban, Nomono-ban, a Mammmmmut-beli és a Westend-beli Media Markt-ban rengeteg típust ki tudsz próbálni, a Hangszerker is értékelhető kínálattal bír Audio-Technica és Shure terén.

(#11634) DBAtti Annyit hozzászólnék, hogy a világos tónust inkább a magassáv hangsúlyozásával kapcsolatban célszerű használni, így az általad említett, felturbózott Sony-k szerintem nem a világos tónusba tartoznak, hanem inkább a "telített színűek" közé, hogy a monitoros hasonlatodnál maradjunk.

[ Szerkesztve ]

(#11636) troszti válasza DBAtti (#11634) üzenetére


troszti
aktív tag

Köszönöm a segítséget :)

(#11635) kammerer Akkor úgy érzem, beejtek egy pesti utat! :D

[ Szerkesztve ]

fiokmuhely.hu ...ahol nem csak fiókok készülnek

(#11637) Ati1979 válasza #71562240 (#11629) üzenetére


Ati1979
veterán

"Hát még mi van azokkal, akik kifejezetten hamisítványt akarnak venni, és arról kérdezik a véleményünket, hogy mennyire jó az adott hamisítvány, és mennyire éri meg az árát, vagy van-e jobb hamistívány még olcsóbban..."

Ez már tényleg a LOL kategória. :( Itt páran azt hiszik, hogy a fórum olvasói szabad idejükben azzal foglalkoznak, hogy mazohista módon ócska 1000 forintot nem érő beats hamisítványokat hasonlítgatnak össze.

Végül is milyen válaszokat lehet adni ilyen jellegű kérdésre?
Pl. Ez 500 forinttal többe kerül, de annyival nem szól jobban. :D

[ Szerkesztve ]

(#11638) vzsryl válasza Ati1979 (#11637) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ez tényleg megtörtént itt a topicban 1-2 hete. Emlékszem, arra is megpróbált értelmesen reagálni kammerer. :DDD

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#11639) hm74 válasza vzsryl (#11633) üzenetére


hm74
aktív tag

Köszönöm a tippet.
Nincs nagy elvárásom a hang tekintetében ebben a kategóriában (az otthoni láncot úgyse tudnám megközelíteni). A kényelmetlenség zavarna leginkább utazás közben, így megfontolom az általad ajánlott típust.

(#11640) vodkaboy22 válasza vzsryl (#11638) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Igen emlékszem szegény vette a fáradságot, mi meg jót mosolyogtunk hogy még egy idióta idetalált... Kéne egy beats topik nekik ahol csak beats van.

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#11641) vodkaboy22 válasza hm74 (#11639) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Mondom superlux HD660 ugyanolyan forma mint a beyer dt880 csak zárt és kényelmes. Bár utazásra csak valami combos meghajtóval sajna.

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#11642) DBAtti válasza #71562240 (#11635) üzenetére


DBAtti
aktív tag

Van benne valami, nehezen beszélek még HiFi-ül, gyakran vagyok bajban, mikor meg kell fogalmazzam mit is hallottam. De most hogy így magam elé képzeltem egész jó analógia a színskála, világos-sötét (brightness) + másik skálán az intenzitás. Talán nem is véletlenül hangszín...

"A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

(#11643) #71562240 válasza Ati1979 (#11637) üzenetére


#71562240
törölt tag

Amint azt tudjuk, az árak nem egyenes arányban, hanem exponenciálisan növekednek, tehát nyilvánvaló, hogy az 500 forinttal többe kerülő Beats hamisítvány csak 323 forintnyi hangminőséggel szól jobban, mint az 500 forinttal olcsóbb. Bár igaz, a kényszerű kerekítés miatt a 323 Ft a gyakorlatban 325 Ft-nak számít...

(#11640) vodkaboy22 Gondolod, hogy nincs Beats topik a Prohardveren? :Y

(#11642) DBAtti Az említett Sony-k "magasan szaturáltak". :D

[ Szerkesztve ]

(#11644) vodkaboy22 válasza #71562240 (#11643) üzenetére


vodkaboy22
addikt

HUh nem tudom, hogy van-e ilyet nem nézegetek :)
Ez a kerekítés jó volt ezzel meg lehet magyarázni nekik, hogy vegyé eredetit mert az 60k+al de jobb lesz :C
Muhahaha vagy inkább vegyél Beyerdynamic T70p-t mer az drágább az már mellékes hogy jobban is szól de drágább és menőbb me hipszter és nem mindenkinek van ilyen muhahaha

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#11645) hm74 válasza vodkaboy22 (#11632) üzenetére


hm74
aktív tag

köszi

(#11646) #71562240 válasza Ear001 (#11594) üzenetére


#71562240
törölt tag

Hát, én ennek hatására elképzeltem a Smoke on the Water-t quawwali stílusban... :B A karmester mintha a Dobsa Sándor lenne...

[ Szerkesztve ]

(#11647) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Gradok kényelmére mennyire szoktak panaszkodni?
Gondoltam kipróbálnék akg-tól teljesen eltérő hangzást, sr80i-t tudnék is viszonylag jó áron, de ha kényelmetlen nem költök rá.

(#11648) Kevin89


Kevin89
csendes tag

Sziasztok! Fejhallgatot keresenek az akg q460-som utan. Fontos szempont,hogy 32 ohmos legyen, otthoni hasznalatra lenne fokent, illetve a mely hangok valoban melyek es tisztak legyenek.

En a kovetkezoket neztem,de meg nem hallgattam: ath-ws55, ath-es7, grado sr80i, grado sr125i, B&W P3, HarmanC CL.
Ha van egyeb otletetek azt orommel meghallgatom :)

(#11649) Zoli133 válasza Kevin89 (#11648) üzenetére


Zoli133
őstag

MIért pont 32Ohm?

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#11650) guppy válasza Blackhole13 (#11647) üzenetére


guppy
őstag

személytől függ, én egy albumot simám végighallgatok az sr225-el, 2 után már kezd kényelmetlen lenni, ami előnye h a szorítóerő kicsi, és könnyű a fejes, párnák ami kényelmetlen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.