Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#120048) sosmo


sosmo
csendes tag

Sziasztok!
Már egyszer kérdeztem, de nem kaptam választ, úgyhogy megint kérném a tanácsotokat, kis pontosítással.

1) 2-3 héten belül
(2) max 150 000 - 170 000 Ft
(3) programozás, irodai programok, filmnézés. Munka és tanulás is. Játék csak esetleg talán, nem arra kell.
(4) Nem játékra akarom használni, de ha fut rajta, akkor előfordulhat: Heroes of the Storm, 1-2 régebbi játék. Nem maxon.
(5) 14-16", ne tükröződjön, a többi mindegy
(6) Naponta hordozva lesz, de utazás közben nem fogom használni.
(7) Win 7/10 jó lenne
(8) SSD legyen, minél nagyobb, annál jobb, 8 GB RAM (ha nem fér az árba, akkor 4GB), optikai meghajtó nem kell
(9) Az a fontos, hogy bírja a napi 2x1 óra hordozást és a napi sok óra folyamatos használatot felforrás nélkül és lehetőleg ne legyen idegesítően hangos a hűtés. Sokat fogok gépelni rajta, külön egérrel fogom használni.
(10) Használt, de minőségi gépet keresek. Viszont minimum 1 év garancia kellene.

Azt nagyjából látom, hogy a boltokban használtan mik vannak ilyen árban SSD-vel, de hogy melyik lenne a legmegfelelőbb, azt nem tudom eldönteni.

Köszi!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.