Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70901) dqdb válasza Molydeus (#70899) üzenetére


dqdb
nagyúr

Az Ugreen USB switchénél (KM) pedig figyelmeztetnek, hogy a 3.0-s verziónál gond lehet a vezeték nélküli dongle-ökkel.
Unifyinggal oké, másról nem tudok nyilatkozni.

A hotkey meg mindig kéznél van.
Feltéve ha jó a switch USB HID implementációja. 6KRO megy át az alap protokollal (standard report), az NKRO támogatására kétféle megoldás is van a szabványban (extended standard és bitmap), valamint a több virtuális billentyűzetként viselkedés is opció. Az teljesen a billentyűzet gyártóján múlik, hogy ezek közül melyik megoldást választja, és ha a switch egyiket sem támogatja vagy nem azt támogatja, amit a billentyűzet, akkor megszívtad. Értelmes firmware-rel rendelkező billentyűzeteket persze át lehet kapcsolni 6KRO módba (Ducky ilyen például), de a legtöbb gamer csodánál nincsen erre lehetőséged.

És persze ahogyan említetted, a V betű még több szívással járhat :)

2+ év után azt tudom mondani, hogy nálam a UGREEN megoldása bevált, úgy rémlik, első voltam a topikban, aki belevágott ebbe, ma is ezt venném (vagy beépített KVM switchcsel rendelkező monitort, ha nem két monitoros setup kellene), és különálló KVM switch közelébe nem mennék.

Ez a GeekArk BOW PBT mennyivel simább felületű, mint az Arctic vagy Iceberg klónom.
Óvatosan a kupakok felrakásával és leszedésével, mert könnyen tud törni a stem.

A simaság az öntőformán múlik, és az a jó ebben a simaságban, hogy úgy nagyon sima a felület, hogy közben nem csúszik.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.