Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70503) Molydeus


Molydeus
senior tag

Néha szóba kerül a téma, ezért megosztom veletek, milyen élmény ért a minap.
Este a feleségem átfutotta a facebookot és némileg rosszallóan megjegyezte, hogy mechanikus billentyűzetekről kapott valami videót. Mondtam, hogy bocsi, utoljára egy féléve került ott szóba szóba a téma egy messanger beszélgetésben, szóval biztosan a Nagy Testvér figyel.
Megnyitotta a videót, ami valami kerámia alapú kupak készlet group buy reklámja volt. Meghallgatta a hangtesztet, sőt egy másikat is, amit a FB feldobott neki. Mindkettőnek a thokcy hangja volt. A végén megállapította, hogy a mélyebb thocky tetszik neki... miért nem ilyet építek inkább...!? :Y
Nem tudom nézi-e valaki a Big bang theory-t. Van egy jelenet, amikor a lányok valami szuperhősös témáról folytatnak elméleti vitát egymás közt mindenféle kényszer hatása nélkül , a fiúk meg a döbbenettől tátott szájjal állnak a konyhában. Kb. így éreztem magam. :DDD
Az asszony nem utasítja el a technikai dolgokat, sőt, de a mechák eddig teljesen hidegen hagyták. Most meg az sem zavarta, hogy a tetszetős thocky egyértelműen hangosabb volt, mint a saját tompítottjaim, pedig leginkább miatta lettek a silent swithcek. Tisztán koppant a bottom-out és a visszatérés is.
Azt hiszem, elfogadom a kihívást és elkezdek utána járni a dolognak. :D
A méregdrága kerámia kupakokat azért ki fogom hagyni.

M.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.