Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-03 18:52:36

LOGOUT.hu

Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23701) Zsolt!! válasza MC Pite (#23700) üzenetére


Zsolt!!
aktív tag

Hello!

Kiváncsian várom a tuningod eredményét mivel nekem is wharfedale hangfalam van.

(#23702) Zsolt!!


Zsolt!!
aktív tag

Sziasztok!

Wharfedale 9.5 és a Denon pma 260 mennyire van egy szinten hangminőségileg?Ha lecserélném az erősitőt nagyobbra mekkora változásra lehet számitani megérné a befektetés?

(#23703) eclipse006 válasza Zsolt!! (#23702) üzenetére


eclipse006
őstag

Szia.

Nagyobb alatt, a teljesítményt érted? Egyébként nem rossz az a Denon erősítő.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#23704) Zsolt!! válasza eclipse006 (#23703) üzenetére


Zsolt!!
aktív tag

Nem!Hangban jobbra gondoltam egyébként elégedett vagyok vele ezért is kérdeztem h hallhatok-e ettöl jobbat a hangfalamból vagy nem?:)

(#23705) MC Pite válasza Zsolt!! (#23704) üzenetére


MC Pite
veterán

Erősítőnek tuning is szóba jöhet akár.
Kábel kell még, meg kondi, meg hogy elöbb visszaérjen az erősítőm.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#23706) Zsolt!! válasza MC Pite (#23705) üzenetére


Zsolt!!
aktív tag

OK!Hát tuning nálam kissé nehézkes mert vidéken vagyok.Majd ird meg a tapasztalataidat!Az erösitöm kicsit recseg egyik bemenetén ezért gondolkozok h veszek jobbat vagy inkább megjavitassam.Ezért is érdekel h. egy komolyabb erösitövel jobb hangot kapok-e vagy kifutja magát a Wharfi ezzel is 100%-ban.És megint nem a teljesitményre gondoltam!:)

[ Szerkesztve ]

(#23707) MC Pite válasza Zsolt!! (#23706) üzenetére


MC Pite
veterán

Nekem is elsősorban javíttatás, másodsorban tuning miatt van fent az erősítőm (szintén vidéki vagyok).

Belülre (ha már kondi a kácsától jönne valószínű) sima hangfalkábeleket célszerű rakni, pl mélyhez 2,5ös, többihez meg 1,5 változatot pl ebből?

Illetve ilyet tudnék 2 eres 1,3mm-eset szerezni, viszont itt azt írják, hogy "Nem alkalmazható: alacsony impedanciájú forrásokhoz való közvetlen csatlakozás esetén". Nem tudom hogy jelent felhasználásnál ezt számítana-e vmit...

Megjegyzem erősen hasonlít a Neotech NES5002re.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#23708) kolosanyi válasza #71562240 (#23690) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nos valahogy számítottam erre a válaszra. :D Az orionos ötlet bennem is felmerült, de sajnos nem szól jobban úgy se. Kicsit más, de szerintem egyáltalán nem jobb, mondjuk nem is rosszabb. Állagmegóvó munka alatt azt érted, hogy próbáljam meg visszacsinálni olyanra, mint amilyen gyárilag lehetett? Csak azért kérdezem, mert azok alapján, amiket eddig hallottam az ilyen szettekről, nem nagyon fűlik hozzá a fogam, mert eléggé szidják mindenhol. Bár lehet, hogy ennél az Aiwánál jobb lenne, nem tudom. Igazándiból a jelenleginél jobbat nem nehéz összehozni. (Egyébként ezért is maradtam a fülesezésnél, meg ugye albérletben se biztos, hogy jó ötlet lett volna egy normálisabb rendszer kiépítése.) Viszont meg kell mondjam, a használt dolgok vásárlásától kicsit azért tartok, sajnos nem nagyon vagyok képben, hogy mire kell odafigyelni az ilyen eszközöknél. Erősítőnél még ok, ott szerintem nagy gebasz nem lehet, sok mozgó alkatrész nem tud meghibásodni, már amennyire én ismerem a dolgokat. Viszont a hangfalaknál vannak fenntartásaim...

(#23709) eclipse006 válasza Zsolt!! (#23704) üzenetére


eclipse006
őstag

Így már okés. Persze lehetne még többet kihozni a rendszeredből. Több téren is akár. Forrásnak mit használsz, CD, DAC..?

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#23710) Zsolt!! válasza eclipse006 (#23709) üzenetére


Zsolt!!
aktív tag

Jelenleg egy dcd 715-ös cd lejátszót használok de szeretnék egy Dacot egy Music Streamert.

(#23711) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Érdekes az is, hogy, pl a 20 Hz-nél kisebb frekvenciájú (neve: infrahang) hangokat nem érzékeljük tudatosan, de pl megzavarhatja az egyensúlyérzéket és nyugtalanná tesz.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#23712) #71562240 válasza kolosanyi (#23708) üzenetére


#71562240
törölt tag

Állagmegóváson mindössze karbantartást és az esetleges meghibásodások javítását értettem.

(#23713) eclipse006 válasza Zsolt!! (#23710) üzenetére


eclipse006
őstag

Az sem lenne rossz választás, viszont a CD játszód is jó. Kábeleket milyet használsz? (Bocs hogy körbe kérdezek mindent, csak kíváncsi vagyok rá) :)

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#23714) geza12


geza12
aktív tag

Sziasztok!

Olyan kérdéssel fordulnék, hozzátok, hogy a tápkábelezést ,milyen szinten befolyásolja a ház kábelezése? Mert ez ügyben nem tudtam még dűlőre jutni, valaki azt mondja hogy nagyon fontos valaki azt mondja ,hogy az utolsó pl 1.5méter lényeg.

A tápkábelt már megvettem ,de kíváncsi vagyok erről kinek mi a véleménye.

(#23715) Zsolt!! válasza eclipse006 (#23713) üzenetére


Zsolt!!
aktív tag

Neotech ks 1034m hangfalkábelt és Neotech KHS-441SM interkonektet (up-occ) használok.Semmi gond!:)

(#23716) eclipse006 válasza Zsolt!! (#23715) üzenetére


eclipse006
őstag

Ezek alapján mindent egybevéve, tényleg érdemes lenne egy komolyabb erősítőt kipróbálni a többi komponenseddel.
Korábban én is erősítő csere előtt álltam, egy Marantz-ra esett a választásom, elég sokat dobott a rendszeremen. Előtte Philips erősítőm volt.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#23717) Zsolt!! válasza eclipse006 (#23716) üzenetére


Zsolt!!
aktív tag

Köszi!

Már csak egy kérdés maradt számomra.Milyenre? :)

(#23718) eclipse006 válasza Zsolt!! (#23717) üzenetére


eclipse006
őstag

Hát ez jó kérdés.. El lehet más irányba is indulni márkát illetően. Akár NAD, Rotel, Cambridge erősítők is szóba jöhetnek. Régebbi Luxman-ok között is vannak jók, vagy házon belül nagyobb testvérei a meglévő Denon-odnak. Hallgatózás nélkül nem érdemes megvenni vakon. Úgy lenne a legjobb, ha a saját rendszeredben tudnád kipróbálni a kiszemelt erősítőt. :)

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#23719) Zsolt!! válasza eclipse006 (#23718) üzenetére


Zsolt!!
aktív tag

Hát majd utánajárogatok szép lassan nem hajt a tatár.Ha lesz kiszemelt erősitő majd kikérem a véleményetek az otthoni meghalgatást elég nehéz lesz megoldani persze tudom az a legjobb megoldás.

(#23720) kolosanyi válasza #71562240 (#23712) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ja ok, bocsi a hülyeségért, pedig nem szokott gondom lenni a szövegértéssel... :D

(#23721) eclipse006 válasza Zsolt!! (#23719) üzenetére


eclipse006
őstag

Mindenképp írj, ha van valami kinézőben!

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#23722) #71562240 válasza kolosanyi (#23720) üzenetére


#71562240
törölt tag

Lényeg, hogy gyújtögesd a pénzt, aztán vegyél használtan-olcsón jót!

(#23723) btb300


btb300
csendes tag

Sziasztok!

Jelenleg egy kb. 40 éves Harman/Kardon 330B receiver hajt egy pár Orion HS 288-as hangfalat itt nálam. Tudnátok tanácsot adni, hogy mi jelenleg az a kategória a kompakt hangfalak közt, ami hangminőségben már érezhető előrelépést jelentene az Orionokhoz képest? Például mit várhatok egy Mission MX-1, vagy egy Sound Art W2 hangfaltól? Árban nem szívesen mennék ennél feljebb, és nem tudom, hogy így érdemes-e egyáltalán cserében gondolkodnom. Örülnék, ha meg tudnátok osztani a tapasztalataitokat, véleményeket.

köszi
Bandi

(#23724) #71562240 válasza btb300 (#23723) üzenetére


#71562240
törölt tag

Az általad említett hangdobozok (és azok kategóriája) egyértelmű, de nem mellbevágó előrelépést jelentenének az Orionhoz képest. Legalábbis a hang minőségében. A mennyiségében nem. Ha van rá ennyi pénzed, érdemes váltanod, akár éppen ezekre, akár másra, például Cambridge Audio S30-ra, Mission M32i-re, Tannoy Mercury V1-re ebben az árketegóriában. Vagy vegyél használtan még jobbakat.

(#23725) Toncsi válasza btb300 (#23723) üzenetére


Toncsi
aktív tag
LOGOUT blog

Egy modifikált (hangváltó, csillapítóanyag, kábelek) Orion hs280-at és egy Tannoy Mx1-et hallottam egymás mellett, nem biztos, h az utóbbit választanám.

(#23726) btb300


btb300
csendes tag

Köszönöm a segítséget! Esetleg annyit még tudnátok tenni, hogy a használtak között milyet lenne érdemes keresnem?

(#23727) kolosanyi válasza #71562240 (#23722) üzenetére


kolosanyi
veterán

Úgy teszek, köszönöm szépen. :R

(#23728) btb300


btb300
csendes tag

Sebtében ezeket találtam, amik érdekesnek tűnnek:
http://elektronika.vatera.hu/hangfal_hangrendszer/kef_carina_ii_angol_hangfal_1555087208.html
http://www.expressz.hu/szorakoztatoelektronika/hangfal/hirdetes-30270704/
http://www.expressz.hu/szorakoztatoelektronika/hangfal/hirdetes-30266531/

(#23729) eclipse006 válasza btb300 (#23728) üzenetére


eclipse006
őstag

Szerintem ezek közül az MB Quart éri az árát, a Technics túlárazott. A Kef nem rossz.

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#23730) Puma K válasza Colos1 (#23697) üzenetére


Puma K
veterán

Köszönöm az információt!

-------------------------------------------------------------------------------------------------
(#23698) Skizz :

Köszönöm, még átgondolom!

-------------------------------------------------------------------------------------------------
(#23699) eclipse006 :

Köszönöm az összes információt!

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#23731) MC Pite válasza MC Pite (#23707) üzenetére


MC Pite
veterán

Többet nem kérdezek a témában ha nem kapok választ, de megpróbálom: El tudtok valahova irányozni ahol hangfal tuninggal kapcsolatban értekeznek?

Belső kábel a fő kérdés(vatag, vagy vékony de jól vezető ugyanazokat az elveket kövessem mind dobozon kívül?); illetve hogy 1034M kábelnél az összekötő tuningot nyugodtan csinálhatom úgy hogy simán Y-ra csavarom a végét és bekötöm mindkét csatlakozóhoz, nem? Baxott vastag, nem fog kisebb felületen érintkezni így sem; max lezsugorcsövezem picit hogy levegővel ne nagyon érintkezzen a réz.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#23732) bajnokpityu válasza MC Pite (#23731) üzenetére


bajnokpityu
félisten

A gyári lemeznek is hatalmas a keresztmetszete. Nem azért szokás cserélni. Kerestem én is leírásokat, de google alapján találtam fotokat nagyon sok hangfal tuningjáról, köztük egy rubiról. Még a használt kábeleket is meg lehet találni a fényképeken.

Másik,el kéne már felejteni,h a vastag kábel jó. Van amiben jó a brutál keresztmetszet,de nem mindenhova nyerő. Felépítés sokkal meghatározóbb.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#23733) MC Pite válasza bajnokpityu (#23732) üzenetére


MC Pite
veterán

Nem tudom miért szokás cserélni; idáig egyszerűbb hangfalakat vettem kezelésbe, összekötő nélkül. Nem mondtatok rá semmit, de sztem a 4mm-es laposkábelt a végén ketté szedhetem - vagy megpróbálom majd fülre ha lesz újra cucc.

Googlizás közben találtam a kosár földelésétf/i], akár a negatívra is, nem tudom valaki próbálta-e.

Közben eszembe jutott, hogy a keresztváltóba nem fog úgyse vastag kábel belemenni; de ha nem találok semmi érdemi infót hogy mire cseréljem, hagyom a gyíkba, a hoki sarukat leszedem és felforrasztom a kábeleket. Több helyen azt írták használjak ugyanolyat mint kint; ami hülyeség, kisujjnyi kábellel nem fogok bent menni az tuti, 2,5 fölé nem látom értelmét menni; sőt. Korábban ezt linkeltem neked, elsőre erre gondoltam; az ezüstös verzió húzósnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#23734) Patice válasza bajnokpityu (#23732) üzenetére


Patice
nagyúr

Erről a kosár földelésről eszembe jutottak a Rubiban a műanyag hangszórókosarak!

Lehet megvan a válasz az anyagválasztást illetően? :D

Így nem kell földelni a kosarat, hanem kikerülik egy szimpla megoldással: nem mágnesezhető anyagból készítik a kosarat, pl. öntvény alu, vagy a Rubi esetében műanyag. :C

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#23735) bajnokpityu válasza Patice (#23734) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Már az is eszembe jutott,h szándékos volt. Dp880 öntvénykosár ötödáron, és gyengébben szól. Rubi olyan mélyre megy,ami már szinte fölösleges,és nem érzem,h torzítana azon a hangerőn, amin használom. Csak b*ssza a csőrömet, hogy mennyivel jobban tetszett volna,ha egy massziv öntvényt találok odabent :)

Egyébként alut használnak, plusz a földeléssel nem lemágneseznek,inkább sztatikusságot csökkenthetnek.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#23736) eclipse006 válasza MC Pite (#23731) üzenetére


eclipse006
őstag

Én 1mm átmérőjű rézdrótra cseréltem a gyári ezüst kábelt a hangfalakban.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#23737) MC Pite válasza eclipse006 (#23736) üzenetére


MC Pite
veterán

Értsem ezalatt hogy tömör kábelre? Lakásfelújításból maradt egy adag 1,5es :D.
OFC csak sodrottnál számít (mármint hogy a szigetelés alatt nincs)? Elné' a tudatlangságomért, nem vágom...

Új csatit nem akarok a kosár földelésének, egy gizdább vezetékkel összehozom őket a negatívra.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#23738) bajnokpityu válasza eclipse006 (#23736) üzenetére


bajnokpityu
félisten

mármint ezüstözött rézdrótot,gondolom.

én is ezt csináltam, a rubiban is bő 2.5ös ezüstözött sodort rézdrót van(mindig a hidegpont volt ezüstözött, a meleg sima réz)
ezt cseréltem sodort több eres tömörre.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#23739) MC Pite válasza bajnokpityu (#23738) üzenetére


MC Pite
veterán

Sodort több eres tömör ahol a 1,5/2,5es kábel 7 tömör ér sodorva? Vagy olyan mint az audioquest koncentrikusa?

Kácsásokat megkérdeztem, eladó srác szerint (ha 1034M-et használok)KCS-FL15 a magasnak, KCE-FLW25a többinek. Gyanús hogy azt mondja a srác akár a 1034-el is mehetnék belül ha akarnék :DDD
De gyanítom hogy a nyákon a 2,5es sem fér át - ilyenkor megtágítjátok?

Hidegpont a mínusz és melegpont a plusz ha jól értelmezem... Számít az ezüstözött/nem ezüstözött valamit a +/-nál? (értsd szedjem szét az ezüstözött és a sima 1,5est és 1-1 eret rakjak/raktál fel?)

szerk: Nem is annyira a tutit akarom kiszedni belőletek, hanem a tuti kerülendőt, illetve ami többeknek bevált a gyáriak helyett. 6500 píz még so-so, ha elég jó megoldásnak tűnik. Nyilván nem fogok öt-öt kábelt venni és kísérletezni :)

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#23740) bajnokpityu válasza MC Pite (#23739) üzenetére


bajnokpityu
félisten

sodort többeres a 2x4 ér.
nem mondom,h jó az a teknika,ami a rubiban volt,csak elmondtam,h ott hogyan csinálják.
nem tudom a tuti,hiába akarod kiszedni belőlem. :)

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#23741) eclipse006 válasza bajnokpityu (#23738) üzenetére


eclipse006
őstag

A gyári kábel, visszaemlékezve nekem tömör ezüstdrótnak tűnt, lehetett vagy 0,75-ös az átmérője.
Gyárilag olyan nagy átmérőjű kábelt raktak? Az szép. :)

MC Pite: Pont fordítva tömör drótot cseréltem sodort réz-re. Próbáld ki, maximum nem jön be a hangja, de az tuti, hogy gyárilag elég gagyi kábeleket raknak a dobozok többségébe, tisztelet a kivételnek!
Ez a hangszórókosár földelése, érdekes számomra. :)

Szerk: Nálam azért férne el a 2,5-ös kábel mivel nem nyákon van a hangváltó, hanem csak úgy összeforrasztgatva. Így.

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#23742) Colos1


Colos1
őstag

Sziasztok!

Valakinek van tapasztalata OpAmp -okkal? Kell neki bejáródási idő, vagy ezeknek nem változik a hangjuk?

Ma jött néhány minta a TI -től, de egyik sem volt olyan jó, mint a 2604, ami már majdnem egy éve a hangkártyában van.

A 2111 -el pl. az volt a gondom, hogy a cintányér nem csilingelt, hanem sziszegett, és azt gyűlölöm :((( Más tekintetben egész jó volt.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#23743) #71562240 válasza Colos1 (#23742) üzenetére


#71562240
törölt tag

Változik.

(#23744) geza12 válasza Colos1 (#23742) üzenetére


geza12
aktív tag

2107-et próbáltál már?

Sokaknak az vált be a legjobban, meg nekem is tetszik.

(#23745) Colos1 válasza geza12 (#23744) üzenetére


Colos1
őstag

Kértem abból is, de eddig nem próbáltam ki, mert valahol azt írták, hogy instabil lehet. Most betettem, és tesztelem. Kicsit mintha erősebbek lennének a mélyek, de a magasai ennek sem olyanok, mint a 2604 -nek :( Sajnos elég kényes vagyok a magas hangokra, mert az átlagnál kicsit magasabb frekvenciáig hallok. :O

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#23746) burriebonz


burriebonz
tag

Hy mindenkinek!

Tudna-e nekem segíteni abban valaki hogy az RFT B3010 hangdoboz magassugárzóit mivel lehetne pótolni? Lehetőleg úgy hogy a hangváltón se nagyon kelljen változtatni.

(#23747) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Üdv!
Találtam a garázsban egy pár Fisher STE-M95 (Videoton) hangdbozt. A mély körüli habszivacs be van repedezve. Érdemes peremeztetni, van hagyjam inkább? Milyen hangja lehet? (most puffog a mély, érthető okokból)

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#23748) fero02 válasza Tomi_Sci (#23747) üzenetére


fero02
veterán

Érdemes lehet, ha nincs túl sok elvárásod vele szemben. A Hangszóró2000 Kft foglalkozik javítással (minden adott, ők az ex Videoton). Itt vannak az árak. Egy jó tanács: Pázmándival ne foglalkozzál, Székesfehérvárra küldd javításra, ha emellett döntesz. ;)

(#23749) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Beszélgettem ma pár mondatot egy akusztikus ismerőssel(nem Hivox Zolival,bár ő is azonos végzettségű).
Genelece van, ő ezt tartja jónak. De nem ez a lényeg: tápkábelekben nem tud hinni, épp belekezdett elmagyarázni, hogy valamilyen táphiba okozza, valami rossz szűrés, mikor el kellett válni. Namost ez nem valószinű, hogy jó magyarázat, bár még fogok a témáról beszélni vele. Elkerekedett a szeme, mikor mondtam, hogy mélyebbre tud menni, magasabbra, nagyon teret, és részletességben érzek-észlelni vélek különbséget. Tehát sokat nem próbálgatta, de sztem ez placebo-hogy nincs egy jó cuccon különbség, és simán érezné, ha kipróbálná.

Tehát sztem miért nem lehet jó magyarázat,h miért nincs difi: sok milliós láncokban is használják, nem csak olyan olcsó láncban, mint enyém. Azért egy Bladelius, egy Lexikon nem hinném,h spórol a tápon, v a szűrésen. Ezekben ráadásul szinte mindig valami húzós hálózati szűrő is szokott lenni.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#23750) #71562240 válasza bajnokpityu (#23749) üzenetére


#71562240
törölt tag

Ráadásul minél jobb a készülék és minél jobb a tápja, annál jobban érezni a tápkábelek különbözőségeit is.
Ehhez megint előhoznám az utolsó előtti erősítőmet példaként, annak aztán tényleg korrekt tápja volt, csatornánként 48ezer mF tápkondenzátorokkal, ha kihúztam az áramból, akkor még tíz másodpercen keresztül zavartalanul szólt a zene, alapzaja gyakorlatilag semmi nem volt, mégis éppen ennél az erősítőnél hallottam a legnagyobb különbségeket tápkábelek között. Pedig elvileg ez volt a legfüggetlenebb a hálózattól az összes eddigi erősítőm közül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.