Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-03 18:52:36

LOGOUT.hu

Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23511) dudika10 válasza Patice (#23508) üzenetére


dudika10
veterán

Úgy látom nem sikerült leszűrni a lényeget. :)

"ha nem mutatsz rá mérési eredményt, akkor nem hiszem el, tehát nem is létezik."

Pont oda akartam kilyukadni, hogy nem ez a helyzet.
Ha nem mutatsz rá mérést, akkor ne kezeld tényként. Ettől függetlenül létezhet és nem létezhet, nem ez a lényeg. Nem a bizonyítottan létező és nem létező dolgok körül van általában baj, hanem a nem bizonyított, de tényként kezelt dolgok körül.

Részemről úgy gondolom, hogy a felhasznált műszerek sokkal érzékenyebbek és tévedhetetlenebbek mint a fülem. Aztán vagy igazam van, vagy nem, de mivel nem hiszem, hogy bizonyítani tudnád az ellenkezőjét, ezért megint kár volna lekezelően bánni velem.
Keveset tudsz rólam és a zenehallgatási szokásaimról maradjunk annyiban. Elmélkedés és beszélgetés valamiről teljesen elszeparálható a valós dologtól szerencsére. ;)

(#23507) bajnokpityu:kipróbáltam sok mindent, van ami bejött és van ami nem.
Csak az a különbség, hogy én nem hiszem, hogy mindegyiknek tényleges fizikai szerepe volt. Nem érdekel, hogy tudat alatt segít (mondjuk nekem furcsa és egyáltalán nem logikus az, hogy Ti elzárkóztok ettől a lehetőségtől, bár annyira mégsem zárkózik el mindenki tőle, ahogy a múltkor láthattuk, de ha megemlítem... na mindegy :)) ), vagy fizikailag, hasson és kész. :K

(#23510) Alpee: most vagy ennyire félreérthetően írok, vagy ilyen nehéz értelmezni a hozzáállásom.
Amíg valami nem mérhető, addig nem állíthatom azt teljes magabiztossággal, hogy létezik.

Ismeritek a viccet, hogy a biológus, a fizikus és a matematikus utaznak a vonaton Angliában és látnak egy fekete tehenet?
Biológus: itt feketék a tehenek.
Fizikus: itt legalább 1 tehén fekete.
Matematikus: itt legalább 1 tehénnek legalább az egyik oldala fekete.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.