Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-03 18:52:36

LOGOUT.hu

Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#125801) tranceplanet válasza ktommy91 (#125777) üzenetére


tranceplanet
addikt

Múltkor már linkeltem, előrendelés volt. Akkor már ez is lemérődött! :R

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#125802) ktommy91 válasza fererencz89 (#125800) üzenetére


ktommy91
addikt

Szerintem inkább maradjon csendben, mert a stricik portékája valós örömöt ad, míg ők csak átb@sszák az embert. Szóval akár bóknak is vehette volna. Helyette ment pityeregni az adminnak, aki tuti valami haverja.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#125803) Beretvás válasza fererencz89 (#125800) üzenetére


Beretvás
addikt

Hát nem semmi ami ott megy...

(#125804) kutyek


kutyek
senior tag

Lefekvés előtt egy kis Prog n' Bass (igazából fusion jazz): Estike.
Külön piros pont DOMi-nak, hogy a kutyája végig az ölében ül :)

(#125805) Beretvás


Beretvás
addikt

Úgy néz ki kezd összeállni a hangzás.. Már csak az fúrja az oldalam ,hogy vajon kell e nekem egy DAC? Hozna e valamit vagy sem... Kipróbálni ez idáig sem sikerült egyet sem sajnos.. :(

Most az IFI UNO val szemezgetek éppen.. :D Ki kellene azt a bogarat írtani a fejemből.. :D

(#125806) python1


python1
veterán

Vègre vègleges formát kaptak az OB falak, már csak a korona, vagyis a driverek hiányoznak a tetejèről.

(#125807) denesdr válasza python1 (#125806) üzenetére


denesdr
addikt

Hogy szól a kettő együtt? Egyébként ha szeretnéd erősíteni kicsit a mélyátvitelt, ahhoz állítólag érdemes oldalfal(ak)at rakni a doboz egyik vagy mindkét oldalára.

[ Szerkesztve ]

(#125808) python1 válasza denesdr (#125807) üzenetére


python1
veterán

Ma csak összecsavaroztam őket 1-2 nap és teljesen készen lesznek, akkor lesz az igazi próba, felesben már próbáltam a dobozossal, doboz nagyon elvérzett melette, érdekes a dobozosnak mérve jobb az átvitele, viszont ahol ülök, ott meg az OB sokkal mélyebbre megy, viszont az OB-k nyílt középtartományát szerintem semmi nem tudja überelni.
Nem akartam direkt oldallapot a megjeleneés miatt.

(#125809) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Szemezek a Kef LSX II LT verziójával, amin van HDMI csatlakozó ARC funkcióval. A kérdésem az lenne, hogy ha ezzel összekötöm a tévét (LG C1), akkor automatikusan jön majd rajta a hang vagy a tévén a hangkimenetet át kell állítanom erre? A tévé hangkimenetei között ott van egy ilyen opció, ezért gyanús. Viszont ez kényelmetlen lenne olyan szempontból, hogy nincs HDMI+tévé hangszóró kombó, mint pl. az optikainál, így a tévét mindig át kellene állítanom erre, ha mondjuk filmezek vagy folyamatosan a hangfalakkal menne a tévé hangja is. Köszönöm!

ui: Mennyivel lenne jobb a hdmi, mint az optikai sztereó szinten?

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#125810) fererencz89


fererencz89
őstag
LOGOUT blog

Az ország legnagyobb "Minőségi HiFi"-s fb csoportjában az admin törölte a L. blog papírszalag-tuningos bejegyzését, valószínűleg az arra született reakciók miatt.

2024-et írunk, talán már nem lehet BÁRMIT is tényként leírni a valódi tények ellenében?

Nem szotkam hibázni.

(#125811) miresz válasza tylerddd (#125809) üzenetére


miresz
veterán

A TV-t csak egyszer kell átállítani HDMI ARC-re, és onnét mindig a hangfalból jön a hang. Ha kikapcsolod a TV-t automatikusan kikapcsol a hangfal is ha meg bekapcsolod a TV-t akkor automatán bekapcsol. Nem kell külön távkapcsoló mint az optikánál itt a tv távvezérlőjével is tudod állítani a hangerőséget.

(#125812) Dißnäëß válasza denesdr (#125807) üzenetére


Dißnäëß
veterán

GR Research-ék is csináltak több ilyet, némi oldalfal van egyik-másik modelljükön, csak egy részen.

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#125813) tylerddd válasza miresz (#125811) üzenetére


tylerddd
veterán

Igen, értem, de pont ez nem kellene nekem, mert sima tévézéskor nem szoktam a hangfalakat rákapcsolni, csak ha streamingen vagy hálózatról nézem a filmet.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#125814) Stark95 válasza fererencz89 (#125810) üzenetére


Stark95
tag

És persze tegyük hozzá, hogy vannak még a fafejű, semmit ki nem próbáló, bőgő majmok, akik habzó szájjal ordítják a soha meg nem tapasztalt véleményüket.
Helyette inkább zsigerből utasítják el a kölesnyi nagyságú agyuk álltal generált, és talán még életképes ötleteket is. Mert nehogy már véletlen működjön valami, és emiatt elforduljanak tőlem azok a hívek, akiknek a korlátolt gondolataikat követem, hát mégis hogy nézne az ki...? A hifiben nincs korlát, csak korlátolt ember, a hifi a szabad gondolkodású emberek hobbija/művészete.

(#125815) fererencz89 válasza Stark95 (#125814) üzenetére


fererencz89
őstag
LOGOUT blog

Örülök, hogy érdekesnek tartod, ami itt folyik, és folyamatosan követed a beírásokat! :R

Nem szotkam hibázni.

(#125816) Mathiask válasza fererencz89 (#125810) üzenetére


Mathiask
senior tag

"2024-et írunk, talán már nem lehet BÁRMIT is tényként leírni a valódi tények ellenében?"

Ami egyébként baj szerintem. Korábban én is úgy voltam vele, hogy a hülyeséget cenzúrázni kell. De ma már másképp gondolom. Most már inkább a (majdnem) teljes közlési szabadság mellett vagyok. Nem lehet tudni, hogy amit ma hülyeségnek gondolunk, holnap is az lesz-e, hogy a "tény" tényleg tény-e, vagy csak most annak gondoljuk. (Persze egyes esetekben erős a gyanúnk, hogy igen) Ha hülyeség van közzé téve akkor máshogy kell harcolni ellene, pl oktatás, magyarázás, stb, nem cenzúrával.

(#125817) fererencz89 válasza Mathiask (#125816) üzenetére


fererencz89
őstag
LOGOUT blog

Felreérted.
Nem azért törölték, mert "hülyeségnek" gondolták. Hanem azért, mert már elegendően sokan hangot adtak annak, hogy szerintük ez már népbutítás/clickbait/üzlet /... Eddig inkább azt a pár embert hallgattatták el, aki nem bólogatott mindenre.

[ Szerkesztve ]

Nem szotkam hibázni.

(#125818) Ribi válasza Mathiask (#125816) üzenetére


Ribi
nagyúr

Részben igaz, csak a teljesen idiótáknak nagyon sok idejük van és 0-24 tolják a baromságot. Az értelmesebb meg megunja, mert hát nem idióta, van jobb dolga is. Innentől az idióták "nyernek" és befoglalják az adott topikot.

(#125819) fererencz89 válasza Mathiask (#125816) üzenetére


fererencz89
őstag
LOGOUT blog

Ja, a félreértésen túl természetesen egyetértek.

Nem szotkam hibázni.

(#125820) lezso6 válasza fererencz89 (#125810) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az internet terjedésével nem a tények terjednek, hanem a hülyeség. Ugyanígy, miután Gutenberg forradalmasította a könyvnyomtatást, akkor a Boszorkánypöröly című ostoba borzalom volt nagyon sokáig a bestseller. Szóval hiába a technológia, ha az embereket továbbra is buta ösztönök vezérlik.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#125821) miresz válasza tylerddd (#125813) üzenetére


miresz
veterán

Hmm..? Miért a sima tv-zéskor jobb a TV hangszórója? Én nem kínoznám magam az tuti. Na mindegy ez a te perverziód! A megoldás a problémádra hogy olyankor simán csak kikapcsolod a hangfalat a távkapcsolójával és onnéttól már a TV-n jön a hang. (bár nem tudom ehhez van-e távkapcsoló) Amúgy szerintem ezek a KEF aktív hangfalak erősen túlárazott cuccok. Kb. két hete volt szerencsém meghallgatni egy ilyet havernál, hát ő visszaküldte elállással.

(#125822) tylerddd válasza miresz (#125821) üzenetére


tylerddd
veterán

A tévéműsorok hangminősége szvsz nem igényli a komolyabb hangrendszert, kifejezetten rossz néhány adót azzal nézni. Ha a tévén hdmi hangkimenetet állítok, akkor a hangfalak kikapcsolásakor nem fog szólni a tévé, hiszen nem a beépített hangszórókra van beállítva. Ahogy írtam, ilyenkor nincs "vegyes" üzem a tévé részéről, mint az optikai esetében. Az optikainál is lehet egyébként úgy állítani, hogy csak az adjon ki hangot vagy mellé a beépített hangszórók is.

Elállási időn belül, vatta új cuccot nem tudom mennyire lehet kiismerni. Ízlésről meg nem vitatkozunk, állítólag.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#125823) miresz válasza tylerddd (#125822) üzenetére


miresz
veterán

Nekem Samsung TV-m van ott a hangbeállításoknál HDMI ARC-ra van téve a hang kimenet, de ha én manuálisan kikapcsolom a hangfalat azonnal megszólal a TV hangszórója. Nem marad néma. Szerintem ez az LG-nél sincs másként. A vegyes üzem amire te gondolsz az nem az, hogy a hangfal és a TV is egyszerre szól? Mert ilyen lehetőség is van az én TV-men.

(#125824) tylerddd válasza miresz (#125823) üzenetére


tylerddd
veterán

Igen, arra gondolok. Ha én a hdmi-t kapcsolom a tévén, akkor a hangszórók nem szólnak. Ilyen képességű hangrendszer hiányában pedig nem tudom kipróbálni, hogy mi lenne abban az esetben, amit te írsz. Ezért is kérdeztem rá itt. De gyanítom, hogy nem szólnának akkor sem. Vannak olyan üzemmódok, ahol a tévé hangszórója mellett külső hangforrás is szólhat, pl. optikai+tévé, BT+tévé, de hdmi+tévé nincs, ezért gondolom. De nincs tapasztalatom hdmi-s hang terén.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#125825) miresz válasza tylerddd (#125824) üzenetére


miresz
veterán

Hát erre nem tudok mit mondani ki kell próbálni. Nincs valami ismerősöd akinek van ARC képes cucca kipróbálás erejéig? Akár egy soundbar.

(#125826) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Sziasztok. Remélem jó témakörbe írok. Adott egy Panasonic sa ak 48 mini hifi amit az ismerősöm szeretne összekötni vagy számítógéppel vagy telefonnal hogy tudjon rajta youtube zenét hallgatni. Hogy lehet ezt kivitelezni? Sajnos a hifikhez egyáltalán nem értek. :R

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#125827) tranceplanet válasza BogyóBP (#125826) üzenetére


tranceplanet
addikt

Szia! Úgy látom van rajta RCA és Toshlink bemenet is. Ezen a két csatin tud bemenni audio jellel. A PC hangkártya kimenetről mehet ki az audio jel. Amennyiben van az alaplapon optikai kimenet, akkor optikai kábelen keresztül. Az esetben, ha csak 3,5 jack sztereó kimenet van, akkor egy 3.5 Jack to RCA kábellel mehet az audio jel.
Én mondjuk hangkártya ellenes vagyok, nem volt még értelmes hangkártyám, ezért én az USB DAC híve vagyok, ez is kapható már jó áron, akár innen az apróról is. Van 9 ropis USB DAC-kom is, az árához képest jó hanggal AliExpress boltból. :)

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#125828) BogyóBP válasza tranceplanet (#125827) üzenetére


BogyóBP
addikt

Én is a jack to RCA-s megoldást gondoltam megfelelőnek de mondom inkább rákérdezek.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#125829) johnywalker válasza tylerddd (#125824) üzenetére


johnywalker
őstag

Lehet jobb ezt a kérdést a Hmozi topikban feltenni.Ott jelenlévőknek több hdmi kábele van... :))

(#125830) tranceplanet válasza johnywalker (#125829) üzenetére


tranceplanet
addikt

Nem gondolom így. Csomó sztereó arc van, aki I2S csatit használ. Vagy például én is HDMI-n etetem a procit VGA HDMI kimeneten. Az mondjuk tény, hogy a házimozi vasaknál a HDMI adja magát így ott több a tapasztalat ezzel az interfésszel. :K

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#125831) Beretvás


Beretvás
addikt

Már többször olvastam itt a HM processort. Miben más ez mint a HM erősítő?? :F

(#125832) Beretvás


Beretvás
addikt

+1 hülye kérdés, nekem nem egyértelmű nézzétek el.

Pc a jelforrás, és most úgy van hogy ott maxon van a hangerő. Hogyan kellene helyesen használni? Pc- n csak akkora hangerőt adni hogy az erősítőt még maxra lehessen tekerni torzítás nélkül? Vagy épp mindegy?

(#125833) VoidXs válasza Beretvás (#125832) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

A PC-t tedd maxra, így a legkisebb a zajszinted, mert az előfok szaturálva van.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#125834) fererencz89 válasza Beretvás (#125831) üzenetére


fererencz89
őstag
LOGOUT blog

Alapvetően egy házimozi erősítőben benne van a digitális jelprocesszor (DSP), különböző bemeneteken fogad, majd átalakítja ezeket jeleket, amit a szintén beépített erősítőmodulok felerősítenek a hangfalak részére, opcionálisan tovább is küldhetőek az előbbi jelek más készülékek számára (TV, sub, végfok,...). Aztán ezt lehet külön bontani (külön bontani, külön dobozba tenni nagyon hifis) előfokra, jelen esetben egy HM processzorra (sok bemenetet kezel, aztán digitálisan/analóg módon/ feldolgozza a sok csatornára, effektezi, módosítja, kutyafüle) és HM végfokra, ami egy sokcsatornás erősítő, mindenféle különösebb hókusz-pókusz nélkül, tehát a processzorból jövő jeleket erősíti fel a megfelelő hangfal kimenetre.

Nem szotkam hibázni.

(#125835) Beretvás


Beretvás
addikt

Köszönöm a válaszokat. Így már világos. :R

(#125836) liszi70


liszi70
nagyúr

(#125837) tranceplanet válasza Beretvás (#125831) üzenetére


tranceplanet
addikt

Kiegészítés.
A házimozi processzor egyben DAC/ előerősítő/DSP.../szobakorrekció bemérő mikrofonnal.
Ezek megvannak a házimozi erősítőben is.
Sajnos léteznek Pre/Out kimenet nélküli HM erősítők, ez esetben nem csatlakoztatható külső végfok hozzá, ergo csak az erősítőben lévő végfokot tudod használni.

Mivel nekem van külön csak végfok erősítőm, amivel elégedett vagyok, ezért nekem csak előfokra van szükségem, ezt a szerepet -többek között -tölti be a házimozi processzor.

A házimozi processzor és végfok kombináció másik hatalmas előnye, hogy mindkettő cserélgethető, kedv szerint, van aki folyamatosan lépked felfelé kategóriában. Azt is meg lehet említeni, hogy végfok elé rakhatsz például csöves előfokot vagy csöves DAC akár... Jellemzően aki egy házimozi erősítőt vesz, az többnyire egy all in one rendszert épít, nem igazán cserélget. Amíg az előbbiek a folytonos komponens cserékben leli meg az örömét, mindig variálgatja a láncát. :)

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#125838) Dißnäëß válasza johnywalker (#125829) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Most melyik a házimozi topic ? Emlékszem kezdőre és haladóra, vagy megszűntek ?
Keresőbe beírtam, hogy házimozi, tök pangó találatokat adott csak. Én csinálok vmit rosszul ? :F

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#125839) tranceplanet válasza Dißnäëß (#125838) üzenetére


tranceplanet
addikt

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#125840) Dißnäëß válasza tranceplanet (#125839) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Én. :D

Tv és audio-ban van, nem Multimédiában, mint ez a sztereó.. ahh. Köszi !

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#125841) Beretvás válasza tranceplanet (#125837) üzenetére


Beretvás
addikt

Sima zene hallgatásra gondolom nekem szükségtelen.. :K

(#125842) VoidXs válasza tranceplanet (#125837) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

A kombó hatalmas előnye, hogy a végfok nem rángatja az előfok railt, mert nem közös a táp, illetve crosstalk is jóval kevesebb van, mert nincs minden egymáson. Ha több a végfok, még a kompresszió se globális, csak lokális, amitől jelentősen jobb a makrodinamikád. Éppen ezért az olcsó proci és olcsó sztereó végfokok általában összehasonlíthatatlanul jobbak, mint egy abszolút csúcs AVR.

Saját példa, hogy az ideiglenes lakásomban egy Yamaha DSP-AX1 teljesít szolgálatot, ami mai szemmel is az AVR-ek legteteje, tényleg gyönyörű a hangja, nem arra panaszkodom, de mégis sokkal zajosabb, mint az állandó lakhelyemen egy Xonar U7 kínai 20-40 wattos, teljesen független végfokokkal. A zajmentességen kívül a zajszint alatti crosstalkot és nulla kompressziót is élvezem ezzel a felállással. A Yamaha ezt a minőséget 90 dB-ig tudja, bár lakásban annál nem érdemes tovább tekerni, ha ott is akarok maradni. :D

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#125843) tranceplanet válasza VoidXs (#125842) üzenetére


tranceplanet
addikt

Köszönöm a szakmai kiegészítést! :R
Mondhatni szinte csak előnye van, leszámítva, hogy így nem kompakt a rendszer és sok komponensből áll. :)
Plusz talán nehezebb megtalálni a komponensek közötti szinergiát, mit mivel párosítsunk.

Mondjuk az aktív sztereó pár a másik véglete, minden egyben.

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#125844) VoidXs válasza tranceplanet (#125843) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Aktívnál nincs minden egyben, a végfokok a lehető legmesszebb vannak egymástól fizikailag. Azzal is nagyon jó eredményeket lehet elérni.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#125845) tranceplanet válasza VoidXs (#125844) üzenetére


tranceplanet
addikt

Erre gondoltam: [link]

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#125846) lezso6 válasza tranceplanet (#125845) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ennél is messze vannak egymástól a végfokok.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#125847) tranceplanet válasza lezso6 (#125846) üzenetére


tranceplanet
addikt

OK, jogos, már értem mire akartok kilyukadni. :K

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#125848) fererencz89


fererencz89
őstag
LOGOUT blog

Azért nem feltétlen kell ezt túlgondolni...

Volt már olyan összeállításom, hogy tényleg nem hallottam semmiféle zajt normál potiállásnál, most meg a HM erősítő esetén az egyik oldalon (pont amelyik oldalt a táp van) van egy hallható alap súgása/sistergése a magasnak, forrástól és hangerőtől függetlenül. 10-20cm távolságból!! Ettől sokkal rosszabb és hangosabb (méterekről hallható) súgásokat, trafóbúgásokat hallottam saját "audiofil" cuccaimtól, de akár másnál is, akár kategóriákkal fentebb.
Annyit tudok még elmondani, hogy a "digitális" hangerő potit nagyon feltekerve van még erősödő zaj, ha van valamilyen hangforrás (0dB jel?), ami olyan hangerő álláson hallható, ami már szaggatós buli szint. Egyébként meg azt is csavarhatom a végtelenbe és tovább, ha éppen nincs lejátszás, nincs igazán hallható zaja.

De én azt mondom, hogy ezt még esti, halk, 2m-ről zenét hallgatva sem venni észre.

Nem szotkam hibázni.

(#125849) Dißnäëß válasza tranceplanet (#125843) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Annyi, hogy míg a boltban csukott szemmel random merítesz egyet, azonnal markolsz 10-20 különböző kategóriás integrált házimozi erősítőt (DAC+DSP+előfok+végfok egyben), addig komponensekből felépített esetén az akármilyen végfokaid elé csak processzort (DAC+DSP+előfok) vagy kettőt max. De lehet annyit sem. Arányaiban. Ha pedig igen, az nem olcsó -> sokan mennek HTPC irányba.

Külön nehezített terep, ha kell a Dolby Vision.

[ Szerkesztve ]

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#125850) Beretvás


Beretvás
addikt

Na most akkor tudok a Denon meg a pc közé ilyen csodát tenni ha pénzt akarok égetni? ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.