Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7451) Alex91 válasza viktor82 (#7450) üzenetére


Alex91
félisten

[link]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#7452) biker


biker
nagyúr

Ivóvízre víztisztítót keresek otthonra, de annyi féle van..
Mi a jo, mi kerülendő?
Nem is annyira a klór a baj, csúnya, sárgás sokszor a víz, szar a hálózat
A vízkő az eszközökön is sárgás, ronda
Kancsós, tartályos? Gyantás? Milyen?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7453) cekkk válasza biker (#7452) üzenetére


cekkk
veterán

Mi a Aquasana AQ-4000 asztali víztisztító használjuk.
Ahogy látom nagyon le van most akciózva én olyan 32 ezerért vettem 2 éve. Ugyan azt tudja mint az amway-es csak nincs benne uv lámpa. Meg ez nem 200-300 ezer valamint nem 60-70ezer(ha jól emlékszem) egy szűrő bele. ugyan azokat a certificate-t kapta meg mint az a drága amway. Félévente kell benne szűrőt cserélni vagy 6000 liter után.
Ha jársz Pesten megkóstolhatod, hogy milyet vizet csinál. Ez nem ilyen mlm-es dolog szóval nálam megvenni nem tudod. :DDD

(#7454) DeFranco válasza DeFranco (#7448) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ja, bocs, ezek természetesen tabletták.

(#7455) Mercutio_ válasza Morris (#7449) üzenetére


Mercutio_
félisten

A só az a gép által használt víz lágyítását végzi ott szvsz nincs igazán különbség az egyes márkák között.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7456) Morris válasza Mercutio_ (#7455) üzenetére


Morris
veterán

Az jó. mondjuk pont W5-öt vettem, azzal kapcsolatban még nem csalódtam.
A nedves törlőkendőjük is nagyon jó!

(#7457) neduddki válasza Morris (#7456) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

szmaomratreljesne meglepo modon mind a lidl mind az aldi sajat vegyi anyagai legeszen jok

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7458) Morris válasza neduddki (#7457) üzenetére


Morris
veterán

Én is azt tapasztaltam, hogy a lidl-is cuccok nagyon jó.
Aldiba nem járunk mert messzebb van, de megnézem azt az aldis tablettát is teszek azzal is egy próbát.

[ Szerkesztve ]

(#7459) Ace owner


Ace owner
addikt

Udv
Porszivot vennenk 15k korul, textil zsakkal hasznalnank. Legfobb szempont a tartossag es a sok garancia. 1700w minimum. Mit erdemes venni? egy rikitokek lg-t vettunk ismerosnek de nem tunik tartosnak, a kereket most kitudnam torni nevetsegesen egyszeruen. A fejbol meg valami kis gumicsik meg mar ki is esett.

Galaxy Fold 4

(#7460) biker válasza cekkk (#7453) üzenetére


biker
nagyúr

Koszi
Ebben milyen szuro van?
Mert azt nehez elhinni, hogy mindent kiszur, de a ca mg marad :)
Pesten merre?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7461) cekkk válasza biker (#7460) üzenetére


cekkk
veterán

Ami az oldalon van, az egyik aktívszenes a másik nem tudom :D
9. kerület Páva utca.
Mi még Debrecenben vettük, mert ott ihatatlan volt a víz, vagy is az íze volt nagyon rossz. Ezzel ez megszűnt és ihattuk a csapvizet.

(#7462) Mate


Mate
nagyúr

Mivel nem nagyon van tapasztalat róla, így gondoltam írok pár sort.

Kávé főző vásárlás előtt voltunk és végül az aldiban kapható Martello mellet döntöttünk.
Kiváló választás volt!

-Könnyen takarítható
-Finom kávét csinál
-Széles kávékapszula választék
-Olcsó kapszula (60 Ft/db, limitált 70Ft/db)
-Könnyű üzembe helyezés
-Állítható vízmennyiség és 2 mennyiséget el lehet programozni

Hátrányok:
Kapszulát csak aldiban kapni
Picit hangos a gép. Előző is volt ilyen hagos. Szarvasi hangját nem ismerem, így nem tudom megmondani, hogy mennyire számít hangosnak, lehet teljesen elfogadott a hang.

Bár még csak 1 hónapja van meg, de egyelőre csak ajánlani tudom!

(#7463) cekkk


cekkk
veterán

egy kicsit vissza térve a mosogatógép mosószerekre.
Akkor jól értem, hogy a por alapú jobb lenne mint a tabletta, viszont pl aldi-s és lidl-s nincs por alapúban csak tablettás?
Gondolom akkor az lenne a jobb ami sima tabletta öblítő nélkül? Vagy van nekik por alapú is, csak én nem vettem észre a boltban?

(#7464) DeFranco válasza cekkk (#7463) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Jó a tabletta is, semmi baj nincs vele, csak tudni kell használni.

(#7465) cekkk válasza DeFranco (#7464) üzenetére


cekkk
veterán

És hogy kell használni? :U

(#7466) DeFranco válasza cekkk (#7465) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Beteszed a helyére és elindítod a gépet ;]

Majd írok egy-két alaptippet, most épp fél disznóvágás van itthon, megjött a gazdasszony a piacról, tesszük el az árut. Nem kell semmi varázslatra számítani amúgy, kb. tényleg ennyi.

(#7467) cekkk válasza DeFranco (#7466) üzenetére


cekkk
veterán

Akkor ebbe mi a helyes használat? :D
Én is így gondoltam. Azt hittem van valami extra dolog :DDD

(#7468) DeFranco válasza cekkk (#7467) üzenetére


DeFranco
nagyúr

No, hát annyi van, amit itt már leírtam, hogy meg kell találni, hogy neked melyik válik be. Nekünk pl. a somat nem oldódott fel, nem volt vészes, de én nem szeretnék mosogatószermaradványokat látni a gépben vagy az edényeken. Ez az első lépés.

Akkor lehetnek meglepetések, ha alacsony hőfokon mosogatsz, 40, vagy 35 fokon, nekünk 50 fokon nem volt ezzel probléma soha.

A tablettából is lépésekben ázik ki az anyag, lehet is hallani T-x percnél egy puffanást, sokáig azt hittük, hogy kiesik valami a kosárból, de nem, akkor engedte ki a végén a golyót a kalitkából, ami addig nem olvadt fel.

Öblítőt és sót tablettától függetlenül használunk, olcsóbb külön megvenni, és jobban bízok is benne, mint a tablettába integráltban.

Kb. ennyi, mondom, saját tapasztalatunk az, hogy teljesen rendesen mosogat tablettával is, és a Finish-t is ki lehet hozni 30 Ft/ tabletta ár köré, az meg azért nem rossz. Lehet az aldis is jó, nem szólok ellene, csak még nem próbáltam, de ha ez elfogy, teszünk egy próbát azzal is.

[ Szerkesztve ]

(#7469) cekkk válasza DeFranco (#7468) üzenetére


cekkk
veterán

Köszi!

Majd veszek mind a kétfajtát aztán meglátjuk mi lesz :D
Anyumnak akarom ezt is venni, mert nekünk nincs még, pedig de jó is lenne :D :B

(#7470) harry


harry
veterán

Nálunk otthon úgy tudom, egy ideje tabletta van, de nem hallottam rá panaszt, igaz nem tudom milyen, majd megnézem.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#7471) cekkk válasza DeFranco (#7468) üzenetére


cekkk
veterán

(#7472) neduddki válasza cekkk (#7471) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

eztetet esmered?

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7473) DeFranco válasza neduddki (#7472) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ezek a tesztek nagy kamuk, fele nem igaz. Nagyon sokat elolvastam már belőlük, több benne a ferdítés mint a valóságtartalom, ellenőrizni lehetetlen, a részrehajlás esélye viszont nagy.

Régen jók voltak, még évekkel ezelőtt, de azóta változott a helyzet.

(#7474) neduddki válasza DeFranco (#7473) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ertem en hogy uldozesi maniad belekot az elo kakaba is, de ez a regeben mnden jobbb vot nemkicsi ttulxzasmewrt akkor regen is hazudtak ugye?:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7475) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Újabb neduddki VS DeFranco

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7476) neduddki válasza Dluinet (#7475) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Na gyerekicscsoka:- )))

udv

neduddki

mod: off

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7477) DeFranco válasza neduddki (#7474) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Van, amikor indul valamilyen kezdeményezés félig-meddig poénból vagy "olvastam ilyet külföldi sajtóban" alapon. Lásd például a nagy ropitesztet by egyébként tényleg humoros Szily.

Aztán van, amikor ez intézményesül, rendszeressé válik, esetleg fel is veszik a kapcsolatot a nagyobb cégekkel termékminta-adás ürügyén. Na innentől már csak egy lépés az, hogy valamelyik termék/marketing manager keze egy kicsit megszaladjon meggyőzés részirül.

Ha azt mondanám, hogy been there done that, akkor megalapozottabbnak tűnne az érvelésem?

Attól még, hogy nyomtatott betűvel van írva, nem lesz igaz.

[ Szerkesztve ]

(#7478) neduddki válasza DeFranco (#7477) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

es felvettek es beleszoltak a nagyok? van rla info v. csaka szokasos oneo? me akko itten pont a aldi lidl managerei tenykedtek:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7479) DeFranco válasza neduddki (#7478) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Infó, bizonyíték nincs, sok tesztet elolvasás van, meg személyes tapasztalat van, meg józan paraszti ész van. Meg az emberi természetet ismerni vélés van.

Mondhatod azt, hogy konteo, azon nem fog változtatni, hogy mennyire egyfelé szórnak a tesztek, és ez érdekes módon mindig idővel arányosan változik, meg azon sem fog változtatni, hogy a személyes tapasztalatom a vizsgált termékekkel sokszor szöges ellentétben áll azzal, amit ők kihoznak. És ebben az esetben, mint a tabletta is pontosan ez a helyzet, pedig ez még nagyjából objektíven is mérhető. Nem az aldis tablettáddal van a bajom, azt még nem próbáltam (de fogom).

Számomra ezek a tesztek érdekesek, de hiteltelenek. Valamennyire mutatnak egy irányt, a szar az tényleg szar általában, de pozitív irányba már nem ennyire tiszta a kép. És mellesleg az FMCG vonalon minden erről szól, hogy eladni, terjeszteni minden áron minden eszközzel, és a legtöbb a marketingen múlik. Nem gondolod ugye, hogy egy ilyen helyzetben egy hétszámjegyű összeggel fizetett marketinges kihagyja a ziccert...

[ Szerkesztve ]

(#7480) neduddki válasza DeFranco (#7479) üzenetére


neduddki
nagyúr

I!

ja a ts850 is aze nyerte a tesztket mert a conti megvett mindekit v., mert tenyleg jo gummeldi?:- )
amugy en a szemejjes tapasaztlatokkal vagyok igy minden erzelemt kivalto eszkoznel /foleg oto/ tehat akkor azakonkluzio hogy mindei hazudok kiveve Teged?:- )))

udv

neduddki

p.s. a fene ez sem igaz ott a krokusz...

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7481) DeFranco válasza neduddki (#7480) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ja, csak én nem tesztelek, meg nem egy országos bulvárlap képviselője vagyok, de amúgy stimmel.

A conti biztos jó, bár a gumisok véleménye cseppet megosztott a kérdésben, hogy 3 év múlva vajon foszlani fog-e, az előző széria foszlott elmondásuk szerint 2-3 szezon után.

Mellesleg pont ezért emeltem ki pár dolgot az eddigiekben: objektíven mérhető-e, illetve hogy nekem mi vált be, többször kiemelve, hogy mit próbáltam már és mit nem.

A Focussal kapcsolatban nem tudom, mit akarsz mondani.

Nem tudom, hogy tényleg ennyire őszintén hiszel-e a nyomtatott betű meg a képernyőn látás igazsággá tevő hatalmában, de nekem vannak kételyeim a dologgal kapcsolatban.

Persze, lehet ezt jól csinálni, akár úgy, hogy a szervezet kultúrája olyan, amilyen, akár úgy, hogy csak objektív, mérhető, és független szervek által ellenőrzött eredményeket tesznek közre, de a dívány... hm... egyik sem.

Persze lehet, hogy a sok csiganyálpakolásos arckozmetika meg celebvillantás és/vagy palvibarbara között van egy fignárandreaközjegyző ántsz laboráns, akit csak azért tartanak, hogy hiteles termékteszteket csináljon unatkozó kismamáknak, de isten bocsássa meg, hogy könnyebben hiszem el, hogy egy alulfizetett, médiaiskolából épp kikerült harmadvonalbeli tollnokamazon a céges pénzből parndorfban szerzett pimike selyemblúzzal takart vállára csapja a hamis louis vutton táskáját, és úgy írja meg a cikket, hogy legközelebb is kapjon ajándékkosarat a marketingestől.

Mert ha esetleg elhinném, amiket összehordanak, akkor már régen ázsiacenteres műbőr félcsizmában járna a család női része, mert hogy szerintük az is nagyon javasolt és megfontolandó viselet.

(#7482) neduddki válasza DeFranco (#7481) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

naaa azert ennyir ene spirazd mar tul, tehat a szewnylapban dolgozo at;lagember nem tugya szemrevetlezesre megallapitani hogy mosat teccik-e neki ellentetben Veled?:- )

udv

neduddki

p.s. eljaccatunk meg egy idejig de maskor mar hamarabb leesik ha szivatlak:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7483) DeFranco válasza neduddki (#7482) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem is feltétlen neked írom ezeket, hanem a T. olvasóknak ;) akik minden bizonnyal kiválóan mulatnak rajtunk.

Meg tudja állapítani. Te is meg tudod, én is meg tudom ő is meg tudja. Kérdés, hogy ebből mi kerül a "papírra"... ;)

(#7484) neduddki válasza DeFranco (#7483) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

T. olvasok meg tojnak afejunkre ma regn fadtak a kovetes:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7485) Napfénysüti válasza neduddki (#7484) üzenetére

Én követem a vitát. :D

Hogy on is legyen: A Samsung hűtő amit nemrég vettünk egyelőre remekül teszi a dolgát, az elrendezése nagyon bejön szóval nem bántuk meg hogy ezt vettük. :K

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#7486) lsc


lsc
nagyúr

Üdv
Fiam költözik, amik kellenek mosógép és villanytűzhely. Egyikből se a legolcsóbb kell, de azért maradjunk a földön árban. Nagy extra kívánalom nincs, sütő légkeveréses, elég a kerámialapos, lehet beépíthető és önálló is, még képlékeny a dolog. Mosógépnél nekünk whirlpool van, annak már ismerjük a nyűgjeit, de ha van ami jobban megéri jöhet, természetesen mindkettő energiatakarékos kellene hogy legyen.

Az élet kegyetlen .

(#7487) neduddki válasza lsc (#7486) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hattemeg hun vota corrolla ugyben?:- )
mennyire vegleges a hejj menyire fognak fozni mennyi heje van? a legnagyobb buli volt hogy fzolapnak nem a 60cm-est valasztottam, hanem a 80est
sutobol eppen kiderites alalt van az olasz 4homerzekeslos "profi" joszg 80-100k kategoriaban

udv

neduddki

p.s. Suti-Suti ennyi odod van?:- )

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7488) Morris


Morris
veterán

Üdver!

Egy kevéske élménybeszámoló az új mosogatógépről:
Bosch SMS40D02EU

A gép egy picit hangos munka közben, de ez annyira nem érdekel. Eddig csak a 45 fokos programot használtam és meglepően hatékony ugyanakkor pozitív élményként éltük meg, hogy ezen programmal igen rövid időn belül végez!
A só, öblítő illetve a tabletta tipusa: Lidl-ben kapható W5!

Talán egy aprócska negatívuma van (már ha az), az intenzív szárítás igen rövidre sikerült. Gyakorlatilag nagy a nedvesség a gépben mosás után 1-2 órával is. :F

(#7489) neduddki válasza Morris (#7488) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

azert tanata ki az elux, hogypocok kiboki az ajtot, ezt kizzel si meg lehet tenni:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7490) DeFranco válasza Morris (#7488) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kb. mennyi idő alatt végez? A ref. program 195 perc, azt látom. Hangerőt körbe tudnád esetleg írni?

Mi marad nedves? A gép vagy az edények. Előbbi természetes valamennyire, mi résnyire nyitva hagyjuk mindig, hogy szellőzzön, utóbbi nem annyira, gondolom a rövid programban csal valamennyit a szárítási időn is. Az edények nálunk teljesen szárazak, a műanyag edényeken fordul elő nedvesség (gondolom maga az anyag nem tud annyira átmelegedni a párologtatáshoz) máson nemigen.

(#7491) Morris válasza neduddki (#7489) üzenetére


Morris
veterán

60k-ért meg tudom tenni ezt manuálisan is! ;] :P

Nem tudom leírni a hangot teljesen. Azt mondom, hogy hallani, mikor forognak a lapátok, szívja/nyomja a vizet stb stb. De abszolut nem zavaró, csak megjegyeztem.
A 45 fokos rövid program kb 30-40 perc, de igen hatékony!
Az edények szép szárazak, igazából csak a gép belső falán van sok-sok vízcsepp. De ha ez természetes, akkor kinyitom az ajtót teljesen, hadd száradjon ki normálisan.
Ja és igen, a műanyag dobozokon van olykor egy kevéske víz, de ez is bőven vállalható, mert gyönyörűen kitakarítja az összes bedobott cuccot!

(#7492) DeFranco válasza Morris (#7491) üzenetére


DeFranco
nagyúr

30-40 perc az brutálisan jó szerintem. Érdemes lenne hozzá nézni egy víz- meg egy energiafogyasztást.

A gép belső fala műanyag azt hiszem, az nem fog rozsdásodni, alul meg lefolyó van, ott meg amúgy is áll a víz, szerintem ez nem probléma. Teljesen lenyitva mi nem szoktuk hagyni, mert tartok tőle, hogy megfárad a rugó, csak épp nyitjuk a kilinccsel és azon a résen már tud annyit szellőzni, hogy ne fülledjen be véletlenül sem.

szerk: hoppá, a miénk is tud ilyet, csak 35 fokon, nem is tudom használtuk-e már...

[ Szerkesztve ]

(#7493) Morris válasza DeFranco (#7492) üzenetére


Morris
veterán

Majd megírom a fogyasztási adatokat is. Papíron A+

Egyébként kész vagyok az "új" konyhával. Megküzdöttem vele, de nagyon jó lett szerintem!

Ilyen volt

-------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------
Ilyen lett!

(#7494) Morris


Morris
veterán

Az elektromos vezetékek rendezése még folyamatban van. És készül egy led szalagos világítás a pult fölé. De ez az anyegin miatt februárra tolódik. Addig szépen és esztétikusan felraktam a fénycsövet! :D

(#7495) Mate válasza Morris (#7493) üzenetére


Mate
nagyúr

Jó lett, bár előtte se volt olyan rossz szerintem :)

Viszont konvektort nem értem. Be van üzemelve?

(#7496) Morris válasza Mate (#7495) üzenetére


Morris
veterán

igen, működik. Valahogy nem bízom a radiátoros cirkó kazános megoldásban. Szerintem anyagilag nincs értelme. 10-12 év múlva hozná vissza az árát - már ha egyáltalán visszahozná. Így van 3 konvektorom és tökéletesen elvagyunk. Nem horror a gázszámlánk sem! Nekünk bevált. :U

Nem beszélve a javítási költségről ha neadjisten tönkremenne valami miatt. Szóval inkább konvektor, mint más (4. emelet)

[ Szerkesztve ]

(#7497) Mercutio_ válasza Morris (#7493) üzenetére


Mercutio_
félisten

Van gáz a konyhában?
Sütőt mennyit használjátok?

Jah, van.
Sűtőt kb heti egyszer használjuk. villannyal megyen! :D - M

[ Módosította: Morris ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7498) neduddki válasza Morris (#7493) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

engedelmeddel sa regi sokkla baracsagosabb volt, az uj mos tojjan steril

udv

neduddki

p.s. bocsika

Az asszonynak mondd, mindent ő választott, így is akarta...igen akarta. itt már nincs olyan hogy szeretne... :D -M

[ Módosította: Morris ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7499) Morris válasza neduddki (#7498) üzenetére


Morris
veterán

Egyébként a fények miatt van egy kicsit fehérebb hatás, mert a réginél még 4 db 50wattos halogén volt a mennyezetvilágítás.
Most 2 hideg és 2 meleg fehér COB Led spot van!

(#7500) neduddki válasza Morris (#7499) üzenetére


neduddki
nagyúr

h1

hajja az O biordalma :- )
amugy mi a peknek hideg engem a sirba kerget
szalagbolkeress ra az aurora 24V-os 1200lumensere

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.