Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7401) csemberlen válasza Mercutio_ (#7400) üzenetére


csemberlen
őstag

de belekerült 1 éves fizetésbe.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#7402) Napfénysüti válasza _NCT (#7377) üzenetére

Mi vettünk zusammen 8k-ért ilyen Vileda szettet. Nem olcsó de jó. Párom nagyon ilyet szeretett volna. Ezzel még én is szívesen felmosok. :)

Més que un club!

(#7403) _NCT válasza Napfénysüti (#7402) üzenetére


_NCT
őstag

Akkor azt mondod inkább egy ilyet mint az Orion csodát? :D

(#7404) Napfénysüti válasza _NCT (#7403) üzenetére

Nem ismerem az Oriont de ez tényleg nem megy tönkre egyhamar.

Ha már írtam: még vasalót kell vennünk. Ajánlanátok valami nem túl drága de normális típust?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#7405) neduddki válasza _NCT (#7377) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

mar mentunk erte de elotte mas okbol beugrottukunk Mestermhez, es ott eppel felmosas vot ezze/vmkihasnloval, kipropaltuk, port tologatni jo, de komojabbal mar tenyelg csak tologassa, szovla nem vettuk, meg

udv

neduddki

mod: Vileda 1xkhuf-os szetjet

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7406) _NCT válasza neduddki (#7405) üzenetére


_NCT
őstag

Mármint az Orion-t vagy a Vileda lapos felmosót mondod, hogy indultatok megvenni?

(#7407) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

üdv
Fagor innova 1FE-94 mosógépünk van
mostanában arra lettünk figyelmesek hogy egy adott, előmosás nélküli program végén vagy az öblítést fejeltei el vagy a centrifugázást.
van hogy mindkettő.
az az érdekes hogy nem hallunk érdekes, vagy a megszokottnál eltérőbb hangot működés közben
volna valakinek valamilyen ötlete mi lehet a gond?
szerviz vagy csere?
mert egyébként ezt leszámítva, teljesen rendben van
tény hogy a szűrője nem volt még tisztítva.
lehet ennek köze van hozzá?
bár nagyon koszos ruhákat soha nem mostunk vele
valakinek ötlete, tippje?
előre is köszönöm :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#7408) gyvince


gyvince
senior tag

http://www.edigital.hu/Porzsakos_porszivo/Electrolux_ZCE2200_porzsakos_porszivo-p55280.html

vélemény valakinek?? :)

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#7409) ZsizsiZsozsó


ZsizsiZsozsó
tag

Üdvözlök mindenkit a fórumon. Szakmai segítséget szeretnék kérni mosógép vásárlás ügyben. Miele mosógépet szeretnék vásárolni és a WPS 111 Edition jubileumi kiadású valamint az új fajta elektronikával készült Miele (szimplán csak W megjelölésű) mosógépekről szeretnék részletesebben véleményét/tájékoztatást kérni. Mi a valódi különbség közöttük, ugyanis a WPS Editionok 100-200k-val olcsóbbak mint a sima W megjelölésűek(valamint kevesebb pénzért a tudásuk is magasabb, mint a W társaiknak,gondolom ennek meg van az oka is, régebbi fajta elektronika talán???) , mi lehet ennek az oka? Valakinek van-e esetleg valami személyes tapasztalata ez ügyben? Válaszotokat előre is köszönöm.

The Power Is Yours!

(#7410) runner 125 válasza ZsizsiZsozsó (#7409) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ennyire részletesen nem ismerem, de a Miele abszolút prémium, felső kategóriás termék. Szerintem tök mindegy mit veszel belőle, csúcsot, megbízhatóságot és tartósságot vásárolsz.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7411) neduddki válasza runner 125 (#7410) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI'

de kar hjogz ey mar cska mult ido:- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7412) runner 125 válasza neduddki (#7411) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nemá', Miele esetén is ennyire meg kell nézni? Bennem pedig ez élt még most is.
Akkor már gyakorlatilag nincs olyan prémium márka, amit gondolkodás nélkül meg lehet venni?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7413) ZsizsiZsozsó válasza runner 125 (#7412) üzenetére


ZsizsiZsozsó
tag

Hát igen pont ez az. Én is olvastam már negatív tapasztalatokat Miele mosógépekkel kapcsolatban, pedig az ember azt hinné, hogy ez a prémium csúcskategóriás mosógép márka, de nem... Ezért érdeklődőm ennyire részletesen, mert jól megakarom gondolni, hogy mit veszek főleg ennyi pénzért.

[ Szerkesztve ]

The Power Is Yours!

(#7414) neduddki válasza ZsizsiZsozsó (#7413) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

beszelj Vele, teflonbanis ign kozlekeny

usv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7415) Napfénysüti válasza ZsizsiZsozsó (#7413) üzenetére

Pont a napokban néztem kíváncsiságból Miele mosógép meg hűtő árakat és iszonyat összegbe kerülnek. Viszont ha már a minőségük sem extra akkor nem tudom mire fel. Pedig régebben még többen írták hogy inkább használt Miele mosógépet vennének mint egy vadi új kommerszebb márkás típust.

Més que un club!

(#7416) cekkk


cekkk
veterán

Valaki eltudná magyarázni, hogy mitől jobbak ezek a sok százezer forintos mosógépek mondjuk egy átlagos 100 ezrestől?
Minden trollkodás nélkül kérdezem, mert soha nem volt ilyen gépünk, és el nem tudom képzelni, hogy egy átlagos családnál milyen előnyökkel jár a nevén kívül. :B

(#7417) Napfénysüti válasza cekkk (#7416) üzenetére

Bár sose volt Miele termékem de a korábban olvasottak alapján laikusként gondolom a minőségük és a tartósságuk lenne az amiben magasan az olcsóbb márkák felett állnak. Talán még a szervizelésükben lehet extra. De remélhetőleg akad itt tulaj aki első kézből meg tudja magyarázni, én is kíváncsi lennék rá mit tudnak. Láttam akad 800k-s mosógépük meg 2,5M-ás hűtőjük is (Mielének legalábbis). :)

Més que un club!

(#7418) cekkk válasza Napfénysüti (#7417) üzenetére


cekkk
veterán

De 800Kból veszek 8 mosógépet és azok is kitartanak addig, ha nem tovább. :U
Mindenesetre tényleg jó lenne tudni, mi az amiért megérik a pénzüket ezek a gépek :)

(#7419) biker válasza cekkk (#7418) üzenetére


biker
nagyúr

mint ahogy 10 évnyi calgon használat pont 8-10db fűtőszál cserére elegendő :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7420) cekkk válasza biker (#7419) üzenetére


cekkk
veterán

Én nem is használok calgont :P
Ugye a mosópor vízlágyító eleve, öblíteni meg többségében ecettel szoktam. Félévente meg 90 fokon átmosom a gépet plusz öntök bele 20% ecetet. 4-5 éves a gép, eddig semmi baja. Kb 70-75 ezres Zanussi.
Gondolom a miele gépek sem bírnak ki 25-30 évet hiba mentesen.
Biztos jók ezek a gépek, csak még nem találtam meg az okát.

(#7421) Mercutio_ válasza cekkk (#7418) üzenetére


Mercutio_
félisten

Egy 8k-s bor se 4* jobb egy 2k-snál, és egy 600k-s erősítő se a 150k-snál a premium kategória sose lineáris árképzésről szólt :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7422) biker válasza Mercutio_ (#7421) üzenetére


biker
nagyúr

hát igen
volt kis orosz meg vidi hangfalam, tudjuk az árkategóriát
Aztán lett ez: HiVi M1 kit, abszolút király, meg hallottam pár 200k kategóriájú hangfalat, de utána olyan kicsik az eltérések, hogy nem sok értelme tovább költeni

Megvettük a Whirlpool gépet, 90e, olyan szárazra centrifugál, hogy a kabát másnap felvehető, és olyan tisztára (házi mosószappan oldattal és ecetes öblítéssel) hogy köszönni se köszönhetne neki a 12 éve 65ezerért(!) vett és most kidobott zanussi

nem tudom, hogy 800k-ért mivel tudná ezt űberelni valami? Ki is vasal bent? ha nem, akkor hagyjuk...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7423) cekkk válasza Mercutio_ (#7421) üzenetére


cekkk
veterán

Persze így van. De mondom, hogy azt nem tudom elképzelni, hogy miben jobb. Persze megkellene tapasztalni.
De míg egy 150 és 600K közötti erősítőnél azért érezhető különbségek vannak, itt nem tudom elképzelni mi az a prémium amit biztosítanak.
Én meggyőzhető vagyok, hogy jó ez, csak ennyit én nem adnék érte.

Más:D

Milyen személyi mérleget érdemes venni? Olcsóbb digitálisat vagy hagyományosat?
Digitálissal jártam már úgy, hogy máshova letéve mást mutatott. Semmi extra funkció nem kell, mutassa a kilót pontosan :D

(#7424) Napfénysüti válasza cekkk (#7423) üzenetére

Valószínűleg jó részben magát a nevet kell megfizetni. Mondjuk ez elég sok elektronikai terméknél így van.

Pont pár hónapja vettünk mérleget ha jól rémlik pont ilyen típust: Beez M1600

Viszont halvány lila gőzöm nincs mennyire mér pontosan mert nincs hozzá semmi referenciám. Nagyjából hiszek neki. Viszont ez mást is tud (bár az ilyen testzsír meg egyéb bizbaszokra már nem adok) szóval neked elég lenne valami egyszerűbb is. Egyébként valami 4000-4500 Ft volt ez a mérleg.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#7425) cekkk válasza Napfénysüti (#7424) üzenetére


cekkk
veterán

Igen ezek a testzsírt stb mérések ezeknél nem sok mindenre valók. Így ezért plusz pénzt nem akarok inkább adni.
Annyi bajom volt a régi mérleggel, hogy ha 10 centivel már arrébb raktam már mást mutatott. De volt, hogy ugyan azon a ponton is mást.
Olyan kellene amire ráállok 10szer ugyanazon a helyen egymásután és mindig ugyan azt mutatja. Nem össze vissza :D

[ Szerkesztve ]

(#7426) DeFranco válasza cekkk (#7423) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mi ikeás mérleget vettünk, teljesen jól mér, lehet hogy téved plusz-mínusz két dekát, de többet biztos nem. Szerintem annyit sem.

Az meg szinte minden mérlegre igaz, hogy sík felületre kell rakni, sőt az sem mindegy, hova állsz rajta, mert fél kilót mindkét irányba lehet csalni vele, ha kitapasztalod.

Olyan modellt most nem láttam a honlapon, mint nekünk van (fekete, négyzet alakú), de erős a gyanúm, hogy a szerkezet ugyanaz, mint ezeknél, amiket most kapni. Az inoxot nem venném meg, azok szeretnek rozsdásodni.

[ Szerkesztve ]

(#7427) cekkk válasza DeFranco (#7426) üzenetére


cekkk
veterán

Természetesen sík felületre tettem, és még vízmértékkel is megnéztem, a felületet mert nem hittem a szememnek.
Majd ránézek erre az ikeásra. Köszi a tippet. :R

(#7428) zoli03 válasza DeFranco (#7426) üzenetére


zoli03
őstag

Az inox pedig rozsdamenteset jelent. Persze lehet csak inox színű is, ekkor már lehet, hogy rozsdásodni fog idővel.

(#7429) DeFranco válasza zoli03 (#7428) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Inoxisztikusra gondoltam. Nem tartom valószínűnek, hogy ezeket kifejezetten rozsdamentesre csinálnák, nekünk egy fürdőszobai szemetesen már megjelentek sajnos a pöttyök.

(#7430) zoli03 válasza cekkk (#7420) üzenetére


zoli03
őstag

Mi egy használt AEG Öko Lavamat 88830-at vettünk. Ez kb 10-13 éves gép lehet, akkoriban eléggé magas kategóriás. Rozsda egy-két pötty van még csak a horganyzott vázán, a kb fele ilyen idős Fagorunk (alacsonyabb kategóriás) lassan szétrohad. Egy-két műanyag gomb kicsit megsárgult (bár ezen tudnék segíteni), amúgy úgy néz ki, mintha 1 éves se lenne. Mechanikailag teljesen rendben van, a csapágya is tökéletes még (bár nem tudom, hogy lett-e már cserélve), a Fagorunkban már teljesen meg van halva a csapágy. Kegyetlenül nehéz, nagyon masszív gép, akárhol fogod meg/nézed meg, látszik, hogy nem úgy tervezték, hogy a garanciaidőt éppen kibírja. A belseje logikusan van összerakva, látszik rajta, hogy könnyen szerelhető. Minden lemezen belül gyapot hangszigetelés van, a Fagornál sokkal halkabb. Egyik lába teleszkópos, 1 cm-t se megy odébb centrifugáláskor, alig rezeg a gép is, pedig 1800-on szoktunk centrifugálni. Krómozott ajtaja van, kilincs nélkül, elektronikus nyitással. Van belső világítása, ami így leírva felesleges, én is annak gondoltam, de valójában egész hasznos. 3 kijelzője van, az egyik pl kiírja az adott centrifuga fordulathoz tartozó visszamaradó nedvességtartalmat, de igazából engem csak a hátralévő idő érdekel. Annyi hibája van, hogy lehetne rajta rövid program kevés ruhához (persze programot rövidíteni lehet rajta).
Egy új Miele-t én se vennék az ára miatt, de inkább vennék mondjuk egy használt AEG-et, mint 70-80e-ért egy alacsony kategóriás mosógépet.

(#7431) cekkk válasza zoli03 (#7430) üzenetére


cekkk
veterán

Köszönöm a válaszod! :R

Ezen gondolkoztam, hogy ha ez tönkre menne akkor lehet érdemes lenne használtan venni egy ilyen felsőbb kategóriásat és kipróbálni, hogy milyen :B

(#7432) Mercutio_ válasza cekkk (#7423) üzenetére


Mercutio_
félisten

2-300k lehet a valós érték, a többi meg a márka-felár, olyan ez mint, hogy VW Touareg Porsche Cayenne-ként sokkal drágább, és mégis van aki megfizeti a designt+kis pluszt. Annyi a difi, hogy itt nincs Touareg csak Cayenne :DDD

biker: Jah, durvák ezek az 1200/1600/1800-as centrifugák a régebbi mosógépek 800/1000 fordulatához képest :K ingeknél majdnem zavaró is, mert amikor kiszeded már majdnem száraz, de gyűröttebb mint a régiben. Persze a vasaló megoldja. A 150-200k-s mosógépeknél az a kérdés, hogy jó volt-e a tervezése, könnyen és csak a szükséges alkatrészeket cserélve lehet-e javítani, nincs-e valami konstrukciós hibája.
Ha ezekre igen (utolsóra nincs) a válasz, akkor nem szól semmi a Miele mellett.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7433) runner 125


runner 125
nagyúr

Hi,

Noh tegnap megadta magát a gyümölcscentrifugánk. :(

Mit javasolnátok? Ezekhez még csak tippem sincs. Árban sem tudom h mitől indul az ajánlott kategória.

Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7434) Dluinet válasza runner 125 (#7433) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Aldiban egy 800 wattos gyümölcscentrifuga 10000 Ft.-ért, 3 év a garancia

Tapasztalatom nincs, de úgy hallottam hogy a Moulinex Juice Extractor XXL jó

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7435) talpas válasza cekkk (#7416) üzenetére


talpas
aktív tag

Átlagos család mit is jelent, hol a kiindulás, szemlélet. Mi a vásárlási szokása havi bérből? Miért volt vita örökké ez és a másik autó? Miért nem egyforma modern kazánokat és felsőbb kat.műszaki cikket használ mindenki? Miért vesznek excel alá hatmagos procit? És miért romlik el ésszerű idő előtt mosógépedben a szivattyú? Miért van használt autóra kereslet? Az én érveimet választásomat a m.géppel kapcsolatban leírtam. Igen mind azt teszi, hogy mos. Hogy meddig és mibe kerül az alkatrész majd akkor újra döntök, de 10k-t nem adok egy a képen látható átgondolatlan sz..ért.Ja, hogy van három ezerért is, az ppoonntt nem az ami kell. Mindenki számol és tervez, én azt tartottam szem előtt, hogy három év és ha addig a 80E. Huf-ért vásárolt használt M. két készülék elmegy hiba nélkül akkor nyertem.

"Veled, Uram, de nélküled..."

(#7436) cekkk válasza talpas (#7435) üzenetére


cekkk
veterán

Na majd ha ez tönkre megy(most lassan 5 éves vagy már van is annyi, eddig hiba nélkül üzemelt Zanussi felültöltős) akkor veszek egy ilyet és kipróbálom :)
A család és baráti körben is sok ugyan ilyen gép van és abból egy sem adta meg magát idáig, mi kb naponta mosunk.

(#7437) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

lehet hogy tanatam egy normlasi mile mosogepet???:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7438) talpas válasza neduddki (#7437) üzenetére


talpas
aktív tag

Noormaalis hat. Hisszük ha majd leírod bővebben :)
Nekem csak azzal az északi nyelvezettel van gondom, így ha én indítom a programot, mindíg csekkolnom kell a mellékelt Hun. fordítást. Azt azért mai napig nem értem, hogy a kalibrált, a gépbe beengedett vízmennyiség ürítésekor, / feltételezem abból a sok érzékből azért az egy odafigyel/ a szivattyút ezután miért pörgeti az összes típusnál még pár percig fölöslegesen.

"Veled, Uram, de nélküled..."

(#7439) Morris


Morris
veterán

Na Urak.
Akkor eljött az idő, hogy kikérjem a véleményeteket a mosogatógépbe való tablettákkal kapcsolatban.
Melyik jobb, melyiket érdemes?
Folyékony vagy tabletta?
Sóból milyet vegyek stb-stb...

(#7440) csemberlen válasza Morris (#7439) üzenetére


csemberlen
őstag

Tabit semmilyet.
Por+öblitő.
Só bármilyen belevaló.

[ Szerkesztve ]

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#7441) Morris válasza csemberlen (#7440) üzenetére


Morris
veterán

Részleteket koma, részleteket. :D
Miért nem jó a tabi?

[ Szerkesztve ]

(#7442) csemberlen válasza Morris (#7441) üzenetére


csemberlen
őstag

Gép bedobja az első pár percben, mosogatás hossz változó programtól függ. Össze vissza oldódik ki belőle a cucc, valamit olyan anyagokat tartalmaz, hogy összeálljon kockába ami felesleges.
Gépszerelő mondta, és van benne igazság.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#7443) Mercutio_ válasza csemberlen (#7440) üzenetére


Mercutio_
félisten

Port honnan, milyet, és hogy adagolod a gépbe?
Ugyanazok a komponensek megvannak benne, mint a tablettákban? (összeragasztó nélkül persze)

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7444) Morris válasza Mercutio_ (#7443) üzenetére


Morris
veterán

És a folyékonyakból melyiket?

(#7445) Dluinet válasza Morris (#7439) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Lidl: W5 All in 1 vagy Aldi: Aldi Alio
Teljesen jók, az áruk meg meglepő, a Somat egy kicsivel jobb ezeknél, de sokkal drágább.
Régen volt a tescoban poppy márkájú, ami jó volt, de mostanában nem láttam.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7446) csemberlen válasza Mercutio_ (#7443) üzenetére


csemberlen
őstag

Műanyag tartályosat vettem, talán somat. abból teszek bele érzés szerint. Öblítő nincs a porban! Az külön megy bele, alig több idő elindítani.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#7447) neduddki válasza Morris (#7439) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

aldis

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7448) DeFranco válasza Morris (#7439) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Somat nekünk nem jött be, hagyott koszt, és főleg ne olvadt el rendesen, a finish viszont igen, abból classicot használunk, az teljesen rendben van. Öblítő DM-es, só DM-es.

Én azt javaslom, hogy vegyél egy kis csomag quantumot, az a maximum. Használj belőle 4-5-öt kb. és amikor ismered, hogy mi a norma, akkor lehet menni lentebb, az olcsóbbak felé (a Q marha drága) és amikor eléred azt a szintet, ami még épp megfelelő, akkor helyben vagy.

(#7449) Morris válasza DeFranco (#7448) üzenetére


Morris
veterán

Köszönöm a válaszokat Urak! :R
Tegnap vettem egy csomag lidl-is sót. Azt majd kipróbálom. A többit majd pótolom!

(#7450) viktor82


viktor82
őstag

Üdv
Porszivó vásárlásra szeretnék tanácsot kérni!
Csak is zsákos
Könnyen kapható legyen hozzá a csák
min.400W szivó teljesitmény
max 25K-ig
köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.