Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

na jo dolog a dogozoi porzsak a aeg-be 6db 800ft:- )))
/pl/
amugy messze van a mile s5-os longlife=os porzsakjaitol, ill. tobb a por is az s-bag mogotti otorszuron mint a hyclean g/n-nel

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6452) Zjunior válasza neduddki (#6451) üzenetére


Zjunior
veterán

Ezt néztem ki!

Megér ez ennyit?[link]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#6453) csemberlen válasza Zjunior (#6452) üzenetére


csemberlen
őstag

Biztos vagy te ebben?
Ez csak sütő.
Mielőtt villany/indukciós főzőlapban gondolkoznál győződj meg róla, hogy mekkora a villany teljesítményed a lakásban.
3-16A az ideális, 1*32A -ral megfontoltan elég.
A főzőlaphoz új áramkör kiépitése szükséges az elosztó táblától.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#6454) Zjunior válasza csemberlen (#6453) üzenetére


Zjunior
veterán

Ezt most nem értem...
Ez elektromos sütő ehhez jön indukciós főzőlap is.
Tudom, h hülye vagyok ebben a témában, felvilagosithatsz:).

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#6455) Dluinet válasza Zjunior (#6454) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Szettben szokták venni, mert úgy összeillő és olcsóbb is.
Meg kell néni, hogy egyáltalán a lakásban lévő elektromos hálózat elbírja-e az indukciós főzőlapot, anélkül hogy lángba borulna a ház.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6456) Zjunior válasza Dluinet (#6455) üzenetére


Zjunior
veterán

Azt hittem lehet összeválogatni is!
És ha egy márkából veszem összeillenek?
Villanyszerelő feltudja mérni?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#6457) csemberlen válasza Zjunior (#6454) üzenetére


csemberlen
őstag

140e Ft-ért kerestél szettet korábban, erre belinkelsz egy 200e-res sütőt. Ezt nem értettem.
Ha elektromos főzőlapban gondolkodsz akkor villanyszerelőre lesz szükséged. Jó lenne a vásárlás előtt meglépni.

természetesen nem kötelező 1 adott márkából kiválasztani a 2 dolgot.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#6458) Zjunior válasza csemberlen (#6457) üzenetére


Zjunior
veterán

Igazad van!
Ezt írtam, csak közben eladtam egy ipadet...:)
Jó akkor felméretjük a terepet!
Köszi!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#6459) neduddki válasza csemberlen (#6457) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

na kiovancsi vagyok mit reagalsz, de itt volt a elux-os bekoto es aszonta a elgutolso tanfojjason aszontak nekije, hogy a elux indukcioos lapok ugy dolgonzk, hogy a 4 bol mindig csk 1 , de idoben ugy elosztva hogy azt nem veszed eszre naaa?

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6460) Dluinet válasza neduddki (#6459) üzenetére


Dluinet
nagyúr

akkor 1×16A-ről is működik?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6461) neduddki válasza Dluinet (#6460) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

annyi de annyo eltero velemny van, az en vellanyaszom eszt allicsa
az biszot shogy korabban szinten elux-os szervizes mondta hogy akkor csak 2 mukodik rendesen, de most megint mas info jott, az ellnebn bisztgo shogy mokolltak a sutonkon es a fozolapookon is vmit, mert amikro belso ember levelezett a keresemre ehd8740fok es eoc5741aox ugyben majusban akkor ott irtak neki hogy lesznek de valtozatattak /optimalizaltak/ rajtuk /pl suto mar -30%as/

udv

neduddki

mod: ja a 16 es 10 megszakito mogott 18 es 13 [A] mer a ehd8740fok:- )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6462) csemberlen válasza neduddki (#6459) üzenetére


csemberlen
őstag

Elképzelhető, hogy ezt műszakilag megoldották.
Elképzelhetetlen, hogy ha 4 lapra felteszel forrni 1 liter vizet ugyanannyi idő alatt kezd el forrni, mint egy hagyományos indukciós.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#6463) neduddki válasza csemberlen (#6462) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

elmelted buktaja az esti proba leszen:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6464) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni, ugyanis párommal mosógépvásárlás előtt vagyunk. :F
A nagy dilemma a következő: keskeny elöltöltős, vagy felültöltős? Whirlpool (bár mostanában rosszakat hallani róluk), Samsung, LG, vagy Bosch? Keret: 100-150e ft.
Kritériumok: legalább A+ energiahatékonyság, 1200 fordulat/perc centrifuga, centrifugálási hatékonyság: B, 2 év teljeskörű garancia, vízfogyasztás 10.000 l/év alatt.
A válaszokat előre is köszönöm! :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#6465) neduddki válasza Dolphine (#6464) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ennyiert mar kapsz inverter+protex/variosoft /elux/B-S szleng/
aeg 75260, 75274 /ez mar +-os/

udv

neduddki

mod: ill ezektol felfele

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6466) Dolphine válasza neduddki (#6465) üzenetére


Dolphine
addikt

Nem rosszak, viszont ehhez csak 1 év garancia van, az AEG felültöltős meg csak A energiaosztályos! :F
Valami más alternatíva van?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#6467) szuszinho válasza Dolphine (#6466) üzenetére


szuszinho
őstag

Az az 1 év, az 5! :)

(#6468) neduddki válasza Dolphine (#6466) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

mint az elotem szolo is megaszzonta
1: 5 ev gar
2: A-30%: > 0,83 kWh, 150 kWh/év 8390 l/év; A+++:> 0,81 kWh, 151 kWh/év 45 l, 9550 l/év
3: "es ettol felefe"

ha mar segicseget kersz es kapsz leglabb megnezhetned

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6469) M43g válasza Dolphine (#6464) üzenetére


M43g
aktív tag

Sziasztok,

Nekem is hasonló problémám lenne :)

Előzményként annyit, hogy vettünk outletből egy privileg hűtőt, nagyon zsír csendes szuper, gondoltuk benevezünk egy mosógépre is. A 15 perces gyorsprogramot vitte rendesen, az első normál mosás után viszont a dob tetejéből (elöltöltős) füst szállingózott kifelé. Először azt hittem, hogy a ruha gőzöl, de az tapintásra langyos nedves volt, és a dob tetejéből szállt ki a füst. Sikerült pár slukkot benyomni belőle, valószínűleg jó kis égett PVC klórgáz volt, vagy mittomén, de elég rosszul lettem tőle én is és a barátnőm is. Mindenesetre nem lett szerelem egy látásra. Plusz az elöltöltős sem jött be annyira, hiába van rajta pause gomb, nem tudjuk kinyitni az ajtót, ha már szívott be vizet...

No, de a lényeg: 80ig bezárólag néznék megbízható, lehetőleg felültöltős mosógépet, ami tud időzített indítást, nem túl drága, és van benne fél program. Nyilván minél energiatakarékosabb legyen, ha lehet. Ja, és tud kb. annyit, mint egy régi Hajdu mosógép. És fontos lenne az is, hogy a mosópor-öblítőszer adagoló ne rohadjon/penészedjen be, mint néhány felültöltősnél...

:R :R :R :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#6470) Daffchy


Daffchy
őstag

Már feltettem párszor a kérdést, de bátorkodom megismételni:

Hotpont-Ariston hűtők jók? Vállalható darabok?

Ma mindenképp el kell mennünk venni hűtőt és tudnának csomagolássérült darabokat garanciával minden.

De csak SAMSUNG és Ariston van (meg Beko de hát az felejtős...).

(#6471) neduddki válasza M43g (#6469) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

tom hogy +5500, de ehhez mit szosz

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6472) biker


biker
nagyúr

Hűtőben mi a jó márka manapság?

Van két zanussink, egy 100l fagyasztó és egy 160l hűtő, összesen 470kWh/év :(

Kéne vegyek újat
A pikantéria, hogy bézs vagy vanília szín lenne jó, mert ez passzol a bútorhoz. konyha, második oldalt is nézhetitek, ott is konyha van

Sajna elég kevés ilyen hűtő van, LG-nek volt, de már nincs
BEKO és Ariston gyárt ilyeneket, de félek kicsit ezen márkáktól, bosch meg.......

A másik, ami szóba jöhet, a titánium, mert a Schneider Sedna titánium kapcsoló család van fent, jól passzol még ez is

Mit ajánlotok, ami kombi, alulfagyasztó, kb 280-300l (100-120 fagyi, 180-200 felül), italadagoló nem kell, A+ vagy jobb tehát 250kWh/év alatt van, és nem egy év gari, 2 év kukaérett (pl samsung inverteres kompresszorra 10 év gari van)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6473) neduddki válasza biker (#6472) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

sharp es pana vannak erdeks szinei, ill b-s

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6474) csemberlen válasza biker (#6472) üzenetére


csemberlen
őstag

Mi bézst vettünk a Sharptól, nem a szine miatt, hanem a mérete miatt.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#6475) biker válasza csemberlen (#6474) üzenetére


biker
nagyúr

sharppal a felülfagyasztó a bajom...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6476) neduddki válasza biker (#6475) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ah szeleslatokoru mernokkepzesen reszt vette vona akkor altnad hogy van alulfagyszto sis....

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6477) csemberlen válasza biker (#6475) üzenetére


csemberlen
őstag

sajna igen

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#6478) biker válasza neduddki (#6476) üzenetére


biker
nagyúr

az sj380 sj420 sotozat mind felülfagyasztós, ezek energia ügyileg rendben lennének
A WP sorozat 320 vagy 360 meg 300kWh felett vannak, nem fér bele, kedves széleslátókörű barátom :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6479) biker


biker
nagyúr

szóval, sharp, talán, bosch, hááát árban és energiában gáz
Hotpoint ariston jó vagy gáz?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6480) DeFranco válasza biker (#6479) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ha ez ugyanaz az ariston, hasznos lehet: [link]

(#6481) Dolphine válasza neduddki (#6468) üzenetére


Dolphine
addikt

Először is köszönöm szépen a választ!

1. Reggel nézem és akkor csak az 1 év gyártói garanciára összpontosítottam, a kiterjesztett garanciát néztem és megijedtem a Groupama Biztosító láttán, ugyanis volt velük rossz tapasztalatom! Ez az én hibám, hogy nem voltam figyelmes! :W
2. A másik információ is elkerülte a figyelmemet, a A-30%, valamiért, csak az A-t vettem észre. Az AEG honlapján [link] valójában A+++ energiaosztálynak írják a mosógépet! Hogy elsiklottam felette ez is az én hibám! :W
3. Teljesen igazad van!
Mentségemre legyen mondva, hogy reggel a munka előtt néztem és siettem ezért voltam figyelmetlen! :W
Még egyszer elnézést! :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#6482) M43g válasza neduddki (#6471) üzenetére


M43g
aktív tag

Köszi, megpróbálom a barátnőmmel megbeszélni, ő mindenképpen elöltöltőset akar. Én meg feledékeny vagyok és mindig bele kell még utólag rakni pont az indítás után 5 perccel 2 dolgot a dobba... :)

Viszont ebben nincs félprogram :/ Nehéz eset vagyok :P

[ Szerkesztve ]

(#6483) neduddki válasza M43g (#6482) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

idezem: "No, de a lényeg: 80ig bezárólag néznék megbízható, lehetőleg felültöltős mosógépet," akkormsot mit szeretnel?
egyszer aszonta nekm vki hogy a gyors nmosas opcio valo ra /erre ra kell kerdezni/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6484) neduddki válasza biker (#6478) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

naszongya ha minden igaz az alaptipousok:
[M]tip liter kWh
sj340 191+61 224
sj420 238+74 258

sj320 237+89 235
sj360 277+89 265

sj700 433+150 417
sj600 391+150 410
[/M]

en nem latok ojjan egbekialto nagy fogaysztast a 340/420 vs 320/420
spec szint pediglen Te akrsz annak poediglen ara vagyon

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6485) harry válasza M43g (#6482) üzenetére


harry
veterán

Nekünk egy Electrolux felültöltős van, nekem nincs vele gondom, az talán 70k környéke volt, nem tudom már. Talán nem félprogramnak hívják, hanem gyors mosás, de a lényeg, hogy volt ilyen rövidített opció, a legtöbben van szerintem, csak lehet valami más névvel.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#6486) M43g


M43g
aktív tag

Köszönöm a segítséget mindenkinek :) Azon kívül hogy Zanussi és Whirlpool ne legyen egyébként, van más egyéb általános javaslat márkára vonatkozóan budget kategóriában? :)

(#6487) biker válasza neduddki (#6484) üzenetére


biker
nagyúr

Bocs, de a WP360 az 330kWh nem 265kWh
A WP320 az 325kWh nem 235kWh
A WS sorozatra igaz amit írtál, de abban csak fémszínű van, bézs meg a régi WP sorozatban van csak :(

uff, 245-265e Ft, nem semmi

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6488) neduddki válasza biker (#6487) üzenetére


neduddki
nagyúr

I!

bocs szinre nem kerestem,
de ha szamolok 325-265=60 [kWh] 60*44Ft=2640Ft csak en erzem viccesnek???

ucv

neduddki

mod: az ar sajna kecsegtlen nhogy nem az aslja kategorija

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6489) biker válasza neduddki (#6488) üzenetére


biker
nagyúr

miért lenne vicces?
ha a samsung iverteres gép kompresszorra 10 év gari van, akkor min 10 év élettartammal számolok, de inkább 15 év, ez akkor kb 40.000Ft megtakarítás. Így ha max ennyivel drágább egy 265kWh/év mint egy 340kWh/év, akkor nem vicc

De 50% fogyasztási többlet, ez vicc? nem...

most két hűtő megy, 480kWh/év, ha ezt 330-ra vagy 230-ra tudom csökkenteni, nyilván a 230-asat keresem
a 230kWh és a 170kWh/év közt van 60.000Ft ugrás, nyilván nem éri meg, mert 22év a megtérülése

de a mostani hűtőnk fogyasztana 10 év alatt 216.000Ft-ot (bár addigra meg is halna, mert most is 10+ évesek
egy 230kWh fogy. hűtő enne 106.000Ft-ot, akkor 10 év alatt megvan az ára :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6490) neduddki válasza biker (#6489) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nekm ez tovabbr ais vicces sot viccesebb mert ma 10 evet max a liebjerbol szamitok napi tepes mellett nem egy samubol

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6491) biker válasza neduddki (#6490) üzenetére


biker
nagyúr

A Smart Eco rendszer a beépített érzékelőkkel és az ön igényeihez alkalmazkodó Digital Inverter kompresszorral - melyre 10 év garanciát biztosítunk - maximalizálja az energiahatékonyságot.
samsung.hu :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6492) neduddki válasza biker (#6491) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI

okosabb emberbek tarottalk en eddi gmint aki benyeli a maketing maszlagot, meg gy huto nem csak kopressorbol all jegyzem meg hallkan

uv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6493) neduddki válasza DeFranco (#6480) üzenetére


neduddki
nagyúr

hI!

hat amikro nyaron a futesi uzlettaggla beszletem akor az volt a vlasz hogy ez nem a haztartasi gep es nem is az a minoseg kijavitottak a bugjaikat:- )
ezt meg le akrtam irni

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6494) Flashcash válasza biker (#6489) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

3-4éve elromlott a nagymamám 15-20éves Lehel (Bosch liszensz) 180cm magas fagyasztószekrénye (amiből 2db. is volt).
Végül le lett cserélve egy hiper-szuper Aplusz kategóriás, ST klímaosztályos papíron mérföldekkel újabb és energiatakarékosabb hűtőre.

Akkoriban kíváncsiságból fogyasztásmérővel lemértem azonos hőmérsékleti viszonyok között a régi és az új gép fogyasztását is kb. 1hetes időtartamra. Az új gép jóval többet fogyasztott a reklámcimkén hirdetettnél (gondolom 10-15 fokos környezetben végzik el a reklám méréseket) és kb. 15%-al fogyasztott kevesebbet a húsz éves technikánál.
A húsz éves Lehel kb. annyit fogyasztott mint amennyi a kézikönyvében szerepelt.

Azóta picit szkeptikusabb vagyok az 'ez a hűtő annyira energiatakarékos, hogy kitermeli az árát' reklámszövegekkel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#6495) biker válasza neduddki (#6492) üzenetére


biker
nagyúr

Az alap hűtő áll egy hőcserélőből (külső és belső) kb soha nem romlik el, max kiszúrom
Egy hőfokkapcsolóból (3.000Ft) és egy kompresszorból (50.000Ft)

Az inverteres áll még egy digit panelből

Ha papírom van róla, hogy 10 év garit ad, az miért marketing maszlag??? egy inverteres kompresszor olyan 80-120eFt...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6496) biker válasza Flashcash (#6494) üzenetére


biker
nagyúr

persze, ez ugyanolyan, mint a tintapatron "hány lap egy patronból", van egy szabványos mérési mód
de szerencsére van ilyen oldal: http://www.refrigerators.tech-specs.com
itt ugyanazzal a szabvánnyal van minden hűtő kiszámolva, meg van ugyanez mosógépre, mosogatógépre is

Itt ha a régi hűtőm 480kWh-ra jön ki (a két hűtő együtt) és a másik meg 250-re, akkor talán hhetőbb, mint a gyári adatok

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6497) neduddki válasza biker (#6495) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

tolem nyugodtan majd messeje rola 10 ev mulva kivancsian varom:- )
a garancijaval nicns is gond en attol tartok amir enincs:- (
meg kobinatat tenyleg csak betonbiztos nevtol vennek, de inkabb maradok a egyfunkciosaknal

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6498) neduddki válasza Flashcash (#6494) üzenetére


neduddki
nagyúr

I!

nekm csak az a erdkes, hogy a liebherr vhogy nem szallt bele a eneregiahajhaszasba miertet meg nem tom, de mivel rovidesen ugyis hutovadaszatok kell tartanom akkor kideritem

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6499) biker válasza neduddki (#6497) üzenetére


biker
nagyúr

ok, melyik hűtő a jó? liebherr, bakker, kinek van 400.000Ft-ja? :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6500) neduddki válasza biker (#6499) üzenetére


neduddki
nagyúr

hi!

aki el nem issza:- ))) bocsika
szoval en artom magam az ismeros haztartasigepszerelo javallatazhoz, /de elux elulfagyasztos is dicsere, de a noforstal erdemes vigyazni mert dugodnak el a legcsovecskek/
ezer van egy whirpool 8080as fagyaszto /ezzel elegedett is vagyok/
sajna a markatars wm1400-nel mar nem, pedig ez nezet ki a legminosegibenk a 140cm-esek kozul, de alul; torik ki a muanyag ermosztat mar cseres vot, szoval nezegetem a szimpla utodot, most mar nem vagyok 140cm-re korlatozva /csak tartok tole nem nofrost nincs/

udv

neduddki

mod: ja liebherr: azert pl 3306 messzebb van a 400kol.... ne a premiumo nezd hanem a comforoo:- ) ja Gyulanal meg ocsobbb

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.