Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7901) parandroid válasza nyunyu (#7900) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem az a (z ezek szerint nem túl pontos) egyszerűsített számítási mód volt a fejemben, hogy kb 10 decibelenként duplázódik a hangerő. Az hogy nem lineáris, az ok, a 12-szerest sokallom, de biztos neked van igazad, én meg már ágyból, tabletről lusta vagyok wikizni. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#7902) neduddki válasza parandroid (#7901) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

~3dB az a 10:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7903) föccer


föccer
nagyúr

Helló!

Mi a véleményetek egy Bosch WAB 24060 BY mosógépről? 75k lenne az ára. Megéri a pénzét?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#7904) grabber válasza föccer (#7903) üzenetére


grabber
addikt

Hasonló van nekünk is,Maxx 6.De mi 2 hónapja vettük használtan 40k-ért.Nem bízok nagyon az új gépekben,de ha kellene venni maradnék a Bosch-nál.Aeg,MIele.Indesit,Whirpool és Samsungot tuti nem vennék.Csak szénkefét kellett cserélnem benne,de van róla videó a youtube-on.Nem volt nehéz.Inkább veszek használtan régebbi cuccokat,mert ami kibírt pár évet az van,hogy tovább bírja mint az új.15 éves hűtőt vettünk és 2 éve hibátlanul megy.Úgy vagyok vele,ha meg tönkremegy a használt ugyanennyiért veszek másikat(még mindig jobban állok anyagilag )és jobban járok,mint egy új géppel ami,ha tönkremegy garancián túl kenhetem a hajamra.Drága javíttatni és nem úgy tervezik ezeket,hogy sokáig bírják.
Teszi a dolgát,ha végzett csipog.Mást nem tudok tényleg mondani róla.Eco módban használjuk,ruhák tiszták.Azt meg nem mértem mennyi vizet fogyaszt.Lehet a héten szerelek rá vízórát,mert van itt egy elfekvőben és kíváncsi vagyok rá.

[ Szerkesztve ]

(#7905) zoli03 válasza grabber (#7904) üzenetére


zoli03
őstag

"Nem bízok nagyon az új gépekben,de ha kellene venni maradnék a Bosch-nál.Aeg,MIele.Indesit,Whirpool és Samsungot tuti nem vennék."

Lehet, hogy rossz helyre kerül a pont, de AEG-et és Miele-t se vennél? Vagy most akkor melyiket nem vennéd meg?

(#7906) grabber válasza zoli03 (#7905) üzenetére


grabber
addikt

Jogos,nem figyeltem :R
Van egy 10 éves AEG elektormos tűzhely és főzőlap kombó,amit használtan vettük együtt 15k-ért.Kicsit kopott,de amúgy semmi baja,jól műküdik.Ennyiért,ha nem gond a barna szín és a karcos főzőlap szerintem nagyon jó vétel.
Ráadásul nem is érintő gombos,hanem süllyeszthető tekerő gombja van :)

(#7907) Mcray


Mcray
senior tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata ilyen géppel?
[link]

Fő jellemzők
Rozsdamentes acél kivitel

Főzőlap:
kerámialap
- 1 high-light kör 2,3 kW (O 220 mm)
- 1 high-light kör 1,8 kW (O 200 mm)
- 1 high-light kör 1,2 kW (O 165 mm)
- 1 high-light kör 1,2 kW (O 140 mm)
Könnyen tisztítható felület

Sütő:
légkeveréses elektronikus sütő
Elektronikus grill
Programozható sütési idő
Belső világítás
A energia osztály
Energiafelhasználás hagyományos sütésnél: 0,78 kWh
Hasznos térfogat: 39 liter
Átlagos sütési idő: 39,5 perc

Mosogatógép:
6 terítékes
Programok száma: 5
5 mosogatási hőmérséklet
Intenzív program
32 perces gyors program
Programgombok LED kijelzőkkel
Kondenzációs rendszerű szárítás
AISI 304 rozsdamentes acél belső ajtó
Háromszoros öntisztító rozsdamentes acél szűrő
5 fokozatú vízlágyító egység
Állítható lábak
B energia osztály
B mosogatási hatásfok
B szárítási hatásfok
Energiafogyasztás: 0,75 kW/h
Vízfogyasztás: 9 liter
Zajszint: 56 dB(A)
Normál ciklus hossza: 120 perc

Méretek
Méretek (mag x szél x mély): 85-87 x 60 x 60 cm
Csomagolási méret (magxszélxmély): 96 x 66 x 70 cm
Nettó / bruttó súly: 65 / 68 kg

EAN kód: 8 016 361 730 793

A Trio, ez a kis műszaki mestermű, egyetlen készülékben egyesít egy nagyméretű főzőlapot, egy sütőt és egy hatterítékes mosogatógépet. Azok számára ideális, akik helyproblémákkal küszködnek a konyhájukban. A Trio az egyetlen készülék, amely 85 x 60 x 60 cm-es szabványos konyhai térben olyan korszerű megoldást kínál, amely révén a lehető legjobban használható ki a tér, és eközben a lehető legjobb teljesítmény érhető el.

Köszi!

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#7908) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Anyumnak szeretnék egy botmixert vásárolni. Ti mit/milyet ajánlotok? Árat egyenlőre nem írok, de ne legyen csillagászati. Legyen megbízható a gép.

THX

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#7909) Met válasza Predator2 (#7908) üzenetére


Met
nagyúr

Szerintem abból meg lehet venni nem a legolcsóbbat hanem az eggyel drágábbat is.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#7910) radi8tor válasza Predator2 (#7908) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nekünk Braun van, meg vagyunk elégedve vele.

⭐ Stella

(#7911) Predator2 válasza Met (#7909) üzenetére


Predator2
addikt

Azért nem írtam árat mert nem tudom mennyi az az összeg amennyiért normálisat lehet venni.

Ezek után mit ajánlasz?

radi8tor1

Köszönöm a tippet.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#7912) neduddki válasza Predator2 (#7911) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nezd meg ahogy abosch 500W-tol felfel be fer-e a keretbe

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7913) Met válasza Predator2 (#7911) üzenetére


Met
nagyúr

Nekünk egy Hausmaster (vagy maister) van, olcsó volt, régóta megvan és nincs is vele gond.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#7914) Predator2


Predator2
addikt

Két márka között vacillálok mégpedig a Braun és a Bosch és ezt a két márkát írtátok ti is de pontos típust nem.

Sokat nem lenne használva, de mégse szeretnék gagyit venni.

Róla mi a véleményetek? [link]

Braunok "drágák" ami a legolcsóbb az is 13K és csak 450w-os bár nem tudom az mire elég.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#7915) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Sziasztok!

Komplett konyha és fürdőszoba átalakítás előtt állunk és szeretnénk lecserélni az összes háztartási gépet.
Mivel meglehetősen sok gépről lenne szó, ezért szeretnék némi iránymutatást kérni.
Amire szükség lenne:
- elöltöltős mosógép
- beépíthető kombi hűtőszekrény
- beépíthető elektromos sütő
- főzőlap (gázos)
- beépíthető mikró
- duplamotoros elszívó
- mosogatógép

Egyelőre az irányvonal mosógép fronton az AEG, Bosh kategória, 7-8 kilós kapacitással. Nem tudom mire kellene itt még figyelni.
Mosogatógép esetén szintén AEG a favorit, helyhiány miatt a kisebb 45 cm-es változatok jöhetnek szóba.
A többi kütyüvel kapcsolatban teljes a tanácstalanság. Elsődleges szempont a megbízhatóság lenne ésszerű ár mellett. Nem feltétlenül szeretnék prémium kategóriára költeni, de a gagyibb márkákat mindenképpen elkerülném. Előre is köszönöm az észrevételeket!

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#7916) neduddki válasza Gh0sT (#7915) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

v. 5 eves gari a markabolt.hu-tol,. v. ha alapbol nincs akkor 3 ev gari braktar, sutobol ellneben ne eltrolux-ot vegyel hanem vmi min 2, de inkabb 4 homeros 2 ventis joszagot
fozolapbol indukcios de ne 60cm hanme szelesebb lasd 78/80cm, gazost keruld el tu sk anyug mostnaban:- (
elsivo cata, bepitheto nmikro B-S-tol mind 120rugo
mosogatogepert en kifizettem tobbet de imadom hogy kusban van:- ), amugy inkabb 60cm lobd el mastol a ejjet
a whirlpool szervize a B-S outlet is
mimaradt ki?

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7917) grabber válasza Gh0sT (#7915) üzenetére


grabber
addikt

Főzőlap gázos :Y
Amilyen gáz jogszabályok vannak manapság csak hercehurca van vele.Veszélyes,nem alakíthatod át,csak tervezővel.Belenyúlni csak rengeteg kiadás.Hiába van megszabva a gáz minősége,már 15 percig forraltunk egy vizet mi is.Eddig nem volt ilyen,át is tértünk elektromosra.
Indukciós főzőlap szerintem is.Gazdaságosabb és jobban melegít.

Nem beépíthető de a mi hűtőszekrényünk egy LG GR-399SQ van már vagy 12 éve és semmi gond nem volt vele.Kicsit hallani,nem hangtalan de nem is hangos.Ha ilyen lenne az igény.
Mikro egy 18 éves Whirlpool van,még mindig megy.
Mosogatógép tegnap egy ismerősnél nézzük meg a mosogatógépét mert tönkrement.Zanussi 4 hónappal az extra garancia után,nem indult el :((( Siemens-el mi is megjártuk.

(#7918) Gh0sT válasza grabber (#7917) üzenetére


Gh0sT
addikt

Mindig gáztűzhelyünk volt, azt szokta meg a család, ezért is ragaszkodtunk volna hozzá.

Nem vagyok tisztában azzal, hogy:
- mennyivel drágább egy indukciós főzőlap
- használhatóak-e vele a jelenlegi edények, serpenyők

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#7919) grabber válasza Gh0sT (#7918) üzenetére


grabber
addikt

Árat nem tudok,mert használtan vettem kerámia laposat.De van vegyes is ami indukciós és kerámia főzőlapos.Így ha tudod használod az indukciósat ami gazdaságosabb és jobb,ha meg nem jó hozzá az edény akkor meg a kerémia felét használod :U
Hülye nem vagyok boltban megnézed mik vannak,majd árgépen megveszed olcsóbban máshonnan.

(#7920) neduddki válasza Gh0sT (#7918) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

60tol csillagos eg, mind eojan edeny hasznlhato aminke az aljat megfogja a magnes

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7921) zsloti


zsloti
senior tag

Indesit tan 6 non frost mitől csepeg?

Sajnos csepeg a hűtőnk:( (egy indesit tan 6 non frost)
Ott ahol a levegőt fújja be a hűtőtérbe
A garancia most járt le róla:(
Valami ötlet?
Köszi
zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#7922) Murloc


Murloc
tag

Sziasztok! Tudnátok 80, max. 90 ezerért megbízható alulfagyasztós hűtőszekrényt ajánlani, aminek minél nagyobb a fagyasztó része? A többi tényező nem szempont. Köszi előre is!

(#7923) Abrion


Abrion
senior tag

Hali

A tesóm vett egy Karancs Superclean 1400 tisztítógépet, és mivel a kézikönyve elveszett, nem tudom hogy kéne vizes szőnyeget takarítani, segítsetek.

(#7924) tipuka


tipuka
addikt

sziasztok!

mosógépet szeretnénk venni, a 10 éves indesit megadta magát, hűséges jó szolga volt . :D
0 % thm-mel kellene megvenni 110k a legmaxxabb keret rá, és 7-8kg-ot lehessen bele pakolni 1200-1400-es centrifugázás elég, illetve lehessen beprogramozni előre,lehetőleg minél kevesebb vizzel elégedjen meg (sokat mosunk nagyon) hogy hány óra múlva mosson (esetleg konkrét időre, nem tudom tudnak e már olyat ilyen árban) indesit, samsung, lg-ben gondolkoztam én és a média marktban a 0% thm miatt, de nem vagyok jártas a témában.
előre is köszi a segítséget! :R

(#7925) radi8tor válasza tipuka (#7924) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Samsung, LG vonalat ajánlom. Indesit nem is említhető velük egy lapon.
De nem lesz kevés a 110k keret? Ha már 0%, akkor szerintem lehetne feljebb tornászni.

⭐ Stella

(#7926) tipuka válasza radi8tor (#7925) üzenetére


tipuka
addikt

10 év alatt így leromlott volna az Indesitek minősége? vagy miért nem említhető velük egy lapon? :)
Szívesen meghallhatom a véleményed és a tapasztalataid.
110k-nál nem lehet több a keret sajnos. :)

(#7927) DeFranco válasza tipuka (#7926) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Indesitek rozsdásodnak de nagyon, Samsungoknak rossz a csapágyazásuk (szerelőm szerint), LG az so-so... Electrolux? Zanussi?

(#7928) tipuka válasza DeFranco (#7927) üzenetére


tipuka
addikt

Szóba jöhetnek, mivel vannak 110k alatt belőlük, azokkal mi a helyzet?
Amit az Indesitekre és a Samsungokra mondtál a jelenleg kapható típusokra is érvényes? Vagy az 5-10 évesekre.

Az kimaradt, hogy csak elöltöltős játszik.

[ Szerkesztve ]

(#7929) DeFranco válasza tipuka (#7928) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A jelenlegi típusokkal kapcsolatban szerinted kinek van információja arról, hogy 3-4 év múlva hogy fog rohadni? Senkinek.

Amit eddig indesitet láttam, mind rohadt. Ez az én tapasztalatom. A samsungokról meg annyi tapasztalat van, hogy a szerelő aki nálunk volt, garanciában szereli ezt a márkát, és a 2 éves gariidő alatt átlag másfélszer kell csapágyat cserélni bennük állítása szerint.

Nem ellenőriztem le, hogy igazat mond-e, és nem kapargattam meg egyetlen egy ma kapható indesitet sem, de én ezek alapján az információk alapján ezeket kerülném.

(#7930) tipuka válasza DeFranco (#7929) üzenetére


tipuka
addikt

Pedig igazán neki állhattál volna a kedvemért az áruházban kapargatni őket. :D

Amúgy értelek köszönöm. :) Az Electrolux meg a Zanussival mi a helyzet, amit említettél? - Valamit mondott e a szerelő?

[ Szerkesztve ]

(#7931) DeFranco válasza tipuka (#7930) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Azt mondta azok nem rosszak. Nem örökélet az sem, de a többinél jobbnak tartja őket. Ha jót akarsz Miele-AEG de én személy szerint annyit nem adnék értük amennyibe kerülnek.

(#7932) neduddki válasza DeFranco (#7931) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

aze aeg-mile vonmalt egyutt emlegetni nemi pizugyi anomaliaraz utal:- )))

udv

neduddki

mod: modasnam hogy inverter es protex elux, variospeed pedig b-s vonalon legyen a vezetovonal de azok min +20k-tol kezdodnek

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7933) DeFranco válasza neduddki (#7932) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem azt mondtam, hogy egy árban van, hanem hogy nekem mindkettő drága :D

Ne tessék kötözködni az úrnak... :P

(#7934) neduddki válasza DeFranco (#7933) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

naaaa????:- )))
aeg 76475 vs elux ewf1276: 7kg 1200rpm inverter protex A+++ /A-30%/
139410 vs 149900
es a kedvencem az volt hogy aeg itthon olcsobb volt mint az elux testvir /mosogatogep/....

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7935) cekkk válasza tipuka (#7930) üzenetére


cekkk
veterán

ZWQ35105. Felültöltős, nem olyan csics,a ugyan az mint az Elektolux.
Nekünk 6 éve ilyen van semmi baja nem volt, ismeretségi körben is elég sok van 10+ és nagyon sokat is eladtunk.

(#7936) tipuka válasza cekkk (#7935) üzenetére


tipuka
addikt

Köszönöm, de csak elöltöltős jöhet szóba. :R Elöltöltős verziója van e ? :D

(#7937) cekkk válasza tipuka (#7936) üzenetére


cekkk
veterán

ZWG7120K
Csak áfa csalós boltokból ne rendeld meg, mert őket nem szolgálják ki, a várható beérkezés mindig jövőhét lesz. :DDD ;]

(#7938) tipuka válasza cekkk (#7937) üzenetére


tipuka
addikt

Köszi, ez nem tűnik rossznak. :D
Nem nyugi, csak árúházból lenne véve, mert 0%thm-re akarnánk venni. :) Csak most pont az MM-ben nincs azaz "akció", mikor szükség lenne a 15 hó.-s futamidőre. :)

(#7939) cekkk válasza tipuka (#7938) üzenetére


cekkk
veterán

Majd lesz. :)

Vagy még nézd meg az Eletroluxot, azok is jó gépek, csicsásabbak, van ami többet is tud, de az olcsóbb az ugyanaz.

(#7940) tipuka válasza cekkk (#7939) üzenetére


tipuka
addikt

Megnéztem az általad ajánlott típust, jófélének tűnik, viszont "csak" 6kg-s, és minimum 7kg-s kellene.
Ez a tesója? 1 betű eltérést találtam köztük, ha az és nem rosszabb, akkor erre esne a választásom. :)

(#7941) neduddki válasza tipuka (#7940) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

b-s vonalon se artan szetnezni: bof

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7942) cekkk válasza tipuka (#7940) üzenetére


cekkk
veterán

Jó lesz ez is :K

(#7941) neduddki
Én úgy tudom ezek az olcsó bosch cuccok igazából nem is bosch termékek, hanem csak rá van szitázva, és vagy beko vagy candy vagy valami más török talán. De ugyan ez igaz a olcsóbb fúrós dolgaikra is, hogy az sem saját fejlesztés. Minek fizessen érte többet, ha nem is az lesz a belseje?

Persze a drágábbnál már megértem, de itt a nevet fizeted meg. :K

(#7943) x5000


x5000
csendes tag

Sziasztok!

Mosógép vásárlás előtt állok, de nem vagyok igazán jártas a témában. Nincsenek extra igényeim, de egy tartós, takarékos és jól mosó gépet keresek :).

Amiket eddig nézegettem azok a SAMSUNG WF 60 F 4 E0W0W, LG F12B8ND1, ZANUSSI ZWN 7120 L.
Nem tudom hogy megéri-e az inverter motoros a plussz költséget, a többi, számomra nem sokat mondó, funkciónevet sem igazán tudom hova tenni (egyik márkához sem ragaszkodom). A gépet mindenképp 5éves kiterjesztett garanciával szeretném venni és maximum 110ezer forintot szánnék rá.

Kicsit olvasgattam a fórumot és ahogy láttam a Samsung-ot nem mindenki dícséri :).

Tudnátok nekem ajánlani valamilyen jó gépet, vagy megerősíteni abban, hogy amiket eddig néztem azok közül érdemes megvenni valamelyiket?

Köszönöm a segítséget!

CTRL+ALT+RESET

(#7944) neduddki válasza cekkk (#7942) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ewz egy kifuto tipus ha jo latom, amugy elux-nal is aeg-elux gyak egy miniseg addig zanussi jovallejjeb anyag es technilogoaban is

udv

neduddki

mod: x5000: miutan sok eve nezem es hallgatom az inverter+protex-et en aszondom megeri a felarat

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7945) x5000 válasza neduddki (#7944) üzenetére


x5000
csendes tag

Köszi a választ!

Idő közben beugrott ez is: Electrolux EWF 1276 GDW egy esetleges opciónak. Erről esetleg vélemény?

CTRL+ALT+RESET

(#7946) neduddki válasza x5000 (#7945) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

parancsoljj: bof

udv

neduddki

mod: meg letemben nem lattam de aleirtak egyeznek a masikkal en be mernem vallani

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7947) tipuka válasza cekkk (#7942) üzenetére


tipuka
addikt

Nagyon szépen köszi, akkor ezt meg is vesszük! :D A többieknek is köszi! :)
Mit meg nem tudni itt a Boschról. Volt régen egy Candy -nk, (10 éve) 1 évig bírta, úgy repült, hogy arra se emlékszek , hogy nézett már ki. :D Tápegységeknél kicsit jobb a helyzet, hogy legyártja x gyártó a belet és ráírja más a nevét, csak ott általában jól jár az ember, ha pl. FPS beleset vesz. :D

[ Szerkesztve ]

(#7948) tipuka válasza tipuka (#7947) üzenetére


tipuka
addikt

Már csak ki kell várni a 0% THM-es akciót. :D

(#7949) DeFranco válasza tipuka (#7947) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Azért szerintem ezt ne kezeld tényként... ;)

[ Szerkesztve ]

(#7950) canniball válasza cekkk (#7942) üzenetére


canniball
nagyúr

Tényleg a törököknél szerelik őket, de nem hiszem hogy átszitázott gépek lennének. Max. úgy hogy az egyikre Bosch-t a másikra meg Siemens-et festenek. :)

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.