Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6751) biker válasza neduddki (#6750) üzenetére


biker
nagyúr

azért illene linkelni egy eladó, jó állapotú miele felültöltős gépet 35e-ért :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6752) Traxx válasza biker (#6751) üzenetére


Traxx
őstag

Kéne nekem is, és igen, csak felültöltős jöhet szóba a helyszűke miatt :)

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#6753) neduddki válasza biker (#6751) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ertem en hogy mazohista vagy es hianyzik a nai ertelm amoit tolem szecc ossze:- ), de mitha aszontam vpolna hogy en egy fillert se koltenek ennek sa javiutasara ill. a korabban altalad ajangatitt uj awe-ert se adnekegy fillert se nem hgy 65k ahejjet modom a mile/klon joszagot annyije

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6754) neduddki válasza Traxx (#6752) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

tessek ha mar rajtamkeresed:- ))) /inkabb ez mint egy uj awe/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6755) biker válasza neduddki (#6754) üzenetére


biker
nagyúr

igazad van!
Én kérek elnézést, hogy nem olyan gépet ajánlottam, amire állítólag van valamennyi gari (bár nem írta ki, mennyi, tehát rendkívül kevés lehet rá), és jól oldalra borították, kiütötte a dob az oldalát, ezért az is 99% ugrik
tényleg jobb vétel, mint egy új mosógép :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6756) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Sziasztok!
Megvettem a hűtőmet. Siemens 215L/94L.
1.5 napos próbaüzem megvolt. Legkisebb fokozaton van és a hűtő belseje tehát a hátsó oldal természetesen belülről deres fagyos. Ez normális?

(#6757) neduddki válasza biker (#6755) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

azert ezt Te szadbol hallani hogy nekem van igazam az nagy orom nekem:- )))
garancia ott eszi a fenet mert amikor ar az kell akkor nagy gebasz van, lasd 3 eves whirplool hutom mod: garancias ugyet ami mar megoint szaraxik /es teemszetsen csak pont anyaron 3 hetig vartam az alkatresre/:- (((

udv

neduddki

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6758) canniball válasza SG3rg0 (#6756) üzenetére


canniball
nagyúr

Igen.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#6759) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Nem igazán találtam topicot a kérdésemnek, ezért beírom ide, hátha szerencsével járok.

Szóval szeretnék itthonra venni egy elektromos törölközőszárítót.Ilyesmire gondoltam. Már ami a méretet illeti. Néztem a Conrad-ba is, de ott ez kicsi nagyon. Amit elsőnek linkeltem az itthon 40k környékétől indul. Valójában ennyire drága lenne, vagy csak rossz helyen kerestem?

Köszönöm előre is :R

iPhone 13 Pro Max

(#6760) runner 125 válasza jozsi252 (#6759) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ez szerintem baromi sokat fog fogyasztani.

Nem lenne okosabb döntés kb 20-ért venni egy törölközőszárítós radiátort és azt rákötni a fűtésre?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6761) Dluinet válasza jozsi252 (#6759) üzenetére


Dluinet
nagyúr

törülközőszárító radiátor meg hozzá egy fűtőpatron
akkor olyan méretű lesz amilyent akarsz

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6762) neduddki válasza jozsi252 (#6759) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

veszel egy totolkozoszaritot es teszel belefutopatront, tetejere nyomasmero toltoszelep:- ) /ne a xheniatol de csak ezt ismerem/

udv

neduddki

mod: laotm nem cska nekem:- ) ami kimaradt torolkozoszaritobol sose eleg teha minel nagyibb

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6763) Cheesy


Cheesy
őstag

Sziasztok!

Kávépárnás kávéfőzővel szeretném meglepni születésnapja alkalmából az édesanyám.
Reggel és délben fogyaszt kávét, eleddig filteres kávéfőzőnk volt, de egy ideje emlegeti már a Dolce Gustot, hogy mennyire leegyszerűsítené a napi adag elkészítését (mert ő az alacsony vérnyomása miatt iszik kávét, nem kedvtelésből). Utánaérdeklődtem ismerősi körben, illetve a netes fórumokat is böngészgetem, hogy kávékapszula VS kávépárna versenyből ki jön ki győztesen.
A kapszulák ára (16db ~1500HUF-ért) kedvezőtlen a párnák (18db ~1000HUF) árához képest, nem akarom meghallani se később, hogy de majd milyen drága lett így a kávézása. A párnás kávéfőző jellemzően drágább, de napi kávéfogyasztás mellett 1-2 év és behozza a különbséget szerintem.

NEM szereti a presszókávét (túl erős neki) ezért az ezen a fórumon a műértők által jellemzően feszegetett örlős/habosítós/vendéglátóiparból a házba szánt kategóriák kiesnek.

Philips Senseo típusok között válogattam, ám "hosszúkávé" funkciót csak a 26000HUF-osnál találtam feltüntetve, a "normál" 17500HUF-os esetében nem (bár az illusztráción lévő csészékben a kávémennyiség hosszúkávénak tűnik).

Kérdésem, hogy hosszúkávét csak a drágábbik tud főzni?
Válaszotokat előre is köszi!

www.vakbelmutet.hu

(#6764) biker válasza Cheesy (#6763) üzenetére


biker
nagyúr

ugyanazt éred el egy hosszú kávéval, mint két röviddel egymás után megnyomva :K
spóroltam neked 9ezret, felét kérem a számlámra :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6765) Cheesy válasza biker (#6764) üzenetére


Cheesy
őstag

Úgy értettem az erős espressot nem szereti, hanem a gyengébb fajtát.
Ha kétszer nyomom meg a rövidet, akkor két espressot kapok nem? :)

www.vakbelmutet.hu

(#6766) canniball válasza Cheesy (#6765) üzenetére


canniball
nagyúr

Szerintem úgy értette hogy ha közben nem cseréled ki a párnát akkor a második körben hígítod az elsőt. ;)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#6767) jozsi252 válasza runner 125 (#6760) üzenetére


jozsi252
veterán

Az a baj hogy mindenhol gázfűtés van. Illetve néztem amit ajánlottatok, hogy fűtőpatront venni, viszont az már tényleg sokat áramot zabál. Na de legalább van kiindulási alapom hogy mit nézzek. Köszönönöm :R

Cheesy Én pont most akarok venni Dolce Gustot. Van 1-2 hely Pesten ahol már 1000-1200 ft-ért ki lehet fogni 16db-os kapszulát. És a víz mennyiségét te tudod szabályozni, így csak 1x kell belőni anyudnak a szintet és jó is lesz. Viszont Dolce-ba nagyon sokféle kapszula van, egy kicsit drágább a kapszula, de olcsóbb a gép. Másiknál pont fordítva van. De szerintem a Dolce-val jobban járnátok.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#6768) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Hoover márkáról mik a tapasztalatok? Ma nagyon el akartak nekem adni egy HOOVER VT 614 D22 típusú mosógépet, ezek a jellemzői:

Energiaosztály: A++, Mosási osztály: A, Centrifuga osztály: A, Vízfogyasztás: 8900 liter/év, Centrifuga fordulatszám: 1400 ford/perc, Mosási kapacitás: 6 kg, Időzítő funkció, Digitális kijelző, Energiafogyasztás: 173 kwh/év, Méret: 60x85x54 cm

Keskeny előltöltős gépet keresek, ez az 54 centijével még beleférne...

Hallottatok róla?

═════════════════════════════════════════

(#6769) Geza26


Geza26
senior tag

Hello!

Porszívó vásárlás előtt állok, nagyvonalakban a következőket néztem ki:

Samsung SC5670
Samsung SC6145
Philips PowerLife
Philips EasyLife 2000W

Egy Elektrolux porzsák nélkülit váltana amit nem szerettem ezért porzsákosat szeretnék mindenképp!
A Samsungnak van egy előtartálya, ettől épp a porzsák nélküli nehézkes takarítása miatt félek. Mivel van macska a lakásban ezért néztem a PowerLefe-t, mert adnak hozzá fejet amely állatszőrre van.

Melyik lenne a jobb választás, ill. ebben a kategóriában lenne-e jobb választás? (20ezer Ft környéke, max. 25ezer Ft)

Köszönöm!

Géza

(#6770) canniball válasza Geza26 (#6769) üzenetére


canniball
nagyúr

Mi a gond a porzsákmentességgel?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#6771) Laslow válasza canniball (#6770) üzenetére


Laslow
senior tag

Elég csak átböngészni pl. az Extreme Digital honlapján a porzsák nélküli porszívók vásárlói véleményeit. Aztán a porzsákosékat. Ég és föld a különbség a porzsákosok javára.

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#6772) neduddki válasza Laslow (#6771) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

jeee a elux floor care mionosegi fonoke csaknem hazudik amikor a porzsakost preferalja:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6773) sysrq


sysrq
őstag

Én például szeretem a porzsák nélküli Samsungunkat.
Halk.
Egyszer kellet megvenni.
Jól szív, ha nem figyelek mély torkozza a függönyt.
Ennyit várok el egy porszívótól.
Talán lehetne minden irányba forgó kereke.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#6774) kenwood3


kenwood3
őstag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni!

Van nekem,1 hibásan működő Szarvasi mini eszpresszó kávéfőzőm. Előéletéről nem sokat tudok, nemrég jutottam hozzá a szomszédomtól, aki szintén kapta valakitől. A szomszédom azért adta nekem, mivel nekem van még 1 ilyen kávéfőzőm, ez meg jó lesz majd nekem alkatrésznek, ha valami baja lesz az enyémnek. Na mármost én persze egyből :D szétszedtem, kitakarítottam, vízkőoldóztam, és tádám a kávéfőző életre kelt. Viszont van neki 1 olyan gondja, hogy néha nem főzi le a vizet rendesen mert, eddig még csak vízzel, kávé nélkül próbálgattam. A vizet minden alkalommal felmelegíti, viszont néha nem jön le egyszerre az összes víz. Ilyenkor lefőz valamennyi vizet, világítás a kapcsolón elalszik, majd 1 kis idő múlva újra felvillan és lefőzi a többi vizet is. Olyan is előfordult, hogy semennyi víz nem jött le csak a lámpa kapcsol ki-be a kapcsolóján pedig melegíteni melegít, mert meleg a kávéfőző. Összehasonlítva a másik kávéfőzővel ennek 1 kicsit tovább is tart lefőznie a vizet mint a másiknak, kb 2 perc-el .

Van valakinek valami ötlete arról, hogy mi okozhatja a problémát? Jó lenne működésre bírni, mert akkor legalább hazahozhatnám az enyém a melóhelyről, ezt meg elvihetném helyette!
A válaszokat előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#6775) harry válasza Laslow (#6771) üzenetére


harry
veterán

Talán inkább konkrét típusokat lenne érdemes összehasonlítani, mindenből lehet gagyit gyártani, főleg úgy, hogy a porzsákmentesség (szerintem) egyfajta kényelmi szempont, így sok egyszerűbb modellben gyanítom nincs rendesen megoldva, hogy emellett értelmesen működjön. Nekem nincs gondom a portartállyal, nem vonz a zsák.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#6776) canniball válasza Laslow (#6771) üzenetére


canniball
nagyúr

Kismillió gép van az ED oldalán, megköszönném ha elárulnád mire gondolsz. :B
Lassan nálunk is aktuális lesz a vásárlás de porzsák nélkülink még sosem volt, így nem ismerem az előnyeit/hátrányait.

sysrq!
Pontos típus?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#6777) Laslow válasza canniball (#6776) üzenetére


Laslow
senior tag

Hát csak ráböktem most néhányra, íme, idézetek felhasználói véleményekből:
ZSÁK NÉLKÜLI:
Porzsák nélküli Samsung 17 ezerért
- egy 50 m2-es lakást 4 fázisban tudok csak kiporszívózni, mert túlmelegszik és leáll
- legközelebb más irányban fogok választani, mert bár jó dolog spórolni a porzsákon, de nem hiszem, hogy sokáig porszívó fog ez a kis mütyür maradni
- Jó lenne, ha nem kellene egy pórszívózás alkalmával kétszer takarítani a szivacsot. Sajnos hamar tele lesz és el is tömődik. Talán egy 20-30nm-es lakáshoz még elég lenne.
- korrekt porszívó
- 5 percenként kell üríteni a portartályt. ugyanennyi időnként a szivacsot kirázni

Beez VCL1820B Dual Cyclone porzsák nélküli porszívó 15 ezerért
- Mindenkinek ajánlom
- Ajánlom mindenkinek, két darab van a családban és teljesen elégedettek vagyunk vele
- Pár hónap szenvedés után inkább visszatértem a 10 éves gagyi Daewoo porszívómhoz
- csak ajánlani tudom
- bámulatos a teljesítménye
- 1 éve megvan, hibátlanul megy.
- ennyiért bőven megéri
- fél évig szenvedtem vele, aztán megszabadultam tőle
- ez a szűrő megoldás nagyon jó, mert a régi porzsák nélküli porszívómat sokkal nehezebben tudtam tisztítani.
- aki kitalálta a porzsák nélküli porszívót az használja ezt bátran. Katasztrófálisan idegesítő hogy egy retek.
- Nagyon gyenge szívóerő. Minden pórszívózás után tisztítani kell. Elviselhetetlenül büdös. Nem lehet egy lapon említeni egy porzsákos géppel. 4 hónap használat után meguntam a szenvedést és vettem egy porzsákos samsung porszívót
- nem igaz, hogy nem dugul el. Nekem minden porszívózás után üríteni kell

PORZSÁKOS
Porzsákos Samsung 16 ezerért
- min. erősség mellett is feltépi a vékonyabb szőnyeget
- Tényleg nagyon erősen szív!A 6 fokozat közül kb 0,5 fokozaton használtam és tökéletesen elég volt.
- Nagyon el van találva!
- Több porszívó(porzsákos és porzsák nélküli) használata után megtaláltuk a nekünk valót!
- bár jó pár készülékünk volt már, ez messze túltett a várakozásainkon
- Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve
- Csak ajánlani tudom másnak is!

A magam részéről azt vontam le tanulságként, hogy egy átlag porzsákos porszívóval nincs gond, ám a zsákmentes porszívókkal sokan szenvednek, hogy folyton, akár szobánként tisztítani kell (azonban köztük is találni jobbat és rosszabbat ebből a szempontból). Mindenesetre engem tuti zavarna, ha akár csak minden porszívózás után (nem hogy közben!) a porszívót kellene pihentetnem meg tisztogatnom, úgyhogy maradok a zsákos verzióknál.

[ Szerkesztve ]

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#6778) Cheesy válasza Laslow (#6777) üzenetére


Cheesy
őstag

Ezek a porszívók ott buknak meg nálam, hogy műanyag a csövük.
Ami Philipsünk van, ahhoz a 2-vel ezelőtti Philips fém csövét használjuk...

www.vakbelmutet.hu

(#6779) runner 125 válasza Cheesy (#6778) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nekünk is egy Philips takarítógép van, immár a 3. műanyag csövét koptatjuk, mind eltört a csatlakozásnál...

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6780) canniball válasza Laslow (#6777) üzenetére


canniball
nagyúr

Köszönöm a részletes választ!
Én módosítanám annyiban a tanulságot, hogy alacsony árkategóriában (amiben keresek) inkább porzsákos. :R

Cheesy!
Ne tévesszen meg a fekete szín, amit én láttam és teleszkópos volt az fémből volt (feketére festve).
Amúgy nekünk most egy kb. 10 éves eccerű-óccsó Samsungunk van műanyag csővel, ami szétszedhetős megoldás és nem emiatt lett csere-érett.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#6781) csemberlen válasza Laslow (#6777) üzenetére


csemberlen
őstag

25e-rel Eluxom van portartály nélküli. soha nem állt le, mert túlmelegedett volna kb 100-150nm-t kibír tisztítás nélkül.
Egyszerűen tisztítható, nagy szívóerő.

10-15 között neigazán lehet rendes porszívót kapni.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#6782) talpas válasza kenwood3 (#6774) üzenetére


talpas
aktív tag

ez az alkatrész kapcsolgat ki-be. Ha elfárad v.színű tovább tart lefőznie. Ha a víz átfolyik akkor kávéval is kell neki. Presszókba úgy tudom a finomra őrölt nem ajánlott. Szarvasit hozott szomszédom javítsam meg, abban egy forrasztás engedte el magát. Csekkold át a vezetékeket újra a patronon rajta van hány fok a hőm tartománya. Melegedés meg nem jelent száz fok feletti hőmérsékletet, ahol elindulna nyomás alatt a főzés. Szerintem az a patron szórakozik.

"Veled, Uram, de nélküled..."

(#6783) kenwood3 válasza talpas (#6782) üzenetére


kenwood3
őstag

Azóta felbújtam az internetet, és én is azt olvastam, hogy ezzel lehet a gond. Ma vettem is egyet 1100 ft-ért , hát mit ne mondjak, nem találtam olcsónak :)) Azóta kipróbáltam már kávéval is, és lefőzte rendesen, illetve nem kapcsolgatott már ki-be :) Remélem, hogy most már jó lesz . Mondjuk nem sikerült rendesen belerakni, mert a régit, ahogy szedtem lefele , az egyik csavar beletört a lyukba (rohadt rozsdás az összes csavar benne), így csak 1 csavar tartja a helyén

Köszi azért a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#6784) sysrq válasza canniball (#6776) üzenetére


sysrq
őstag

Samsung SC91E0.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#6785) harry válasza Laslow (#6777) üzenetére


harry
veterán

Ja, jól van, 15k-ért nem kell csodát várni, azért 20-30k körül nézelődnék inkább. Amit hosszabban használtam, az egy 40k körüli Philips volt, az kapott bőven kutyaszőrt is, nem volt semmi baja.
Megveszik a legolcsóbbat, aztán meglepődnek, ha nem úgy működik, mint egy minőségi darab...

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#6786) sysrq válasza harry (#6785) üzenetére


sysrq
őstag

Általában a tartós fogyasztási cikkekre érdemes költeni, nem az alsó árkategória a legjobb választás. Ha meg nem telik jobbra akkor le kell vinni az igényeket is. Van ismerősöm aki felmos, havonta egyszer meg feltekeri a két szőnyegét és kiporolja. Nincs kosz nála.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#6787) canniball válasza sysrq (#6784) üzenetére


canniball
nagyúr

Köszi!
Bár úgy látom már nem kapható, igaz nem is az általam nézett árszegmensben volt...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#6788) talpas válasza kenwood3 (#6783) üzenetére


talpas
aktív tag

Egészségetekre a kávét ott a m. helyen. Nincs mit :R

"Veled, Uram, de nélküled..."

(#6789) kenwood3 válasza talpas (#6788) üzenetére


kenwood3
őstag

köszi :R

Mi az az ekezet dragasag??

(#6790) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!
Adott az alábbi mosogatógép. whirlpool 4410-es mosogatógép. 8. éves
Folyik alul a víz működés közben.
Oldalát szétszedve látszik, hogy van egy kis cső kivezetés csak úgy szabadon és azon flyik ki a víz (egyébként ez van a másik oldalon is.)
Miért folyik? Az nem csak egy olyan kivezetés, hogy ha valami van ott minimális folyhat?

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#6791) sysrq


sysrq
őstag

Esetleg valaki vett mostanában páraelszívót?
Villanytűzhely fölé, kivezetés megoldott, kicsi a légköbméter (kb 24) viszont nincs a konyhán ajtó.
Ja, és elfogyott a pénz, úgyhogy ebből most olcsó lesz, majd cseréljük ha nem vált be.
Valaki tippet?

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#6792) neduddki válasza sysrq (#6791) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

cata

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6793) RootRulez válasza RootRulez (#6768) üzenetére


RootRulez
félisten

No akkor senki sem tud érdemben nyilatkozni erről? :F

═════════════════════════════════════════

(#6794) runner 125 válasza RootRulez (#6793) üzenetére


runner 125
nagyúr

Biztos én vagyok túl elfogult, de az ilyen no name márkákban soha nem bíztam.
Ha, adnak rá 6-7 év garit vedd meg, de szerintem egy nevesebb gyártóval jobban jársz, még ha drágább is.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6795) RootRulez válasza runner 125 (#6794) üzenetére


RootRulez
félisten

A hoover nem feltétlen noname márka... "állítólag" USA-ban és Németországban szeretik...

═════════════════════════════════════════

(#6796) harry válasza RootRulez (#6795) üzenetére


harry
veterán

És szerviz / alkatrész is leginkább csak ott van, vagy hiba esetén lehetne vele csinálni valamit itthon is?

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#6797) neduddki válasza RootRulez (#6795) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

aszittem elolvastad: bof

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6798) sysrq válasza RootRulez (#6795) üzenetére


sysrq
őstag

Az USA-ban nem csak szeretik hanem ott az A porszívó. De hogy mosógépet is gyárt? Azt nem venném biztosra.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#6799) bobsys válasza sysrq (#6798) üzenetére


bobsys
addikt

Nem gyart. Hoover.com es csak porszivok vannak. A mosogept lehet valami masik hoover?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#6800) sysrq válasza bobsys (#6799) üzenetére


sysrq
őstag

Négyes csatorna, hetedik dzsunka. Amerikában nagyon más egy mosógép mint Európában. Ázsia meg mindenkit kiszolgál.

neduddki A Cata csak úgy általában, mert ha drága holmijai jók akkor az alsó árszegmens is, vagy van külön történet?

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.