Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7207) DeFranco válasza neduddki (#7205) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ezen a szinten ízlés van, jó meg jobb kávé nincs...

az ilyen hányfokos hánybáros, peteéréstől hány napos rabszolganő szedte a kávét, humidáló kokettáló kávéofil miliőben én személy szerint nem is hiszek, elhiszem, hogy van akinek ez fontos, és ez a hobbija, nem ítélem meg, csak éppen annak ellenére, hogy igen szeretem a jó kávét, és igen utálom a rosszat, annyira nem fontos, hogy 80k fölé nézzek a polcon

ilyen 15-25k-s árszinten meg tök mindegy mit veszel, nagyjából mind ugyanolyan, ami nem kapszulás. A kapszulás meg számomra megint ilyen előre csomagolt vákumfóliás bermudaszendvics

Mi kotyogózunk otthon, mert azt szeretjük, a cégnél egy delonghi van, otthon szarvasi, történetesen nekem a szarvasi jobban ízlik, de a delonghival is lehet jó kávét csinálni, ha eltalálod a kávé-víz arányt

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.