Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) LosBlancosRM válasza Sooo (#1) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Miért lep meg, hogy nincs rajta?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#4) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

"A Find X7 Ultra két periszkópos teleobjektívet kínál 3x-os (65 mm, 1/1,56", IMX980)"

nna, ez már sokkal érdekesebb, mint a zilliárd csigapixel :R

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#5) Jesus_Shaves


Jesus_Shaves
aktív tag

Brutál a hardver és még Google sincs? Ráadásul ennyiért? Hol az átverés? :F

(#6) joey04 válasza Jesus_Shaves (#5) üzenetére


joey04
titán

Ott, hogy szerencsére van google.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Várható volt a kamerák száma, ennél erősebb összeállítás jelenleg nem létezik. :K

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#9) CapriBoy

600 mp alatt nem telefon, a telefon :DD

(#10) Pimpa


Pimpa
tag

Na ez eddig érdekes. Google csomag kell, meg B20 és elgondolkozok rajta a Mi 11 Ultra-m után :D

(#11) t72killer válasza Pimpa (#10) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

B20 mellett ugye mostanság már az 5G csatornákat kell figyelni.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#12) joey04 válasza Pimpa (#10) üzenetére


joey04
titán

minden van benne. ;)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) Luck Dragon

De megnézném a kijelzőjét, tuti szuper lehet.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) Elit3Zotya válasza Luck Dragon (#13) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Az x6 pro is brutális volt, manuális és automata fényerőben is. :K
Kíváncsi vagyok ennek mennyi lesz manuálisan a max fényereje.

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#15) Pimpa válasza joey04 (#12) üzenetére


Pimpa
tag

Majd akkor nézem ezt is a TS-n. Vagy máshonnan is lehet jó áron Oppo telefont szerezni?

Van ebben is infra (Tv-re, légkondira szoktam használni), IP68-s ez is és a szelfi kamera sokkal jobb lesz, mint a 11 Ultra, az nagyon béna, alig férünk bele 3-n kinyújtott kézzel is, ez jóval nagyobb látószögű lesz -> 21mm (X7 Ultra) < 27 mm (11 Ultra)
A nagy zoom meg még kicsit nagyobb lett, ez jó pont -> 135 mm (X7 Ultra ) > 120 mm (11 Ultra). A köztes 3*-s kamerával meg így nem nagy azért az ugrás mégse.
Minden ideális :DD

(#16) Elit3Zotya válasza Pimpa (#15) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

a szelfi kamera sokkal jobb lesz, mint a 11 Ultra, az nagyon béna, alig férünk bele 3-n kinyújtott kézzel is, ez jóval nagyobb látószögű lesz

Miért nem használtad a hátsó kijelzőt.. :F , és olyan szelfiket lőhetsz, mint semelyik másik telefonnal. :)

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#17) hunhool1979 válasza Pimpa (#15) üzenetére


hunhool1979
tag

Tradingshenzhen, vagy giztop. Erről a 2 helyről szoktam rendelni.

(#18) Pimpa válasza Elit3Zotya (#16) üzenetére


Pimpa
tag

Csináltam azzal is, de a hátsó kijelző nagyon kicsi, nehezen látni hogy akkor mi és hogyan kerül a képre. Meg aztán akkor vagy selfiebot kell vagy időzítés, egyik se túl kényelmes. Valamivel nagyobb a látószög a főkamerán, 24 mm, már jobban használható. A nagylátószögű kamera meg akkor jó, ha a háttér is fontos hogy nagy térben látszódjon, egyébként érezhetően gyengébb a minősége. Ezért is jutottam arra a következtetésre, hogy 2 selfie kamera kellene, egy normál meg egy nagy látószögű, de azt alig kínálja valami telefon. Na most ebben az X7 Ultrában a 21 mm az valami köztes állapot, mert nagyobb a látószöge, mint a jelenlegi Mi 11 Ultrás 24/27 de kisebb mint a nagylátószögű kameráé.

(#19) Pimpa válasza hunhool1979 (#17) üzenetére


Pimpa
tag

köszi
és gondolom ezek is csak a kínai verzióval foglalkoznak..?
globál verziót honnan lehet rendelni vagy az Oppo-nak van valami hivatalos webáruháza?
Annak idején a szintén BBK-s Oneplus 3T-met direktben a Oneplus oldaláról rendeltem, de most a hasonlót valamiért nem találom az Oppo esetében

(#20) hunhool1979 válasza Pimpa (#19) üzenetére


hunhool1979
tag

Ahogy én tudom, nem lesz ebből sem (mint ahogyan a Find x6 Pro-ból sem volt) globál verzió.
Én jelenleg a Find 7 ultra és az OP12 között hezitálok.
De az biztos hogy vagy tradingshenzhen vagy a giztop lesz ahonnan rendelni fogom.
Find 7 ultrán tuti lesz valami kínai alkalmazás,de csakúgy, mint azelődön,itt is minden nemkívánt alkalmazás eltávolítható lesz. 4G/5G támogatás tuti adott lesz.
Oneplusnál meg ahogy kijön az oxygenOS,minden probléma elhárul,hogy globalizálni ( :D ) lehessen

(#21) Pimpa válasza hunhool1979 (#20) üzenetére


Pimpa
tag

most nézem, hogy a TS-n már van is 917 euróért, az nem sok és ez is megy lefelé idővel :Y
és minden magyarországi hálózatot támogat 4G és 5G alatt is

Oppo-ra nincs ez a globál ROM valahonnan?

(#22) Wolverine7


Wolverine7
friss újonc

Android Auto nélkül ez felejtős egyelőre. Jönnek még tavasszal jó mobilok inkább várok még.

(#23) hunhool1979 válasza Pimpa (#21) üzenetére


hunhool1979
tag

Nincs és ameddig megy a háború a Nokiával,addig szerintem nem is lesz.

(#24) Pimpa válasza hunhool1979 (#23) üzenetére


Pimpa
tag

de gondolom ez majd itt is elérhető lesz nem? A Find X6 alatt találtam


Egyébként mivel tud kevesebbet/mivel másabb a kínai rom mint a global?

(#25) hunhool1979 válasza Wolverine7 (#22) üzenetére


hunhool1979
tag

Én abszolút tudok nélküle élni, van gyári navi az autón,mind a huawei, mind más kínai készülékekkel hibátlanul. Nyilván másnak más az igénye.

(#26) hunhool1979 válasza Pimpa (#24) üzenetére


hunhool1979
tag

Tévedés!! Ettől nem lesz magyar a telefon nyelve (ha nem multilanguage a szoftver) Ez csak a play áruházból letöltött programoknál állítja át magyar nyelvre.
A global és a kínai legfőbb különbsége az, hogy a kínain nincs gyárilag google szolgáltatás. Esetlegesen a kiterjesztett nyelvek hiánya,illetve néhány készüléknél a hiányos 4G/5G szolgáltatás

(#27) Pimpa válasza hunhool1979 (#26) üzenetére


Pimpa
tag

Nem fogok kapkodni, még a Vivo X100 Pro+ meg a Xiaomi 14 Ultra-t is bevárom és nézem melyik mit tud és mennyiért.

(#28) Elit3Zotya válasza hunhool1979 (#20) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Oneplusnál meg ahogy kijön az oxygenOS,minden probléma elhárul,hogy globalizálni ( :D ) lehessen

Én nem találtam rá megoldást, hogy tudtad megoldani.?

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#29) h4h01


h4h01
senior tag

Azért ez már ott van a szeren :Y Jó lenne ha forgalmaznák itthon is :K

(#30) joey04 válasza Pimpa (#24) üzenetére


joey04
titán

Általában nincs android auto, általában nincs google helyelőzmények, chrome-ból csak a béta telepíthető. Ezek közül nem mind igaz minden kínai romos telefonra, de nagyrészt igen. Ezen kívül x6 pro alapján:

you can't install an alternative launcher and the Google Now is usually only available through the app, not directly with saying it. For some extra features from Oppo, you need an Oppo account, which is not as easy to generate, but it isn't needed for the normal usage.

There are also some China apps, which you can usually uninstall or deactivate, but some will stay. Please put them in a folder or not on your homescreen and it will be fine.

Engem ezek közül a Google helyelőzmények hiánya zavar, a többit el tudnám nézni.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31) joey04


joey04
titán

Egyébként erre globál verzió, b20 és stb kérdéskörre visszatérve: Sokszor elhangzik, hogy azért nincs b20 mert náluk az nem használatos, és már többször felmerült bennem, hogy oké, de a kínai turistákkal van tele az egész világ, és egy ismeretlen országban pláne nekik, egy olyan telefonnal mászkálni, amin nem megy a net a célországban rendesen, hát eléggé el lehetnek veszve. Az x7 ultra kínai oldalán van egy kis box, ami ennek van szentelve, kínaiból van fordítva de a lényeg érthető, ők végre rájöttek erre, és fel is hívják a figyelmet:

Gondtalan hálózat

Internet szolgáltatások több mint 100 országban és régióban, ajánlott

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#32) hunhool1979 válasza Pimpa (#27) üzenetére


hunhool1979
tag

Igen, a Vivo x100 pro+ nem lesz rossz... Ha lesz, de nem találtam róla infót. Nálam a xiaomi nem játszik. Valahogy nem tudtam megbarátkozni vele. Talán az új OS hoz valami változást.

(#33) hunhool1979 válasza Elit3Zotya (#28) üzenetére


hunhool1979
tag

Mármint, hogy nem tudtad felrakni a kínaira az OxygenOS-t? Én megvarom, amíg kijön a Global/EU verziós telo és a kínait úgy rendelem meg hogy az legyen rajta.

(#34) Elit3Zotya válasza hunhool1979 (#33) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Melyik oldalon engedni úgy rendelni, hogy választhatsz. :F

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#35) hunhool1979 válasza joey04 (#30) üzenetére


hunhool1979
tag

Érthető, ha szükséged van a Google cuccokhoz, akkor neked nem biztos hogy jó választás. Én szerencsére jó ideje gems nélküli telefont használok, így semmi különösebb lemondással nem jár. Ahogy én olvastam amúgy find x6 pro topicokban, idővel szinte mindegyik kínai appot le lehetett szedni. Az alternatív launcher se para, annyira már mindegyiket lehet személyre szabni, hogy használható legyen. De mondom abszolút megértem amit írsz.

(#36) hunhool1979 válasza Elit3Zotya (#34) üzenetére


hunhool1979
tag

Majd akkor fogsz tudni ha kijött az OxygenOS(január 23 körül)

(#37) hunhool1979 válasza joey04 (#31) üzenetére


hunhool1979
tag

Én úgy tudom (gondolom) hogy egyrészt Taiwan miatt van B20 kihagyva(amúgy ez sztem kamu) , másrészt sok olyan készülék van, aminek idővel lesz Global verziója (ami lényegesen drágább mint a kínai) így akinek nagyon bejön úgyis megveszi a Globalt. Kínaiak+utazás= nagyrészt már mindenhol van public WiFi, így talán nem is annyira veszik észre.

(#38) Elit3Zotya válasza hunhool1979 (#35) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Ja de az hivatalos oneplus oldala vagy hasonló és annak az ára már nem annyi lesz. :)

#35hunhool1979
Azért ez nem egy Huawe. :)
Andoid autot sosem használtam, minden más 99% ban megy.
De igaz volt hogy csak a chorme betát lehetett telepíteni, ami szintén 99%ban meg egyezik a simával.

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#39) lolal


lolal
senior tag

Királynak király, de érdektelen. EU-s tömeg termék nem lesz. Maximum pár geek fog rá izgulni, lapozhatunk.

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#40) Pimpa válasza hunhool1979 (#32) üzenetére


Pimpa
tag

Vannak róla pletykák, de a Vívo 100 pro B20 nélkül van, szóval valószínűleg ez is azzal lesz ha lesz, de amíg meg nem jelenik addig reménykedni lehet.
A Xiaomi is szarozik, a 11 Ultrámban még van B20 és EU rom, de azóta a 12 Ultra és a 13 Ultra is csak kínai piacos lett B20 nélkül. Szóval ott is van esély, hogy a 14 Ultra is így jár, de a megjelenéskor derül ez majd ki.
Az X7 Ultra B20-l van, ez hatalmas előny, a global/EU változat meg idővel alakul, de az X6 után erre is kicsi az esély.

Vagyis jelen állás szerint az X7 Ultra a legjobb választás ezek közül.

Nekem a OnePlus 12, Honor Magic 6 pro nem játszik, akkor sem ha van B20 és globál, mert kicsi előrelépés a 11 Ultrahoz képest (nincs bennük 4 teljes értékű kamera)

[ Szerkesztve ]

(#41) hunhool1979 válasza Elit3Zotya (#38) üzenetére


hunhool1979
tag

Ha tradingshenzhenről vagy giztopról rendeled, választható opció a colorOS vagy at OxygenOS. Attól nem lesz drágább.

(#42) hunhool1979 válasza Pimpa (#40) üzenetére


hunhool1979
tag

Nem. Ebben (find x7 ultra) van B20, fent is van a 2 kínai oldalon illetve az oppo oldalán is.
A Vivo x100 pro B20 nélkül jött (ahogy az x90 pro is) és ha jól olvastam az x100 pro+ -ban lesz B20(ahogy az x90 pro+ is megkapta).
Szerintem egyszerűen marketing. Ha a usernek kell Kínán kívülről, akkor a prémium, drágább motyót vigyék.
Az op12 nekem max az OxygenOS miatt jöhet számításba.

(#43) joey04 válasza hunhool1979 (#35) üzenetére


joey04
titán

Nekem szükségem van rá, de pont ez az, hogy a helyelőzmények kivételével megy minden, ezt írtam, hogy nekem csak ez fáj, szóval ezért nézegetem ezeket.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#44) joey04 válasza hunhool1979 (#37) üzenetére


joey04
titán

Én nem ezt tapasztalom külföldön, de mindegy is, mert az oppo úgy látszik kiemelten figyel erre, ami nekem kapóra jön. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45) Elit3Zotya válasza hunhool1979 (#41) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

TS en én még nem láttam ilyen opciót. :(

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#46) joey04


joey04
titán

Viszont videónál maradt a béna csúszkás zoom sajna. Vivo/iqoo már váltott szerencsére.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#47) Pimpa válasza hunhool1979 (#42) üzenetére


Pimpa
tag

Én is azt írtam, hogy van az X7 Ultrában B20.
Az x100 pro+ meg akkor majd elválik

(#48) Elit3Zotya válasza joey04 (#46) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Ja én is láttam, nagyon béna, de az Oppo-nak szokása sokat frissíteni a kamerán, talán bekerül idővel. :(((

A Vivo iphone szintűre fejlesztette a váltást.

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#49) Pimpa válasza joey04 (#46) üzenetére


Pimpa
tag

tudsz betenni képet, hogy hogy néz ki az Oppo és a Vivo?

(#50) hunhool1979 válasza Elit3Zotya (#45) üzenetére


hunhool1979
tag

Giztopon tudsz választani oneplus telóknál. Opponál nem is volt,és nem is lesz opció a global addig, amig faszméregetés megy a Nokiával

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.