Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) Terminator_ válasza adamssss (#4950) üzenetére


Terminator_
tag

Philips mistral-om van kb 9 éves és még mindig ok :) ilyet már biztos nem kapsz de philips et másik fajtába tutkó. ja és gőzölős,teflonos nem faszénnel kell melegíteni :D

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#4952) Morris válasza adamssss (#4950) üzenetére


Morris
veterán

nekünk a legolcsóbb moulinex van (inicio 30). 3 éve tökéletes :U

(#4953) csibor válasza Terminator_ (#4949) üzenetére


csibor
őstag

A szerelő szerint párát kapott az elektronika, párperce kimentem szárazon rádugtam az áramot, minden jó. Legalábbis nem ír ki hibaüzenetet. Hétvégén bekötöm a másik helyére. A végén még kaptam 1 teljesen jó mosógépet :)

(#4954) M_o_g_y_i válasza adamssss (#4950) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Milyen volt? :F (hogy tudjuk milyet kell kerülni...)

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#4955) #10726912 válasza adamssss (#4950) üzenetére


#10726912
törölt tag

Üdv.
BRAUN proglide-jet 1800 Watt típusú vasalónk van, hiba mentes 10 éve. Ezt sem gyártják már szerintem, de mint márkát, ajánlani tudom.
(A házgyújtogató márkára én is kíváncsi lennék :K )

(#4956) adamssss


adamssss
veterán

Köszi srácok a tippeket. Nemsokára megírom a típust is, de nagyon ilyesztő volt...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#4957) DeFranco válasza adamssss (#4956) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Írd meg azt is, hogy mi történt.

(#4958) Drughi


Drughi
addikt

Üdv,

Költözés és lakás "beépítés" lesz nálunk, ezért megvennénk első közös gépeinket.
Hűtő, mosógép (felültöltős), mikró, porszívó. Ezek a nagyobb tételek.

Álltalánosan ezekből milyet, milyen márkát érdemes választani?

Mindegyikből az alap kell, akciósan, semmi csicsa, vagy extra.

Hűtő: 210-230L-es plussz a fagyasztó része. A vagy A+ energia osztály, maximum 80-85e ft-ig.
Gyakorlatilag az összes márka kínál ennyi pénzért gépet. Melyik ami kerülendő és melyik, ami ajánlott?

Mosógép: felültöltős, kb 5kg ruha és ennyi. Max 70e ft-ig

Mikró: 20-25cm-es belső méret és ennyi. olvasszon, melegítsen. Grill nem kell. 20e ft környéke.

Porszívó: 1600w vagy picit több. Lehessen porzsákot venni hozzá fél év múlva is. Max 15e ft.

(#4959) #10726912 válasza Drughi (#4958) üzenetére


#10726912
törölt tag

Kombi hűtőből Indesit van 8 éve hibátlan, mosógépből wőrpult ne, talán az AEG a legajánlottabb, inkább szorítsd ki rá a pénzt, és a mikró-porszívón spórolj (mikróból veheted a legegyszerűbb-legolcsóbbat, csak ne áruház márkát, pl lehet Samsung, majd lecseréled egy-két év múlva, ha megadja magát, porszívóból inkább száraz-nedves porszívót nézegess, 1400 wattal is nagyobb a szívóhatás, mint az 1600 wattos kis daraboknak, márkát itt se ajánlok, vedd, ami a legolcsóbb és megfelel, esetleg linkeld, ha van választott). Talán a mosógép a legfontosabb, amiből inkább jót vegyél, az AEG-en kívül a többi esélyes lehet egy két év múlva meghibásodásra, még a BOSCH is, a hűtők jól szokták bírni, van ismerősöknek Samsungtól Zanussi-ig minden, elég jól bírják, keress belőlük A osztályos akcióst.

(#4960) harry válasza Drughi (#4958) üzenetére


harry
veterán

Nincs valami régi egyszerű elfekvőben, vagy olcsón használt? Nem hinném, hogy túl jó beruházás lenne mindenből a legegyszerűbbet venni - gondolom azért, mert egyszerre kell, és úgy sok pénz lenne komolyabbakat beszerezni. Pedig ezek azért hosszútávú beruházások, amikre érdemes lenne adott esetben többet költeni. Nem 'csicsa' dolgokra, de akár megbízhatóságra, minőségre, extra funkcionalitásra, ami most lehet nem kell, de két év múlva már jó lenne, de ugye ezeket nem túl gyakran szokás lecserélni. Hacsak el nem romlik, persze...
De, dönts a lehetőségeidhez képest, csak gondoltam felvetem...

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#4961) Drughi válasza harry (#4960) üzenetére


Drughi
addikt

Pároméknál és nálunk is azt láttuk, hogy mindenből az egyszerűbb van.
Egyikünk sem származik gazdag családból, így nem is engedhettük meg, hogy120e ért vegyünk Zanussi hűtőt, ha már 80ért is kapni ugyanott újonnan.

Nyilván hiába jövök azzal a példával, hogy a 10éve vett hűtő még ma is megy, vagy az első hajdú mosógépünk még ma is mos, vagy a németből behozott mikrónk 18évet ment.

A pénzünket úgy kuporgattuk, hogy minden kijöjjön belőle és ne egy használtat kelljen venni, hanem szépet, újat.
Nem hiszem, hogy jobban járnánk, egy 3éves hűtővel féláron, mint egy újjal, amire adott esetbe van 3-5év garancia.
MM-ben láttam Samsung hűtőket 10év garanciával. Igaz 90-100e ft voltak, de elgondolkodtató, ha a többire csak 2-3 év van

(#4962) csibor válasza Drughi (#4958) üzenetére


csibor
őstag

Ha tényleg elég az alap. Ilyen Porszívót vettem magamnak 12K-ért. Teljesen megvagyok vele elégedve.

(#4963) Morris válasza csibor (#4962) üzenetére


Morris
veterán

Nekünk ilyen van: Samsung SC4020. Ez is valami nevetséges 12k körüli összegbe került anno. Bár már nem lehet kapni, de olyan szívóhatása mint állat. Egyszer kellett javítani, mert nem indult el, de kb 3k-ért megcsinálták. 7 éve van meg. Porzsákot a mai napig lehet hozzá kapni olcsón. Szóval nekünk is bevált a samsung porszívó!

[ Szerkesztve ]

(#4964) Terminator_


Terminator_
tag

Pont ilyenem van csak bordó színben :D Samsung SC4020

[ Szerkesztve ]

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#4965) csemberlen válasza Morris (#4963) üzenetére


csemberlen
őstag

Megtippelnéd, hogy a 7 év alatt mennyibe került hozzá a porzsák? lakás nm-t is irjál.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#4966) Morris válasza csemberlen (#4965) üzenetére


Morris
veterán

42m2.
És a porzsák hozzá 1400ft. (ebben benne van 5 darab papír porzsák + 1 db motor előtti szűrő)
DE lehet venni hozzá szövet porzsákot is. Nekünk van 3 is. Ezt kiüríted bedobod a mosógépbe és kimosod.
A papír akkor szokott kelleni, ha olyat porszívóztam amit nem tudnék kiüríteni a textilből. pl glettelt fal utáni csiszolás mellékterméke, vagy Vanish szőnyegtisztító por stbstb.
A szövet is kb 1500ft. Nem tudom pontosan, mert már régen vettem őket!

Eddigi élete folyamán egy csomag papír porzsákot emésztett fel (5db)
Mindhárom szövet porzsák megvan a mai napig és váltják egymást (ebből az egyik a gyárilag hozzáadott volt). Szóval 1.4k + 2x1,5k. = 4500ft

[ Szerkesztve ]

(#4967) csemberlen válasza Morris (#4966) üzenetére


csemberlen
őstag

Egy ismerős aki csak papirt használ az kiszámolta, és elég borsos összeg tud lenni 5 év alatt.
Egyrészt a szövet porzsákból a por kiöntése az nekem nem vállalható, és ezenkivül mosógépbe én ilyet nem teszek az biztos.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#4968) Morris válasza csemberlen (#4967) üzenetére


Morris
veterán

Hát, kinek ez, kinek az!

Nekünk működik. Természetesen a szövet porzsák ürítése maszk viselése közben történik az országút mellett :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4969) csibor válasza Morris (#4968) üzenetére


csibor
őstag

Enyémen van a száron + műanyag tartály, a por 99% oda megy, a szövetporzsákot még nem is ürítettem. 3 hónapja van meg.

(#4970) harry válasza Drughi (#4961) üzenetére


harry
veterán

Fölösleges extrákat nem is érdemes venni, de ahogy írtam, nem is ezekre gondolok, inkább a megbízhatóság, garancia, és a hasznos funkcionalitásra. Pl. mi ketten vagyunk, mégis igen nagy hűtőt vettünk, mert praktikus, hogy sok mindent el lehet bele pakolni (maradék kaja, zöldség, befőttek is, miegymás), viszont az alap széria, nincs igazán extra (nincs no-frost, csak egy kompresszor, nem inox). Pl. mosogatógépnél, ha sok lábast vagy edényt mostok, hasznos lehet, ha alul elfektethetők a tányértartó lapok, úgy jobban elférnek. Ha nincs hely teregetni, akkor nagyobb fordulatszámú mosógép. Vagy hasonlók, csak írtam pár dolgot. Meg úgy általában, jobb energiaosztály mindenből.

Persze ha nem, nem. Nálunk sincsen egyik háztartásban sem túl drága cucc vagy sok extrás, de van 1-2 dolog, amire érdemes lehet áldozni (nyilván ha korlátok vannak, akkor ez van, de ha megoldható, akkor érdemes lehet megfontolni).

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#4971) Drughi válasza harry (#4970) üzenetére


Drughi
addikt

Nyilván nem a legpuritánabbat nézzük mindenből, csak a lehető legjobban szeretnék kijönni, ezért abban az ársávban a legjobb ár/érték bajnokot keressük.

Én is a nagy hűtő mellett vagyok és szerintem egy 210-230L + a fagyasztó már elég nagy. Abba egy család cucca elfér (jelenleg 2en vagyunk)
Itt is láttunk praktikus megoldásokat egyes gyártóknál és azt fogjuk választani, ami a legpraktikusabb (azonos ár esetén)
A garancia nagyon sokat fog rajta dobni.
A no-frost mit tud?
Mosogatógépet egyelőre nem tervezünk, majd később, ha már jobban megy.
Jelenleg az a cél, hogy minden nélkülözhetetlen dolog meglegyen és utána szépen lehet fejlesztgetni.

(#4972) tildy


tildy
nagyúr

99 990-ert van az Auchanban Sauco intelia, ha valaki jo kavemasineriaban gondolkodik. Nekunk 1 honapja van meg csak meg, de olyan, mintha mar evek ota meglenne. Imadjuk .

Drughi: az electroluxokat otthon gyartjak, ahhoz meg jo darabig lesznek porzsakok.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4973) Morris válasza csibor (#4969) üzenetére


Morris
veterán

Mázlista! :D

Egyébként, mosógépet mint BEKO névre hallgatót tudom ajánlani. Ismeretségi körömben több is megtalálható és eddig nincs rá panasz! :U

(#4974) harry válasza Drughi (#4971) üzenetére


harry
veterán

No-frost: ha jól tudom, ventiláció van a hűtőben, vagyis kering a levegő, talán a sima hűtőtérben is, bár ebben nem vagyok most biztos. Ami viszont bizonyos, hogy a fagyasztó részben így van, "kiszívja" a kinyitás után bekerült párás meleg levegőt, ezzel meggátolva, hogy kicsapódjon belőle a víz, vagyis így nem jegesedik a fagyasztó rész. Cserébe némileg bizonyára többet fogyaszt, és gyanítom a ventilátor miatt zajosabb. Nemrég volt szó róla, van aki szereti, én megvagyok nélküle.
Méret: mi szerintem a 'legnagyobbat' vettük a szabvány méretek közül, az 285l, csak a hűtő része. Így is van, hogy ketten megtöltjük, bár az is igaz, hogy mindig ki lehet használni az összes rendelkezésre álló teret, legyen az bármennyi. De mint mondtam, amúgy nincs benne semmi extra, így 105k volt, 2év garival.

Kérdeztél mikrókról is (ha jól emlékszem), mi nemrég vettünk, bár én nem vagyok vele elégedett. Funkcionalitásában ugyanaz, mint a régi 10 éves megdöglött gépünk :D Tekerős teljesítmény és időszabályzó. De végül is, ez nem is baj. Csak épp ez kisebb, és egy nagyobb jénai tálnál már bizony gondot jelent, nem tud körbefordulni. Extrák szoktak lenni a grill funkció, ilyen-olyan időzítő, digitális óra, stb. Mondjuk ezek nélkül én megvagyok.

Mosógépből egy majdnem-alap Electrolux van, ebbe már került 1000-es centrifuga, és annyi extrát tud, hogy a dob nyílását a betöltő ablak felé fordítja program végén - ez hihetetlenül hasznos :D Régen mindig utáltam, hogy az átkozott dobot kellett noszogatni, hogy oda forduljon, ahova én akarom. Meg persze van késleltetett indítás, meg szokásos apróságok...

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#4975) Met


Met
nagyúr

Igaz az hogy indukciós lapot nem lehet a beépített sütő és fiókok fölé építeni? Mert hogy mágneses stb. :U

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4976) buci30


buci30
addikt

Tud valaki olyan oldalt ahonnan lehet rendelni kávé párnát?
De olyat szeretnék amibe több féle is van.
Mivel nem ittam még így nem ismerem egyiket se, és felesleges lenne venni egy csomaggal ha lehet nem is jó. Így meg kitudok próbálni többet és majd kiderül melyik ízlik.
:R

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#4977) csemberlen válasza Met (#4975) üzenetére


csemberlen
őstag

Belenéztem az enyém leirásába, és nem találtam ilyen tilalmat, egyik rajzon ugy ábrázolják a fözőlapot, hogy alatta a sütő van.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#4978) Met válasza csemberlen (#4977) üzenetére


Met
nagyúr

Köszi, szerintem baromság de azért gondoltam rákérdezek:)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4979) Goatman


Goatman
aktív tag

Hello!

10 év után megadta magát a mikróm, szeretnék egy hasonlóan tartós, 20-25 literes, csak melegítésre, max popcorn-pattogtatásra használható modellt hagyományos forgatógombos kezelőszervekkel, kijelző és egyéb plusz hibaforrások nélkül. Aki tud még ilyen forgalomban lévő várhatóan hosszú élettartamú holmit, annak segítségét előre is köszönöm!

:R

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#4980) Met válasza Goatman (#4979) üzenetére


Met
nagyúr

A legolcsóbb

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4981) DeFranco válasza Met (#4980) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ennek egy baja van. A tetején van a szellőzőnyílása, ami miatt nem lehet rápakolni, és ezzel értékes helyet veszthetsz a konyhában... ezért az egyért nem ezt vettük.

(#4982) Goatman válasza Met (#4980) üzenetére


Goatman
aktív tag

Huhú nem gondoltam hogy ez a márka még jelen van a magyar piacon..volt Gorenje mosógépünk, köszönte szépen és leégette a fél konyhát, valahogy nem vonz. De köszi a gyors választ :R

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#4983) Met válasza Goatman (#4982) üzenetére


Met
nagyúr

Van elég sok analóg tekerősből, márkásabb is.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4984) harry válasza Met (#4980) üzenetére


harry
veterán

Mi ilyet vettünk, de a 17l kissé kevés néha, nagyobb tál már nem / neccesen fér el.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#4985) peti_s válasza Drughi (#4958) üzenetére


peti_s
addikt

Mosógépből csak Zanussi vagy Electrolux, egyedül ennek a kettőnek van a mosószer, öblítő tartója nem az ajtóban, sokkal jobb megoldás ez, nem fog ereszteni, és nem rohad szét a tető mint a többinél.

Hűtő, írták itt az Indesit márkát, no azt messziről kerüld, elég sok behal belőlük, ide is a Zanussi, Electrolux-t tudom ajánlani, az Electrolux-ok kicsit kevesebbet fogyasztanak mint az u.akkora Zanussi-k, de mind2 itt készül Jászberényben. :)

Mikró: Csak Samsungot, ha lehet kerámia belsőset, a mienk 12 éves, semmi baja, de szerviztapasztalatok alapján is a Samsung (kerámiabelsős) nem szokott tönkremenni.

Porszívóval nincs semmilyen szerviztapasztalatom, így ebben nem tudok segíteni.

(#4986) neduddki válasza peti_s (#4985) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

jee Te a szomszed falubul vagy?:- )
de en inkabb feljebb tennem es aszondom aeg

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#4987) peti_s válasza neduddki (#4986) üzenetére


peti_s
addikt

Hali! :D
Jó látni! :)
Pontosan onnan! :D Én akkor még feljebb. :D Miele. :)

[ Szerkesztve ]

(#4988) neduddki válasza peti_s (#4987) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Teged is, de milet nem hinem hogy brinybe gyartanak:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#4989) peti_s válasza neduddki (#4988) üzenetére


peti_s
addikt

De a Zanussi-t, és az Electrolux-t igen, és az AEG is Electrolux. :) Csak más áron. :) De, természetesen én magam is a magyar ipar támogatását fontosnak tartom, főleg olyanban, amiben jobb mint a többi. :)

[ Szerkesztve ]

(#4990) neduddki válasza peti_s (#4989) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ezert modtam hogy feljebb megyek a minosegi listan ha mar inne gyun a szomszedbul /aze kicsit morci vagyok hogy mar nem adnak a dogozknak karacsonyra ezt-azt mert ojjan dogokat ki lehetett fogni felarban hogy csak naaaa, nem mintha samsug is iparkodna:- (/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#4991) peti_s válasza neduddki (#4990) üzenetére


peti_s
addikt

:D , nem lenne rossz, ám gondolom exportra is termeltek, melyik országokba szállítotok?

Ám, nyár elején mi is veszünk egy ~2 méter körüli Electrolux hűtőt. :) A 201 cm-s tetszik egyenlőre.

[ Szerkesztve ]

(#4992) neduddki válasza peti_s (#4991) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

en nem szallitk sehova inkabb nekm szallitanank:- ) de ha nagyon kivamcsi vagy mekkerdem toluk

udv

neduddki

mod: azt kepzeld e hogy az a szegyen is megesett. hogy a 2db 47330ast is potrol vittuk haza...

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#4993) peti_s válasza neduddki (#4992) üzenetére


peti_s
addikt

Egyszer szállítottam mosógépet, nem kívánom senkinek. :N De biztosan megérte, igen jó cucc az. :)

(#4994) tildy válasza neduddki (#4990) üzenetére


tildy
nagyúr

ja, így lett anyu révén pl ultrasilencerem, nem 38ert.

Mas, ki milyen karpittisztitot javasol?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4995) Morris válasza tildy (#4994) üzenetére


Morris
veterán

Wanish port felejtsd el. A szőnyegnek csak kellemes illata lesz, de önmagában a por nem csinál semmit!

Ellenben a Lidl-ben kapható kárpittisztító hab nagyon szép munkát végez! Ezt merem ajánlani!

(#4996) tildy válasza Morris (#4995) üzenetére


tildy
nagyúr

Gepre gondoltam. :) Vax gepek vannak errefele, de hatha van otthon valakinek ilyen karpittisztito/takaritogepe , es tudja mire kell figyelni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4997) Morris válasza tildy (#4996) üzenetére


Morris
veterán

ja, bocsi! :D

(#4998) ALI_G


ALI_G
veterán

Hello,

Olcsón keresek mosogatógépet amit csak korlátozott ideig használnék, érdemes használtat nézni?
kb. 0,5-1 évben gondolkozom és beépíteném a konyhába.
Mellé vennem kell mosógépet, hűtőt, mikrót, porszívó ezeket viszont tovább vinném, így itt az ár-érték arány a szempont. A hűtő a lehető legkevesebb energiát fogyassza és viszonylag nagynak kellene legyen és mélyhűtővel kell rendelkezzen (-20 fokra hűtsön). Akár neten is megrendelem, ha olcsóbb, kiszállítás szintén számít.
Merre érdemes elindulni?

[ Szerkesztve ]

(#4999) tildy válasza ALI_G (#4998) üzenetére


tildy
nagyúr

MArkabolt.hu-val nekunk jo tapasztalatunk van.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5000) harry válasza peti_s (#4985) üzenetére


harry
veterán

Szerintem annyira nem nyero az az oblitotarto electroluxnal, nincs tul komoly tomites a csatlakozasnal, volt mar par alkalom, hogy egybol kifolyt az oblito mikor betoltottuk. Bar egy ideje ugy emlekszem nem volt ilyen gond.

Markabolt.hu pedig nem olcso... De honlap alapjan korrekt.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.