Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114201) BBéci válasza brembo (#114199) üzenetére


BBéci
titán

Nem tudja átengedni, az a funkció a 4308 gyártásának idején még ismeretlen volt.
Olcsón átveszem. ;)

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#114202) xtremetuning válasza Dorian (#114198) üzenetére


xtremetuning
addikt

De Te kemény vagy Csoki ! :DDD

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#114203) BBéci válasza xtremetuning (#114202) üzenetére


BBéci
titán

Igaza van és teljesen normális a hozzáállása. :K

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#114204) brembo válasza BBéci (#114201) üzenetére


brembo
tag

Köszi, valahogy sejtettem...
Mondanám, hogy így már nem is kell, de miután a hangjától eléggé lefostam a bokámat, valahogy majdcsak megbarátkozom ezzel a hiánnyal :DDD

(#114205) BBéci válasza brembo (#114204) üzenetére


BBéci
titán

Évek óta fenem a fogamat egy 4308-ra, de amennyiben ilyen tempóban közelítek a vásárláshoz, az X7200 ára is lemegy 200 e alá. :D

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#114206) XtremLor válasza brembo (#114199) üzenetére


XtremLor
őstag

4308A kepes ra, egy feature update lenne az egesz, de a sima verzional nincs jogosultsag ennek beszerzesere. Fizetos volt regen az upgrade package, most viszont szerintem mar be se ingem lehet szerezni, nekem is jol jonne, de nem latok ra sok eselyt...

"Legen...Wait for it...Dary"

(#114207) bajnokpityu válasza brembo (#114199) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Manual setup>HDMI Setup>HDMI control>on

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#114208) #75912448 válasza xtremetuning (#114197) üzenetére


#75912448
törölt tag

Akinél picit több mint hobbi és ennek fejében milliárdos, nagyon hülyének kell legyen, hogy háklis asszonnyal nappaliban mozizzon, zenéljen. Egyetlen feleséggel nem találkoztam, aki beleszólna a dedikált játszótéren történteken.

(#114209) XtremLor válasza bajnokpityu (#114207) üzenetére


XtremLor
őstag

Igy nez ki a sima menuje frissites nelkul: [link]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#114210) Norbi 72 válasza kabar (#114167) üzenetére


Norbi 72
veterán

Itt most a hangról van szó..

Patice: Idővel. :D

(#114208) regger Itt szvsz olyasmiről van szó,hogy az asszony nem akar látni két hűtőszekrényt,és fura dobozokat lámpákkal a tetején a nappaliban. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#114211) brembo válasza XtremLor (#114206) üzenetére


brembo
tag

Igen, a fw frissítés menüben fel is ajánl egy upgrade package-t (ami elvileg tartalmaz plusz hdmi control menüpontokat), de valami fizetős registry-hez köti. Hogy ez a registry még elérhető-e vagy sem, ezt már nem tudom, de annyira nem is fontos nekem, hogy külön fizessek érte.

(#114205) BBéci
Az még jó pár év, addig a sok új feature nélkül remekül megvagyok ezzel a hanggal :) . Nálam egyébként egy 1912-est váltott, ott már azt hittem, kiismertem a denon menürendszerének lelkivilágát, erre most ez a régebbi modell is adott pár kérdőjelet... Esetleg korábbi vagy jelenlegi 4308-as tulajokat szívesen várok egy sörözéssel egybekötött gyorstalpaló oktatásra :D

(#114207) bajnokpityu
Igen, ezt kerestem volna, de a simából ezek szerint még hiányzik.

[ Szerkesztve ]

(#114212) XtremLor válasza brembo (#114211) üzenetére


XtremLor
őstag

avr ipcim//index.asp igy elered a denon menujet bongeszobol, es tudod is backupolni majd visszahuzni a konfigot! ;)

"Legen...Wait for it...Dary"

(#114213) xtremetuning válasza #75912448 (#114208) üzenetére


xtremetuning
addikt

Ez egy kastély. Itt dedikált bálterem és könyvtár, esetleg borospince van, nem pedig moziszoba.
Attól, hogy Te még nem találkoztál ilyennel, még létezik. És nem, nem engedi be a nej a basszuscsapdát, sem a panelokat. Erre varrjál gombot ! ;] Vetítőt is úgy választottunk, hogy menjen a kristályokhoz.

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#114214) Dorian válasza xtremetuning (#114213) üzenetére


Dorian
félisten

Na viszont ilyen közegbe nekem eszembe se' jutna mozit telepíteni.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#114215) xtremetuning válasza Dorian (#114214) üzenetére


xtremetuning
addikt

Me' mindig magatokból indultok ki.

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#114216) dunkel válasza brembo (#114211) üzenetére


dunkel
őstag

Minden amit tudni akarsz a beállításáról itt van: [link]
A hdmi control 30W-ot eszik standby módban, kézmeleg tőle a gép - szerintem nem pálya.

(#114217) #75912448 válasza xtremetuning (#114213) üzenetére


#75912448
törölt tag

Akkor a garázst alakítanám át, vagy a legtávolabbi szobát a kastélyban, költöznék a padlásra mint hamupipőke. :) Oda már nem ér el a keze. Ha igen, olyan lépcsőt építenék aminek utolsó fokai jó magasan vannak és légüres tér található alattuk.... ;]

(#114218) brembo válasza dunkel (#114216) üzenetére


brembo
tag

(#114212) XtremLor (#114216) dunkel
Köszi!
Amúgy ezt a guide-ot ismerem, sokat megtudtam belőle. A gyári guide ehhez képest sok helyen érthetetlen számomra, függetlenül attól, hogy a magyart vagy az angolt olvasom...

[ Szerkesztve ]

(#114219) fehér_ember válasza (#114145) üzenetére


fehér_ember
addikt

Szia!

Ezeknél a flexibiliseknél nem egyértelmű hogy 1.3-as vagy 1.4-es hdmi-ig jók, (van ahol a fényképen 1.4 van kiírva de a specifikációban már csak 1.3); nem tudom, hogy ez neked elég-e. Itt szintén elég fura, hogy ugyan 1.4 van kiírva, de a felsorolásban csak a mezei formátumok vannak felsorolva.
Nem tudom hogy a te derékszögű végednek mennyi híja van a csatlakozásig és hogy merre áll a kábel (felfelé vagy lefelé) de ha a derékszögű adapterrel próbát teszel akkor abból itt olcsón kapsz kettőt; (egy 90 fokos és egy 270 fokos derékszögű adaptert) ha külön egyik se lenne jó, akkor még kipróbálhatod hogy egymásba csatlakoztatod őket, akkor lehet leszel annyival kijjebb hogy elég legyen.
De miért nem iktatsz be egy ilyen olcsó hdmi hosszabbítót, kicsire összetekerve nem foglal sok helyet a kábele, de van egész rövid is: 30 cm.
Amúgy ebay-ről ne félj vásárolni, mert ha angliából küldik pár nap alatt megkapod.

(#114194) xxlongikaxx
Ez mos komoly :F :)
A viccet félretéve; hát nem kapcsolod be a sub-ot. Ez a legegyszerűbb. Egyébként a szubtól függetlenül amúgy is be tudod állítani a "Speaker Setup-->Manual Setup-->Crossover (Size)-->Front Left & Right"-nál a frontjaid vágási frekvenciáját. Ezt egyébként zenehallgatás közben érdemes, akkor egyből el is tudod dönteni, meddig érdemes velük lemenni.
De persze bonyolíthatod is, ha a "Speaker Setup-->Manual Setup-->Number Of Speaker-->Sub" Off-ra állítod.
Az idézett menü az én AVR 265-ösömből való.

(#114221) BBéci
AVR 265-nél nincs olyan :(
Nem tudom hogy más Harmann Kardon-oknál van-e.

[ Szerkesztve ]

(#114220) xxlongikaxx válasza fehér_ember (#114219) üzenetére


xxlongikaxx
aktív tag

Koszi, ez komoly kerdes volt!

1. Csak ha kikapcsolom akkor ugye ha mas forrasra megyek ahol szeretnem elvezni az 5.1 et akkor oda kell setalnom a subhoz es visszakapcsolnom.

2. Menuben pedig nem vagyok benne biztos hogyha ha a subot kinyomom akkor mas forrasnal ugyanugy benn marad, mert nem lattam olyan lehetoseget hogy kulon tudnam allitani minden forrashoz vagy mode hoz a sub megletet.

Ezert volt ennyire komoly a kerdesem..................................................

(#114221) BBéci válasza fehér_ember (#114219) üzenetére


BBéci
titán

Nem jó a szubládás tanácsod, mert a fene fogja folyton állítgatni a menüben, hogy legyen frekvenciavágás, vagy ne legyen.
Olyan erősítőt kell használni, amin a direct/pure direct mód alapból mindent a frontokra küld.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#114222) xxlongikaxx


xxlongikaxx
aktív tag

Tema osszefoglaloban regen benne voltak a kulonbozo erosito osztalyok tipusai nem? Vagy csak hallucinaltam?

(#114223) xxlongikaxx válasza BBéci (#114221) üzenetére


xxlongikaxx
aktív tag

Melyik szintol vannak ilyen erostiok, mondjuk denon eseteben?

(#114224) BBéci válasza xxlongikaxx (#114223) üzenetére


BBéci
titán

Csak tippelni tudnék, annak meg nincs értelme. Mostanában egyetlen Denon, az X7200W volt nálam.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#114225) xxlongikaxx válasza BBéci (#114224) üzenetére


xxlongikaxx
aktív tag

Szerintem az tudja:)

(#114226) Norbi 72 válasza xxlongikaxx (#114222) üzenetére


Norbi 72
veterán

Benne voltak.Az árak,amik fel vannak sorolva már nem stimmelnek...

(#114227) BBéci válasza xxlongikaxx (#114225) üzenetére


BBéci
titán

Talán az X2100 is, de csak tippelek.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#114228) fehér_ember válasza BBéci (#114221) üzenetére


fehér_ember
addikt

Amúgy meg nagy valószínűséggel jó volt a tanácsom :P ;)

Hisz ő ebben a ebben a kérdésben egy HK-ról kérdezett. És mivel valószínűleg több modeljükbe nincs ez a funkció mint amennyiben van, ebből következik hogy valószínűleg jó a válaszom. Abból is valószínűsíthető, hogy ő sem talált olyan direkt módot. Persze ha elárulta volna a pontos típusát az AVR-ének akkor derülne ki, kinek van igaza.

Azért ne vedd a szívedre, én örülök a kötekedő megjegyzéseknek is, ha abból tanulhat az ember. Én ebből pedig tanultam.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#114229) jorden06


jorden06
senior tag

Sziasztok!

Ideiglenes megoldás gyanánt (tönkrement apa régi Fisher TA-3000-es erősítője 120W) szeretném a régi AUDIOTON (3 utas, 8 ohm, 2x80W mély-sugárzó párhuzamosan kötve a hangfalon belül, közép sugárzó sorosan) hangfalakat (1 pár) rákötni egy nem használatos Genius SW-5.1 erősítőre. A Genius adatlapja szerint az erősítő 100W-os, 5.1 kimeneten.

Tudom, hogy baromira nem összeillő páros, de ideig óráig működik a dolog anélkül, hogy leégjen az erősítő a két batár hangfaltól? A Genius gyári hangfalai összesen 90W-osak.

(#114230) xxlongikaxx válasza jorden06 (#114229) üzenetére


xxlongikaxx
aktív tag

Az erosito nem attol fog leegni hogy "nagy hangfalakat" kotsz ra, hanem attol hogyha az impedancia nem megfelelo. Az a genius az eletben nem tudott 100W-ot, talan 20 at . Ettol fuggetlenul szolni fog, kerdes hogy hogy, de mivel a ket melykozep parhuzamosan van kotve ezert az erzekenysege jobb egy fokkal.

Mar csak nem ertem hogy ennek a megoldasnak mi koze a leegett erositohoz:)

(#114231) Smiley válasza xxlongikaxx (#114230) üzenetére


Smiley
őstag

Az meg hagyjan, hogy mi koze ennek a leegett stereo erositohoz, de ugy alapjaban veve mi koze ennek az egesznek a hazimozihoz??? :))

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#114232) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Sziasztok

Denon 3808-as erősítőmél ha nézek egy filmet, és megnyomom a MENU gombot, a menü nem jelenik meg a TV képernyőjén. Hangerő igen, de a menü nem. Ilyen problémával találkozott már valaki?

Köszi

(#114233) jorden06 válasza xxlongikaxx (#114230) üzenetére


jorden06
senior tag

Köszönöm a válaszod!

A leégést konyhanyelven értettem, a gyakorlatban nekem annyit tesz, hogy kimegy a végfok (mint a régi Fisher erősítőmön) vagy elszáll az egész erősítő a nagy terhelés következtében.

A Genius impedancia értékét nem találom neten, van értelme szétszednem, hogy esetleg fel van tüntetve az érték az alaplapján?

(#114234) Heffi válasza vitezlejszlo (#114232) üzenetére


Heffi
őstag

Gondolom azért van ez, mert a kiválasztott forrást akarja vezérelni.

Ha megnyomod előtte a remote-on a "receiver"-t (vagy ezt jelentő feliratot) akkor fog parancsokat osztogatni az erősítőnek. Persze a hangerőt minden esetben az AVR-en állítja.

(#114235) xxlongikaxx válasza jorden06 (#114233) üzenetére


xxlongikaxx
aktív tag

Az a baj hogy az egesz offtopic, a masik baj meg az hogy nem vagy tisztaban az alapokkal. (Impedancia, terheles, teljesitmeny stb)

(ne szedd szet, a hangfalad 8 Ohmos ugyhogy nagy bajok nem tortenhetenek, remelem a masik vegfokod nem a hibas hangfal miatt ment tonkre:))

(#114236) Lite válasza dgyuri0123 (#114126) üzenetére


Lite
őstag

Köszönöm, a tesztet elolvastam. Igazából csak az arányosítás miatt kérdeztem. Ilyen komoly vasam még sosem volt és kicsit megijedtem az 5.0 szettek áraitól, mert amiben jó a két front (és ennek a kategóriának megfelelne), ott a center + háttér igen drága mulatságnak tűnik. Mozin érezhető ekkora különbség, mint sztereóban?

(#114237) Lite válasza BBéci (#114127) üzenetére


Lite
őstag

Akkor ahhoz egy Quadral hangfalszett (Ascent vagy Signo) lehet, hogy túlzás lesz? :F

(#114238) vitezlejszlo válasza Heffi (#114234) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Szia!

Van egy AMP felirat, ami villog az távirányítón. Megnyomkodom, értem mire gondolsz, jelentkezem az eredménnyel :)

Köszi

laca

(#114239) jorden06 válasza xxlongikaxx (#114235) üzenetére


jorden06
senior tag

köszönöm, akkor felkeresem a Hi-Fi topicot (ha jól értem az lesz az én helyem).

Az előző erősítő végfokja feltételezésem szerint egy hibás 3.5 jack bemenettől ment tönkre (rá volt kötve a laptopra az erősítő, amikor elkezdett "zúgni" a jel, majd amint a kezemmel próbáltam forgatni a 3,5 jack bemenetet a laptopban, hogy hátha egy másik pozícióban jobb lesz egyszer csak reccsent egyet és elszállt).

(#114240) fehér_ember válasza xtremetuning (#114213) üzenetére


fehér_ember
addikt

Jó nagy szarkofágnak álcázott hangfalak illetve nagy antik szekrényekbe, szobrokba, lovagi páncélzatba is el lehet őket rejteni. A hangjukat meg majd kábelezéssel úgyis megoldod.
Bálterembe a falba is el lehet rejteni, vagy oda mehet a komplett hangfal is, igaz ahhoz bontani vagy valami álfalat is fel kell húzni, persze ha valami hangáteresztő agyagból készül, mondjuk hangszóróvédő szövetre nyomtatni valami freskót, akkor mehet mögé bármi.
Ha még el is gondolkoznék rajta, lennének még ötleteim, majd megadom a számlaszámot amire utalhat a milliárdos férj ;) vagy kitudja, lehet a feleség (persze kábelekkel is beérem)
:D

(#114239) jorden06
Onnan meg úgyis leráznak ide.

[ Szerkesztve ]

(#114241) Krisztian101 válasza jorden06 (#114239) üzenetére


Krisztian101
tag

8 Ohm-os a Genius szatelit hangsugárzói. Ha kiszeded rá lesz írva ;) nekem is ilyenem van/volt.

[ Szerkesztve ]

(#114242) Valkűr válasza BBéci (#114186) üzenetére


Valkűr
őstag

Ok... az árat azért nem mondtam, mert azokra a nagyon drágákra nem is gondoltam, mert a legtöbbünk komplett rendszere nem kerül annyiba mint azok kivitelezése :) De ugye hiába dedikált ha a butorok még bekerülnek és akkor már borulhat az akusztika...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#114243) ilyen_85


ilyen_85
senior tag

Üdvözlet az uraknak!

Szeretnék segítséget kérni, van egy onkyo sr-608-as erősítőm, nemrég a megjelenítőt 21:9-es képarányúra cseréltem aminek a felbontása 2560x1080.

Sajnos mivel a 608-as ahogy látom nem támogatja a fullhd-nál nagyobb felbontást, ezért ha natív felbontáson szeretném használni a megjelenítőt, akkor egy fekete kép a jutalmam, ha pedig fullhd-ben használom, akkor pedig két fekete csík a kijelző két oldalán (tehát kb felesleges volt a 21:9).

A kérdésem a következő, van-e mód arra, hogy az erősítő ne akarjon bármit is csinálni a képpel, csak engedje át úgy ahogy van, és csak a hanggal törődjön?

A passthrough sajnos ugyan úgy fekete képet eredményezett 2560x1080-as felbontásban :S

Arra gondoltam, hogy két kábellel bekötni, egy csak a képre, egy pedig csak a hangra, (persze a képet továbbítót nem kötném be az erősítőbe) lehet ilyet csinálni?

Egy nvidia gtx 960 szolgáltatja a képet, nemtudom ez bármit befolyásol-e.

Nem szeretnék megválni a 608-astól, mert remek hangja van, hasonlót nem tudnék értelmes áron szerezni szerintem.

Üdv,
Berci

(#114244) BBéci válasza fehér_ember (#114228) üzenetére


BBéci
titán

Siettem, ezért nem írtam oda, hogy a szubláda kikapcsolására, vagy be nem kapcsolására vonatkozó tanácsot nem tartom jónak.
A többihez nem is tudok szólni, mert nem ismerem a H/K265 menüjét.
Kötekedésről szó sem volt, csak a véleményemet írtam le.

(#114242) Tigerteam
Milyen bútor kötelező egy nappaliba, ami elrontja az akusztikát? :F

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#114245) dgyuri0123 válasza Lite (#114236) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Attól függ, milyen magasra teszed a lécet.
Természetesen lehet hátra is "komoly" hangfalakat venni, de nem muszáj. Frontoldalon viszont rá kell gyúrni a megfelelő partnerre, az biztos. De, legalább is törekedni kell rá.

Mozin is markánsan hallható különbségek vannak. A beszédérthetőség, dinamika, részletezettség, koncert filmen tiszta, dinamikus, életteli, valóságos hangzás, stb, amikért érdemes, átlagnál jobb mozivasat "birtokolni". ;)

"csak a zene van"

(#114246) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Most próbálom ki a bemérőmikrofont.

Egy dolgot nem értek, automatán beállít minden távolságot és hangerőt. Csak azt nem tudja, hogy a frontjaim 6 Ohmosak, még a hátterek 8. Így elvileg egy kis plusz hangerő kellene a hátterekre.
A beállítása így is rendben lesz? Vagy mondjuk úgy is hang alpján méri csak, akkor meg tök mindegy melyik hány Ohm, nem?

(#114247) Cseneles válasza rayoliviero (#114246) üzenetére


Cseneles
őstag

Rendben mivel a hallgatási poziciódra állítja be db értékkel a hangfalaid hangerejét, így küszöböli ki az ellenállás okozta hangerő különbséget! egyedül az erősítődnek nem feltétlen a legjobb a terhelés szempontjából, egyes végfokok máshogy melegednem, terhelődnek de mivel használat közben amúgy is...így ez sem biztos, h probléma :U

[ Szerkesztve ]

Runco VX22i-CineGlide prism, Hivilux 2.35:1 gain 1.2, Emotiva XMC-1, XPA5 Gen1, Wharfedale EVO 4.4-CS-4.2, 2 Dayton Audio Ultimax 12-22 DIY, 2 Definityve Technology IW13, Behringern NX4-6000

(#114248) rayoliviero válasza Cseneles (#114247) üzenetére


rayoliviero
veterán

Rendben.
Eddig itt azt írták, hogy mehet 8 Ohmos a 6 Ohmos mellé nyugodtan, nincs hátránya.

(#114249) Cseneles válasza rayoliviero (#114248) üzenetére


Cseneles
őstag

Azért törekedj az azonos ellenállású hangfalak használatára :K Bárn elgondolkodtató bemérő rendszeres erősítő esetén a hátránya.... :U

Runco VX22i-CineGlide prism, Hivilux 2.35:1 gain 1.2, Emotiva XMC-1, XPA5 Gen1, Wharfedale EVO 4.4-CS-4.2, 2 Dayton Audio Ultimax 12-22 DIY, 2 Definityve Technology IW13, Behringern NX4-6000

(#114250) rayoliviero válasza Cseneles (#114249) üzenetére


rayoliviero
veterán

Center 6 Ohmos lesz, mint a frontok hátterek maradnak 8 Ohmosak.

El is végezte a beállítást. Érdekes, hogy a háttereket átállította nagy hangfalra. Pedig elég kicsik, régi Monitor Audio Bronze 1-ről van szó. De hagyom nagyon, ha ara állította.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.