Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72901) #56474624 válasza Sinesol (#72895) üzenetére


#56474624
törölt tag

Remélem, arról a nem elhanyagolható tényezőről sem feledkezel meg, hogy a multibitestől sokszorosan olcsóbb volt az 1-bites/bitstream. Viszont átlagember számára a saját, átlagos (ami hifista nézőpontból szar, ezt tudjuk) rendszerén hallgatva nem annyival rosszabb, ha egyáltalán rosszabb. Mégis milyen irányba tartott volna a DAC-ok fejlesztése? Te láttál már olyat, hogy a többszörösen drágább technológiát erőltetik, miközben az eladásokra nincs különösebb hatása? Ettől lenne a multibites D/A az audiomitológia része? :U

(#72902) Skipper válasza Patice (#72889) üzenetére


Skipper
tag

Köszi a választ.
Mindenképpen USB lenne a forrás a DSD miatt.
Pont a PC-alapú forrást szeretném eldobni :) (valami kényelmesebbre, dedikáltabbra). De lehet, hogy nem lesz belőle semmi így :D

(#72903) Sinesol válasza #56474624 (#72901) üzenetére


Sinesol
veterán

Persze, hogy olcsóbb volt, mivel fejlettebb, egyszerűbben gyártható technológia, míg egy komolyabb multibites rendszerhez zsáknyi alkatrész kellett. A fejlesztés is egyértelmű, hogy miért arra tartott, hiszen egy olcsóbban gyártható, egyszerűbb felépítésű megoldás, ami még felül is múlja a régit, tehát mindenképpen ez a helyes irány.

[ Szerkesztve ]

(#72904) krichd1 válasza Sinesol (#72900) üzenetére


krichd1
addikt

Lehet fegyvertény, de maximum boszorkányok ellen. :D
Egyébként az SMSL SU-8 V2-nek is vannak ilyen hangszínezős játékai, tehát még mindig ott tartunk, hogy az ADI2 DAC csak egy túlárazott marketing bizbasz. ;]

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#72905) Sinesol válasza krichd1 (#72904) üzenetére


Sinesol
veterán

Támogathatod vele az EU-s piacot, hát nem elég indok? :D
Gyanitom azért nem olyan szintű eq lehetőségek vannak azért benne, mint az ADI2-ben, gondolom csak a Sabre chip beépített megoldásaival tud játszani. ConceroHD-ban nekem is volt valami filter, de kb. semmi extrat nem hallottam vele, nem tudott olyat, hogy mondjuk pár db-t toljon 50hz-re pluszban.

[ Szerkesztve ]

(#72906) kromatika válasza Sinesol (#72858) üzenetére


kromatika
veterán

.+ -FreaK- Nem vitatkozunk csak beszélgetünk :K "jelszint sem azonos a különböző DAC-oknál, azt meg nem tudod műszer nélkül azonos szintre belőni." De azért közel azonos hang erő szintre be lehet lőni fül alapján nem?És akkor már lehet hasonlítani nem?Mert ha nem,akkor fejes talira sincs értelme menni,fejeseket meg dac-ot össze hasonlítani.Ha csak nincs nálunk műszer amivel a jel szintet,meg a torzításokat is mérni tudjuk.2r2 11 et csak dac ként is hallgattuk.Loxije P20,Sap12,és myrad Z40 is rá kötve. Fejes szinezésről meg annyit,hogy szerintem a HD 600 igazán nem egy színezett fejes,és az is sokkal jobban szólt a 2r2 11 el,mint a sokkal jobb mérési eredményekkel rendelkező aune x1s el.Nem csak szerintem. :K Akkor most mi is van?De részemről köszönöm a hasznos vélemény cserét,nekem továbbra is be jön a 2r2 11.

(#72907) #56474624 válasza Sinesol (#72903) üzenetére


#56474624
törölt tag

Hát nekem a Hifi Magazin tesztjeiből nem ez jött le, hogy kapásból elájultak volna a Philips bitsream-es lejátszóitól. Voltak erényei, a puhasága, "zeneisége". Ezzel együtt döglött, lassú volt az egész. A hibájából fakadt az előnye.
Az a bizonyos zeneiség is szerintem azért ütközött ki, mert a digitális hangrögzítés még gyerekcipőben járt, a bitstream pedig ezt kompenzálta valamelyest.

[ Szerkesztve ]

(#72908) Patice válasza Skipper (#72902) üzenetére


Patice
nagyúr

Dedikált PC is lehet jó forrás. :))

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#72909) ribizly válasza Sinesol (#72900) üzenetére


ribizly
veterán

Van abban minden is. :D A Crossfeed-ről meg az EQ-ról ódákat lehetne zengeni. Az pedig nekem külön előnyös, hogy onboard ment el mindent, szóval adott esetben egy másik gépre való rádugáskor nem kell beállítgani, cfg-t transferálni, hanem megy úgy, ahogy már megszoktad. Ráadásul (ha úgy használjuk az EQ-t) fejesenként be tudsz állítani számodra megfelelő görbét és mented. Egyetlen olyan dolog van, amit nem tud, pedig jó volna: XLR meg RCA kimeneteit nem lehet külön kezelni. Szóval vagy mind a kettő megy, vagy egyik sem (hangerő állítás ugyanez). Pedig "IEM" meg 6.3" kiement külön van. :U

@(#72888) Sinesol
:R

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#72910) -FreaK- válasza OPiiPO (#72891) üzenetére


-FreaK-
veterán

Khm. Kattints rá kérlek az adatlapomra.
De mielőtt folytatjátok a magasröptű társalgásotokat Urgot-al, a troll jelentésének is nézz utána kérlek, mert nem megfelelően használod, pont az meríti ki a fogalmát, amit ti műveltek.
(#72897)OPiiPO
Ó ember, te aztán olyan tátott szájjal szaladsz be a f*sz erdőbe újra és újra, hogy öröm nézni!

#72904)krichd1
Óvatosan az SU-8 V2-vel, nem a legjobb ESS implementáció, ott az "IMD Hump"! :P
Topic zárás előtt kell még valamit találni helyette! De vigyázz, ne legyen benne Voodoo, és a szubjektivitás csak külsejére terjedhet ki! :B

(#72911) ribizly válasza -FreaK- (#72910) üzenetére


ribizly
veterán

"Topic zárás"? :F
Valamiről lemaradtam?

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#72912) -FreaK- válasza kromatika (#72906) üzenetére


-FreaK-
veterán

(#72911)ribizly
Vicc 'vót! krichd1 emlegette feljebb, kicsit túlzásba véve a szarkazmust.

Be lehet lőni a hangerőt fülre is, de az is kis különbséget fog okozni a hallottakban, többnyire a picit nagyobb hangerővel rendelkező eszköz előnyére.
Amikor az erősítő része is használatban volt, akkor volt ott még egy tényező ami befolyásolta a dolgot, mégpedig a leadott teljesítménye. Abban pl. igen jó az R2R-11 és úgy rémlik igen gyenge az Aune (nem néztem utána). Erős a gyanúm, hogy főleg a teljesítménye okozza ezt sok pozitív tapasztalatot.
Dehogynem van értelme a fejes talinak, a különböző fejeseket érdemes meghallgatni, de még az erősítőket is, bizonyos fejeseknek kell a nagy leadott teljesítmény.

Sőt, arra is gondoltam, hogy akár ott helyben le is tesztelhetnénk az R2R témát egy proper vakteszttel, vinném hozzá az R2R-11et, vele szemben meg a D70-et, mindkettőt a THX-re kötve, ami elég transzparens erősítő, nem nyúl bele a hangba. Elég nagy meló azonban megfelelően megcsinálni, de nem lehetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#72913) ferzoli válasza Skipper (#72874) üzenetére


ferzoli
Ármester

NT-503. Bubbleupnp mobilról mindent lát, PC-ről osztott zene mappát igen, felteszem nas-t is, de megerősíteni nem tudom. Nekem elég gyors, nem akadozik.

(#72914) alphamooncam válasza Skipper (#72857) üzenetére


alphamooncam
őstag

Csak megerősíteni tudom amit Patice ajánlott.

Előzmény:

Pár éve elegem lett a Windows alapú forrásból. Túlbonyolított beállítások, lejátszási anomáliák stb.

Elkezdtem kutakodni, és rámozdultam [Digi Allo One+] az RPI párosra.

Végül Volumio OS mellett döntöttem. + [táp]

Üzembiztos, elegánsan, weben keresztül, fotelból vezérelhető.

Zenék a másik szobában egy NAS-os csücsülnek. Wifivel is tökéletesen működik.

Idei fejestalin ez képviselte nálam a forrás szerepét+ TMP ANT DAC+NAD D3020 fejeserősítő*+AT-AD900X fejes+Supra kábelezés.

Többen meghallgatták a rendszeremet, és megerősítették, hogy tetszik nekik (is :D )

A DAC-om nem kezeli a DSD-t, Tied meg igen, ezért nem írtam eddig.

DSD-s korban, ennek tudatában választottam ilyen DAC-ot, és ahogy számítottam, ennek abszolút nem érzem a hiányát, mert egy jól rögzített 16/44,1, ha rendesen ki van szolgálva a forrás bőven elég)

A DAC-kal bezárólag, csúnya szóval mondva hardveres részéhez, vélhetően évekig nem fogok nyúlni, fejleszteni az ezt követő elemeket fogom - ha minden igaz már épül a TMP ANT erősítőm.

USB.

Ha mégis az USB-s vonalon maradsz, ajánlhatom a [Daphile-t X86-os gépekre].

Használtam! Kényelmes fotelos vezérlés, de szükséges lett volna "megtámogatni" a tápot, meg az USB-t.Majd számolj be mi lett. Sok sikert !

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#72915) Dorian válasza -FreaK- (#72910) üzenetére


Dorian
félisten

:D

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#72916) Ear001 válasza -FreaK- (#72912) üzenetére


Ear001
addikt

És hogy állítod be pont egyformára két fejhallgató hangerejét?

(#72917) rukh


rukh
aktív tag

Kapcsolódó cikk:

http://www.hifimagazin.hu/HFMCD/HFM/CIKKEK/HFM1403.HTM

Üdv mindenkinek, Rukh

(#72918) #71562240 válasza rukh (#72917) üzenetére


#71562240
törölt tag

Végre valaki.

(#72919) Zoliee válasza rukh (#72917) üzenetére


Zoliee
senior tag

Ezzel a link-el rövidre is zártad a vitát.
Köszönöm! :R
Szerk: magyarán úgy lett minkét tábornak egyszerre "igaza", hogy semmi sem fehér/fekete, mint ahogy többen is sejtettük előre.

[ Szerkesztve ]

(#72920) Urgot válasza Zoliee (#72919) üzenetére


Urgot
kezdő

Dehogy zárta, ennek sose lesz vége ,mindig jön valaki aki megmagyarázza majd :)

(#72921) krichd1 válasza Sinesol (#72905) üzenetére


krichd1
addikt

Igen, viszont az R2R 11 kapcsán még arról volt szó, hogy DAC-al nem színezünk, az legyen pontos. Most meg már van itt mindenféle EQ. :D
Nekem ennyi elég volt, még a végén nem érti valaki a szarkazmust és a viccet, aztán magyarázkodhatok.

(#72910) -FreaK-: Akkor ott az AKM-es Topping, vagy a másik, mára már a nevüket is elfelejtettem. :)

[ Szerkesztve ]

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#72922) Zoliee válasza krichd1 (#72921) üzenetére


Zoliee
senior tag

+1 pont nekem is ez jutott az eszembe, csak lusta voltam írni. Meg persze az is, hogy a mérések szerint jól szereplő legolcsóbb eszközt kell venni, mivel a többi már marketing/pénzkidobás, ahogy írtad is korábban, szarkazmussal, vagy anélkül :)

(#72923) #56474624 válasza Zoliee (#72919) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nem látom, hogy lett mindkét tábornak igaza a cikk alapján, miközben a cikk pont azokat igazolja, akik az elégtelen pszichoakusztikai tudást emlegetik, és a dogmatikus "mérnöki" hozzáállás ellen szólalnak fel.

Érdemes elolvasni a zárórészt is, amit a lektoráló fizikusok írtak.

[ Szerkesztve ]

(#72924) OPiiPO válasza Sinesol (#72898) üzenetére


OPiiPO
addikt

kb. erre a válaszra is számítottam Tőled :DDD

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#72925) krichd1 válasza Zoliee (#72922) üzenetére


krichd1
addikt

Mindenki azt vesz magának, ami tetszik neki valamilyen okból és belefér a rászánt keretbe.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#72926) hm74


hm74
aktív tag

Ha fejhallgató erősítőből előerősítőt akarunk csinálni, milyen átalakítás szükséges?
Konkrétan arra vonatkozik a kérdésem, hogyan lehet megszüntetni a búgást, ami akkor jelenik meg a rendszerben, ha a fejhallgató kimenetre jack helyett RCA csatit teszek és azon keresztül hajtom meg a végfokot. Gyanítom, hogy a kapcsoláson kellene változtatni ha végfokot hajtunk és nem fejhallgatót. Talán valami testelés vagy ellenállás változtatás kellene a kimenetre? Mit kellene csinálni vele?

(#72927) krichd1 válasza hm74 (#72926) üzenetére


krichd1
addikt

A búgás szerintem csak földhurok probléma. Nyilván a végfokod bemenetéhez jó volna illeszteni a kimeneti impedanciáját a fejhallgató erősítődnek, de most ez részletkérdés.

[ Szerkesztve ]

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#72928) ribizly válasza rukh (#72917) üzenetére


ribizly
veterán

Ez valami fantasztikus. :R
Még nem értem a végére, de innentől igényem volna rá, hogy olyan hanganyagokat hallgassak, amelyek a lehető legkevesebb transzformáción, szűrésen estek át (leszámítva azt ami a digitalizáláshoz feltétlenül szükséges). Persze azt is jó volna tudni, hogy egyes DAC chip-ek meg algoritmusok mennyire próbálják "visszaalkotni" az eredetinek vélt hanganyagot, amivel pont az ilyen "nyers" anyagokat elrontanák. ;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#72929) Bodz válasza ferzoli (#72853) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Nagyon helyes, az egy jó dac. Majd mesélj! :)

[ Szerkesztve ]

(#72930) Bodz válasza ribizly (#72909) üzenetére


Bodz
Topikgazda

A iem és háthármas kimenet mögött két külön erősítő van.
Amúgy ezt az xlr/rca dolgot már más is feldobta az RME fórumán, de nem megoldható, ez volt a válasz.

[ Szerkesztve ]

(#72931) sNk77 válasza krichd1 (#72894) üzenetére


sNk77
aktív tag

Azt a sz**t (X1S), még ha fizetnének érte se hallgatnám. Engem azzal kínozni lehetne. Egyértelmű, hogy az számít mit hallunk..

[ Szerkesztve ]

nádpálca

(#72932) hm74 válasza krichd1 (#72927) üzenetére


hm74
aktív tag

Igen, földhurok jellegű a búgás. Viszont külön az előerősítő fejessel egyáltalán nem búg és a végfok se búg egy valódi előfokkal. Csak együtt produkálják. Mindegyik önmagában csillagpontos földelésú. A 230V védőföldje egyiknél sincs összekötve a csillagponttal.

(#72933) Urgot válasza Bodz (#72929) üzenetére


Urgot
kezdő

Szerintem is nagyon jó az audio-gd r2r11, :K kellemesen meleg, hosszan hallgatható hangja volt, torzítás ,zaj nélkül . ;)

[ Szerkesztve ]

(#72934) krichd1 válasza sNk77 (#72931) üzenetére


krichd1
addikt

Én is így vagyok jó sok audio kütyüvel, jelentős számú az ipari hulladék.

(#72932) hm74: Akkor majd valaki más mond valami okosabbat. Én nem vagyok valami jó rendszer távgyógyításban. :)

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#72935) Dorian válasza Urgot (#72933) üzenetére


Dorian
félisten

"torzítás nélkül"
Ez tényszerűen nem igaz. Látod, ennyit ér a fül, mint "műszer"

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#72936) ribizly válasza Bodz (#72930) üzenetére


ribizly
veterán

Nyilván. Hiszen, ha így lett megtervezve a HW, akkor nincs mit tenni. Csak érdejes, hogy erre éppen nem gondoltak a 100 másik finomság mellett. ;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#72937) #13056512


#13056512
törölt tag

Üdv egy DacMagic XS -ről lenne érdemi előrelépés egy FiiO K3 -ra ?

(#72938) Skipper válasza alphamooncam (#72914) üzenetére


Skipper
tag

Muszáj sajnos az USB.
Lassan 15 éve DSD-zek (pontosabban egy Sony SCD-555ES SACD lejátszóval kezdtem) és azóta sem tudok leszokni róla: egyszerűen teljesen más világ, ég és föld a különbség a "DSD" javára (persze natív anyagokra kell főleg gondolni).

A vezérlés a jelenlegi MacbookAir+jRiver+Gizmo trináttal is szuper, csak a be-kikapcsolás "nyűge" zavar kissé - illetve zavar, hogy nem célgépet használok (no meg talán mélyen vágyom valami újra is).
De ezek alapján lehet, hogy beleásom magam picit az audio PC-k világába - vagy nézek egy USB audio transport céleszközt.

(#72939) Urgot válasza Skipper (#72938) üzenetére


Urgot
kezdő

Megnéznék egy vaktesztet ahol akár csak egy 44.1khz vs dsd szól hányszor találnád el úgy 20 ból ;) szerintem 5-6 szerencsétől függően :)

(#72940) korpicschess válasza Urgot (#72939) üzenetére


korpicschess
veterán

Ha csak a vak szerencsén múlik, akkor 20-ból annak van a legnagyobb valószínűsége, hogy 10-szer találja el.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#72941) krichd1 válasza Urgot (#72939) üzenetére


krichd1
addikt

Egy rövid audio kulturális történelmi visszatekintés következik. 15+ évvel ezelőtt, amikor bejöttek az első SACD-k és nyilván az ezt lejátszani tudó SACD lejátszók, történt néhány trükk a háttérben a lemezkiadók részéről. Mégpedig az, hogy a SACD lemezekre más keverésű hanganyag került, nyilván ugyanabból az albumból, mint a sima "mezei" CD verzióra. Az SACD-re került hanganyag többségében tényleg jobb hangminőségű, nagyobb dinamikatartományú felvételt jelentett, sokszor közvetlenül a mesterszalagról digitalizálva, belebarmolás nélkül vagy csak minimálisan "belepiszkálva" a hanganyagba, többnyire a loudness-t hanyagolva. Ezért sokan tapasztalták az ég és föld különbséget, amit nem a formátumbeli különbség okozott, de a végeredményben az volt az általános következtetés, hogy az SACD jobban szól, ezért jó dolog a DSD. Természetesen ez most egy sarkított, rövidített áttekintő, de remélem oktatási célból kifolyólag inkább hasznos lesz, mint káros. :)

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#72942) OPiiPO válasza krichd1 (#72941) üzenetére


OPiiPO
addikt

ez mondjuk tényleg sok mindent megmagyarázhat, köszi :R

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#72943) Urgot válasza krichd1 (#72941) üzenetére


Urgot
kezdő

Ez világos teljesen hogy ez volt régen, true story, de MA ember legyen a talpán aki egy vaktesztből mondjuk úgy 80-90%os pontossággal magabiztosan rávágja a helyes választ.. De le is írtad a lényeget amúgy, hogy nem a formátum, hanem a keverés hanganyag minőségétől függ a végeredmény. Ezért nincs olyan hogy jó dsd, meg jó flac.. Mindkettő lehet sz@r és jó is.. Hány csapnivaló dsd hallottam már.. Ha egyforma minőségű flac és dsd hanganyagot teszel egymás mellé, onnantól csak szerencsejáték egy vakteszt..

(#72944) Exodius válasza krichd1 (#72941) üzenetére


Exodius
őstag

Ez a honlap ajánlott korrekt hanganyagok beszerzésére? [link]

Vagy mik a jó DSD gyűjtőhelyek? :)

[ Szerkesztve ]

(#72945) Sinesol válasza krichd1 (#72941) üzenetére


Sinesol
veterán

Hasonló jelenség szerintem az is, miszerint az új digitális forrásokat, vagy akár a sigmadelta DAC-okat rossznak állították be. Mivel korábban egy többnyire erősen torzító forrás/DAC volt a láncban, a szinergia úgy jöhetett csak létre, hogy a lánc többi eleme kompenzálta a forrást, viszont amikor megjelent egy fejlettebb, tisztább jelet adó technológia, akkor természetesen csak felesleges torzításként jelent meg az addigi kompenzáció, ez viszont nem a technológia hibája. Csak ugye gondolkodás helyett az egyszeri hifista leült és azt mondta, nem tetszik amit hallok, ennyit erről.

[ Szerkesztve ]

(#72946) krichd1 válasza Urgot (#72943) üzenetére


krichd1
addikt

A DSD piac is eléggé felhígult már, ez igaz.

(#72944) Exodius: Ez a legnagyobb tudtommal, amit linkeltél.

(#72945) Sinesol: Én inkább úgy fogalmaznék, hogy az újabb DAC-ok egy része is torzít, csak másképp, főleg az alsóbb árkategóriákban, lásd például az újabb olcsóbb Sabre DAC-ok többsége még mindig fülbántó. Természetesen összességében jobb hangminőségű DAC-okat lehet ma kapni, fejlődik a technológia, de azért régebben sem volt minden olyan rossz.

[ Szerkesztve ]

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#72947) kromatika válasza ferzoli (#72853) üzenetére


kromatika
veterán

Várjuk szeretettel a véleményed majd.

(#72948) #56474624 válasza Sinesol (#72945) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ez csak spekulálás tapasztalat, tények ismerete nélkül. Eleve a valóság eltorzítása, mintha a hifisták egyöntetűen a CD ellen lettek volna.
Olyan, hogy egységes LP-hangzás, sosem volt, a különböző digitális források hangja sokkal kisebb szórást mutat. Közelítsük meg a gyártók felől:
mégis milyen LP-láncra kellett volna mondjuk a gyártóknak fejleszteni a cuccaikat?
Nekem egy masszívan analóg-korszakból származó láncom van, és hát a CD-lejátszóim közül mindkettő kapásból remekül illett bele (nem válogattam ki őket). Az analógra sokkal háklisabb, ha úgy általában nézem. Ha megüt egy szintet a lánc, kíméletlenül kijönnek az analóg forrás hibái, a hangszedő torzítását (ha jól hallhatóan van neki) úgy lehet leginkább kompenzálni, ha hi-fiből visszafejlesztesz lo-fibe. Egyébként meg rá kell költeni egy valag pénzt (önmagában ez sem feltétlen hozza meg az üdvözülést, az analóg ennél komplexebb), akkor viszont már nincs olyan mértékű torzítása, ami után egy CD a tisztább hangjával önmagában hiányérzetet okozna. Már, ha okoz egyáltalán. És már, ha a készülék a ludas, mert a síkhülye, gondolkodni nem tudó hifista már a 80-as években is tudta, hogy a felvétel sem kis mértékben számít. ;)

[ Szerkesztve ]

(#72949) lapalapa válasza Skipper (#72857) üzenetére


lapalapa
senior tag

Szia!

Esetleg NODE 2i?!
Nem tudom, hogy viszonyul a teac-hoz hangban, de mint hálózati lejátszó, szerintem nagyon kitalált szerkezet.
Ha nem elég jó a hangja akkor mögé kötheted az 501-est.
JAja dsd-re nem jó.

[ Szerkesztve ]

Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

(#72950) crowgun


crowgun
tag

Erről valamiféle személyes tapasztalat, vélemény?
FiiO K5 Pro

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.