Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73451) Zoliee válasza fericske (#73448) üzenetére


Zoliee
senior tag

Köszönöm az infót, jó tudni így utólag is. :D Másik account van beállítva a mobilomon a play áruházba. Na mindegy...
Egyébként meg is van, mi okozta a hibát: reggel a lejátszóm még nem frissült a 3.5-ös verzióra.
Most már hibátlanul működik, minden OK a távirányítással, és még a lejátszó is fickósabb lett.

[ Szerkesztve ]

(#73452) Cimbee válasza pkaresz (#73450) üzenetére


Cimbee
aktív tag

Koszi a segitseget csak ezzel az a baj,hogy nem tudom csatlakoztatni a headsetem 5db jack kabelet. :(

Cimbee

(#73453) pkaresz válasza Cimbee (#73452) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szívesen.

Szerintem kell egy RCA-Jac átalakító s mehet.

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#73454) Cimbee válasza pkaresz (#73453) üzenetére


Cimbee
aktív tag

Ugy is mukodik? Mert ha igen akkor mar most megrendelem, mert sajnos nem tudom hasznalni a fejhallgatot :C

[ Szerkesztve ]

Cimbee

(#73455) pkaresz válasza Cimbee (#73454) üzenetére


pkaresz
senior tag

Miért ne működne. Ez csak a csatlakozást alakítja. Olvasd el a használati útmutatót. Van fenn a neten.

[ Szerkesztve ]

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#73456) spati3


spati3
csendes tag

Sziasztok

Van egy Beyerdinamic DT 990 Pro fejhallgatóm, jelenleg egy Creative X-Fi HD-val használom és úgy ahogy megállja a helyét de nem az igazi, nem tudja meghajtani rendesen.
Tudnátok ajánlani olyan erősítőt ami passzolna a fejeshez vagy legalábbis hajtsa meg, amit rászánnák max 35 -40 ezer.
A másik kérdésem az lenne hogy az x-fi hd megfelelő hangkártyának hozzá vagy ezt a funkciót is ellátja az erősítő?. illetve láttam hogy többen irták a dac+amp kombót, és az érdekelne hogy a DAC milyen hangváltozást eredményezne ?

(#73457) Cimbee


Cimbee
aktív tag

https://www.aqua.hu/sweex-sc016-hangkartya-71-usb-153569.html

Erről van valakinek véleménye? Nem ismerem ezt a márkát (SWEEX) Viszont legalabb 7.1 csatlakozás rajta van :)

Cimbee

(#73458) Bodz válasza Tibicsucsu (#73428) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Ha már Fiio, akkor inkább egy használt K3.

Képzeljétek mit kaptam kölcsön egy roppant kedves embertől! :) Evga Nu Audio. Fene se gondolta, hogy még lesz hangkártya a gépemben, de ez azért igen érdekes darab.

[ Szerkesztve ]

(#73459) niof válasza Bodz (#73458) üzenetére


niof
addikt

:Y Na, erről azért remélem írsz majd pár sort! Engem roppant módon érdekel! :C

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#73460) fericske válasza Bodz (#73458) üzenetére


fericske
addikt

Az a Nahimic progi frankón teszi a dolgát :)

(#73461) RetepNyaraB válasza Bodz (#73458) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nagyon érdekes ez az EVGA! Feltétlenül írja róla!

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#73462) Sefter válasza niof (#73459) üzenetére


Sefter
veterán

Szép ára van, ahhoz képest, hogy ki gyártja...kíváncsi lettem rá én is! :)

Psn ID: sefter_hun

(#73463) RetepNyaraB válasza Sefter (#73462) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Az Audio Note itt az érdekes; mennyi a név és mennyi a tényleges meló benne vajon.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#73464) Sefter válasza RetepNyaraB (#73463) üzenetére


Sefter
veterán

Erre lettem kíváncsi.. :B

Psn ID: sefter_hun

(#73465) Tulku válasza Sefter (#73464) üzenetére


Tulku
veterán

Majd leteszteli LCD3-mal...az megmutatja mit tud valójában...

(#73466) Tibicsucsu válasza Bodz (#73458) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

Maradok a Logilinknel. Most amazon.de-n 66 EUR, ami persze rogton 78 lesz ha Magyarorszagra rendelem az AFA es a posta miatt. Nem sikerult a 15 ezres limitet betartani :(

(#73467) kollarz válasza spati3 (#73456) üzenetére


kollarz
csendes tag

Pontosan azt a fülest néztem ki magamnak, egy ilyennel: https://www.fiio.com/K5pro !

(#73468) Cimbee


Cimbee
aktív tag

Koszi a segitseget majd keresek egy masik forumot ahol tenylegesen szakertok vannak :)

Cimbee

(#73469) RetepNyaraB válasza Cimbee (#73468) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

I beg your pardon..?

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#73470) pulutodurumo válasza RetepNyaraB (#73469) üzenetére


pulutodurumo
őstag

7.1-es gémer fejeshez keres 5 jack kimenetes hangkártyát. Nem kapott tippet.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#73471) Bodz válasza spati3 (#73456) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Maradhat az X-Fi, hozzá pl Audiophonics K214 V2, Schiit Magni 3.

Hallgatom bőszen ezt EVGA kártyát, eddig tetszik, de meglátjuk mi lesz még. Most éppen 200 dollár amcsi Amazonról mindennel együtt, ez teljesen reálisnak tűnik érte.

SMSL SP100-at láttátok már?

[ Szerkesztve ]

(#73472) nLali válasza Cimbee (#73468) üzenetére


nLali
senior tag

Sajnos az adott terméket nem ismerem, így véleményt nem tudok mondani.
Pontosan mi érdekel? Megépítés minősége? Szoftveres támogatottsága?
Még ha ezek jók, vagy kielégítőek is...Sajnos valószínű, hogy ebben az árkategóriában nem kapsz élvezhető hangminőséget. Mit szeretnél rákötni?

(#73473) Ribi válasza Cimbee (#73468) üzenetére


Ribi
nagyúr

Szerintem is keress, pl. itt valszeg inkább tudnak segíteni.
Itt inkább csak stereoval foglalatoskodnak a népek.

[ Szerkesztve ]

(#73474) ribizly válasza Bodz (#73471) üzenetére


ribizly
veterán

EVGA NU Audio-ról van szó?

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#73475) Bodz válasza ribizly (#73474) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Igen.

(#73476) ribizly válasza Bodz (#73475) üzenetére


ribizly
veterán

Óóóó. Kívácsi leszek. :C

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#73477) I.T.E.M


I.T.E.M
senior tag

Sziasztok!

Fiio Q5 vs Ifi xDSD ?

Az ifi tud 768Khz és DSD512-t is meg DxD-t, illetve MQA-t de a Fiio-ra is elég jókat írnak, ott ugye akár cserélhető az amp modul. Ki melyiket venné ? Árban kb egyforma.

Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

日本 - ダイレクトストリームデジタル

(#73478) s4tch válasza I.T.E.M (#73477) üzenetére


s4tch
veterán

Hárásó kolléga árulja a Centrance DacPortable-t, elképesztően jó áron. Ha hordozható dac/amp lenne a cél, csakis azt venném 150 ezres keretből.

(#73479) I.T.E.M válasza s4tch (#73478) üzenetére


I.T.E.M
senior tag

Szia! Köszönöm, megnézem majd ezt is, de elsősorban a lenti két dac közötti Pro és kontra érdekelne. :)

日本 - ダイレクトストリームデジタル

(#73480) Cimbee válasza nLali (#73472) üzenetére


Cimbee
aktív tag

Játékra és filmnézésre fogom használni a fejhallgatot. Mar megrendeltem csak nem lesz olyan gagyi... :DD

Cimbee

(#73481) verybigboy


verybigboy
senior tag

Schiit Magni 3-at honnan érdemes berendelni, honnan kellene venni ... ha várni kell a szállításra az is belefér ...

(#73482) Tin válasza verybigboy (#73481) üzenetére


Tin
veterán

EU forgalmazótól 1 hét alatt elvitték az összeset, az enyém talán holnap jön. Vasárnap rendeltem, pénteken sikerült becsomagolniuk miután kértem levélben, de csak tegnap vitte el tőlük a futár.

[link] angoloknál meg van, gyorsan rendelj Brexit előtt. Sajna a gariztatás utána macerás lesz, ha kell.

[ Szerkesztve ]

(#73483) verybigboy


verybigboy
senior tag

Pfff. elírtam :W ... Modi 3-at keresnék ...

(#73484) Bodz válasza verybigboy (#73483) üzenetére


Bodz
Topikgazda

A linkelt angol oldalon raktáron van. Ha nem sürgős én inkább egy használtra vadásznék.

(#73485) pkaresz válasza pulutodurumo (#73470) üzenetére


pkaresz
senior tag

Egyet kapott! :)

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#73486) errorcode06


errorcode06
őstag

40, max 50k-ig hd58x, dt770(80)-hez mit ajánlotok? Inkább újat vennék.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#73487) spati3 válasza Bodz (#73471) üzenetére


spati3
csendes tag

Ehhez a kettőhöz mit szólsz: Topping A30, loxjie p20?.

(#73488) Tin


Tin
veterán

Na megjött végre a Schiit Magni 3.

Kipróbálni nem tudom már ma, hulla vagyok, de van pár érdekes dolog.

Először is, a hátlapja nem olyan, mint ami a neten van. A "MADE IN USA" helyett már "ASSEMBLED IN USA" a felirat, a tápcsatlakozó alatt pedig a "14 VAC" helyett "AC IN" felirat virít. Igaz, az enyém sorozatszáma (07300...) már 35000 feletti, és ez tuti új példány, mert 1 hete lett raktáron csak, és abból rendeltem.

A holnap szerint (és amúgy a hozzá adott leírás szerint is) a tápegysége: "Wall wart” style 24VA 14VAC transformer, regulated +/- 17V rails with over 6,000uF filter capacitance

A valóságban, amit mellé csomagoltak: XUN WINR XY-15001500AG "Made in China" (szagra is :)), 15Vac, 1500mA, 22.5VA

Gyanítom ezért törölték a 14 VAC-t a hátuljáról, mert 15V-os adaptert adnak hozzá. Azt nem tudom, hogy ettől rosszabbul vagy jobban fog szólni, mert nincs összehasonlítási alapom, de gondolom, hogy a jó reklám után ez már a későbbi szériák költségcsökkentésének része.

[ Szerkesztve ]

(#73489) ribizly válasza Tin (#73488) üzenetére


ribizly
veterán

Ez azért szomorú. Valamint azt is jelenti, hogy más hangot, karaktert kapsz, mint a tesztekben olvasható. :(((

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#73490) gianni85 válasza Tin (#73488) üzenetére


gianni85
veterán

Itt a magyarázata miért assembled in usa

(#73491) Tin válasza ribizly (#73489) üzenetére


Tin
veterán

Nem tudom, nem is értek hozzá, ezért kérdeztem. De ez az erősítő AC és nem DC bemenetes, és a tápja elvileg lineáris, szóval itt a hangja gondolom jócskán számít a tápegység minősége is.
Sose fogom tudni megmondani neked, mi a különbség mert nincs összehasonlítási alapom.

Gianni: ja azt gondoltam. A tápegységet már kevésbé értem.

[ Szerkesztve ]

(#73492) gianni85 válasza Tin (#73491) üzenetére


gianni85
veterán

Nem hinném hogy az ac/ac adapter változtatna a hangon (bár ebben a topikban olvasni cifra dolgokat)
A szakik majd kijavítanak, de abban meg nem látok gondot, hogy erősebb adaptert adnak hozzá.

(#73493) CyberFriend válasza Tin (#73491) üzenetére


CyberFriend
tag

Igen, már az új szériás Magnit kaptad. A tápja nem lineáris, hanem kapcsolóüzemű. A Modi Multibit DAC-hoz adnak lineáris tápot. Egyébként az én Magnimnak ciripelt a gyárilag hozzá adott 15V-os tápja, amit lecseréltem ideiglenesen egy 14V-osra. Semmilyen változást nem tapasztaltam a kapott hangban. Aztán vettem hozzá egy másik 15V-ost, azzal használtam, majd adtam el.

[ Szerkesztve ]

(#73494) Tin válasza CyberFriend (#73493) üzenetére


Tin
veterán

Köszi a tippet. Pedig valahol azt olvastam (vagy rosszul emlékszem) hogy lineáris a tápja. Na mindegy. Remélem ciripelni nem fog, az cseppet idegesítő lenne. Ha nem változik tőle a hangja, annak viszont csak örülök.

Gianni: én sem értek hozzá, de mivel itt vannak tényleg hozzáértő emberek is, gondoltam felhozni a témát, legalább tanulunk belőle mind valamit.

(#73495) Exodius válasza CyberFriend (#73493) üzenetére


Exodius
őstag

Vajon miért váltottak lineárisról kapcsolóüzeműre? És mekkora lehet a különbség? :F

(#73496) CyberFriend válasza Exodius (#73495) üzenetére


CyberFriend
tag

Tudomásom szerint a Magnikhoz korábban is kapcsüzemű tápot adtak.
Mindegyik lehet pocsék és nagyon jó is, ez a megépítésüktől függ. Többször nekifutott a fórum ennek a témának.

(#73497) Tin válasza CyberFriend (#73496) üzenetére


Tin
veterán

Akkor valamit felreertettem.

Magni 3 is rated at a full 2W RMS per channel into 32 ohms, thanks to an all-new, fully discrete, fully-complementary current-feedback gain stage, together with a linear power supply with over 6000uF of filter capacitance and a 21VA transformer.

(#73498) CyberFriend válasza Tin (#73497) üzenetére


CyberFriend
tag

Nem értetted félre, de ez a bejelentéskori állapot/terv lehetett. No ezt később újragondolhatták.

(#73499) Tin válasza CyberFriend (#73498) üzenetére


Tin
veterán

Mint ahogy mindenki mas?

innerfidelity
audiosciencereview
sztereó magazin

Csodak itt sincsenek, ahogy a "MADE IN USA" is lekerult rola. A kereskedelem mar csak ilyen, atverjuk a nepet :)

[ Szerkesztve ]

(#73500) niof válasza CyberFriend (#73496) üzenetére


niof
addikt

Nem. Én év elején vettem az enyémet, és bazi nagy trafót kaptam hozzá (wall wart). Kicsit zúg is, mintha nem lenne tökéletes a szerkezete mechanikailag. Mondjuk nem zavaróan hangos, de kb. fél méterről hallani, ha csend van, és erre figyelek. Az egyenirányítás pedig a Magni-n belül van.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.