Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76901) Dilikutya válasza jjeahh (#76900) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az Aviatornál nincs menőbb.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76902) Pecc válasza Tibiajax (#76892) üzenetére


Pecc
őstag

Igen arra. Amelyikben izzadtak mindig meg ilyen nyálkás undormányok voltak. Rosszul emlékeztem akkor, ezekszerint reggel volt anno :) Dilikutya - A morgoncok abban voltak, valami porszivóval kergették őket mert el akartak lopni mindíg jacket :D

(#76903) eeXaa


eeXaa
addikt

Hitman agent47
...Végre egy normálisan megcsinált akciófilm, tele fordulattal, és kiválló alakításokkal. Quinn hozta itt is a jól megszokott szerepet. Zseniális.
8/10

(#76904) FoxiestFox válasza eeXaa (#76903) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Trolling as its best, huh? :DDD

(#76905) atike válasza FoxiestFox (#76904) üzenetére


atike
nagyúr

:DDD :DDD :DDD

Gondolkodtam egy válaszon / kérdésen én is, de nem tudtam megfogalmazni... Azaz még most sem tudom... :DDD :DDD

(#76906) eeXaa válasza FoxiestFox (#76904) üzenetére


eeXaa
addikt

:Y ...nade kamoon .. :N
...na jó, akkor miért volt olyan szar? kiváncsi vagyok nagyon, mert amellett hogy tényleg nem egy 100% os filmremek, azért szerintem több volt mint csak egy szimpla jó film... hozhatnék fel példákat, hogy szerintem miket ver simán, de gondolom azzal csak a tüzet szítanám.

[ Szerkesztve ]

(#76907) cyberkind válasza eeXaa (#76903) üzenetére


cyberkind
félisten

Rimékeld újra Adele számát Trolling in the Deep címmel.

Paranormal Cocktivity

(#76908) FoxiestFox válasza eeXaa (#76906) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Mert akciófilm.
Nekem meg gyerek(tini)korom egyik legmeghatározóbb játékélménye volt a Hitman 1-2.
És ha már a nevét viseli, áthozhatna valamit a játék hangulatából... de nem hozott.
Akciófilmnek közepes, Hitmanként nulla, de inkább negatív, hiszen sok szempontból az ellenkezője történik, mint aminek kéne.

(#76909) Magnum_ válasza eeXaa (#76906) üzenetére


Magnum_
nagyúr

szerintem több volt mint csak egy szimpla jó film

:R:R:R
:R:R
:R

I humbly and respectfully decline™

(#76910) Dilikutya válasza FoxiestFox (#76908) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akciófilmnek is szar, retek film+ esti film szint. Ez a szuperügynökös dolog nagyon gáz volt, a vége meg fos. A srác meg csak egy troll Középfölde iszapos mocsaraiból.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76911) james001


james001
veterán

Fantastic Four (2015)

Pozitívan csalódtam a filmben,nekem bejött :K
Szerintem The Thing és Doom sokkal menőbben nézett ki itt,a látvány is ott volt,a hangok meg végképp.
Persze kissé el volt húzva az eleje,aztán a végét kissé összecsapták,gondolom ez miatt fikázza mindenki,de annyira nem izgat,jól szórakoztam rajta az a lényeg :)
Mondjuk Stan Lee cameo hiánya és stáblista utáni jelenet miatt egy mínusz :P

8/10

Jöhet az Ant Man :)

https://psnprofiles.com/kazama001

(#76912) Dilikutya válasza james001 (#76911) üzenetére


Dilikutya
félisten

Doom sose nézett még ki ilyen bénán filmen. Nem, az 1994-es Roger Corman csodában sem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76913) james001 válasza Dilikutya (#76912) üzenetére


james001
veterán

Neked bénán néz ki,nekem tetszik. :) A 2005-ös se rossz de ott túl "képregényes" a kinézete.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#76914) oriic válasza james001 (#76913) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

" A 2005-ös se rossz de ott túl "képregényes" a kinézete."

Egy képregény filmnél talán nem olyan nagy hátrány. :D

Live-Die-Respawn

(#76915) Dilikutya válasza james001 (#76913) üzenetére


Dilikutya
félisten

Engem a frász kerülget, amikor mindenféle gyíkemberektől, pókemberektől, denevéremberektől, mutánsemberektől valaki több realitást vár, és azt rója fel egy kvázi mesefilmnek, hogy túl meseszerű meg képregényes. Értem én, hogy a tömegeket nem lehet egy bizonyos réteg igényeivel moziba csábítani (Watchmen ebbe bukott bele), de azért a képregényfilm képregényfilm.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76916) james001


james001
veterán

Ant-Man (2015)

Ez mekkora film volt :C Végig röhögtem az egészet,az akció részek is jól voltak megcsinálva.
Ebben a filmben is pozitívan csalódtam,mert kissé félve ültem neki ugyanúgy mint az F4-nél.
A tankos rész meg a játékvonatos rész nagyon tetszett :DDD
A stáblista utáni jelenet meg a Civil War-ból van ezek szerint,mert az előzetesében benne volt ez a rész. Remélem akkor Ant-Man is benne lesz a CW-ben :)

9/10

(#76915) Dilikutya: Félreértetted. Én a külsejére,a "kosztümre" értettem hogy képregényes,hogy konkrétan ugyanaz mint amilyen lerajzolva. Az új részben legalább máshogy néz ki,"gonoszabb" a külseje,és szerintem jobban,menőbben fest mint a régi részekben.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#76917) brownus


brownus
veterán

itt vok zalaegerszegbe, és megnéztem eztet a poszáta kettőt, végig szenvedtem, nem tok mit irni. szar.
e filmnek köszönhetően megutáltam a nőt is :d a jennit, egy rinyapina...
(1010 forintba kerül itt a jegy) (azért néztem meg ezt mert nem volt más!!! a spectrét, és a marsit láttam már, itt csak 3 terem van. istenem, de szeretek pesten élni :d)

(#76918) brownus


brownus
veterán

(#76919) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Fiúk!

tudtok ma estére ajánlani valami nyomozós, rejtélyes filmet, ami nem túl régi? (persze nem Scooby-doo-ra gondolok :D )

I humbly and respectfully decline™

(#76920) darál0w válasza Magnum_ (#76919) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

child 44?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#76921) Magnum_ válasza darál0w (#76920) üzenetére


Magnum_
nagyúr

megvolt. nem baj, ha 1-2éves akár... :R

I humbly and respectfully decline™

(#76922) spiky03 válasza james001 (#76916) üzenetére


spiky03
veterán

Igen benne lesz és a Kapitány oldalán fog állni. ;)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#76923) darál0w válasza Magnum_ (#76921) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

[link]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#76924) Magnum_ válasza darál0w (#76923) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:R

I humbly and respectfully decline™

(#76925) darál0w válasza Magnum_ (#76924) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

esetleg ott van még a Blackhat, Gone Girl, The November Man...talán belefér abba a kategoriába, amit keresel, és talán ezek voltak azok, amire azt mondom, hogy nem csak a háttérben zugott valami, ameddig dolgoztam, hanem néztem is :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#76926) Magnum_ válasza darál0w (#76925) üzenetére


Magnum_
nagyúr

köszi, ezeken mind túl vagyok.
pedig néha olvasok itt olyan kincsekrő, amik nem annyira mainstreamek, de zsenik :D

I humbly and respectfully decline™

(#76927) genndy válasza Magnum_ (#76919) üzenetére


genndy
addikt

Önkívület (Self/less) (talán inkább rejtélyes), Az igazság ára (The Lincoln Lawyer) (2011) - baromi jó, ügyvédes, Matthew Mc (azért se fogom soha kiírni a hülye vezetéknevét :DDD ), Trance (2013) - James McAvoy :R , I Origins (2014)

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#76928) darál0w válasza genndy (#76927) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

I Origins-re +1... elgondolkodtato film

azt nézzed megfele bajszos

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#76929) Magnum_ válasza genndy (#76927) üzenetére


Magnum_
nagyúr

I origins. Thx!

Atomanti, igy lesz!!!!

I humbly and respectfully decline™

(#76930) spiky03


spiky03
veterán

Last shift

Kis költségvetésű film.
Megtekintése ajánlott akik szeretik ezt a témát.
Egy rendőrőrsön játszódik az egész film, mondhatni egy szereplős.
Végi feszültséggel.

8/10

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#76931) brownus válasza Magnum_ (#76926) üzenetére


brownus
veterán

hodejegerne is? (tetovált csaj biztos)

civil war sp: jau lesz, az előző ó kapitány kapitányom is jó volt, amúgy min vesztek ezek ketten össze?

[ Szerkesztve ]

(#76932) Dilikutya válasza james001 (#76916) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha nem tudnám, hogy ez Fátum doki volt, azt hihetném, előásták valahonnan a Marvel történelem legbénább gonoszát. Mind külsőségben, mind fellépésben igen messze áll attól, amit én menőnek hívok. Az a baj a legtöbb akciófilmmel, nem csak a Marvelekkel, hogy a rosszfiúknak nem adnak karaktert. Menő volt Joker 89-ben, a Bohóc 97-ben, de még Rébusz és Kétarc is menőbb volt sokkal. Menő volt Hans Gruber, Krill parancsnok és Strannix, de ez a Fátum doki egy nagy nulla. A Marvel univerzumban ő kicsit több mint egy 10 perc alatt lezúzható verőember. Szerintem az eredeti öltözéke jobb, és nem attól lesz gonosz, hogy béna CGI-ben pompázik, hidd el, Fátum abban a béna fémmaszkban is elég gonosz, zöld csukjával a fején. :) Fölösleges túl komolyan venni ezeket, ez nem erről szól.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76933) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Nagy meglepetésemre fent van a teljes Birodalom Visszavág a tecsöveden, a legelső, eredeti VHS kiadásban, és gyerekek, ez valami frenetikus :D
Oké, legelső verzió, majdnem 40 éve, ez rendben van, de azok a hangok. Na nem azért, mert a felújítotthoz vagyok szokva, mert lehet attól valami jó, csak mert régi (lásd a film maga), de azért mégis :D
Az hagyján hogy minden karakter hangsúlyozás nélkül szólal meg mint valami droid ( ami ugye nem minden esetben rossz), de hogy azok a hangok. Darth Vader sokszor olyan mint valami unott postásbácsi, Boba Fett dettó, sőt szerintem ugyan az a fazon szinkronizálta, Yoda mint valami pajzán nagypapi, aki épp be akarja cserkészni az ifjú Lukeot ésatöbbi, ésatöbbi...

Élmény volt így végig nézni, az is biztos :DDD :))

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#76934) rétisün válasza brownus (#76917) üzenetére


rétisün
veterán

sajnos, a vidék már csak ilyen...

de nem élnék pesten :( :P

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#76935) radi8tor válasza james001 (#76916) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hogy erről az end-credits-ről megint lemaradtam.
Hála YouTube-nak be lehet pótolni angol nyelven. :P

⭐ Stella

(#76936) Dilikutya válasza callmeakos (#76933) üzenetére


Dilikutya
félisten

És milyen jó, hogy megvannak a régi szinkronok! Egyébként pont A Birodalom visszavág volt az egyetlen, amit szinkronosan vetítettek nálunk a régi trilógiából, az EP4 szinkronja pl. csak ezután készült el tévére, az EP6 pedig csak a legelső hazai VHS kiadáskor, 1992-ben. Én anno legelőször még ezekkel láttam, és végre legutóbb is így nézhettem már újra úgy, hogy a kép is az eredeti moziváltozat. Ne akarjon ez a film úgy kinézni, mint ami nem közel 40 éves, a 18 évesre sminkelt 30-as nő is elég gáz. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76937) kk831228


kk831228
addikt

Egyte jobbak ezek a Sweded paródiák... ;] [link] Régebben is jók voltak... [link]

;] :DDD

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#76938) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Szuperhősök idősen:

Forrás

⭐ Stella

(#76939) emiki6 válasza radi8tor (#76938) üzenetére


emiki6
veterán

Superman miért alkesz? :DDD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#76940) atike válasza Dilikutya (#76936) üzenetére


atike
nagyúr

...a 30 évesre sminkelt 14 is az... :DDD :U

(#76941) devil-k válasza radi8tor (#76938) üzenetére


devil-k
nagyúr

Már vót'! :P

- mozi bolondéria -

(#76942) atike


atike
nagyúr

Napi Star Warsos bigyó... 119. rész. evőeszközök :DDD

(#76943) brownus


brownus
veterán

(#76944) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Zoolander 2 trailer :DDD

Live-Die-Respawn

(#76945) cyberkind válasza oriic (#76944) üzenetére


cyberkind
félisten

Mi a picsa ez? :DDD

Paranormal Cocktivity

(#76946) cyberkind


cyberkind
félisten

Carrie Fisher legalábbis sokat panaszkodott annak idején, hogy a forgatáson nem volt szabad melltartót viselnie, azzal a felkiáltással, hogy az űrben nincsen fehérnemű.

:DDD

Paranormal Cocktivity

(#76947) FoxiestFox válasza oriic (#76944) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ah, baszki. Ezt megnézem majd. ;]

(#76948) Dilikutya válasza brownus (#76943) üzenetére


Dilikutya
félisten

Amit hallottál, nem földrengés vagy hangrobbanás, csak egy nagy kő esett le a szívemről. Éjszakákon át forgolódtam álmatlanul, vajon szegény Leo szenvedett-e rektális sérüléseket az általa nem annyira kívánt aktus során, illetve a behatolás során fertőzés vagy nem kívánt terhesség sem következett be. Végre helyreállt a nyugalmam. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76949) Ispy


Ispy
veterán

Egy újabb francia agymenés, igaz nem Zoolander 2 :D

Elmentek otthonról

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#76950) atike válasza cyberkind (#76946) üzenetére


atike
nagyúr

Ez kb olyan mint amikor anno (70-es évek) egy ismert magyar énekesnőt arról győzködtek a kollégái, hogy a torokfájására mit is kell csinálnia... :DDD Arra már nem emlékszem, hogy végül siker koronázta-e a "munkát" és tényleg elmúlt-e tőle... :DDD :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.