Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76101) rétisün válasza genndy (#76098) üzenetére


rétisün
veterán

köszi a tippet: időbűnök. :R

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#76102) Pitterix


Pitterix
őstag

007 Spectre: A Fantom visszatér

Ami legjobban tetszett benne, az elején a helikopáteres jelenet. Nálam a zenén kívül az a legjobb.
A J.B. érzés megvan, de teljesen kiszámítható. A Skyfall után többet vártam, de egyáltalán nem rossz film. Olyan sima egyszerű, mezei akció vodka-martinival megfűszerezve.
De érdekes módon az elejétől a végéig lekötött.
És végre nem volt telefonnyomogató kretén! Csak egy csaj zörgött a ropis zacsival, meg volt olyan illata, hogy előjött tőle az allergiám és taknyom-nyálam folyt.
De megérte a mozit!

A Bond lány profilból tiszta Scarlett Johansson, csak nagyobb hézaggal a fogai közt.

7\10

[ Szerkesztve ]

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#76103) atike


atike
nagyúr

Elhajlási engedély... F+

Húúúú.... Daddario kisasszony hátizé... :) Khm.

(#76104) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Hát ez is elérkezett... az első tényleges forgatási képen a Wonder Woman. Szerintem ezt és az Aquamant csak elrontani lehet, de ne legyen igazam.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#76105) marilllyo válasza Bad Pritt (#76104) üzenetére


marilllyo
veterán

Nekem Christ hozta be. Vagy ő lesz WW? :)

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#76106) Bad Pritt válasza marilllyo (#76105) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ezért írtam névelővel, a filmre céloztam, nem a karakterre. :)
Ő csak az oldalborda lesz. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#76107) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Elkezdtem nézni a Kémet. A negyedik percnél járok, mikor hősünk próbál belekászálódni a motorcsónakba. Ha az egész film ilyen lesz, lehet rage quitelek.... :U

All→M8

(#76108) Dilikutya válasza callmeakos (#76107) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tekints úgy rá, mint egy vígjátékra, és nem mint direkt Oscar-ra gyártott mélyenszántó kritikus hangvételű társadalmi drámára, amiben a főhős évtizedeken át tartó karakterfejlődésével elviszi Leonardo DiCaprio elől a legjobb férfi főszereplőnek járó akadémiai díjat! :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76109) Dilikutya válasza Pitterix (#76102) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az a főcímzene az egyik legrosszabb Bond 50 éves történetében. Talán még a 90-es évek végén, vagy 2002-ben volt ennyire pocsék, amikor Madonna énekelt arra a gagyi elektro alapra. A Skyfall és Adele után ez nagyon harmatos, az egy hamisítatlan Bond betétdal volt, méltó az olyan klasszikusokhoz, mint a Live and Let Die és a Goldeneye.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76110) Pitterix válasza Dilikutya (#76109) üzenetére


Pitterix
őstag

A főcímzene nem bejövős, nem arra gondoltam. Ami film közben szól, az az igazi Bond zene.
Nekem a főcímzene kicsit Skyfallra hajaz, de jóval gyengébb annál. Mondjuk feleségemnek nagyon bejött.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#76111) pohár válasza Pitterix (#76102) üzenetére


pohár
félisten

én is ma láttam, de amit a legjobban vártam a film előtt, az a SW7 trailere volt, de nem jött valamiért :(((

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#76112) #54715584 válasza pohár (#76111) üzenetére


#54715584
törölt tag

Viszont van új trailer ismét új jelenetekkel. ;)

(#76113) pohár válasza #54715584 (#76112) üzenetére


pohár
félisten

azt tudom, de inkább nem nézem meg, elég volt a "főtrailer", vártam is moziban, hogy hátha felbukkan, de hát... :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#76114) Jim-X válasza genndy (#76098) üzenetére


Jim-X
őstag

Idobunok +1

Meg regebben egy csaj mondta nekem es nem csalodtam, nagyon jo film :K

A játék az nem játék!

(#76115) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Spy
Oké, ez így nem volt egyszerű. A film első 20-25 perce kész agyrém. Ripacskodás magasfoka ami addig ment, és tényleg az ujjam a piros "x"-en volt, erre jön Statham, és menti az egész filmet, azzal a tahó figurával. Komolyan, ami szöveget lenyomott, hát az nem semmi. És valamiért, mikor McCarthy karaktere is felveszi ezt a stílust, neki is jól ált, és röhögtem. Nem is keveset. De sajnos ez nekem nem ellensúlyozza többit. Logikátlan, és lehetetlen jelenetet. de ezt el lehet engedni egy ilyen filmnél, és még azt is hogy hogy az amikor az egyik ember leokád egy másikat az így premier plánban mert, bizonyos embereknél ez "poén", de amikor valaki pöcsét kell vizslatni, kínosan hosszú másodpercekig, azt bocs de nem.
Szóval fura. Ahogy az is hogy kivételesen Pestet tényleg Pestként kezelték. Meg is fordult a fejemben, hogy jééé, régen erre mentem dolgozni. Az ilyenek mindig mókásak.

5/10

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#76116) FoxiestFox válasza callmeakos (#76115) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ugyanígy voltam... az elején majdnem kinyomtam a francba... aztán végül is voltak pillanatai.

(#76117) Dilikutya válasza callmeakos (#76115) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem tudom, egy egész filmet elbírna-e Statham karaktere, de itt nem tudtam megunni, mindig feldobta a jelenetet.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76118) pohár


pohár
félisten

Pite 1 a Coolon, most :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#76119) bok92 válasza pohár (#76111) üzenetére


bok92
addikt

Hétfőn Westendben én is vártam arra, és csak nem volt... :(

(#76120) atike


atike
nagyúr

Ez qrva jó! :Y :R

(#76121) atike


atike
nagyúr

(#76122) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#76123) BITBOYS válasza Bad Pritt (#76122) üzenetére


BITBOYS
addikt

Hű, ezt a filmet már nagyon várom

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#76124) Dorien válasza genndy (#76098) üzenetére


Dorien
veterán

Ez a Time Lapse egész jó volt, köszi. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 95.000Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#76125) radi8tor válasza Bad Pritt (#76122) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Na, csak eljön ez a dátum is. Emlékszem, mikor 2 évvel ezelőtt láttam az előzetesét. :)

⭐ Stella

(#76126) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ant-Man

Pozitív csalódás, tetszett. Ok nem egy Avengers, de bejött, és még a hangyákkal sem rontották el. :)

Live-Die-Respawn

(#76127) marilllyo válasza Jim-X (#76114) üzenetére


marilllyo
veterán

Lehet én is bepróbálom...bár a trailere annak nem győzött meg. De az persze nem jelent semmit... Most úgysincs jobb és imádok kellemeset csalódni egy filmben.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#76128) gerii válasza Bad Pritt (#76122) üzenetére


gerii
addikt

Na ez a film egy nagy kaki lesz, moziban láttam a trailerét, ritkafos jelző jutott eszembe...

(#76129) spammer válasza Bad Pritt (#76122) üzenetére


spammer
veterán

Ez a szöveg a tetején, beszarás.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#76130) aizen92 válasza genndy (#76098) üzenetére


aizen92
addikt

hihetetlenül jó kis időutazgatós film.
Felüdülés, valamiért jobban is szeretem az ilyen csavaros sci-fiket néha, mint a nagyköltségvetésűeket.

Könnyed, megfelelő feszültség, nagyon jó a ritmusa, végig pörögsz és fenntartja az érdeklődést.
Coherence és Időbűnök kategória. Nem tudnék rangsort állítani.

Köszönet!!! :R

(#76129) spammer: azt én is néztem, kicsit meg van csavarva.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#76131) lacy86


lacy86
addikt

Pusztan kivancsisagbol csak 🙃
Ki fog menni a Star Wars 7-re?!

(#76132) gerii válasza lacy86 (#76131) üzenetére


gerii
addikt

Aki akar ;]

(#76133) rétisün válasza lacy86 (#76131) üzenetére


rétisün
veterán

aki (még) kap rá jegyet :DDD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#76134) callmeakos válasza lacy86 (#76131) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

December 17 - 0:01 ;] :P

All→M8

(#76135) bok92 válasza lacy86 (#76131) üzenetére


bok92
addikt

20-án este IMAX, 21-én reggel nyolckor meg vizsga... :D

(#76136) radi8tor válasza bok92 (#76135) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

SW-ból vizsgázol? :)

⭐ Stella

(#76137) Bad Pritt válasza radi8tor (#76136) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem igen. Avengers után volt tanár, akivel simán lehetett arról beszélni. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#76138) bok92 válasza radi8tor (#76136) üzenetére


bok92
addikt

Ha szabad bölcsészet filmelmélet es filmtörténet szakirányán lennék, akkor akár abból is lehetne . :) na de helyette egy kis nemzetközi gazdaságtan. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#76139) lacy86 válasza radi8tor (#76136) üzenetére


lacy86
addikt

Nem vizsgazok , csak pont minap mentem fel az Imax oldalara . mondom megnezem van-e meg hely ra mert kollegam nagyon SW fuggo es mondtam , hogy O tuti menni fog , stb...
Ahogy elneztem mar csak 2-3 helyek vannak , szinte az osszes vetites fullos :))

En speciel nem megyek mert egy reszt se lattam belole :U

(#76140) gerii válasza bok92 (#76138) üzenetére


gerii
addikt

Tanárnak megmondod, hogy nagy a kereset a Halálcsillag tervrajzára, de kicsi a kínálat, ezért a vásárlókedv felkúszik, a cégtulajdonosok nem osztozkodnak, így bolygóközi gazdasági válság alakul ki-> recesszió, nincs pénz a fenntartásra, csillagrombolók hullanak az égből, kislányok kukáznak, a robotoknak már se karjukra se lábukra nem jut pénz, mindenki rohangál, totális csőd. :D

[ Szerkesztve ]

(#76141) Dilikutya válasza lacy86 (#76139) üzenetére


Dilikutya
félisten

Olyan nincs, hogy valaki nem láthatja. Én is majd megnézem, amikor tudom, hogy jó az időpont nekem, úgyis sokáig vetítik.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76142) lacy86 válasza Dilikutya (#76141) üzenetére


lacy86
addikt

Rosszul fogalmaztam!
Eddig egyik resz se vonzott annyira , hogy huu ezt most meg kell nezzem.
( lehetosegem lenne )

(#76143) radi8tor válasza Dilikutya (#76141) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az biztos. 3 hónapig szoktak menni a filmek a mozikban, ez tuti lesz 4-5 hónapig is ott.

⭐ Stella

(#76144) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Háborús napot tartok..Viharkapu, 9. század

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#76145) somasz válasza BITBOYS (#76144) üzenetére


somasz
addikt

9 Rota nekem nagyon tetszett. Remélem eredeti hanggal nézed!

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#76146) madgie válasza BITBOYS (#76144) üzenetére


madgie
titán

Beasts of No Nation?

(#76147) BITBOYS válasza somasz (#76145) üzenetére


BITBOYS
addikt

Igen, eredetivel

(#76146) madgie Köszi, még nem láttam

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#76148) PuMbA válasza rétisün (#76133) üzenetére


PuMbA
titán

Pár napja csekkoltam, hogy mennyien leszünk, de a MOM Parkban angolul feliratosan van még csomó hely 18-án, szóval aki az internet felrobbanásával járó spoiler áradat előtt akarja megnézni az még most se késett el :DDD Egyébként meg a How I Met-ből ismerős Sense Deprivator 5000-rel kell járkálni :DDD

[ Módosította: radi8tor ]

(#76149) rétisün válasza PuMbA (#76148) üzenetére


rétisün
veterán

lehet félreértetted, a hsz.-em, nem egy célzás volt arra, hogy én már nem kaptam rá jegyet....1000 éve nem voltam moziba, a SW miatt se fogok ezen változtatni :N az is igaz, ha moziba nézném, eredeti hanggal, felirattal.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#76150) PuMbA válasza rétisün (#76149) üzenetére


PuMbA
titán

Ja, ok :K Akkor hátha valaki másnak segít ez az infó :)

Az előző hsz Helyes linkje :)

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.