Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76051) Gergőke88 válasza radi8tor (#76042) üzenetére


Gergőke88
addikt

Most nem azert, de ez rendesen spoiler....

(#76052) PuMbA válasza pohár (#76050) üzenetére


PuMbA
titán

Ez tényleg nem jött be, mert az összes robbantása igazi :)

(#76053) dokee78


dokee78
félisten

(#76054) Bad Pritt válasza Dilikutya (#76049) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Gyenge összehasonlítás igen, az elmúlt fél évtized Bond filmjei közül most végre egy felrobbant egy egész bázist, Bay meg minden filmjében robbant. Itt nem azon van a lényeg, hogy milyen technikával oldja meg, a kulcsszó a minden. A CGI fikát meg szerintem parkolópályára lehet helyezni, TF 2 - Operation Firestorm robbanás jelenete.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#76055) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#76056) radi8tor válasza Gergőke88 (#76051) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én nem tudom mi robbant fel. (nem láttam még a filmet)
De akkor spoilerbe rakom.

⭐ Stella

(#76057) Dilikutya válasza Gergőke88 (#76051) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mi a tököm spoiler ezen? Ha nem láttad a filmet, azt se tudod, mi van a képen, a videót meg a te bajod, ha megnézted. Bár az sem mond semmit annak, aki a filmet nem látta. Egy kutatás szerint a britek 83%-a jobban fél a spoilerektől, mint a haláltól. Már linkelni sem lehet filmes dolgokat?

[ Módosította: radi8tor ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76058) Dilikutya válasza radi8tor (#76056) üzenetére


Dilikutya
félisten

Erről a képről nem is derül ki, hogy mi robbant fel. Valami a füstfelhő alatt. Talán egy tábor, egy épület, egy bomba, valami. Én láttam a filmet, így tudom, de a forgatási képről soha nem derül ki, hogy ez Blofeld bázisa volt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76059) Gergőke88 válasza Dilikutya (#76057) üzenetére


Gergőke88
addikt

De ha látod a képet, és amikor a film közben amikor erre a helyszínre érnek, már tudod mi fog történni...

(#76060) Dilikutya válasza Gergőke88 (#76059) üzenetére


Dilikutya
félisten

Baszki, ha láttál már valaha akármilyen akciófilmet, akkor így is tudod, mi fog történni, amikor a végén a főhős eljut a főgonoszhoz.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76061) #54715584 válasza Dilikutya (#76060) üzenetére


#54715584
törölt tag

Vagy trailert. :)

(#76062) Dilikutya válasza #54715584 (#76061) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az nem jó. Trailert a spoilerfóbiások nem néznek. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76063) atike válasza Dilikutya (#76062) üzenetére


atike
nagyúr

....meg filmes fórumot se olvassanak... :U :DDD

Nehéz eldönteni hogy hol kezdődik a spoiler...Akarva akaratlanul is elég sokszor előfordul...

(#76064) Gergőke88 válasza Dilikutya (#76060) üzenetére


Gergőke88
addikt

Nem nem láttam. most láttam először.... :U

(#76065) madgie válasza atike (#76063) üzenetére


madgie
titán

Szerencsére van spoiler gombunk, mindenki használja, ha szükséges.

Oh wait... :))

[ Szerkesztve ]

(#76066) gyuromoj válasza oriic (#76055) üzenetére


gyuromoj
veterán

Most akkor Finn lesz az új Skywalker? Vagy neki kampec lesz és az ő testénél fog majd sírni Rey? (imdb cast listán eléggé lent van szegény srác, ezért gondolok erre)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#76067) gerii válasza gyuromoj (#76066) üzenetére


gerii
addikt

Remélem hogy kinyírják, már idegesítő karakter.

(#76068) atike válasza gerii (#76067) üzenetére


atike
nagyúr

Egy fehér (páncélos) rohamosztagos egy kiugrott, fiatal, sötét bőrű migránst? :DDD Ajajjajj... Lenne kapsz. :)

(#76069) Dilikutya válasza Gergőke88 (#76064) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akkor mi a háborgás tárgya? Az, ami minden akciófilmben ugyanaz?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76070) Pearce


Pearce
aktív tag

(#76071) atike válasza Pearce (#76070) üzenetére


atike
nagyúr

Ehhez már sokat kell szívni... :DDD

(#76072) gerii


gerii
addikt

Tarantino új filmje mozinként 23 milliós plusz kiadással jár

Az Aljas nyolcast Tarantino ráadásul nem sima Panavisionben forgatta, hanem 2.76:1-es képarányú, Ultra Panavisionben, egy olyan speciális, szélesvásznú formátumban, amit mindössze tíz alkalommal használtak a filmtörténelemben, utoljára az 1966-os Khartoum forgatásakor.

Ujujjuj, ez nagyon durva lehet egy normálisan kiépített moziban :))

Bász Spencer :C

[ Szerkesztve ]

(#76073) Dilikutya válasza gerii (#76072) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tarantino nem kicsit fanatikus. Ezt hiányolom a mai filmesek többségéből, csak a pénzt látják, de a szakma már nem igazán érdekli őket. Erre jön ez a videótékás gyerek, és szénné alázza a 90-es éveket egy rakás 60-as/70-es évekből újrahasznosított ötlettel. És ma ahelyett, hogy pusztán a hírnevéből élne meg, 3-4 évente leforgat egy filmet, ami sokáig beszédtéma, felfedez új arcokat, rehabilitál régieket, és 2015-ben sem ciki neki celluloidra forgatni egy olyan műfajban, ami akkor élte utolsó virágkorát, amikor utoljára az Ultra Panavision-t használták.

Ezt a "bász szpenszert" meg szépen lerendezték. Ilyen komikus-páros sem lesz többet, akik 30 éven át forgatnak együtt, és még az utolsó közös filmjük után 20 évvel is mindenki őket idézi. Mondjuk ehhez kellett a zseniális magyar szinkron is, amiből szintén nincs ma már túl sok.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76074) bagyulajuve válasza gerii (#76072) üzenetére


bagyulajuve
addikt

jó kis film lesz ez :K

Resistencia eterna

(#76075) LOTR


LOTR
addikt

(#76076) emiki6


emiki6
veterán

A kém

Abszolút nem ajánlom, csak ha nagyon unatkozik valaki. Volt benne 1-2 jópofa dolog, de borzasztó amúgy. 5,5/10

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#76077) devil-k válasza emiki6 (#76076) üzenetére


devil-k
nagyúr

Egyetértek. El is aludtam a moziban rajta.

- mozi bolondéria -

(#76078) emiki6 válasza devil-k (#76077) üzenetére


emiki6
veterán

Bezzegazánkülembere! Ott legalább jók voltak a poénok, nevettem is, ezen nem. Minőség a mennyiség felett! :K

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#76079) devil-k válasza emiki6 (#76078) üzenetére


devil-k
nagyúr

Az szuper volt. Tipikus Guy Ritchie féle humor. Nekem ez a Kém egy erőltetett f*s.

- mozi bolondéria -

(#76080) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ant-Man (2015)

Nem estem hanyatt az első Hangyaember filmtől. Látványos, jópofa, a karakterek viszont olyan semmilyenek. Viszont az akcióknál, meg néhány poénnál jól kihasználták a kis méret, meg a hirtelen méretváltoztatás lehetőségeit, a végső harc kimondottan ötletes. Ez a Darren Cross viszont nem volt egy jó gonosz. A képregényes karakterét nem ismerem, de itt olyan semmilyen. Angol hanggal és angol felirattal néztem, szerintem ez épp olyan film, amit egy igényes szinkron nem igazán ront el.

7/10

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76081) emiki6 válasza devil-k (#76079) üzenetére


emiki6
veterán

Ja, szánalmas volt... Uhh, eszembe jutott, amikor nézegetik a fotókat... :N Lehet csak emiatt inkább 5/10

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#76082) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Bevallom, én jót röhögtem A kémen, pedig ez a Melissa McCarthy alapvetően irritáló nekem is, bár filmjét egyet sem láttam korábban. Ez nem zárja ki, hogy Az U.N.C.L.E. embere jó legyen, a kettő megfér egymás mellett, azt még nem láttam. Woody Allen-i magasságokat nem ostromló, egynél többször nem nagyon nézős vígjáték prosztó humorral, arra a 100 percre jó volt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76083) emiki6 válasza Dilikutya (#76082) üzenetére


emiki6
veterán

Akkor már tudom, hogy a prosztó humor az, ami nem való nekem és el kell kerülnöm, ha lehet. :B

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#76084) Dilikutya válasza emiki6 (#76083) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem jöhet be mindenkinek. Eszement Freddy-vel ne is próbálkozz, ami abban van, az már 110% színtiszta türhőség, ahhoz képest A kém intellektuális és ízléses. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76085) cyberkind


cyberkind
félisten

Minyonok

Én is csatlakozok Tibihez, 16 perc után kikapcs és törlés, majd ha talán fogyatékos leszek élvezni is fogom, így ez kevesebb mint nulla.

Paranormal Cocktivity

(#76086) emiki6 válasza Dilikutya (#76082) üzenetére


emiki6
veterán

Az uncle-t nagyon gyorsan pótold! ;)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#76087) Maximum1 válasza emiki6 (#76086) üzenetére


Maximum1
őstag

Szerintem kiszámítható gagyi poénok vannak benne, erőltetett 2 órában.
Nem kellett volna ebbe a "kémvilágba" belenyúlnia Ritchinek.

(#76088) Bad Pritt


Bad Pritt
félisten

Érdekes, hogy a Warcraft a nem angol nyelvterületeken (így nálunk is), a Kezdet, Kezdetek, vagy ehhez hasonló alcímet kapja.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#76089) spammer válasza Bad Pritt (#76088) üzenetére


spammer
veterán

Warcraft: Kezdődik! :DDD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#76090) dokee78 válasza cyberkind (#76085) üzenetére


dokee78
félisten

Én is többet vártam tőle,de gyerekekkel végig néztem.

(#76091) cyberkind válasza dokee78 (#76090) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem 16 perc bőven elég volt, nem is tudom mi lett volna ha fizetek ezért és szopok a moziban. :U

Paranormal Cocktivity

(#76092) Dorien válasza dokee78 (#76015) üzenetére


Dorien
veterán

Westernben nekem ez tetszett még:
Az ajánlat (The Proposition) (2005)

Meg ez se volt rossz:
Butch Cassidy visszatér (Blackthorn) (2011)

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 89.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#76093) dokee78 válasza Dorien (#76092) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi betárazva.

Más:
Ez a Brad Pittes Jesse James milyen?

(#76094) genndy válasza dokee78 (#76093) üzenetére


genndy
addikt

Naaagyon lassú dráma, hosszú is, kitartott nézésekkel, szép képekkel, kb. nulla lövöldözéssel, ettől még nekem tetszett. Casey Affleck jó volt benne mint szomorú arcú gyáva gyilkos.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#76095) diablo1984 válasza genndy (#76094) üzenetére


diablo1984
veterán

Casey Affleck jó volt benne mint szomorú arcú gyáva gyilkos.

neki más arca sincs, Szegál Istvántól tanulta a színész szakmát! ;] :DDD

(#76096) marilllyo


marilllyo
veterán

Project Almanac

Nagyon tetszett..pedig nem csípem a found footage-t. Bár itt meg is feledkeztem róla. Jó film mindenkinek ajánlom.

Illetve lenne egy kérdésem. Láttam trailert valami hasonló filmről. Ott valami fényképezőgéppel egy ablakon keresztül üzengettek egymásnak. Annak a címét nem tudja valaki?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#76097) Bicskás


Bicskás
tag

Az
Ópium
Egy elmebeteg nő naplója
Című termékről mit gondoltok, kedves topiklakók ?

(#76098) genndy válasza marilllyo (#76096) üzenetére


genndy
addikt

Time Lapse
Nem üzengettek, jövő-fényképezőgép volt a szomszédban. Egyik legjobb kisköltségvetésű idős sci-fi amit láttam (másik az Időbűnök).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#76099) marilllyo válasza genndy (#76098) üzenetére


marilllyo
veterán

Áh! Kösz a tippet. Holnapra be is spájzoltam őket. :U

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#76100) #54715584


#54715584
törölt tag

Ant-Man

Nem tudtam mit várjak a filmtől, de az előzetes bejött, és a film is.
Voltak benne idegesítő dolgok, de a méretbeli különbségek miatt nagyon élvezhető volt és baromi szórakoztató. Volt, hogy néha felkuncogtam hangosan, pedig olyat ritkén szoktam.
A végén Luis szájtépését még egyszer meg kellett hallgatnom, mert elsőre nem jött át mit akarnak. :D
Aki jól akar szórakozni, nyugodtan nézze meg. Az eddigi leszórakoztatóbb szuperhősös(?) film.

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.