Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76501) HuMarc válasza lemmy9 (#76499) üzenetére


HuMarc
addikt

Kb. minden rajzfilmsorozatnak van ilyen része egyébként :D Élőszereplős film meg az, amit fentebb/lentebb írtak.

[ Szerkesztve ]

(#76502) abridabri válasza lemmy9 (#76499) üzenetére


abridabri
veterán

[link] v. [link]
Szerintem a masodikat keresed.

(#76503) BITBOYS válasza lemmy9 (#76499) üzenetére


BITBOYS
addikt

Vérbeli hajsza :)

Eladó DDR5 2x8GB memória: https://hardverapro.hu/apro/crucial_16gb_kit_2x8gb_ddr5-4800mhz/hsz_1-50.html

(#76504) devil-k válasza abridabri (#76502) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ezek jó filmek? Nem láttam még őket. :B

(#76506) abridabri
Köszi!

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#76505) darál0w válasza lemmy9 (#76499) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

Vérbeli hajsza?

jahajjj látom már jött megoldásnak :D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#76506) abridabri válasza devil-k (#76504) üzenetére


abridabri
veterán

Masodik OK. Elsot 2015ben inkabb ne nezd ,ugyse tetszene .

(#76507) BITBOYS válasza abridabri (#76506) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ja, második elég korrekt, simán újraforgatható :)

Eladó DDR5 2x8GB memória: https://hardverapro.hu/apro/crucial_16gb_kit_2x8gb_ddr5-4800mhz/hsz_1-50.html

(#76508) Dorian válasza Tibiajax (#76494) üzenetére


Dorian
félisten

Én sokkal jobban szeretem az ilyen típusú (szerintem igényesebb) horrort, mint a folyamatos trancsírozósat. PL. az Oculus is nagyon tetszett.
Éppen ezért H. P. Lovecraft novelláit látnám szívesen megfilmesítve, de azokból igényes filmet csinálni elég nehéz / nem éri meg: Vagy zsé kategóriás filmet csinálnának belőlük, vagy olyant, amit a "nép" meg sem ért...

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#76509) rétisün válasza Dorian (#76508) üzenetére


rétisün
veterán

Lovecraft-tól én is szívesen néznék filmet, ha legalább úgy megcsinálnák mint pl. a Remény rabjait vagy a Halálsoront Kingtől.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#76510) T. M. válasza Dorian (#76508) üzenetére


T. M.
aktív tag

A Masters of Horror egyik része az ő novellájából készült. Ha jól emlékszem valami boszorkányos történet volt, de a címe nem ugrik be.

(#76511) marilllyo válasza dokee78 (#76480) üzenetére


marilllyo
veterán

Detto. TED 2

Még a story akár oké is lett volna...de kb.beleerőltették ezeket a füvezős poénokat. Mark Whalberg is egy béna mellékszereplő volt benne. Talán 1-2 poén volt ami oké... Nekem a Hogyan rohanj a veszTedbe sokkal jobban tetszett.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#76512) lemmy9


lemmy9
őstag

Vérbeli hajsza, köszi. :R

Szerintem!

(#76513) marilllyo válasza lemmy9 (#76512) üzenetére


marilllyo
veterán

Legjobb!!! :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#76514) Bad Pritt


Bad Pritt
félisten

Ez hatalmas! :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#76515) kisgyerek85 válasza radi8tor (#76493) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

köszi.

(#76516) mayday00 válasza oriic (#76498) üzenetére


mayday00
őstag

Hitman - Agent 47 2007-es Hitmant is meg kell néznem, hogy ezt megértsem? Vagy teljesen független a két film? Külön külön is nézhetőek? :U

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#76517) oriic válasza mayday00 (#76516) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs közük egymáshoz. Annyi hogy mindegyiknek az alapja a népszerű videojáték.

Live-Die-Respawn

(#76518) kk831228 válasza Dorian (#76508) üzenetére


kk831228
addikt

Na pl. az Oculus az nem volt rossz :R , de ahhoz kepest ez a film... :N Annyira béna hogy már vicces... :B

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#76519) kk831228 válasza Dorian (#76508) üzenetére


kk831228
addikt

Na most neztem valami listát és a Kör elötti helyezest kapott, hagyjuk már , vicc.... :N :Y

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#76520) dokee78 válasza mayday00 (#76516) üzenetére


dokee78
félisten

Nemrég fejeztem be az újat és nekem a régebbi jobban tetszett.
Timothy Olyphant valahogy szimpatikusabb volt.
Rupert Friend olyan közömbös volt

Ez a új Hitman inkább valami Terminátor féle film,főleg ezzel a bőr alá injektált akármi páncéllal.

Ahogy mondja a kolléga nem kell hozzá az előző film.

(#76521) kk831228


kk831228
addikt

Tegnap néztük a Fuck you Tanár úr 2 - őt... Hát elmegy kategória... Nekem az első kicsit jobban teccet, ez már kicsit eröltetett volt számomra... Jó hát egyik se egy hatalmas film... Sajnos mostanában ilyen filmeknek is örülni kell... :B :(

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#76522) atike


atike
nagyúr

Remélem ezek még nem voltak... Nagyon kész... :DDD

Darth Vader szürke hétköznapjai

A szuperhősök is emberből vannak

Galériák... :)

(#76523) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Underground látta innen valaki? Érdemes rászánni az időt?

Eladó DDR5 2x8GB memória: https://hardverapro.hu/apro/crucial_16gb_kit_2x8gb_ddr5-4800mhz/hsz_1-50.html

(#76524) emiki6 válasza BITBOYS (#76523) üzenetére


emiki6
veterán

"rendező: Emir Kusturica"

Ennyi nem elég? :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#76525) BITBOYS válasza emiki6 (#76524) üzenetére


BITBOYS
addikt

Akkor ránézek :D

Eladó DDR5 2x8GB memória: https://hardverapro.hu/apro/crucial_16gb_kit_2x8gb_ddr5-4800mhz/hsz_1-50.html

(#76526) Pitterix


Pitterix
őstag

Hitman: Agent 47

A játékkal nem játszottam, az előző filmet láttam. Tetszett az is ész ez is. Egy lövöldözős akció filmnke simán jó. Kis John Wickes beütéssel, az elején legalábbis.
Az a piros Audi gyönyörű, a csaj sima, egyszerű mezei poszáta, Hitman arca nem túl komoly, a városi hogyan arassunk kommandósokat jelenet a legjobb, szerintem.

7\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#76527) #54715584


#54715584
törölt tag

Véletlen a Viasat3-ra kapcsoltam, és megy a Sithek bosszúja.
De ez tévében annyira gagyinak hat. Anno moziban úgy emlékszem nagyon tetszett a film, de ez borzalmas CGI volt.
Minőségben más megy a tévében, mint a moziban vagy mi? :F

(#76528) Pearce válasza #54715584 (#76527) üzenetére


Pearce
aktív tag

"Minőségben más megy a tévében, mint a moziban vagy mi?"

:DDD Hogy mi?
Amúgy persze, hogy nem erre emlékeztél, hisz már 10 éves a film. Annyi idő alatt azért valamicskét csak fejlődött a cgi.

(#76529) callmeakos válasza Pearce (#76528) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szerintem azért az új trilógia ha adott valamire, az a CGI. Lucas bá' szerintem habzó szájjal ügyelt erre. Éppen ezért még mai szemmel is megállja a helyét.

All→M8

(#76530) spammer válasza #54715584 (#76527) üzenetére


spammer
veterán

Egyrészt öregedett már jócskán, másrészt SD-ben adják.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#76531) FollowTheORI válasza #54715584 (#76527) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Csak az emlékeid csalnak meg... nincs ezzel semmi baj, de azért nem olyan rossz a CGI. Sokkal rettenetesebb az a pár amit a régi trilógiába szúrtak utólag be... pl Jabba a millenium falconnál az első részben brutális gagyinak hat cgi ide vagy oda.

De ez van, az idő meg az emlék mindent megszépít. :)

Amúgy most újra kiadják az egészet megint, és állítólag újra masterelték megint az összeset (még jobb lett a képminőség). Aztán a valóság mi lesz (lehet pl csak a hibákat hozza ki mégjobban) majd kiderül. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#76532) #54715584


#54715584
törölt tag

Hát, amikor lezuhantak az űrhajóval és közben oltották, na az botrányos minőség volt. :) Ezért kérdeztem. :P

(#76533) spiky03 válasza FollowTheORI (#76531) üzenetére


spiky03
veterán

Én úgy tudom ugyan azt a verziót adják ki újra, amit már egyszer kiadtak.
Vagyis nem lesz rajta semmi sem újra masterelve, sőt az eredeti HD hang sem kerül rá...

A Bad Boys 1-et adják ki újra masterelve, meg ugye végre kiadják a 2. részét is az is masterelve lesz. :C

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#76534) pohár válasza spiky03 (#76533) üzenetére


pohár
félisten

már rég meg van csinálva a remux :D (de sajnos csak DVD-ről lehetett leszedni a szinkront a 2. résznél, mert itthon biztos nem fog megjelenni :((( )

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#76535) #54715584 válasza FollowTheORI (#76531) üzenetére


#54715584
törölt tag

Akkor ezeket sem nézem újra, nehogy megfakuljanak azok az emlékek még jobban. :D

(#76536) Dilikutya válasza lemmy9 (#76499) üzenetére


Dilikutya
félisten

Vérbeli hajsza.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76537) pohár


pohár
félisten

na, a teknőcök 2 trailere kint a SW előtt le lesz adva

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#76538) atike válasza #54715584 (#76527) üzenetére


atike
nagyúr

Ugyanez... Néztem és csodálkoztam hogy mennyire gagyinak hat a cgi... Annyira látszik hogy majdnem minden mű... Na meg szinte minden steril és homogén - sehol semmi kosz, hiba, egyenetlenség... Pedig annyira nem is régi. Érdekes volt.

Közben meg elég megnézni a régi trilógiát. De hát akkor még nem cgi volt minden... :)

(#76539) Pearce válasza atike (#76538) üzenetére


Pearce
aktív tag

"Közben meg elég megnézni a régi trilógiát."

Hogy milyen darabosan megy pl. a birodalmi lépegető. :))

[ Szerkesztve ]

(#76540) cyberkind válasza Pearce (#76539) üzenetére


cyberkind
félisten

Az akkor is szent! :P

Paranormal Cocktivity

(#76541) atike válasza Pearce (#76539) üzenetére


atike
nagyúr

Az stop motion technikával készült 1977-ben... :U Az akkor messze meghaladta a korát és még mai szemmel is vállalható szerintem. És ha nem csak egy kiragadott darabos mozgású birodalmi lépegetőt nézünk hanem az összképet akkor igenis jobban megkreált környezet, mint a második trilógia homogén cgi világa... Szerintem. :)

Nem, nem szent. Pont pár napja raktam be az erővel megtámogatott rúgást... :DDD

(#76542) cyberkind válasza atike (#76541) üzenetére


cyberkind
félisten

De egyébként pont ez a lényege a régi ilyen filmeknek, hogy bőven meghaladta a korát, és még most se szar, mint a Cgi sok filmnél, az Alien-ben ha nem lennének a makettos autós/repülős részek, kb rá se lehetne jönni hogy 30 éves a film, de ezek nem fognak eddig tartani, valamiben már akkor gyenge a Cgi amikor kiadták. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#76543) Dilikutya válasza Pearce (#76539) üzenetére


Dilikutya
félisten

Annyira nem darabos. Igazából az a szerkezet egyébként is mozoghat úgy, a lábak miatt nem egy stabil szerkezet. Szerintem ma is jól néz ki a régi SW. Én már a CGI-vel felújított változatokat sem nézem, csak az eredeti moziverziókat, a CGI extrák, plusz jelenetek nem kellenek. Ahogy az se, hogy a szellemeket az új trilógiabeli színészekre cserélték. Darth Vader és Obi Van meghaltak öregen, a Jedi visszatér végén meg 20-30 éves szellemeik vannak a felújított változatokban.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76544) cyberkind válasza Dilikutya (#76543) üzenetére


cyberkind
félisten

Amibe én most néztem bele, abban Obi Van öreg, és Darth Vader fiatal, ami szerintem azért van mert akkor még jó volt, vagy valami ilyesmi.

Paranormal Cocktivity

(#76545) Dilikutya válasza cyberkind (#76542) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az Aliens-ben nem tűntek makettnek a járműves jelenetek, egyedül a végén a telep felrobbanásán látszik, hogy régi.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76546) cyberkind válasza Dilikutya (#76545) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem nagyon szembeötlő, de főleg akkor amikor először leszállnak, kinyílik a rámpa és kigurul a tank.

Paranormal Cocktivity

(#76547) Dilikutya válasza cyberkind (#76544) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hm. Lehet, youtube-on én is csak ilyet találtam. Rég láttam felújítottat, talán csak egyszer, elég is volt, valami HDTV ripet nézegettem évekig a régiből. Szinkronból is csak a régieket, ahol még nem a drogos alkesz stólbuci Luke magyar hangja.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76548) Dorian


Dorian
félisten

Apu vagy anyu francia vígjáték, atom volt!
9/10

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#76549) Dilikutya válasza cyberkind (#76546) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ilyen apróságokat észre se veszek. Jobban szeretem bármilyen CGI-nél.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76550) PuMbA válasza Dilikutya (#76549) üzenetére


PuMbA
titán

Akkor az új Star Wars biztos tetszeni fog, az összes lény CGI mentes maszk és kosztüm :) A Hobbit-ba ezen nagyot buktak, bár mivel a forgatókönyv se volt valami jó, ezért mindegy is az egész trilógia :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.