Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76151) bok92 válasza gerii (#76140) üzenetére


bok92
addikt

Mentő tervnek jó lesz. :D

(#76152) madgie válasza BITBOYS (#76147) üzenetére


madgie
titán

Pont most végeztünk vele, szerintem sorozatként elkészítve jobban élvezhető lett volna ez a sztori. A film eleje nagyon jó, azt a tempót kellene végig tartania (csak akkor négy órás lenne).

(#76153) pohár


pohár
félisten

Lazulgatás Spielberggel és Tom Hankssel

eddig vártam az új X-Ment (mint az előzőt is például), de ezek után még jobban akarom látniiiiiii :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#76157) pohár


pohár
félisten

emlékszik valaki erre a jelenetre a Jason X című remekműből? :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#76158) .LnB


.LnB
titán

Scott nagyon vergődik ekörül az Alien téma körül. Kezd nagyon unszimpatikus lenni nekem ez az egész. Most éppen harmadjára nevezi át a filmet?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#76159) cyberkind válasza .LnB (#76158) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem lesz itt semmiféle Alien 5. :N

Paranormal Cocktivity

(#76160) Vikthor válasza pohár (#76157) üzenetére


Vikthor
nagyúr

kitüntetést édemlő tett

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#76161) devil-k


devil-k
nagyúr

Fekete mise
Black Mass

8/10

Johnny Depp eddig legjobb alakítása. Sosem volt a kedvenc színészeim egyike, de itt amit hozott, az felülmúlhatatlan volt. Végre nem azt a nyegle idiótát láttam, mint sok szerepében, hanem egy testhezálló munkát kapott. Nem tudom, hogy mennyire élvezte a forgatást, de ezért én simán adnék neki egy Oscar díjat.Joel Edgerton-t pedig kifejezetten utálom, de ő is nagyon odatette magát. Corey Stoll-nak pedig nem is lehetett volna jobb szerepet találni, egyszerűen tekintélyt parancsoló volt amit csinált.

A film nem volt rossz, sőt... Emlékeztetett a régi idők nagy filmjeire (Nagymenők), de 1-2 helyen hirtelen abbahagyták a szálak kifejtését, emiatt kissé csalódott voltam. Számomra hiányzott az az "őszinte" nyers erő, amit talán csak Scorsese tud és mer visszaadni a vászonra. Simán el tudtam volna még nézni ebből a filmből legalább egy órát, ha ez oda vezet, hogy még inkább kifejtik a cselekményt. Minden esetre nem bántam meg, hogy beültem.

A West Endben mocskosul sz*r a kép. Ilyet még nem láttam...

- mozi bolondéria -

(#76162) madgie válasza devil-k (#76161) üzenetére


madgie
titán

Deppjancsiról jut eszembe: Ezt láttad már? Egyik kedvenc filmem, bár szerintem itt Liotta varázsol nagyon, nem Depp.

(#76163) Dilikutya válasza pohár (#76157) üzenetére


Dilikutya
félisten

Imádom azt a filmet, igazi trash-esszencia. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76164) devil-k válasza madgie (#76162) üzenetére


devil-k
nagyúr

Sajnos, ezt nem láttam még! Kölcsönzöm is! :R

- mozi bolondéria -

(#76165) #54715584 válasza pohár (#76157) üzenetére


#54715584
törölt tag

Naná, hogy emlékszünk. De ez hogy jutott eszedbe? :)

(#76166) pohár válasza #54715584 (#76165) üzenetére


pohár
félisten

Kickstarteren 13-án fejeződött be egy gyűjtés egy Jasonös horrorjátékhoz, kapásból ez ugrott be róla :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#76167) Dilikutya válasza pohár (#76166) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az erről szóló cikkben az SG.hu-n valaki pont ugyanezt a videót tette kommentbe. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76168) oriic válasza pohár (#76166) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jaja, jön a Péntek 13 - The Game. :DDD

Live-Die-Respawn

(#76169) cyberkind


cyberkind
félisten

Suicide Squad PG-13, várható volt, kár érte, így ez lófing.

Paranormal Cocktivity

(#76170) radi8tor válasza cyberkind (#76169) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Majd BD-n kiadják talán PG-18-al.

⭐ Stella

(#76171) cyberkind válasza radi8tor (#76170) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja ha az egész filmet újraforgatják.

Paranormal Cocktivity

(#76172) atike


atike
nagyúr

(#76173) radi8tor válasza cyberkind (#76171) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Aha, szóval nem csak ki lesznek vágva a kaszabolós jelenetek?

⭐ Stella

(#76174) atike


atike
nagyúr

Made in France trailer....

Most mutatták volna be.... Csúszik.

(#76175) cyberkind válasza radi8tor (#76173) üzenetére


cyberkind
félisten

Dehogyis, nem olyasmire kell számítani a Word War Z-nél, hanem az egész film, pont mint a Batman vs Szupcsiman is 1-as lesz, pedig ebből olyan Watchmen lehetne...

Paranormal Cocktivity

(#76176) pohár válasza Dilikutya (#76167) üzenetére


pohár
félisten

yep, én :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#76177) devil-k


devil-k
nagyúr

Animal Kingdom

7/10

Érdekes film volt. Inkább lélektanilag volt elgondolkoztató az egész. A sok ok-okozati összefüggés, mihez vezet az erőszak? Mit vált ki az erőszak az emberekből?... stb.

- mozi bolondéria -

(#76178) Pearce válasza cyberkind (#76175) üzenetére


Pearce
aktív tag

"pedig ebből olyan Watchmen lehetne..."

Úgyis a forgatókönyvön múlik az egész. Ha az jó lesz, akkor senkinek nem fog hiányozni a vér.
Amúgy a Dark Knight is pg-13-as volt.

(#76179) cyberkind válasza Pearce (#76178) üzenetére


cyberkind
félisten

Tudom hogy 13-as volt, de azért Batman nem annyira az öldöklésről szól, meg ott van ő, aki nem öl, és nem lő, ellenben a gonoszokkal.

De legalább van Bad Boys 2 BD-en. :C

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#76180) Dilikutya válasza cyberkind (#76175) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Watchmen is mekkora siker volt... Bár olyan aligha lehetne, mivel abban nem az akció dominált, sokkal inkább a nyomozás, felderíteni a gyilkosságokat és az összeesküvést. A Suicide Squad meg szerintem sima látványfilm lesz, mint a Marvel-ek, nem tartom valószínűnek, hogy egy ilyen díszes társaság nagyítóval az orral előtt nyomozgasson. Ahogyan a Batman v. Superman sem arról fog szólni, hogy akarják egymás civil alteregóját felfedni, hanem Bruce bepöccen a Metropolisban történtek miatt, és elkezdenek zúzni.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76181) cyberkind válasza Dilikutya (#76180) üzenetére


cyberkind
félisten

És pont ezért imádom azt a filmet, és úgy képzelek el minden hősös filmet, igen tudom be is szoptam, soha se lesz olyan, pedig ekkora költségvetéssel, ilyen ismert karakterekkel és színészekkel mi is lehetne...

Aki látta a rajzfilmeket az tudja mi lesz a téma, meg szerintem adja is magát az egész.

Paranormal Cocktivity

(#76182) Dilikutya válasza cyberkind (#76181) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Watchmen alapból ilyen sztori, a Suicide Squad meg nem. Még a régi Batman esetleg, nem véletlen indult a Detective Comics lapjain.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76183) devil-k


devil-k
nagyúr

Az ismeretlen Drakula
Dracula Untold

5/10

Egyszer ki lehetett bírni. S végre egy olyan film, ahol nincs klasszikus happy end.

- mozi bolondéria -

(#76184) haypro válasza devil-k (#76183) üzenetére


haypro
senior tag

Te naponta hány filmet nézel? :Y

[ Szerkesztve ]

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#76185) devil-k válasza haypro (#76184) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ezt a napot ma direkt erre szántam, aztán meg van olyan, hogy 5 napig semmit sem tudok megnézni. :B

- mozi bolondéria -

(#76186) spiky03 válasza haypro (#76184) üzenetére


spiky03
veterán

Nem is sok az.
Nekem volt, hogy egy nap megnéztem 3-4 filmet is,a mikor betegen feküdtem otthon vagy épp szabin voltam. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#76187) brownus válasza lacy86 (#76131) üzenetére


brownus
veterán

12.19. de. allé, felirat, no 3d

és nem cseréltem be a nyugger jegyeket, mert így lesz mellettünk 1-1 szabad hely :D :U

(#76188) somasz válasza brownus (#76187) üzenetére


somasz
addikt

van pénz lóvéra! :D

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#76189) rétisün válasza devil-k (#76183) üzenetére


rétisün
veterán

terezem megnézni, de ez az 5/10 :U akkor így egy kicsit jobban ráér, ha nagyon nem lesz más :D

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#76190) Bad Pritt válasza cyberkind (#76169) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Azért PG-13-ban is lehet öldöklés, ha ügyesen csinálják, én emiatt nem írnám le. Míg a Deadpoolnál a karakterhez tartozik a gore, addig itt annyira azért nem.

Ez még nekem is tetszik, pedig szerintem az eddigiek gagyik voltak nagyon.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#76191) Bicskás válasza devil-k (#76183) üzenetére


Bicskás
tag

Az Árvácska című filmben sincs happy end.

HáGé szerintem ezen a képen a fekete csávó borzalmas plöm plöm szájú mint egy búval b4szott óvodás aki nem kapott repetát a túróstésztából.

[ Szerkesztve ]

(#76192) james001 válasza devil-k (#76183) üzenetére


james001
veterán

Ez a film egy eléggé Castlevania koppintás... Mármint a Lords of Shadow részeké inkább,meg főleg a sztorira gondolok :D De nekem nagyon bejött,lehet meg is nézem a napokban még egyszer,úgyis rég láttam már. :)

[ Szerkesztve ]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#76193) Dilikutya válasza Bad Pritt (#76190) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez a poszter egész konkrétan nagyon jó. Olyan jó kis old-school 70-es évek feeling.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76194) Bad Pritt


Bad Pritt
félisten

Mivel a Prometheus hivatalos fb oldala is kitette, szóval nem fanmade, ezért ide is ki lehet. Íme az Alien Covenant első plakátja. Teljes másfél eprc lehetett megcsinálni. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#76195) gyuromoj válasza Bad Pritt (#76194) üzenetére


gyuromoj
veterán

Alien: Covenant – Itt a dátum és a hivatalos leírás is

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#76196) james001 válasza gyuromoj (#76195) üzenetére


james001
veterán

Ja hogy ez a Prometheus 2 akar lenni,én azt hittem az Alien 5 címe lesz ez :Y

https://psnprofiles.com/kazama001

(#76197) FollowTheORI válasza gyuromoj (#76195) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A forgatókönyvírok miatt kicsit aggódok... igazi sikersztorikat tettek le az asztalra. :(((

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#76198) #54715584 válasza gyuromoj (#76195) üzenetére


#54715584
törölt tag

Erről az AHS Coven jutott eszembe.

[ Szerkesztve ]

(#76199) Pearce válasza gyuromoj (#76195) üzenetére


Pearce
aktív tag

Csessze meg Lindelof, fszért kellett lelépnie. :W

(#76200) Bad Pritt válasza gyuromoj (#76195) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Hát remélem elsz szó Shaw dokiról azért...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.