Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118551) brownus válasza brownus (#118487) üzenetére


brownus
veterán

tegnap megnéztük a green book filmet is, imádom az ilyen sorozatokat ha nem is fog sokáig tartani, hogy eddig kettőből kettő :) ma pedig a spideruniverzumot, az eddigiek alapján ez is top lesz..

Peter Farrellyvel a Zürichi Filmfesztiválon készítettünk interjút ...

(#118552) PuMbA válasza RetepNyaraB (#118543) üzenetére


PuMbA
titán

"Mindehhez Christoph Waltz és Edward Norton szintű színészeket pazarolnak el. "

Kihagytad Mahershala Ali-t :)

(#118553) Bad Pritt válasza PuMbA (#118552) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Meg Jai Courtney-t.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#118554) Cs1csó válasza Bad Pritt (#118553) üzenetére


Cs1csó
félisten

Hijjnye de irritál az a színész, 2010 körül minden akciófilmben neki kellett elrontania azt legjobb:
- Die Hard 5
- Jack Reacher
- Rendíthetetlen
- Terminátor Genesys
- Suicide squad - ezt nem láttam de ennek a filmnek kb. mindegy is volt

(#118555) PuMbA válasza Bad Pritt (#118553) üzenetére


PuMbA
titán

Meg Jennifer Connelly-t. ;]

(#118556) RetepNyaraB válasza PuMbA (#118555) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Igazatok van, elnézést kérek :DDD
Egyébként Connelly asszony külön bosszantott, mint fel nem robbant szexbomba. Miért kell próbálni adni a vampot 48 évesen, ha már a botox és a beautify effekt se segít..? Ez persze nem az ő hibája, hanem a koncepcióé.

ui.: Green Book a következő, annyian ajnározzák.

(#118554) csicso82@ a Suicide Squad, mint halivúdi film pedig meglepően rendben volt szerintem. Nem ismerem a képregényt, meg nem is érdekel asszem, de jobban szórakoztam, mint a Marvelek 99%-án...

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#118557) Pitterix


Pitterix
őstag

Journal 64

A dán nyomozópáros újra lecsap. Hihetetlen, milyen hangulata van ennek a sorozatnak,-ha lehet így nevezni. Felénk sajna nem adták moziba, pedig rohantam volna rá.
Bízok benne, hogy lesz folytatása. Talán mind közül ez volt a legjobb része.

8/10

#értékelés

[ Módosította: vond ]

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#118558) sixpak


sixpak
nagyúr

A Star is Born

Eléggé távol áll tőlem a popzene, ennek ellenére tetszett a film, semmi extra, de tisztességes munka. Meglepetés nem volt, sokszor láttunk már hasonlót.
A hangzás, keverés remek, nyilván eredeti hangsáv esetén....legyen 7/10.

Green Book: nehéz nyilatkoznom, 2x láttam már, ma fogom harmadszor.
Nem untatok senkit, sokszor leírtam már, '60-as évek, Amerika, Cadillac, hihetetlen zenék, fantasztikus képek....ennyi, Tibi amúgy is elorozta az összes gondolatomat, amiket én is gondolok a filmről. :)
10/10, nem kérdés.

#értékelés

[ Módosította: vond ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#118559) Realradical válasza sixpak (#118558) üzenetére


Realradical
őstag

Jó kis film a Green Book. Nekünk is nagyon tetszett.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#118560) Tibiajax válasza Realradical (#118559) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szerintem a green book lesz egy olyan film ismét -nagyon hosszú idő óta-, ami nagyjából mindenkinek tetszeni fog

jó, kivéve azt a hogy hívták gyereket? xxaa?

[ Szerkesztve ]

(#118561) Realradical válasza Tibiajax (#118560) üzenetére


Realradical
őstag

Én nem tudnék most antipatikus színészt, vagy szerepet mondani a filmből. Lehet rosszul néztem :D

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#118562) Vikthor válasza Pitterix (#118557) üzenetére


Vikthor
nagyúr

:R :R :R

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#118563) atike


atike
nagyúr

Zöld könyv. Hát na. Megmartam volna magam ha a Párduc... :DDD

(#118564) atike


atike
nagyúr

Itt a lista a győztesekről.

(#118565) lezso6 válasza atike (#118564) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Wikipédia összefoglaló, csak mert ez nem ömlesztett, hanem mindenféle szempontból összefoglal.

Párduc kapott három oszkárt, nem gondoltam volna, hogy tényleg megkapja, siralmas. :O Bohemian Rhapsody az aminél számomra várható volt az oszkáreső, annak ellenére, hogy nem nagy szám a film, nálam kb 6/10, oszt ennyi.

Aminek viszont örülök, hogy a BlacKkKlansman (2018) legalább egyet kapott, ez ténylegesen ütős, nem mindennapi élmény volt, nálam is megér 8/10-et. :R S látom nem is nagyon volt róla itt szó.

A Green Book meg a Roma az nekem még hátra van. A Vice is várós nekem. A fekapókember meg wtf, jó, nyilván meg kell nézni, mert több forrásból is úgy hallottam, hogy jól sikerült a repigmentációs műtét.

#értékelés

[ Módosította: vond ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#118566) .LnB válasza lezso6 (#118565) üzenetére


.LnB
titán

Nem siralmas, szánalmas. :(

Viszont a Free Solo, Rami Malek, The Green Book díjjainak nagyon örülök!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#118567) batai15


batai15
félisten

Meg néztük az így neveld a sárkányod 3 részét. Igazából semmi extra , tényleg érződik hogy le zárják , méltó befejezés volt,az eddig részeknek .
Párszor még meg fogjuk nézni .
Mozi tömve volt minden nap ahogy néztem.

(#118568) #75376384 válasza lezso6 (#118565) üzenetére


#75376384
törölt tag

Nem gondolod, hogy kicsit túltolod ezt a PC ellenes dolgot?
Ha a Pókember meséből látatlanban csak annyi jön át, hogy feka meg repigmentació, az már kicsit sok szvsz.
Csak szólok az a mese ékes példája, hogy lehet valamit erőltetés nélkül is csinálni.

Más. A Free Solo esetében örülök is meg nem is. Mászós filmek esetén nagyon nehéz a teljesítményt valamilyen módon visszaadni. Az ember jellemzően azt látja valaki sokat edz és felkapaszkodik valahova. Az FS esetében viszont tökéletesen visszaadták a dolgot. Viszont pont egy olyan film nyert Oscart, amelyik a legelvetemültebb mászó stílust képviseli és egy pillanatig se éreztem, hogy valamilyen szinten visszatartó legyen. Persze nem erről szólt, de nem ártott volna legalább nagy betűkkel kiírni a végén, hogy ne próbáljátok ki otthon. Elég megnézni a nagy szólózókat mi lett a sorsuk. Legutóbb Dean Potter, aki hasonlóan nagy név volt csak kevésbé felkapott, mint Honnold.

[ Szerkesztve ]

(#118569) gyuromoj válasza atike (#118564) üzenetére


gyuromoj
veterán

Glenn Close sose nyer Oscart... 7. Jelölése volt ez.
Blackkksman tényleg korrekt film volt. Green Book eddig is érdekelt.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#118570) lezso6 válasza #75376384 (#118568) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az elmúlt pár év szemetei után teljesen normális, ha az embernek fenntartásai vannak. De több helyen is, beleértve ezt a topikot is, egyöntetűen azt olvastam, hogy jó lett, ahogy te is írod. Megnézem, majd utána írok róla. :)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#118571) gyuromoj válasza gyuromoj (#118569) üzenetére


gyuromoj
veterán

Illetve a Shallows-ban biztos voltam hogy nyerni fog.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#118572) .LnB válasza #75376384 (#118568) üzenetére


.LnB
titán

Mert a háborús dokumentumfilmek végén is mindig kiírják, hogy "Ne robbants ki háborút" ugye? :D

Szuper doku a Free Solo, nagyon örülök, hogy Elizabeth Chai Vasarhelyi és Jimmy Chin megkapták a szobrot. Igaz már a Meru-ért is megkaphatták volna (de az jelölve sem volt). A Free Solo-val az a baj, hogy Honnold meggondolta magát időközben. Ezért nem egy kimondott mászós film. Elizabeth nyilatkozta is, hogy kicsit "love story"-ra vették a figurát. Alex és a hegy, Alex és Sanni.

A The Dawn Wall ezért szerintem jobb is mint a Free Solo. De igazán durva a kettőt egymás után megnézni. A The Dawn Wall-t először, majd a Free Solo-t. És így rádöbben az ember, hogy Honnold teljesítménye unreal. Teljesen hihetetlen.

Egyébként, funfact: Alex Honnold és Tommy Caldwell azóta azzal "szórakoznak", hogy 2 óra 1 perc 50 másodperc alatt másszák a hajnal falat. Ez a The Dawn Wall-t látva szintén abszurd dolog, de már így tolják. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#118573) aelod válasza #75376384 (#118568) üzenetére


aelod
veterán

Csak szólok az a mese ékes példája, hogy lehet valamit erőltetés nélkül is csinálni.

Azzal tolja túl, hogy valamit megnéz ami mutat valamit, mutattatni akar de tudod közben, hogy ez nem valós? Ha ezt a gyomrod nem veszi be akkor te tolod túl? Kétlem.

Lassan ott tartunk, hogy egy Jézus filmet is egy színes vagy egy nő fog játszani annyira túltolják ezt már...

Az világ ahol egy párduc elvisz ennyi szobrot eléggé khm.. inkább nem írom le.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#118574) atike válasza gyuromoj (#118569) üzenetére


atike
nagyúr

...és Andy Vajnáról sem volt semmi. Mondjuk nem tavaly halt meg az igaz.

(#118575) gyuromoj válasza atike (#118574) üzenetére


gyuromoj
veterán

Mondjuk a Ganz aki Hitlert játszotta, benne volt. Pedig 1-2 hete halt meg.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#118576) atike válasza gyuromoj (#118575) üzenetére


atike
nagyúr

Eh. Akkor ez elég gáz... :(

(#118577) #75376384 válasza .LnB (#118572) üzenetére


#75376384
törölt tag

tökéletes hasonlat... ja nem.

már miért lenne baj? mert felmérte a tettei esetleges következményét, hogy nem akar ott lenni és egy hiba megölheti?
pont erről beszéltem, amit leírtál. A Dawn Wall hasonlóan nagy teljesítmény (csak máshogy), mint a Free Solo. utóbbi a látvány miatt eladhatóbb, ezért lett népszerűbb. Ez így csúnyán fog hangzani, de ha lekopasztod mászásra és a sport részre, erőnlétben a Dawn Wall dominánsabb. Míg a Free Solo inkább fejben dőlt el.

A fun factről annyit, hogy az El Captain speed climbing, már egy elég régi verseny a mászók között. nem csak ők szórakoznak így. A Dawn Wall Tommy útja, míg a gyorsasági rész jellemzően másik úton szokott történni (The Nose). A rekord pedig 2 óra alatt van, amit valóban ők ketten állítottak fel tavaly.

(#118573) aelod: ha elolvastad volna az írását. ő maga mondta, hogy még csak nem is látta. az én mondatom pedig arra irányult, hogy van abban a filmben minden a távolkeleti tizenévestől, a malacon át egészen a sötétbőrűig minden rassz. mindenki egy egyedi karakter és egy pillanatig se tűnik úgy, hogy erőltetett valami lenne. gondolom láttad a mesét és a többi pókember nem akasztott ki csak a fő(bb)szereplő.

[ Szerkesztve ]

(#118578) brownus válasza aelod (#118573) üzenetére


brownus
veterán

lol

és mi nem valós a fekete pókemberes animációs filmben?

és miért is ne játszhatna el egy fekete, esetleg egy fekete nő jézust? ez csak egy film, egy művészeti ág a sok közül. a filmekben bármi is megtörténhet...

ezen jót szoktam mosolyogni magamban, hogy hát én nem vagyok rasszista, tényleg, de az ember színe fehér. és ne egy fekete srác játssza pókicát, meg a vasembert. na meg a nők is, persze, egyenlőség, (náluk van az összes pina szóval jóban kell velük venni, de minden nő kurva, és a konyhában a helye), de nehogymár thor egy nő legyen!?!?!

visszatérve a nunikra mert élnek köztünk melegek is. ők mit szóljanak, hogy a szép testű férfiakat lecserélik nőkre!?!?!? szörnyű

úristen, 2019ben még mindig itt tartunk....

és ezeket sajnálod tőlük??? az ilyen fekete (rnb, hiphop) zene totál nem az én világom, de a jelmezek és a látvány az perfekt volt a filmben!

(#118577) vzarmo , háde nem érted!!! :D mindenkinek a filmben FEHÉRNEK kellett volna lennie! + egy takarítónő

[ Szerkesztve ]

(#118579) Viszlát válasza aelod (#118573) üzenetére


Viszlát
addikt

Nah, milyen világ az, ahol egy látványfilm elviszi a jelmez és a látvány díját az eredeti zene mellett? :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#118580) vond válasza lezso6 (#118565) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Az Oscar-ra inkább nem is írok semmit. Egészségükre! :)

Viszont érdekes, amit a BlacKkKlansman-ról írsz. Nálam az nagyon elhasalt. 5-6-nál többet tuti nem adnék rá, de ebben is legalább 1-2 pont a szép fényképezés, a díszletek, meg a zenék. Azt hittem, kicsit olyan lesz, mint az I, Tonya. De sajnos egy lassú, erőltetett propaganda film lett, szerintem.

A Green Book-ra és a Vice-ra nagyon kíváncsi vagyok én is. Szerintem mindkettőből mozi lesz.

Ja, tegnap megvolt az Alita is (bár nagyon nem volt tervben). Most komolyan, ennek a filmnek nem biztos a második része? Akkor hogy lehet így abbahagyni? Sztoriban elég kiszámítható és klisés, a párbeszédek néhol kicsit kínosak, de a világ, amit mutattak, vagy inkább elkezdtek megmutatni, az nagyon tetszett. A díszletek és a CGI is szuper. A kiscsaj azt hittem, idegesíteni fog, de inkább aranyos volt.

A CC Savaria meg rohad szét ezerrel, de ezzel gondolom nem mondtam újat. És 1500 forintot elkérnek egy 2D-s vetítésért. :(((

Nem mintha annyira durva lenne a film, de azért volt pár keményebb jelenet, meg szöveg benne, és ott a 16-os karika a filmen is, meg előtte az előzeteseken is, ennek ellenére simán végignézte pár 6-7 éves kölök a vetítést. :(( De ezt is már sokszor kitárgyaltuk.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#118581) lezso6 válasza aelod (#118573) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mi valós, hol? :D Csak annyi a probléma, hogy politikai indíttatások miatt rengeteg film egy vicc lett vagy épp politikai propaganda. Erre nincs szükség, ennyi.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#118582) aelod válasza brownus (#118578) üzenetére


aelod
veterán

Ebben mi volt a rasszista :F

(#118579) Viszlát

Vihette volna az Avengers is ennyi erővel...

(#118581) lezso6

Így van :K

Viszont a fehér sofőr, néger zenész Délen sztori nagyon jó. Valamiért van egy Életrevalók feelingem ezzel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#118583) k-adi válasza atike (#118576) üzenetére


k-adi
nagyúr

lehet kint mégis utálják? :U

(#118584) aelod válasza k-adi (#118583) üzenetére


aelod
veterán

Lars von Trier-el együtt dolgozni nem épp jó ómen mostanság.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#118585) Tibiajax válasza Tibiajax (#118481) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#118586) Viszlát válasza aelod (#118582) üzenetére


Viszlát
addikt

Tervben van, hogy lesz külön díj a CG-nek, mert jelenleg nem igazán fedi le a meglévő díjak egyike sem. De ez mellébeszélés, a kérdésre meg nem válaszoltál.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#118587) lezso6 válasza vond (#118580) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A BlacKkKlansman szerintem főként azért lett jó, mert ténylegesen megmutatta hogy működik a rasszizmus. Röviden ugye arról van szó, hogy adott a KKK, ennek ellenpólusaként kialakult a feketék között is egy elég komoly rasszista csoport, persze utóbbi azért súlyosságban elég messze van a Ku-Klux-Klántól. A rasszizmusnak nincs bőrszíne. Továbbá a rasszizmushoz való hozzáállásával se érthetnék jobban egyet a filmnek: nem haraggal, hanem szánalommal kell rátekinteni rasszizmusra. Mert tényleg szánalmas dolog.

Az I, Tonya című filmet meglesem, köszi a tippet. :)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#118588) brownus válasza aelod (#118582) üzenetére


brownus
veterán

az egész hsz, téged zavarna ha jézus fekete (nő) lenne. zavar, hogy a pókica egy fekete srác.

akit ez zavar azt minek nevezzem? :D

a green bookhoz, Valamiért van egy Életrevalók feelingem ezzel kapcsolatban. - ne legyen...

(#118589) marilllyo


marilllyo
veterán

Tegnap néztük meg a Zöld könyvet. Szerintem tök jó volt.

Bár itt az Oscar eredményeket nézve... kicsit felemás érzésem van. Nem vitatom, hogy zseniális film. De ugyanazt érzem itt is, amit a Retroshock-os Kenny mondott anno a Víz érintéséről. Azért ezt a homokos felütést elengedtem volna... Semmit nem tett a filmhez... csak gondolom annyi értelme volt, hogy a bizottság még jobban kámázza majd. És hát meleg négerek, akiket megaláznak a fehérek... Óóóó alap, hogy Oscart kap.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#118590) Tibiajax válasza marilllyo (#118589) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

valahol elvesztettem a fonalat... milyen meleg négerek, a green book-ban?

(#118591) lezso6 válasza brownus (#118588) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Egy Black Jesus szerintem nem lenne rossz, mivel Jézusnak úgy tudom nincs eldöntve a rassza, vagy legalábbis nem tudjuk biztosra. De nőként azért durva lenne na. Miért kéne annak lennie? Miért kell megváltoztatni? Ugyanez a kérdés vetült fel bennem a feka pókember kapcsán is. Nem az zavar, hogy feka, hanem az, hogy változtatják, amikor már eléggé megszoktuk, hogy fehér, nem is tudom hány remake-en keresztül. :D A Deadpoolban hasonló történt Domino-val, de azzal nincs gond, hiszen szerintem sosem volt még vásznon, simán belefér, nekem fehérként lenne fura. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#118592) .LnB válasza Tibiajax (#118590) üzenetére


.LnB
titán

Láttad a filmet? Egyébként meg spoilerbe tehetted volna.

A fürdőházas jelenet, amikor Nick lefizeti a rendőröket.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#118593) Alexios válasza lezso6 (#118591) üzenetére


Alexios
veterán

Nem az zavar, hogy feka, hanem az, hogy változtatják, amikor már eléggé megszoktuk, hogy fehér, nem is tudom hány remake-en keresztül.

De nem Peter Parker lett fekete benne, hanem egy tök új karakter, miközben Parker ugyanúgy fehér benne.

(#118594) vond válasza lezso6 (#118587) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Jó, ezt értem én is, hogy ez volt a cél, csak szerintem elég gyengén csinálták meg. Na mindegy. :)

Az I, Tonya még nem volt meg? Hát akkor tényleg gyorsan pótold. :K A tavalyi év egyik legjobbja nálam.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#118595) lezso6 válasza marilllyo (#118589) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Lehet most röhögni fogsz, de vannak ilyen úgynevezett "tesztek", hogy mennyire felel meg a film mondjuk az LMBT közösségnek (Vito Russo teszt) vagy a nemi egyenlőségnek (Bechdel-teszt), stb. :D Ez mind azért van, mert amerikaiak szerint így lehet kinevelni az emberekből a rasszizmust meg a szexizmust, hogy kondicionáljuk a társadalmat média segítségével. Amikor ez szerintem nem egészen így van, inkább ront a dolgon, továbbá én magát a módszert tartom rasszistának és szexistának.

Egyébként attól hogy egy karakter meleg, nem kell ennek értelmének lenni. Annyi fontos csak, hogy ne azért legyen meleg, mert a kommisszár elvtárs kéri a kvótát, hanem azért, mert az író így találta ki a karaktert.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#118596) aelod válasza Viszlát (#118586) üzenetére


aelod
veterán

Ott a válasz pedig, hogy ennyi erővel kaphatta volna a CG alapján a bosszúállók is.

(#118588) brownus

Az zavar ami erőltetett politikai indíttatású és direktben nyomul ami nagyon gáz. Mint pl. ha mondjuk James Bond meleg lenne és néger. Tuti kasszasiker. Ja nem.

Az életrevalós feelinget pedig abszolút + értelemben írtam mielőtt még félreértenéd :K

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#118597) lezso6 válasza Alexios (#118593) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Na ennyire nem tudok semmi a filmről. :DDD Akkor viszont tényleg meg kell néznem. :)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#118598) Tibiajax válasza .LnB (#118592) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

fú, hát aztán rohadt sokat elspoilereztem... tán az egész filmet elspojlereztem
ne haragudj már

(#118599) marilllyo válasza lezso6 (#118595) üzenetére


marilllyo
veterán

Igaz persze.

De ha megnézed... Moonlight, Víz érintése, Green book

Négereket, melegeket, meleg négereket szívatnak benne. Tudom... ezt most eléggé lesarkítottam, de akkor is. Ha lesz idén valami film a szenvedő, hányatott sorsú metro-transzexuális néger-zsidókról, akiket sexuálisan inzultál a főnöke.... tutira mondom...az nyer.

Ez persze nem azt jelenti, hogy nem tetszettek vagy rosszak lennének ezek a filmek. Btw. a Moonlight-ot nem láttam. Látta azt egyáltalán valaki?

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#118600) .LnB válasza Tibiajax (#118598) üzenetére


.LnB
titán

nem a spoiler mértékéről, hanem a tényéről tettem említést.

Másrészről meg ne hőbörögj nekem, mert megemlítettem. Főleg azok után ne, hogy írtál egy ódát a filmről, aztán most egy hét után kiderül, hogy meg sem értetted teljesen a történetet. Pedig az a dolog a hotel folyosóján lévő jelenetben is visszaköszön, és Tony is említést tesz róla a film során később.

(#118601) marilllyo Ja, Nick a fia, aki írta. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.